X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Majowe testowanie!
Odpowiedz

Majowe testowanie!

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 maja 2015, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja to widzialam bociany we wtorek :P I moj G w poniedzialek a wczesniej moja babcia i mama :P

    Noo poza podroza 12 godzinna nic wiecej nie moglo wplynac...
    Jem normalnie, za bardzo sie nie stresuje, od marca jezdze do pracy na rowerze ale to krotka trasa 4km w jedna strone. Wiec 10-15 min jestem w pracy...
    A tak to nic wiecej...

    Juz mnie to wkurza bo na poczatku taki byl ladny wykres

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 maja 2015, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobry! jestem już w domku, ale kompletnie nie mam czasu na czytanie:( Może dziś wieczorem nadrobię. Nie mierzyłam dziś tempki i nie wiem na czym stoję. Objawów brak:(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 maja 2015, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noo i dobrze ze bral :) Kiedy Ty testujesz? 6? Dobrze pamietam? Moze lepiej ze nie mierzylas bo podrozy moze byc zaburzona :P

  • alicjaaaa Autorytet
    Postów: 943 589

    Wysłany: 1 maja 2015, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie wczoraj jakaś nieśmiała zapowiedź płodnego śluzu, a dzisiaj rano miło się zaskoczyłam, bo wręcz książkowy, przezroczysty i meeeeega rozciągliwy jest! Więc obstawiam, że owu się przesunęła, zwłaszcza, że dzisiaj moja temp. znowu spadła (po wieczorze panieńskim z alko!). Dzisiaj muszę zmolestować koniecznie mojego S. Będzie ciężko, bo obydwoje idziemy do pracy, więc pewnie będzie padnięty...
    Także Ciri wyluzuj, może u Ciebie też jeszcze nic straconego!
    Gumisia teraz czekamy, aż obwieścisz zieloność na 9 następnych miesięcy :)
    A wcześniej chyba Morella pochwali się dwoma kreskami :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 maja 2015, 10:28

    n59yhdgewtde5zot.png
    2fwacsqvfijbsbkh.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 maja 2015, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaaa u mnie to po ptakach, sluz mega juz nie plodny i szyjka zacisnieta jak nigdy jeszcze wiec chyba po owu... w sumie nie wiem, bede testowac ale na seks nie mam szans...

  • Gumisia Autorytet
    Postów: 2036 816

    Wysłany: 1 maja 2015, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciri może nie sugeruj się aż tak temperaturą bo mnóstwo rzeczy może ją zaburzyć. ;) Miałaś śluz płodny, teraz już nie masz więc najprawdopodobniej jesteś już po owu. ;) No nie stresuj się tak, bo zaszkodzisz fasolce. ;)

  • Gumisia Autorytet
    Postów: 2036 816

    Wysłany: 1 maja 2015, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alicja zazdroszczę typowego płodnego śluzu. U mnie taki idealny nie występuje pomimo zażywania wiesiołka i siemienia. :(

  • Gumisia Autorytet
    Postów: 2036 816

    Wysłany: 1 maja 2015, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ahhh... No i oczywiście wszystkie będą miały zielony maj! :) Nie może być inaczej. ;)

  • Gumisia Autorytet
    Postów: 2036 816

    Wysłany: 1 maja 2015, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morella ciesz się chwilą. Nie przejmuj się mierzeniem temperatury. ;) Czekamy na zielone wieści! :)

  • Gumisia Autorytet
    Postów: 2036 816

    Wysłany: 1 maja 2015, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iris u Ciebie test to chyba tylko formalność! Trzymam kciuki. ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 maja 2015, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noo.... kurde jakbym miala typowy skok juz bym odpuscila a tak to nie wiem... moj G spi gdzie on od 7:30 zwykle biega po mieszkaniu i krzyczy na mnie ze jestem len ze siedze w lozku... kurde chyba jest naprawde chory...

  • Gumisia Autorytet
    Postów: 2036 816

    Wysłany: 1 maja 2015, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To opiekuj się nim. ;) Oni to uwielbiają. Mój skok też nie był jakiś imponujący i linię mam przerywaną, no ale teraz to już i tak nasze nerwy nic nie zmienią. Przesyłam Ci dobrą energię. ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 maja 2015, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale mialas typowy skok i tempka idzie w gore a u mnie jakies takie gorki i pagorki w ostatnich dniach :P i jesli chodzi o owu to jesli byla stawiam na przedwczoraj albo wczoraj bo jajniki dawaly o sobie znac a przedwczoraj najwiecej bylo sluzu :P

  • moniqe Ekspertka
    Postów: 405 91

    Wysłany: 1 maja 2015, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gumisia wrote:
    Ciri może nie sugeruj się aż tak temperaturą bo mnóstwo rzeczy może ją zaburzyć. ;) Miałaś śluz płodny, teraz już nie masz więc najprawdopodobniej jesteś już po owu. ;) No nie stresuj się tak, bo zaszkodzisz fasolce. ;)
    wlasnie Ciri nie ma sensu tak sie skupiac na tej tempce z mojej tez nic sie nie da wyczytac a mysle ze owu byla :) nie ma co sie zalamywac moze lepiej czasami wszystkiego nie wiedziec

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 maja 2015, 11:12

    3jgxqqmzw0t63qg2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 maja 2015, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czasem tak, ale ja mam malo seksu i na wiecej mam srednie szanse dlatego wlasnie... no wiecie co :P

  • Gumisia Autorytet
    Postów: 2036 816

    Wysłany: 1 maja 2015, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciri głowa do góry. ;) Śluz był i czułaś jajniki więc owu była na pewno. Temperatura nie jest jedynym wyznacznikiem. Jest wiele wykresów na których nie widać skoku, które są nietypowe itd. a na końcu zielona kropka. :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 maja 2015, 12:17

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 maja 2015, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gdzies wyczytalam ze sluz plodny pojawia sie czasem dwa dni przed owu w dniu owu go nie ma o skok powinien byc za max 3 dni. Tak jest?

  • Iriss Autorytet
    Postów: 1748 642

    Wysłany: 1 maja 2015, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj dziewczyny, a mnie właśnie chandra znów pochłania, jakoś mi smutno, aż bym się rozpłakała, już mi się na testowanie czekać nie chce bo kreseczki drugiej pewnie nie będzie, i kolejny cykl przede mną, i ogólnie zaczęło mnie dziś wszystko męczyć smutem :(

    h84fe6ydttjiala2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 maja 2015, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iriss wrote:
    Oj dziewczyny, a mnie właśnie chandra znów pochłania, jakoś mi smutno, aż bym się rozpłakała, już mi się na testowanie czekać nie chce bo kreseczki drugiej pewnie nie będzie, i kolejny cykl przede mną, i ogólnie zaczęło mnie dziś wszystko męczyć smutem :(
    dziewczyno bedze dobrze :) nie smutaj :P temperatura nie spada wiec jest dobrze :D

  • Gumisia Autorytet
    Postów: 2036 816

    Wysłany: 1 maja 2015, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciri a ja myślę że to sprawa indywidualna. ;)

‹‹ 47 48 49 50 51 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ