X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Majowe testowanie!
Odpowiedz

Majowe testowanie!

Oceń ten wątek:
  • kofeinka Autorytet
    Postów: 1454 1191

    Wysłany: 19 maja 2015, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marta1987 wrote:
    A czemu ma nie być? JAk dla mnie wszytsko wygląda ok :)Widać dwie wyraźne fazy...

    No ale chyba kiepski ten mój przyrost temp. :/
    4e3eb13b8c0790768ce14bea48db77f2.png

    wac4wpq.png
    4791b234bfe23548b1b3609c7dad346b.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 maja 2015, 09:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie musi byc duzy. Wazne ze jest.

  • kofeinka Autorytet
    Postów: 1454 1191

    Wysłany: 19 maja 2015, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    Nie musi byc duzy. Wazne ze jest.

    Ufff... ;) kamień z serca :)

    A jak u Ciebie?
    4e3eb13b8c0790768ce14bea48db77f2.png

    wac4wpq.png
    4791b234bfe23548b1b3609c7dad346b.png

  • mkl Autorytet
    Postów: 1554 869

    Wysłany: 19 maja 2015, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niunqa wrote:
    Moim zdaniem od 1 dnia skoku, ale dopytaj jeszcze :-)

    Ja testowalam z 2 moczu bo maz mi okupowal łazienkę i nie moglam wytrzymać. Jakiś cień widoczny pod światło, wiec czekam na @. Szyjka bardzo wysoko, nie da rady sprawdzić jaka jest.

    Myślę, że zafasolkowałaś:)

    Czekamy na Ciebie Marysia:)
    f2w3rjjge8qi32en.png

  • mkl Autorytet
    Postów: 1554 869

    Wysłany: 19 maja 2015, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie przy badaniu szyjki jest sporo śluzu brązowego, myślę, że mam problem progesteronem, faza lutealna inna niż poprzednie i to tego brązowy śluz, w tym cyklu idę na monitoring do gin i zbadam progesteron 7-8dni po owulacji, w sumie liczę, że dzięki monitoringu się uda, w ostatnią ciąże zaszłam właśnie jak poszłam na monitoring

    Czekamy na Ciebie Marysia:)
    f2w3rjjge8qi32en.png

  • marta1987 Autorytet
    Postów: 499 210

    Wysłany: 19 maja 2015, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kofeinka wrote:
    No ale chyba kiepski ten mój przyrost temp. :/
    4e3eb13b8c0790768ce14bea48db77f2.png

    Kofeinka ja też nie miałam dużych przyrostów...

    kofeinka lubi tę wiadomość

  • marta1987 Autorytet
    Postów: 499 210

    Wysłany: 19 maja 2015, 09:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mkl wrote:
    u mnie przy badaniu szyjki jest sporo śluzu brązowego, myślę, że mam problem progesteronem, faza lutealna inna niż poprzednie i to tego brązowy śluz, w tym cyklu idę na monitoring do gin i zbadam progesteron 7-8dni po owulacji, w sumie liczę, że dzięki monitoringu się uda, w ostatnią ciąże zaszłam właśnie jak poszłam na monitoring

    Ja teraz też miałam monitoring i gdyby nie to na 95% twierdziłabym że owulacji nie było bo jajniki mnie nie bolały tak jak w poprzednich cyklach...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 maja 2015, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kofeinka wrote:
    Ufff... ;) kamień z serca :)

    A jak u Ciebie?
    4e3eb13b8c0790768ce14bea48db77f2.png
    U mnie okres sie rozkreca. Dzis juz krew rano na termometrze. Ale temperatura nadal w gorze. Mysle ze jutro chlusnie.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 maja 2015, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morella...Twój cykl jest dla nas taką zagadką!
    Plus, że do owulacji doszło, tym trzeba się cieszyć! Kto wie może z tego cyklu da się wyciągnąć coś więcej:) Jeśli nawet nie to przynajmniej wiesz, ze był pęcherzyk, że pękł a to naprawdę już połowa sukcesu!

    Ciri Ty to kolejny ewenement! Plamisz ale tem. idzie w górę, jeśli nosisz coś w sobie to życzę Ci aby wszystko była idealnie. Temperatura jest zastanawiająca mam nadzieje, że korzysta dla Ciebie, będę trzymać kciuki...tęsknie za Wami po tamtej stronie, brakuje mi tej atmosfery:)

    Alicja...ja się oczywiście nie znam i w sumie chyba nie powinnam Ci radzić ale bazując na tym co się naczytałam i wyobrażeniu, że gdyby chodziło o mnie to przy następnym cyklu porozmawiałabym z lekarzem...wygląda to na ciążę biochemiczną (tak jak mówię nie znam się na tym) i warto by było sprawdzić dlaczego sobie nie poradziła, może niski progesteron?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 maja 2015, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pewnie temperatura spadnie jak chlusnie ze mnie. Ciazowo sie nie czuje i na nic juz nie licze.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 maja 2015, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie szyjka bardzo nisko i otwarta. Dzis pewnie ze mnie chlusnie...

  • mkl Autorytet
    Postów: 1554 869

    Wysłany: 19 maja 2015, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marta1987 wrote:
    Ja teraz też miałam monitoring i gdyby nie to na 95% twierdziłabym że owulacji nie było bo jajniki mnie nie bolały tak jak w poprzednich cyklach...


    ja nigdy nie czułam momentu owulacji, nigdy nie bolały mnie jajniki itp, więc tym bardziej trudno mi wyczuć kiedy jest

    Czekamy na Ciebie Marysia:)
    f2w3rjjge8qi32en.png

  • Gumisia Autorytet
    Postów: 2036 816

    Wysłany: 19 maja 2015, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciri przykro mi. :( Ale póki @ nie ma to jest nadzieja. :) <3

  • mkl Autorytet
    Postów: 1554 869

    Wysłany: 19 maja 2015, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    U mnie szyjka bardzo nisko i otwarta. Dzis pewnie ze mnie chlusnie...


    Trzymaj się, przeżywam to samo.. We wrześniu stuknie 3 lata starań...masakra jakaś:/

    Czekamy na Ciebie Marysia:)
    f2w3rjjge8qi32en.png

  • moniqe Ekspertka
    Postów: 405 91

    Wysłany: 19 maja 2015, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny dawno się nie odzywalam ale cały czas was nadrabiam tylko pisać nie mam kiedy :( zaczełam nowy cykl nowe starania i mam w sobie nowa nadzieję :) czerwiec musi być zielony :) jeszcze raz gratuluje wszystkim którym się udało w maju i 3mam kciuki za wszystkie dziewczyny które czekają ze mną na testowanie w czerwcu :)

    3jgxqqmzw0t63qg2.png
  • alicjaaaa Autorytet
    Postów: 943 589

    Wysłany: 19 maja 2015, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Arizona_R wrote:
    Alicja...ja się oczywiście nie znam i w sumie chyba nie powinnam Ci radzić ale bazując na tym co się naczytałam i wyobrażeniu, że gdyby chodziło o mnie to przy następnym cyklu porozmawiałabym z lekarzem...wygląda to na ciążę biochemiczną (tak jak mówię nie znam się na tym) i warto by było sprawdzić dlaczego sobie nie poradziła, może niski progesteron?

    Liczę na to, że to problem z progesteronem, zwłaszcza, że gdzieś dziewczyny pisały, że taki systematyczny spadek temp. w II fazie może być własnie oznaką tego + plamienia poprzedzające @. W czwartek jestem u lekarza i poproszę o komplet badań. Mam tylko nadzieję, że to nic poważniejszego...
    Prześlijcie duuuuuuuużo wirusków na kolejny cykl :)

    Za resztę oczywiście trzymam kciuki!

    n59yhdgewtde5zot.png
    2fwacsqvfijbsbkh.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 maja 2015, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja mowilam ze ja szczescia nie mam wiec to nie ciaza. Na razie czuje wkurw na wlasny organizm ze cos co typowo implantacyjne sie okazuje jednym wielkim g...

  • moniqe Ekspertka
    Postów: 405 91

    Wysłany: 19 maja 2015, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciri to nie tylko Twój organizm taki jest mój i wielu innych dziewczyn też płata figle i mamy różne objawy i odczucia które później okazują się pomyłką a mamy je dlatego że się tak nakręcamy wiem że łatwo mówić i że każda z nas twierdzi "ja się nie nakręcam" ale podświadomie jednak jesteśmy spięte bo każda z nas chciałaby już i ma tysiąc powodów dlaczego właśnie teraz i przez ten stres że lata nas gonią że z pracą nieciekawie żę akurat mamy dobre warunki a potem niewiadomo itp. itd mamy problem z zajściem i wyluzowaniem

    3jgxqqmzw0t63qg2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 maja 2015, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobra ja rozumiem nakrexanie i bol cyckow ale plamienia w 6dpo sobie nie wtmyalilam i o to chodzi.

  • Iriss Autorytet
    Postów: 1748 642

    Wysłany: 19 maja 2015, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciri, nie martw się, ja też dopiero co przechodziłam to rozczarowanie, ale zaraz potem przychodzi nowa chęć do walki.
    Z tymi objawami implantacyjnymi to jest różnie, niektóre kobiety nie mają żadnych inne je u siebie obserwują, więc wierzę że tym bardziej skoro coś widziałaś to czujesz się źle. Jeżeli @ przyjdzie, to posmutaj, rozzłość się, wywal emocje a później wróć do pozytywnego nastawienia :)

    Z tymi objawami to jest tak, że ja np dziś od rana czuję takie kłucie i dyskomfort w okolicy lewego jajnika (miałam tak w cyklu zafasolkowanym w okolicach spadku temp właśnie), takie uwieranie, ciężko to opisać, wcześniej miałam tak samo, trwało to kilka godzinek, ale podchodzę do tego spokojnie, bo jak widać natura lubi robić sobie z nas żarty.

    moniqe lubi tę wiadomość

    h84fe6ydttjiala2.png
‹‹ 268 269 270 271 272 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ