X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Majowe testowanie!
Odpowiedz

Majowe testowanie!

Oceń ten wątek:
  • alicjaaaa Autorytet
    Postów: 943 589

    Wysłany: 17 maja 2015, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kofeinka wrote:
    Alicjaaaa daj sobie trochę czasu ;) będzie pozytyw - ZOBACZYSZ <3
    a co do testów z allegro, to ja im nie ufam, wolę zainwestować trochę więcej złotówek i nie przechodzić przez taki właśnie stres.

    4e3eb13b8c0790768ce14bea48db77f2.png

    Robiłam też te z allegro, bo dostałam do owulacyjnych. Na pierwszym wyszły jakieś jaja, bo II kreski pokazały się ale po godzinie. Następnego dnia robiłam pepino 10mlU i ledwie widoczny cień cienia (pod światło i odpowiednim kątem), więc uznałam za negatyw, ale wieczorem siknęłam znowu na ten z allegro i był cień. W kolejnym dniu (spodziewanej @) zrobiłam bobo test 25mlU i wyszła najładniejsza i najlepiej widoczna II kreska. Wczoraj miałam pod ręką tylko ten z allegro i kreska była bladziutka, ale była. Te plamienia i temp. mnie zabiły...
    Czekam do jutra na rozwój wydarzeń, chyba, że zwariuje do tego czasu

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 maja 2015, 09:46

    n59yhdgewtde5zot.png
    2fwacsqvfijbsbkh.png
  • alicjaaaa Autorytet
    Postów: 943 589

    Wysłany: 17 maja 2015, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kofeinka wrote:
    Ale będziemy testować razem 27-go? ;)cio?
    Nic się nie martw, że serduszkowania nie było w dzień owu. Chłopaki dadzą sobie radę ;) czekali tuż za rogiem na dorwanie komóreczki jajowej ;) he he

    4e3eb13b8c0790768ce14bea48db77f2.png

    Testujcie dziewczyny i niech u Was się zazieleni!

    n59yhdgewtde5zot.png
    2fwacsqvfijbsbkh.png
  • kofeinka Autorytet
    Postów: 1454 1191

    Wysłany: 17 maja 2015, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alicjaaaa wrote:
    Robiłam też te z allegro, bo dostałam do owulacyjnych. Na pierwszym wyszły jakieś jaja, bo II kreski pokazały się ale po godzinie. Następnego dnia robiłam pepino 10mlU i ledwie widoczny cień cienia (pod światło i odpowiednim kątem), więc uznałam za negatyw, ale wieczorem siknęłam znowu na ten z allegro i był cień. W kolejnym dniu (spodziewanej @) zrobiłam bobo test 25mlU i wyszła najładniejsza i najlepiej widoczna II kreska. Wczoraj miałam pod ręką tylko ten z allegro i kreska była bladziutka, ale była. Te plamienia i temp. mnie zabiły...
    Czekam do jutra na rozwój wydarzeń, chyba, że zwariuje do tego czasu

    Nie wariuj ;) nie powinnaś stresować organizmu, odpocznij dziś, zrelaksuj się.
    @ NIE przyjdzie. Zaznaczysz zielonego kropka!! :)
    Przecież już widziałaś II krechy na teście, teraz to tylko formalność... idź na bete jutro jeśli to ma Cię uspokoić i pomóc uwierzyć ;)

    4e3eb13b8c0790768ce14bea48db77f2.png

    iksińska, alicjaaaa lubią tę wiadomość

    wac4wpq.png
    4791b234bfe23548b1b3609c7dad346b.png

  • kofeinka Autorytet
    Postów: 1454 1191

    Wysłany: 17 maja 2015, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iriss wrote:
    Hehe, Kofeinko oby :P. Widziałam ostatnio fajny filmik, o poczęciu, narodzinach itp i pokazana była animacja, jak plemniczki będąc już w środku zostają uśpione i podczas owulacji budzą się, bo komórka jajowa wysyła jakieś biochemiczne fluidy czy coś ;P, więc mam nadzieje, że jak pospały to miały więcej energii hehe ;)
    z testem to zobaczę czy wytrzymam ;P, może szarpnę się z jednym testem 26go maja, na dzień mamy? :).

    Na bank sobie grzecznie czekały na uwolnienie komórki ;)
    A teraz pomyśl, że fasol wędruje sobie jajowodem w stronę macicy, żeby się tam zadomowić na 9 miesięcy ;)
    Grunt to pozytywne myślenie :)
    Ja szczerze powiedziawszy też nie wiem czy wytrzymam z testowaniem do 27-go ;)
    niecierpliwe ze mnie babsko ;)

    4e3eb13b8c0790768ce14bea48db77f2.png

    wac4wpq.png
    4791b234bfe23548b1b3609c7dad346b.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 maja 2015, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alicja jeśli nie dostałaś okresu to z Twoją ciążą prawdopodobnie wszystko jest ok:)
    Faktycznie jeśli byłby okres to mogłaby być to ciąża biochemiczna bo testy jednak wykazują stężenie HCG, ale jeśli nie dostaniesz okresu to polecam się cieszyć hmmm na Twoim etapie to chyba blastulą:P
    Poważnie mówię:)

    kofeinka, iksińska, alicjaaaa lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 maja 2015, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alicja, ja ci powiem o testach z allegro. Kupiłam pakiet owulacyjny i zaczęłam robić w odpowiednich dniach cyklu. Wychodziły totalne bladziochy, zero owulacji a owulacja była ! Zrobiłam test owu apteczny i pozytyw jak się patrzy. Test bobo się nie myli, a zwłaszcza już nie ten żółty. Spadek tempki może być związany z tym, że zarodek się wciska w wyściółkę macicy. Głowa do góry, choć wiem jakie do demotywujące. Zawsze możesz podjechać na IP i tam zrobią ci betę albo skoczyć po test apteczny. Może to cię uspokoi.

    U mnie cisza. Ból jak na @ od samego rana. Nasikałam na pink test i niby jest, ale totalny bladzioch. Pojawił się w przepisowym czasie i widzę, że ciemnieje ale jak to mówią: "SZAŁU NI MA".

    Wyglada to tak. Nie wiem czy coś zobaczycie bo mam kiepski aparat:

    http://i62.tinypic.com/aa1si.jpg

  • kofeinka Autorytet
    Postów: 1454 1191

    Wysłany: 17 maja 2015, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iriss wrote:
    Wiesz, ja dziś sama w domu ;P, męża nie ma, nie wiem co porobić więc myślenie się włączyło, zwłaszcza jak mi ten wykres przestawiło :P. Ale zaraz sobie coś wymyśle do roboty ;) tylko problem taki, że mam mega lenia :P

    He he he paznokcie sobie jakoś fikuśnie pomaluj ;)
    maseczkę na twarz zrób, stopy wymocz, no nie wiem...
    4e3eb13b8c0790768ce14bea48db77f2.png

    wac4wpq.png
    4791b234bfe23548b1b3609c7dad346b.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 maja 2015, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wpada co nas dzisiaj teściowa a mi zakalec wyszedł....muszę poginąć po margarynę do sklepu:(

  • kofeinka Autorytet
    Postów: 1454 1191

    Wysłany: 17 maja 2015, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Arizona_R wrote:
    wpada co nas dzisiaj teściowa a mi zakalec wyszedł....muszę poginąć po margarynę do sklepu:(

    Jeśli to nie jest ciasto z jabłkami, to przełóż kremem, polej czekoladą i posyp wiórkami kokosowymi np. i będziesz miała ciasto jak ta lala ;P
    4e3eb13b8c0790768ce14bea48db77f2.png

    wac4wpq.png
    4791b234bfe23548b1b3609c7dad346b.png

  • Iriss Autorytet
    Postów: 1748 642

    Wysłany: 17 maja 2015, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pewnie się ciasto wystraszyło teściowej i samo opadło :P (taki żart na dziś :D)

    h84fe6ydttjiala2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 maja 2015, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja to juz jestem pewna ze to nie ciaza.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 maja 2015, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja sobie daję czas do wtorku.
    Ciri, czemu??

  • alicjaaaa Autorytet
    Postów: 943 589

    Wysłany: 17 maja 2015, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niunqa wrote:
    Alicja, ja ci powiem o testach z allegro. Kupiłam pakiet owulacyjny i zaczęłam robić w odpowiednich dniach cyklu. Wychodziły totalne bladziochy, zero owulacji a owulacja była ! Zrobiłam test owu apteczny i pozytyw jak się patrzy. Test bobo się nie myli, a zwłaszcza już nie ten żółty. Spadek tempki może być związany z tym, że zarodek się wciska w wyściółkę macicy. Głowa do góry, choć wiem jakie do demotywujące. Zawsze możesz podjechać na IP i tam zrobią ci betę albo skoczyć po test apteczny. Może to cię uspokoi.

    U mnie cisza. Ból jak na @ od samego rana. Nasikałam na pink test i niby jest, ale totalny bladzioch. Pojawił się w przepisowym czasie i widzę, że ciemnieje ale jak to mówią: "SZAŁU NI MA".

    Wyglada to tak. Nie wiem czy coś zobaczycie bo mam kiepski aparat:

    http://i62.tinypic.com/aa1si.jpg

    Jest bladzioch! Mnie podobne właśnie na allegrowych wychodziły :*

    n59yhdgewtde5zot.png
    2fwacsqvfijbsbkh.png
  • Gumisia Autorytet
    Postów: 2036 816

    Wysłany: 17 maja 2015, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. ;) Ale miałam dzisiaj stracha... Rano po kąpieli miałam wrażenie jakby sutki przestały mnie boleć... :( Na szczęście już pobolewają...

  • Gumisia Autorytet
    Postów: 2036 816

    Wysłany: 17 maja 2015, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widzę same ciąże! :) Gratulacje! :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 maja 2015, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciri, co sie dzieje?

    Gumisia, nie panikuj:*

  • AnnaKliwijska Autorytet
    Postów: 1145 320

    Wysłany: 17 maja 2015, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzien dobry Dziewczyny :)
    Chyba w weekend jest za dużo czasu do myslenia, bo Wam wszystkie siadają nastroje ;);)

    Mi siadł wczoraj, bo liczyłąm na skok, którego nie było. Za to dzisiaj jest o te 0,05 wyższy, ale poszłam dość późno spać, więc zastanawiam się, czy to nie miało wpływu. Do tego, jutro muszę wstać już godzinę przed mierzeniem temperatury, wiec też może być obraz zmieniony, No, ale w sumie licze na to,ze albo skok bedzie konkretny i nie bedzie watpliwosci, albo po prostu bedzie znowu nizsza i jednak owu nie bylo. Choc dzisiejsza temperatura napawa nadzieja.

    7v8rikgni12rlaff.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 maja 2015, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maj wyglada ladnie:) super dziewczynki! Gratulacje:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 maja 2015, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anna, wyglada to ladnie wiec nie smutaj;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 maja 2015, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie niestety znow pojawila sie ta iduotyczna nadzieja, ze moze jednak tam cos mam. Przeczy temu wszystko poza bolem cyckow i brakiem okresu no i ilość kremowej wydzieliny. To nie jest przeciez mozliwe bo nawet jesli zakladam, ze owu bylo w 28 dc, to beta robiona 8dpo powinna pokazac cokolwiek.

‹‹ 257 258 259 260 261 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ