X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Majowe testowanie!
Odpowiedz

Majowe testowanie!

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 maja 2015, 12:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wszysrko moze zaburzyc owulacje. Wiec rendgen tez a nie musi rownie dobrze

  • kofeinka Autorytet
    Postów: 1454 1191

    Wysłany: 19 maja 2015, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iriss wrote:
    Kofeinko, jak zafasolkowałam to też miałam ciągle krew w nosku, co prawda nie leciała sama z siebie, ale ciągle tam było (dziś rano też tak miałam). No zobaczymy, testujemy blisko siebie :). Moje kłucie w tym jednym punkcie ciągle się utrzymuje.
    Tylko spokój może nas uratować :). Ja się w tym cyklu czuję inaczej niż przez 2 ostatnie cykle, ale czas pokaże :), na razie nie fisiuję :)

    Leci mi tylko z jednej dziurki...
    Ja też nie fiksuję ;)
    Czas pokaże ;)
    3mam za Ciebie kciuki za testowanie!! <3
    mam nadzieję, że uda nam się w tym cyklu przejść na fioletową stronę ;)

    wac4wpq.png
    4791b234bfe23548b1b3609c7dad346b.png

  • Zuz_anna Autorytet
    Postów: 572 113

    Wysłany: 19 maja 2015, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    Dziewczyny ja mowilam ze ja szczescia nie mam wiec to nie ciaza. Na razie czuje wkurw na wlasny organizm ze cos co typowo implantacyjne sie okazuje jednym wielkim g...


    Póki nie ma @ to jest szansa.

    A co tego plamienia, to znam przypadki dziewczyn z forum, gdzie miały takowe wskazujące na implantacje, ale nie były w ciąży. Np. arturowa z fajnych babeczek.

    A co do objawów-ja przez pierwsze 3 miesiące starań co miesiąc byłam PEWNA,że jestem w ciąży. Tyle miałam tych objawów- łącznie z mdłościami przez 2 tygodnie w jednym cyklu-że po prostu już niemal gadałam do brzucha. A @ zawsze przychodził terminowo:)

    Teraz już nic sobie nie wkręcam, nie wmawiam. Nadal mam dużo objawów typu ciągnięcie w macicy, bóle piersi,sutków, żyłki itp. a jak widać nadal nie zafasolkowałam. Po prostu podczas starań bardziej się wsłuchujemy w swoje ciało, wszystko odczuwamy na wyrost i stąd takie anomalie;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 maja 2015, 13:10

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 maja 2015, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja wreszcie oszaleję . Dziś kolejny test ujemny, 18 dzień po owu , temperatury powyżej 37 , 6 dzień po odstawieniu luteiny ... Mam już dość ... Nie mam pojęcia co myśleć ... Na betę mnie nie stać :-(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 maja 2015, 13:13

  • Fiona88 Autorytet
    Postów: 748 114

    Wysłany: 19 maja 2015, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maleńka03 wrote:
    Dziewczyny ja wreszcie oszaleję . Dziś kolejny test ujemny, 18 dzień po owu , temperatury powyżej 37 , 6 dzień po odstawieniu luteiny ... Mam już dość ... Nie mam pojęcia co myśleć ... Na betę mnie nie stać :-(

    Temperatura moze sie jeszcze utrzymac po luteinie - mi zaczela spadac kilka dni po odstawieniu dopiero.

    w4sqe6hh7rnaypc5.png[/url]
  • Iriss Autorytet
    Postów: 1748 642

    Wysłany: 19 maja 2015, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kofeinko ja też trzymam za Ciebie kciuki, niech nas ciągnie w fioletową stronę mocy :D, fioletowy to mój ulubiony kolor hehe
    Ja na razie notuje sobie wszystko to, co czułam poprzednio, zobaczymy bo kilka rzeczy zaczyna się powtarzać, więc jak na razie obserwacja, a do testowania tydzień :) (znając życie to pewnie zacznę szybciej ;P)

    Mmm mam ochotę dziś na obiadek na duszone warzywka z kasza gryczaną i mięskiem :D. Jeszcze chwila i trzeba coś do garnka wrzucić ;), bo lekko zasysa :)

    h84fe6ydttjiala2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 maja 2015, 13:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak wiem że może przez kilka dni się utrzymywać ale 6 dni ? To już przesada. W poprzednim cyklu 4 dnia po luteinie dostałam

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 maja 2015, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A niektore dziewczyny nawet 2 tygodnie czekaja na okres po luteiniem teoretycznie do 10 dni powinnien po odstawiwnii sie pojawic.

    maleńka03 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 maja 2015, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czyli muszę uzbroić się w cierpliwość czekać dalej :-( ... Oj będzie ciężko ...

  • kofeinka Autorytet
    Postów: 1454 1191

    Wysłany: 19 maja 2015, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iriss wrote:
    Kofeinko ja też trzymam za Ciebie kciuki, niech nas ciągnie w fioletową stronę mocy :D, fioletowy to mój ulubiony kolor hehe
    Ja na razie notuje sobie wszystko to, co czułam poprzednio, zobaczymy bo kilka rzeczy zaczyna się powtarzać, więc jak na razie obserwacja, a do testowania tydzień :) (znając życie to pewnie zacznę szybciej ;P)

    Mmm mam ochotę dziś na obiadek na duszone warzywka z kasza gryczaną i mięskiem :D. Jeszcze chwila i trzeba coś do garnka wrzucić ;), bo lekko zasysa :)

    Pozostaje Nam dzielnie czekać do testowania, ja 27-go... a Ty kiedy?? ale nie wiem czy dam radę i wytrzymam.
    Dziś jestem bez sił, zmęczona, śpiąca... :/

    wac4wpq.png
    4791b234bfe23548b1b3609c7dad346b.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 maja 2015, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noo ja mam kontakt z jedna dziewcyzna ktora po ostawieniu luteiny nie dostala przez miesiac okresu a w ciazy nie byla. I nikt nie wie dlaczego

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 maja 2015, 13:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spia ca to i ja jestem. Ale to wina cisnienia.... Bo mowia nawet ze od kilku dni spada..

  • Iriss Autorytet
    Postów: 1748 642

    Wysłany: 19 maja 2015, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kofeinka wrote:
    Pozostaje Nam dzielnie czekać do testowania, ja 27-go... a Ty kiedy?? ale nie wiem czy dam radę i wytrzymam.
    Dziś jestem bez sił, zmęczona, śpiąca... :/

    Chciałam 26go, ale 24go jest 10 dzień z luteiną, więc nie wiem czy 25go rano nie spróbuję :)
    Ja też jakoś się nie specjalnie dziś czuję, głowa mnie rozbolała i jestem taka rozmemłana, cały dzień na kanapie. Zrobiłam sobie dziś wolne, od wszyskiego. Może jak zjem to się poprawi :D

    kofeinka lubi tę wiadomość

    h84fe6ydttjiala2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 maja 2015, 13:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jem dzis caly dzien i nic ;p

  • Iriss Autorytet
    Postów: 1748 642

    Wysłany: 19 maja 2015, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zobaczymy czy mi pomoże :)
    P.S dalej czuję te wypieki na twarzy od wczoraj hmmm.

    Idę gotować :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 maja 2015, 13:42

    h84fe6ydttjiala2.png
  • anka2712 Przyjaciółka
    Postów: 262 32

    Wysłany: 19 maja 2015, 13:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja to u siebie juz w ogole nie wiem o co chodzi. Temp dalej taka sama, szyjka wysoko i zamknieta. I dzis rano duzo sodnistego sluzu. Male tego czuje straszny bol z prawej strony s podbrzuszu jakby mi cos chcialo rozepchac,jak bol chwyci to masakra.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 maja 2015, 13:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania ty To testuj bo masz duze szanse na ciaze.

  • anka2712 Przyjaciółka
    Postów: 262 32

    Wysłany: 19 maja 2015, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciri wczoraj testowalam i nic... Wiec na ciaze juz nie licze.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 maja 2015, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moze owulacja byla pozniej dlatego testy nie wychodza.

  • anka2712 Przyjaciółka
    Postów: 262 32

    Wysłany: 19 maja 2015, 14:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ohoooo... Przyszla @. Nowe nadzieje na czerwiec:)

‹‹ 270 271 272 273 274 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ