X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Majowe testowanie!
Odpowiedz

Majowe testowanie!

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 kwietnia 2015, 08:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie te testy owu wariuja. Teraz znow troszke wyrazniejsza kreska... chyba nie bede sie nimi posilkowac bo o bez sensu...

  • Gumisia Autorytet
    Postów: 2036 816

    Wysłany: 30 kwietnia 2015, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cholera. Dziwne. :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 kwietnia 2015, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moze wcale owulacji nie mialam i na razie sie na nia po prostu nie zanosi... stresuje mnie to ze w sumie nie jestesmy jak inne pary ze ochote na seks mamy prawie caly czas... ze trzeba na te pieprzone dni plodne patrzec bo u nas 3 razy w miesicu seks to duzo... do tego gimnastykowac sie sie za kazdym razem zeby w ogole do niego doszko i jeszcze miec poczucie ze w sumie to partner w xale nie mial na niegoochote... kurde... masakra...

  • Gumisia Autorytet
    Postów: 2036 816

    Wysłany: 30 kwietnia 2015, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A może coś na wzmocnienie popędu seksualnego dla Ciebie i dla niego? Na rynku jest wiele specyfików. Kropelki, tabletki. Niektóre warzywa, owoce i potrawy są afrodyzjakami. Poczytaj w necie.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 kwietnia 2015, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nic na nas nie dziala. G. Juz probowal we wczesniejszym zwiazku i nic nie pomoglo. Ja tez we wczesniejszym probowalam i tez nie. My inaczej bliskosc odczuwamy. Wiec staranie o dziecko to wcale nie jest taka przyjemna rzecz jak powinna byc...pewnie dlatego nam sie uklada razem bo mamy mniej wiecej takie same potrzeby. I dlatego nasi byli nie wytrzymali tego i nas zdradzili...

  • moniqe Ekspertka
    Postów: 405 91

    Wysłany: 30 kwietnia 2015, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam dziewczynki kurcze to ciezka sprawa dobrze byloby gdybyscie trafili na wlasciwe dni u nas z tym problemu nie ma czy jest owy czy jej nie ma to serduszek sporo. Ale moze rzeczywiscie warto sprobowac jeszcze raz z jakims specyfikiem tak jak mowi gumisia ??

    3jgxqqmzw0t63qg2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 kwietnia 2015, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niektorzy tak juz maja. G bierze specyfiki od wrzesnia i nic... a juz powinna byc roznica.

  • Fiona88 Autorytet
    Postów: 748 114

    Wysłany: 30 kwietnia 2015, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kwiecien moge spisac na straty choc do konca cyklu zostali jeszcze kilka dni, ale juz zapisuje sie na mojowe testowanie. To bedzie co prawda sama jego koncowka, ale co tam :)

    w4sqe6hh7rnaypc5.png[/url]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 kwietnia 2015, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale zawsze jeszcze maj czyli wiosna bocianowa ;D

  • Fiona88 Autorytet
    Postów: 748 114

    Wysłany: 30 kwietnia 2015, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    Ale zawsze jeszcze maj czyli wiosna bocianowa ;D


    Wierze w ten maj! Tym bardziej, ze jesli by sie udalo, to w lutym mialabym najpiekniejszy prezent urodzinowy na ziemi :)

    w4sqe6hh7rnaypc5.png[/url]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 kwietnia 2015, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No maj to moja rocznica z G i konic stycznia urodziny G ;)

  • Fiona88 Autorytet
    Postów: 748 114

    Wysłany: 30 kwietnia 2015, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to niech ten maj bedzie dla nas najszczesliwszy :)

    w4sqe6hh7rnaypc5.png[/url]
  • alicjaaaa Autorytet
    Postów: 943 589

    Wysłany: 30 kwietnia 2015, 15:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciri bardzo dobrze Cię rozumiem. W ogóle zauważyłam, że odkąd postanowiliśmy się z S. mocniej postarać (czyli nie liczyć tylko na wpadkę), to zaczyna się problem w dni płodne. Ja go przyciskam, robię podchody, a on tym bardziej nie ma ochoty... Przedtem był spontan i dużo więcej <3. Mega frustrujące...

    n59yhdgewtde5zot.png
    2fwacsqvfijbsbkh.png
  • alicjaaaa Autorytet
    Postów: 943 589

    Wysłany: 30 kwietnia 2015, 15:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Będę próbować czegoś mocniejszego na wzrost libido, bo póki co warzywka i przyprawy nie pomagają...

    n59yhdgewtde5zot.png
    2fwacsqvfijbsbkh.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 kwietnia 2015, 15:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alicjaaaa wrote:
    Ciri bardzo dobrze Cię rozumiem. W ogóle zauważyłam, że odkąd postanowiliśmy się z S. mocniej postarać (czyli nie liczyć tylko na wpadkę), to zaczyna się problem w dni płodne. Ja go przyciskam, robię podchody, a on tym bardziej nie ma ochoty... Przedtem był spontan i dużo więcej <3. Mega frustrujące...


    u nas tylko na poczatku zwiazku bylo duzo, potem ja zamieszkalismy razem coraz mniej, ale on mowi ze tak ma i dlatego jego poprzedni zwiazek sie rozpadl (stosowal w nim preparaty na libido-witamini i suplementy diety i nic nie pomoglo), ja nigdy wysokiego libido nie mialam, moze przez tabletki, mnie to odpowiadalo ale w momencie kiedy postanowilimy ze chcemy miec dziecko, nie moge liczyc na to ze seks raz w miesiacu wystarczy i nagle zajde, na to moga liczyc pary ktore kochaja sie minimum 3 razy w tygodniu a nie takie raz w miesiacu. My czerpimy z innych rzeczy bliskosc i seks sprawia nam przyjemosc ale nie tak jak niektore inne rzeczy... wiec sie stresuje czy mam ta owulacje czy nie...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 kwietnia 2015, 15:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alicjaaaa wrote:
    Będę próbować czegoś mocniejszego na wzrost libido, bo póki co warzywka i przyprawy nie pomagają...
    My stosowalismy roznych rzeczy i nic, to chyba siedzi w glowie i tyle, moze i by seksuolog pomogl ale z drugiej strony, nam jest dobrze tak jak jest wiec to tez nie jest wyjscie.

  • Fiona88 Autorytet
    Postów: 748 114

    Wysłany: 30 kwietnia 2015, 15:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 jak Wam jest tak dobrze to nie ma co na sile zmieniac :) Teraz trzeba troche sie "pomeczyc", ale potem znow wrocicie do swojej normy.

    w4sqe6hh7rnaypc5.png[/url]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 kwietnia 2015, 16:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dlatego mam nadzieje ze jak najszybciej sie uda, bo mimo 2 cyklu staran ja juz jestem tym psychocznie zmeczona i on chyba tez... tylko wiecie ta obserwacja siebie i namawiamie calymi dniami bo akurat moze teraz beda dni plodne jest meczaca. Zazdroszcze takim ktorzy sie staraja tak ze i tak seks uprawiaja :P

  • Fiona88 Autorytet
    Postów: 748 114

    Wysłany: 30 kwietnia 2015, 16:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    Dlatego mam nadzieje ze jak najszybciej sie uda, bo mimo 2 cyklu staran ja juz jestem tym psychocznie zmeczona i on chyba tez... tylko wiecie ta obserwacja siebie i namawiamie calymi dniami bo akurat moze teraz beda dni plodne jest meczaca. Zazdroszcze takim ktorzy sie staraja tak ze i tak seks uprawiaja :P

    Najlepiej by bylo gdyby nikt nie mial problemow z zajsciem w ciaze :( Ja czekam juz prawie 5 lat, wiec wyobraz sobie jak ma sie moja psychika :P

    w4sqe6hh7rnaypc5.png[/url]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 kwietnia 2015, 16:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O mamo, moja ciocia 10 lat sie starala za nim sie udalo... i to tez sie udalo jak wyjechala do cieplych krajow i pila duuuzo alkoholu :P czyli gdyby nie alkohol dziecka by nie bylo ;D

‹‹ 44 45 46 47 48 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ