X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Majowe testowanie!
Odpowiedz

Majowe testowanie!

Oceń ten wątek:
  • Gumisia Autorytet
    Postów: 2036 816

    Wysłany: 18 maja 2015, 18:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marta za wcześnie by było coś widać. Mi usg nie robiła ostatnio żebym się nie martwiła że nie widać nic. ;) Ale nieładnie Cię potraktował...

  • Gumisia Autorytet
    Postów: 2036 816

    Wysłany: 18 maja 2015, 18:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czerwiec też będzie zielony! :)

  • marta1987 Autorytet
    Postów: 499 210

    Wysłany: 18 maja 2015, 18:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powiedzial jeszcze ze mam nie robic kolejnej bety....ach wrocilam do domu i sie poryczalam..

  • niezapominajka_86 Przyjaciółka
    Postów: 115 71

    Wysłany: 18 maja 2015, 18:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam wszystkie Panie :) Od kilku dni śledzę ten temat, i w kocu postanowiłam coś "naskrobać" ;) Razem z Mężem staramy się trzecie miesiąc o dzidziusia (staramy się tak na serio, nie zabezpieczamy się od stycznia). Planowany termin @ w tym m-cu mam 24.05, jutro obchodzę urodziny... Tak bardzo chciałabym żeby maj okazał się właśnie tym miesiącem... Najchętniej już teraz zrobiłabym test, ale wiem że to za wcześnie. Bo jeżeli chodzi o jakieś wstępne objawy, to wiadomo-mam wszystkie :D Trzymajcie kciuki dziewczyny! Ja za Was też ściskam-za te z dwiema krechami, jak i za te oczekująco-starające... ;) Miłego popołudnia :)

    oar8skjolhdcmtjr.png

    Wszystko ma swój czas. A na dobre rzeczy warto poczekać.
  • marysiaanna2609 Koleżanka
    Postów: 103 7

    Wysłany: 18 maja 2015, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    Fiona (moj kotek) grzeje mi brzuszek ;p

    Mi mój kot kładł się na brzuch jak w ciąży byłam :D

    uikl7ddlyrrx5kjt.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 maja 2015, 18:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ona zawsze sie na cyckach kladzie albo na brzuchu wiec to nic nie zmienia :P

  • anka2712 Przyjaciółka
    Postów: 262 32

    Wysłany: 18 maja 2015, 18:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejjj;) ja testowalam i jednra kreska dalej. Wiec juz nie mam co sie ludzic tylko czekac na @. Moze w czerwcu bedzie zielono

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 maja 2015, 19:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Arizona_R wrote:
    aja za bete płace 20zł....matko święta 57zł?!


    No właśnie u mnie 53 do 57 zł i kurde zniechęcona jestem, bo dostęp do testów to ja mam bez problemu a ta beta to dla mnie majątek za jedno pobranie. Poza tym z dnia na dzień test powinien ciemnieć, a u mnie dalej bladzioch. Nie wiem, moze przez leki ja mam ten mocz taki nijaki.

    U mnie jutro punkt zwrotny :)
    PS: Jestem dziś tak roztargniona, że szkoda gadać. Musiałam wyjść wcześniej z pracy bo bym narobiła sporo błędów.

    Gumisia, gratulacje ! :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 maja 2015, 19:37

  • alicjaaaa Autorytet
    Postów: 943 589

    Wysłany: 18 maja 2015, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, przepraszam, że będę drążyć nieprzyjemny temat, ale zaczęłam się stresować i martwić... Wczoraj, dostałam dużych skurczy i obfitego krwawienia, a dzisiaj już troszeczkę rano a w ciągu dnia nic! Do tego żadnych @ dolegliwości. Tzn., że organizm nie oczyszcza się jak trzeba?

    n59yhdgewtde5zot.png
    2fwacsqvfijbsbkh.png
  • mkl Autorytet
    Postów: 1554 869

    Wysłany: 18 maja 2015, 19:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja za 10 min zaczynam zumbe, a jestem taka śpiąca ze zaraz poloze się na tej sali chyba, może @ się pojawi po zumbie

    Czekamy na Ciebie Marysia:)
    f2w3rjjge8qi32en.png

  • alicjaaaa Autorytet
    Postów: 943 589

    Wysłany: 18 maja 2015, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mkl wrote:
    Ja za 10 min zaczynam zumbe, a jestem taka śpiąca ze zaraz poloze się na tej sali chyba, może @ się pojawi po zumbie

    Spróbuj zrobić test za dwa dni - czasem dziewczynom wychodził pozytywny dopiero w 16, 17dpo. Jeszcze jest szansa, bo temp. ładna

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 maja 2015, 19:52

    n59yhdgewtde5zot.png
    2fwacsqvfijbsbkh.png
  • mkl Autorytet
    Postów: 1554 869

    Wysłany: 18 maja 2015, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alicjaaaa wrote:
    Dziewczyny, przepraszam, że będę drążyć nieprzyjemny temat, ale zaczęłam się stresować i martwić... Wczoraj, dostałam dużych skurczy i obfitego krwawienia, a dzisiaj już troszeczkę rano a w ciągu dnia nic! Do tego żadnych @ dolegliwości. Tzn., że organizm nie oczyszcza się jak trzeba?
    Ja w poprzednim cyklu też tak miałam, dzień przerwy w krwawieniu, nawet współżylam w ten dzień, potem się rozkrecila

    Czekamy na Ciebie Marysia:)
    f2w3rjjge8qi32en.png

  • alicjaaaa Autorytet
    Postów: 943 589

    Wysłany: 18 maja 2015, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niunqa wrote:
    No właśnie u mnie 53 do 57 zł i kurde zniechęcona jestem, bo dostęp do testów to ja mam bez problemu a ta beta to dla mnie majątek za jedno pobranie. Poza tym z dnia na dzień test powinien ciemnieć, a u mnie dalej bladzioch. Nie wiem, moze przez leki ja mam ten mocz taki nijaki.

    U mnie jutro punkt zwrotny :)
    PS: Jestem dziś tak roztargniona, że szkoda gadać. Musiałam wyjść wcześniej z pracy bo bym narobiła sporo błędów.

    Gumisia, gratulacje ! :)


    Testujesz jutro? II kreski są, nawet jeśli słabo widoczne, to nie pojawiły się bez przyczyny. Trzymam kciuki

    n59yhdgewtde5zot.png
    2fwacsqvfijbsbkh.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 maja 2015, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alicjaaaa wrote:
    Dziewczyny, przepraszam, że będę drążyć nieprzyjemny temat, ale zaczęłam się stresować i martwić... Wczoraj, dostałam dużych skurczy i obfitego krwawienia, a dzisiaj już troszeczkę rano a w ciągu dnia nic! Do tego żadnych @ dolegliwości. Tzn., że organizm nie oczyszcza się jak trzeba?
    A bylo w krwi endometrium? Kawalki blony?

  • alicjaaaa Autorytet
    Postów: 943 589

    Wysłany: 18 maja 2015, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    A bylo w krwi endometrium? Kawalki blony?

    Tak, wydaje mi się, że tak. Najwięcej czystej krwi i trochę błonek.

    n59yhdgewtde5zot.png
    2fwacsqvfijbsbkh.png
  • mama91 Przyjaciółka
    Postów: 102 24

    Wysłany: 18 maja 2015, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej ;)
    Dziewczyny trzymaj za was wszystkie kciuki. Ja mam dziś 22dc i dopadły mnie wszelakie dolegliwości gastryczne i strasznie drapie mnie gardło. Nieprzyjemnie...
    Wszystkim zaciazonym gratuluje ;) mam nadzieje ze uda mi się do was dołączyć.
    Testować będę w czwartek to będzie 25 DC (cykle 28 dni).

    Ale przyznam ze czuje się dość dziwnie, zwłaszcza po jedzeniu.

    2fd53eed.gif
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 maja 2015, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To jak blona byla nie ma sie czym martwic. Ja w ogole nie mialam blony. Jezeli bylo intensywne ale jednodniowe to spoko ;)
    Ja mialam plamienie takie ze nawet na wkladce nic nie bylo potem dwa dni skapego krwawienia po 3 godziny i znow takie beznadziejne plamienie dwa dni i lekarz powiedzial ze tez wszystko wporzadku. A ja nie mialam w ogole endometrium tylko czysta krew.

    alicjaaaa lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 maja 2015, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alicjaaaa wrote:
    Testujesz jutro? II kreski są, nawet jeśli słabo widoczne, to nie pojawiły się bez przyczyny. Trzymam kciuki


    Tak, ale to mój ostatni test. Trudno będzie wytrzymać i nie testować, ale postaram się z całych sił. Tyle już kasy wywaliłam na te testy przez całe moje testowanie, że szkoda gadać. Gdyby jakimś cudem @ nie przyszła, to pod koniec tygodnia pójdę na betę.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 maja 2015, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale jaja. Jestem po owulacji, jeszcze trzy dni i mam robic test. Dostalam luteine jtora albo pomoze zarodkowi albo wywola okres. Owulacja byla pozno, ale byla. Jest cialko zolte, ladne endometrium... Znom trzeba czekac.

    Arizona_R lubi tę wiadomość

  • alicjaaaa Autorytet
    Postów: 943 589

    Wysłany: 18 maja 2015, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morella wrote:
    Ale jaja. Jestem po owulacji, jeszcze trzy dni i mam robic test. Dostalam luteine jtora albo pomoze zarodkowi albo wywola okres. Owulacja byla pozno, ale byla. Jest cialko zolte, ladne endometrium... Znom trzeba czekac.

    Morella trzymam kciuki! Czuję, że Ci się udało :*

    n59yhdgewtde5zot.png
    2fwacsqvfijbsbkh.png
‹‹ 266 267 268 269 270 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ