X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Majowe testowanie!
Odpowiedz

Majowe testowanie!

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 kwietnia 2015, 18:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja alkohol czasem ale to jest max jedno piwo. tak to nic wiecej nie pije i tez w miare zdrowo staram sie zyc ale bez przesady :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 kwietnia 2015, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iriss wrote:
    ciri22, a śluz płodny ogólnie odnotowujesz? ja po wiesiołku i siemieniu lnianym widzę różnice, a teraz dodatkowo te zioła o. sroki na I i II fazę, to przyznam że śluz wręcz książkowy był! przejrzysty i rozciągliwy no cudny.
    to pierwszy cykl w ktorym tak wszystko sprawdzam i w tym nie odnotowalam jeszcze sluzu... ja nie wiem kiedys wiem ze mialam taki ksiazkowy a teraz to moze stres a moze nie wiem co...

  • Gumisia Autorytet
    Postów: 2036 816

    Wysłany: 30 kwietnia 2015, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Kochane. Wybaczcie moją nieobecność. ;) Miałam mnóstwo spraw dzisiaj. Co tam u was? :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 kwietnia 2015, 22:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moj g chory ma goraczke a ja nie wiem co z owu u mnie... ;(

  • Gumisia Autorytet
    Postów: 2036 816

    Wysłany: 30 kwietnia 2015, 22:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też chora. :( Owu była wtedy gdy u mnie. Koniec i kropka! :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 kwietnia 2015, 22:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Raczej nie... ;( dzis wczoraj i przedwczoraj mnie lekko pobolewal jajnik prawy a dzis jak walnal mnie bol z lewego to myslalam ze zwariuje. Zobaczymy jak to jutro bedzie z temperatura...

  • Gumisia Autorytet
    Postów: 2036 816

    Wysłany: 30 kwietnia 2015, 22:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to może owu była dzisiaj albo będzie jutro. Na pewno będzie albo już była. :) Zielony maj! Pamiętaj! :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 kwietnia 2015, 22:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Testy bardziej negatywne. Wiec raczej nie. Zobaczymy temperature jutro.

  • Gumisia Autorytet
    Postów: 2036 816

    Wysłany: 30 kwietnia 2015, 23:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A więc czekamy. ;) Spokojnie Kochana. :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 maja 2015, 05:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i dupa..... ;(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 maja 2015, 07:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak myslicie jesli w nocy sie wiele razy budzilam (tak naprawde G mnie budzil) nie wstawalam z lozka i zaraz szlak dalej spac to temperature zaznaczyc do ignorowania czy nie?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 maja 2015, 08:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I zastanawiam sie czy tez zaznaczyc ta temperature po wyjezdze tez jako do olania...

  • Gumisia Autorytet
    Postów: 2036 816

    Wysłany: 1 maja 2015, 08:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem. Ja też się często budzę w nocy. Nie wiem czy to ma aż taki wpływ. Kochana nie stresuj się. ;)

  • Gumisia Autorytet
    Postów: 2036 816

    Wysłany: 1 maja 2015, 08:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi program przesunął z 13 na 14 dc. owu. Nie wiem dlaczego, ale no niech mu będzie...

  • Gumisia Autorytet
    Postów: 2036 816

    Wysłany: 1 maja 2015, 08:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi się wydaje że owu była u Ciebie 13 dc. Mogę się mylić oczywiście. Ale tak mi się wydaje. ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 maja 2015, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie wiem... dzis sluz gesty, klejacy, nieprzenikalny, czuje wilgoc w pochwie ale nie ma poslizgu wiec po ptakach, ale czemu temperatura mi dzis spadla? w ostatnim cyklu otrzymywala mi sie na poziomie 36,8 az zaczela spadac przed okresem... Wiec ja raczej mysle ze owulacji nie bylo... no i kicha bo seksu tez nie no i na razie na pewno nie bedzie. G mega chory dzis lecialam po leki dla niego... noo i zero szans na <3 :( i do niedzieli raczej nie bedzie mozliwosci....

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 maja 2015, 08:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gumisia Twoj wykres jednoznacznie na owulacje wskazuje a moj w ogole.... wiec raczej to nic nie bedzie..

  • Iriss Autorytet
    Postów: 1748 642

    Wysłany: 1 maja 2015, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 głowa do góry, może organizm jeszcze się normuje po tabsach :). Podobno na chorobę przytulanki najlepsze, bo się jakieś substancje w organizmie wytwarzają ;P, ale wiemy że jak facet chory, to umierający, i nawet powiekami mu ciężko mrugać ;).
    Co do choroby, to ja dziś wstałam z takim katarem, mam wrażenie zapchanych zatok, i gardło mnie drapie :/.
    Temperaturka taka jak wczoraj, już nie myślę nawet o tym wykresie, bo co będzie to będzie, trzeba skorzystać z tych wolnych dni i się zrelaksować :)

    h84fe6ydttjiala2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 maja 2015, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tlumaczylam mu ze przytulanki najlepsze :P Ale on to grypa kosci bola nawet w palcu a co dopero mowic o tym zeby wstalo co innego :P Noo to Iriss u Ciebie szansa jest :P
    A ja to nie wiem co mam robic, czy dalej robic testy owu czy juz nie... juz sama nie wiem...

  • Iriss Autorytet
    Postów: 1748 642

    Wysłany: 1 maja 2015, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzeba było jakieś niebieskie pigułki mu podać ;), powiedzieć że to gripex, od razu odzyskałby siły witalne ;).
    A może coś u Ciebie wpływa na te zachwiania? ja w zeszłym roku jak intensywnie ćwiczyłam, a później doszły lekkie stresy, to mój cykl jeden miał 57dni, a kolejny 46 :O. Teraz lekkie ćwiczenia, no i staram się nie nakręcać, nie stresować, bo to akurat wychodzi mi najlepiej ;). Ale od wczoraj jakiś błogi spokój w mojej duszy, tylko to chorubsko..... :(
    Aaaaaa dziś śniły mi się bociany! ;P

    P.S po moim plamieniu też zero śladu od wczoraj hmm, czekam do niedzieli, jak się okaże że dwie kreski, to pon. beta i zwiększam dawkę luteiny :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 maja 2015, 09:25

    h84fe6ydttjiala2.png
‹‹ 46 47 48 49 50 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ