X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Majowe testowanie!
Odpowiedz

Majowe testowanie!

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 maja 2015, 17:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam znow delikatny bol cyckow. Brzuch w gole. Ale to jeszcze moze sie zmienic. Zobaczymy co dalej.

  • AnnaKliwijska Autorytet
    Postów: 1145 320

    Wysłany: 17 maja 2015, 18:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uch, a ja jakoś się mocno wyluzowałam. Moze dlatego,ze potencjalnie jest ten skok, ale zupelnie inaczej niz w zeszlym cyklu to traktuje. Choc pewnie dlatego, ze za dwa tygodnie jest slub, wiec tym sie zajmuje, dostalam prace, wiec powodow do radosci mnostwo.

    Wlasnie wrocilismy z gigantycznych zakupow, Wole nie wiedziec, ile wydalismy, ale mam dwie pary nowych butów (jedne na zmiane na slub, wiec usprawiedliwione ;p), więc humor wyśmienity ;);)

    7v8rikgni12rlaff.png
  • anka2712 Przyjaciółka
    Postów: 262 32

    Wysłany: 17 maja 2015, 18:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no tak... kobieta i zakupy =znakomity humor:D

    Arizona_R lubi tę wiadomość

  • bomblowa Nowa
    Postów: 5 0

    Wysłany: 17 maja 2015, 18:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny w tym miesiacu mija nasz 12 cykl staran. Leczę sie na niedoczynność tarczycy oraz hiperprolaktynemie. Z badań ktore wykonalam parę tygodni temu wynikalo że wszystko sie unormowalo, ale... od 7 dni spoznia mi sie okres! Od pół roku, od kiedy zaczelam lecznie moje cykle trwaly 34 dni. Dodam,że w terminie spodziewanej miesiaczki mialam objawy jej nadejscia - burczenie w brzuchu i bol w krzyzach.Oczywiscie zrobilam testy - pierszy 2 dni po dacie @, drugi dzisiaj -7 dni po dacie@. Oba negatywne. Nie wiem o co chodzi. Mam cichą nadzieję że to jednak fasolka a nie rozregulowane hormony!:)Miała może, któraś z Was podobnie?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 maja 2015, 18:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja raz wpadlam do tesco, a tam kosze z ksiazkami...35 sztuk wynioslam i chcialam jeszcze, ale malz zaprotestowal;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 maja 2015, 18:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bomblowa, witaj:) nawet podwojnie, bo ja tez czekam na okres;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 maja 2015, 18:29

  • anka2712 Przyjaciółka
    Postów: 262 32

    Wysłany: 17 maja 2015, 18:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morella wrote:
    Bomblowa, witaj:) nawet podwojnie, bo ja tez czekam na okres;)

    i ja!:P

  • AnnaKliwijska Autorytet
    Postów: 1145 320

    Wysłany: 17 maja 2015, 18:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morella, my byliśmy wczoraj na targach książki, więc też kasy trochę wydaliśmy ;)

    Ech, no ale co zrobisz.

    Bomblowa - odpowiedź jest jedna - beta. Bo prowadzisz samoobserwacje?

    7v8rikgni12rlaff.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 maja 2015, 18:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja mam chyba objawy ciąży umysłowej bo wlasnie zaczęły piec mnie sutki..

    Anka, wierze w twoją moc zieloności :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 maja 2015, 18:40

    anka2712 lubi tę wiadomość

  • Fiona88 Autorytet
    Postów: 748 114

    Wysłany: 17 maja 2015, 18:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morella mialysmy isc rowno, a tu Twoj cykl nas wykiwal ;)
    Ja mam nadzieje, ze owu na dniach wystapi, choc na razie objawow brak. No, ale w srode wizyta u gin z USG wiec sie przekonamy czy owulka w ogole byla.

    w4sqe6hh7rnaypc5.png[/url]
  • mkl Autorytet
    Postów: 1554 869

    Wysłany: 17 maja 2015, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie dalej nic nie wiadomo, na szyjce trochę śluzu brązowego więc raczej idzie @. nawet jeśli owulkę miałam później, dzień-2 dni później to jutro jest 14 dzień po owulacji, więc moja faza lutealna i tak jest dłuższa niż w poprzednich cyklach:/

    co dziwne...boli mnie jedna pierś;)

    Czekamy na Ciebie Marysia:)
    f2w3rjjge8qi32en.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 maja 2015, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja nic, nic i wielkie nic. Podbrzusze mnie pobolewa, śluz jest lepki i biały, nawet sporo. Szyjka wysoko i miękka. I nie wiem czemu ale mam przekonanie ze to TEN cykl, mimo że staram się patrzeć realnie na to i pewnie sie nie uda.
    Piersi mnie zaczęły boleć, choć trudno to nazwać bólem bo są po prostu "dziwne". Mam wrażenie że jak się poruszam to odczuwam dyskomfort i non stop przeraźliwie mi zimno.

  • anka2712 Przyjaciółka
    Postów: 262 32

    Wysłany: 17 maja 2015, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niunqa wrote:
    A ja nic, nic i wielkie nic. Podbrzusze mnie pobolewa, śluz jest lepki i biały, nawet sporo. Szyjka wysoko i miękka. I nie wiem czemu ale mam przekonanie ze to TEN cykl, mimo że staram się patrzeć realnie na to i pewnie sie nie uda.
    Piersi mnie zaczęły boleć, choć trudno to nazwać bólem bo są po prostu "dziwne". Mam wrażenie że jak się poruszam to odczuwam dyskomfort i non stop przeraźliwie mi zimno.
    Witaj w klubie! Mi jest tak zimno ze ciagle siedze pod kocem i pije herbate z miodem:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 maja 2015, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Heja heja witam sie juz z domu ;p caluje wszystkie ;)

    anka2712, Domcia23, Arizona_R lubią tę wiadomość

  • anka2712 Przyjaciółka
    Postów: 262 32

    Wysłany: 17 maja 2015, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wybawila sie?:))

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 maja 2015, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nooooo ;D wszystko mnie boli.

    Domcia23 lubi tę wiadomość

  • anka2712 Przyjaciółka
    Postów: 262 32

    Wysłany: 17 maja 2015, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i prawidlowo:) o to chodzilo:))

  • mkl Autorytet
    Postów: 1554 869

    Wysłany: 17 maja 2015, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja już szykuje się na @, szyjka opadła w ciągu kilku godzin, jest teraz nisko także ciąży na 100% brak... no nic trzeba próbować dalej:) Trzymam kciuki za was dziewczyny:)

    Czekamy na Ciebie Marysia:)
    f2w3rjjge8qi32en.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 maja 2015, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja szyjka wedruje. Raz hest nisko i otwarta a raz wysoko i zamknieta. Moj organizm robi sobie jakies jaja

  • anka2712 Przyjaciółka
    Postów: 262 32

    Wysłany: 17 maja 2015, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja jest z kolei dosc wysoko i zamknieta

‹‹ 260 261 262 263 264 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ