X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Majowe testowanie!
Odpowiedz

Majowe testowanie!

Oceń ten wątek:
  • Domcia23 Ekspertka
    Postów: 602 66

    Wysłany: 18 maja 2015, 14:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niunqa wrote:
    Dobry z rana! U mnie szyjka jest tak wysoko że nie jestem w stanie jej sięgnąć.

    Marta, gratulacje !:-)
    Domcia,może za wcześnie jeszcze?

    Ja dzis nie testowałam bo zabrakło mi zapasów. Ide zaraz do pracy, to od razu wezmę :-)
    Watpie. Juz sie nastawilam na @

    Domcia
    ❤Nadal czekamy na Ciebie słoneczko
    Zamrożone nasienie 21.10.2015r.
    HSG 16.11.2015r.
    Kolejna wizyta u profesora 27.11.2015
    Po 6 tygodniach ponowne badanie nasienia po zastrzykach i witaminach. Wyniki znacznie sie poprawiły :-) 8.01.2016r.
    17.11.2016r. I IUI :-(
    5.02.2017r. II IUI:-(
  • kasia9114 Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 18 maja 2015, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :) nie wiem czy pozwolicie mi sie tutaj dopisać:) czytam Was od kilku dni, bo sama czekałam na testowania, a teraz na @...
    Nie jestem pewna który cykl sie już staramy, ale ok 6-7. Pierwszy raz w tym czasie spóżnia mi się @, jeden dzień tylko, ale myśle, że rozumiecie mnie, że to już jakaś nadzieja, której trzymam się kurczowo ;D
    Niestety testy negatywne... chciałabym dopatrzeć się na teście choć cien cienia, ale nie ma nic...
    Cykle zwykle 30-31 dniowe, dzisiaj 32 dzień. Miałam 17dc mocny bol prawego jajnika, obstawiam, że na owulacje. A z mężem kochalismy sie 16 dc potem w 18 dc. Myślicie, ze jest szansa, że testy negatywne, a jest ciąża, czy juz za póżno, i raczej nastawić się po prostu na spóżniający się okres?

  • mkl Autorytet
    Postów: 1554 869

    Wysłany: 18 maja 2015, 14:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    motylek1909 wrote:
    w Szczecinie 25 zł ;)


    w Toruniu, ale widziałam też droższe, więc chyba trzeba dobrze poszukać, myślę że w twoim mieście też znajdzie się tańsze.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 maja 2015, 14:21

    motylek1909 lubi tę wiadomość

    Czekamy na Ciebie Marysia:)
    f2w3rjjge8qi32en.png

  • Fiona88 Autorytet
    Postów: 748 114

    Wysłany: 18 maja 2015, 14:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kasia9114 wrote:
    Hej :) nie wiem czy pozwolicie mi sie tutaj dopisać:) czytam Was od kilku dni, bo sama czekałam na testowania, a teraz na @...
    Nie jestem pewna który cykl sie już staramy, ale ok 6-7. Pierwszy raz w tym czasie spóżnia mi się @, jeden dzień tylko, ale myśle, że rozumiecie mnie, że to już jakaś nadzieja, której trzymam się kurczowo ;D
    Niestety testy negatywne... chciałabym dopatrzeć się na teście choć cien cienia, ale nie ma nic...
    Cykle zwykle 30-31 dniowe, dzisiaj 32 dzień. Miałam 17dc mocny bol prawego jajnika, obstawiam, że na owulacje. A z mężem kochalismy sie 16 dc potem w 18 dc. Myślicie, ze jest szansa, że testy negatywne, a jest ciąża, czy juz za póżno, i raczej nastawić się po prostu na spóżniający się okres?

    Zawsze jest nadzieja - dopoki @ nie przyjdzie :) Odczekaj kilka dni i znow zatestuj, albo od razu lec na bete!

    w4sqe6hh7rnaypc5.png[/url]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 maja 2015, 15:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i się żegnam... właśnie @ zawitała :( mam nadzieję, że w czerwcu uda mi się zobaczyć 2 kreski :)

  • Fiona88 Autorytet
    Postów: 748 114

    Wysłany: 18 maja 2015, 15:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    motylek1909 wrote:
    No i się żegnam... właśnie @ zawitała :( mam nadzieję, że w czerwcu uda mi się zobaczyć 2 kreski :)


    :( No, ale nowy cykl, wiec i nowe nadzieje! Niech ten czerwiec rowniez sie zazieleni!!

    w4sqe6hh7rnaypc5.png[/url]
  • marta1987 Autorytet
    Postów: 499 210

    Wysłany: 18 maja 2015, 15:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    motylek1909 wrote:
    No i się żegnam... właśnie @ zawitała :( mam nadzieję, że w czerwcu uda mi się zobaczyć 2 kreski :)

    Przykro mi....bede trzymac mocno kciuki za Nastepny cykl....<przytulam>

  • Gumisia Autorytet
    Postów: 2036 816

    Wysłany: 18 maja 2015, 15:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przykro mi. Trzymam kciuki za każdą której teraz się nie udało by udało się w czerwcu! :) <3

    moniqe lubi tę wiadomość

  • Gumisia Autorytet
    Postów: 2036 816

    Wysłany: 18 maja 2015, 15:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciri ty uparciuchu! :) A mnie mdli z nerwów... Czekam na wyniki trzeciej bety.

  • marta1987 Autorytet
    Postów: 499 210

    Wysłany: 18 maja 2015, 15:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gumisia trzymam kciuki:) napewno bedzie dobrze...
    Ja wlasnie czekam na wizyte do ginekologa...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 maja 2015, 16:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny uparciuch uparciuchem ale po co mam sie denerwowac? Bez sensu. Przyjdzie @ to przyjdzie. I tyle a jestem na nia gotowa. Szyjka nisko lekko otwarta sluz brazowy temperatura w dol. Nie mam zludzen. Jest jak jest. Maj nie byl moj i mowilam to od poczatku.

  • marta1987 Autorytet
    Postów: 499 210

    Wysłany: 18 maja 2015, 16:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciri ja wczoraj widzialam dwa bociany to wysylam je do Ciebie...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 maja 2015, 16:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja widzialam z milion od piatku dwa bylyobok mnie do tego ciezarna po brzuchu glaskalam i co? I nic.

  • Gumisia Autorytet
    Postów: 2036 816

    Wysłany: 18 maja 2015, 16:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beta 3402! :D

    ciri22, AnnaKliwijska lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 maja 2015, 16:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gumisia wrote:
    Beta 3402! :D
    Trzecie i udane :)

  • Gumisia Autorytet
    Postów: 2036 816

    Wysłany: 18 maja 2015, 17:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No wspaniale! :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 maja 2015, 17:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gumisia, piekna beta!!!gratuluje i cmoka sle w brzuszek;)

    O 20 mam wizyte u gina, @ brak:/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 maja 2015, 17:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marta, Tobie rowniez gratuluje pieknej bety i tez cmokam w brzuszek:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 maja 2015, 17:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cholera chyba wlasnie mnie dopadl wkurw za przeproszeniem. Ja rozumiem ze mozna sobie wymyslic jakies objawy ale zeby cos takiego jak plamienie implantacyjne?! Wiedzialam ze cos takiego istnieje ale nie wiedzialam jak dokladnie wyglada i potem jak sie pojawilo przeczytalam i to co odczuwalam bylo dokladnie takie jak w opisie! Plamienie tez takie samo! Wrrrrrr niby bylam przygotowana na to ale i tak mnie to wkurzylo.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 maja 2015, 17:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciri, wkurwa machnij dopiero jak Cie zaleje, a eraz spkojnie, bo moze fasolcia tego nie lubi. Wiem co czujesz, tule:* no ale staraj sie nie denerwowac

‹‹ 264 265 266 267 268 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ