X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Majowe testowanie!
Odpowiedz

Majowe testowanie!

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 maja 2015, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie lece. Temperatura spadla. Jest brazowy sluz. Szyjka nisko wiec bedzie okres. Test allegro 10 bez cienie nawet. Wiec czekam na okres jutro a moze nawet dzis.

  • Gumisia Autorytet
    Postów: 2036 816

    Wysłany: 18 maja 2015, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 maja 2015, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najbardziej mnie wkurza ze bolu cyckow i plamienia jak implantacyjne nie moglam sobie wmowic... wiec niczemu nie mozna wierzyc...

  • marta1987 Autorytet
    Postów: 499 210

    Wysłany: 18 maja 2015, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciri testy z allegro sa beznadziejne....ja na aptecznym mialam kreske a na tamtym nie....
    Ja troche podlamana po wizycie u endokrynologa bo wyszlo ze mam chorobe Hashimoto

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 maja 2015, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marta bedzie spoko nie ma sie co martwic ;)

    Zmierze jutro temperature i w srode jak nie spadnie to moze kupie test... ale nie mam juz zludzen.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 maja 2015, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciri ja tam w Ciebie wierzę...ale idź jutro na bete nie sikaj na te testy, dobrze? Tyle dla mnie możesz zrobić!
    Gumisia..daj znać jak Twoja beta, to będzie 3?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 maja 2015, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jak spadnie temperatura to nigdzie nie ide, i stawiam ze mnie jutro zaleje najpozniej po jutrze.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 maja 2015, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    uparta baba!
    no dobra to zróbmy tak, w środę jak nie będzie z rana okresu to pójdziesz na bete? to już nawet nie prośba!

  • Fiona88 Autorytet
    Postów: 748 114

    Wysłany: 18 maja 2015, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marta1987 wrote:
    Ciri testy z allegro sa beznadziejne....ja na aptecznym mialam kreske a na tamtym nie....
    Ja troche podlamana po wizycie u endokrynologa bo wyszlo ze mam chorobe Hashimoto

    Ale zaszlas w ciaze pomimo tej choroby :) Bedzie dobrze Kochana!

    w4sqe6hh7rnaypc5.png[/url]
  • Fiona88 Autorytet
    Postów: 748 114

    Wysłany: 18 maja 2015, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    jak spadnie temperatura to nigdzie nie ide, i stawiam ze mnie jutro zaleje najpozniej po jutrze.

    Ciri jak jutro tempka spadnie to bedzie wiadomo, a jak nie spadnie to maszeruj na bete :)

    w4sqe6hh7rnaypc5.png[/url]
  • Fiona88 Autorytet
    Postów: 748 114

    Wysłany: 18 maja 2015, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mnie zaczal pikac lewy jajnik. Sluzu duzo, ale takiego lepkiego.

    w4sqe6hh7rnaypc5.png[/url]
  • miśka905 Przyjaciółka
    Postów: 80 27

    Wysłany: 18 maja 2015, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie kobietki! :) miło do Was dołączyć. Moje pytanie, jestem w 39 cyklu, ogólnie mam bardzo nieregularne cykle bo raz w 25,27,28 a raz nawet 35-40. Jakiś czas brałam luteinę (ok. 2 cykle tylko) na wyregulowanie cyklu, ale z racji że trafiłam do szpitala na badania (nie ginekologiczne) to musiałam odstawić i do tej pory nie biorę bo tak kazała mi gin. Staramy się z mężem o dzidziusia od roku. Ze względu na nieregularne cykle nie wiem kiedy nastąpi konkretnie owulacja. Ale teraz jestem w 39dc i brak okresu a testuje juz od tygodnia i testy negatywne :( i to o czułości 10Uml. A od tygodnia mam takie objawy jak na okres, wczoraj mnie mocno zabolał jajnik prawy że myślałam że zaraz właśnie dostanę okresu pierwszy raz imałam taki mocny ból dopiero gdy wzięłam nospe to minęło po jakimś czasie. piersi mnie bolą z rana a pozniej juz mniej. Skoro testy negatywne to co robić dalej ? Nie umiem tak czekać w niepewności na @ bo szczerze to nie chce żeby przyszedł :) Pozdrawiam wszystkie przyszłe mamusie :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 maja 2015, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marta ja też mam hashimoto i dwójkę dzieciaków gdzie UWAGA w ciążach miałam nie leczoną :) leczę się dopiero od 2 lat.

    a ja dziś zaczęłam plamić na brązowo, u mnie standard, jak sobie w sobote po becie powiedziałam, że nie będę się już niczym martwić tak życie szybko sprowadza mnie na ziemie.. po 17 jade do mojej gin, może mnie przyjmie, albo chociaż niech daje recepte na luteine czy duphaston żebym mogła przebiimbać do wizyty za tydzień

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 maja 2015, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Arizona_R wrote:
    uparta baba!
    no dobra to zróbmy tak, w środę jak nie będzie z rana okresu to pójdziesz na bete? to już nawet nie prośba!
    babo juz znam sie na swoim organizmie na tyle ze wiem ze nie jestem.

  • Gumisia Autorytet
    Postów: 2036 816

    Wysłany: 18 maja 2015, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak dzisiaj trzecia beta. :) Ciri leć na betę kobieto! :P

  • Gumisia Autorytet
    Postów: 2036 816

    Wysłany: 18 maja 2015, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marta endo da ci coś na unormowanie i będzie dobrze. :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 maja 2015, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gumisia wrote:
    Tak dzisiaj trzecia beta. :) Ciri leć na betę kobieto! :P
    zapowiedzialam sobie ze bede czekac do 16-18 wyzszej temperatury wiec nie zamierzam :P

  • mkl Autorytet
    Postów: 1554 869

    Wysłany: 18 maja 2015, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    zapowiedzialam sobie ze bede czekac do 16-18 wyzszej temperatury wiec nie zamierzam :P


    też mam taki zamiar:) niby 30zł to nie dużo by zbadać ale co ma być to będzie:), moja szyjka rano była nisko, teraz znów wyżej, ale mam brązowy śluz na szyjce więc raczej stawiam na @, choć temperatura mnie myli bo dziś poszła do góry i w sumie wykres wygląda ciążowo a testy negatywne

    Czekamy na Ciebie Marysia:)
    f2w3rjjge8qi32en.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 maja 2015, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj Miśka :) Może zrób betę?

    Mkl, to gdzie ty mieszkasz bo u mnie w stolicy beta po 57 zł.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 maja 2015, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niunqa wrote:
    Witaj Miśka :) Może zrób betę?

    Mkl, to gdzie ty mieszkasz bo u mnie w stolicy beta po 57 zł.
    w Szczecinie 25 zł ;)

‹‹ 263 264 265 266 267 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ