X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Majowe testowanie!
Odpowiedz

Majowe testowanie!

Oceń ten wątek:
  • Gumisia Autorytet
    Postów: 2036 816

    Wysłany: 1 maja 2015, 17:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Po prostu przegapiłaś pik LH. ;) Spokojnie. ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 maja 2015, 17:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A moze te testy z allegro, rozmawialam z jedna dziewczyn na forum wiec mowila ze z tego samego siku z allegro byl negatyw a z apteki pozytyw...

  • Gumisia Autorytet
    Postów: 2036 816

    Wysłany: 1 maja 2015, 17:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może trafiłaś na jakieś felerne. ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 maja 2015, 17:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mnie sie wydaje ze ja mam malo tego hormonu... w tym pierwszym cyklu w ktorym robilam testy powinien wyjsc pik, byly 4 negatywy z czego 4 najmocniejsza kreska ale dalej negatyw a potem 5 test jasniejsza kreska :P

  • Gumisia Autorytet
    Postów: 2036 816

    Wysłany: 1 maja 2015, 18:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A sprawdzałaś lh?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 maja 2015, 18:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wiesz co nie pamietam jakie dostalam zlecenie badan od lekarza, a oczywiscie jak bylam ostatnio na wizycie to zapomnialam ich wziac... powiedzial mi ze podstawowe badania mam w porzadku... ale jak nie ma tego w zalecanych badaniach to raczej nie... a wiecej badan mam zrobic jak za 3 miesiace nie ureguluja sie cykle i nie zajde w ciaze

  • Gumisia Autorytet
    Postów: 2036 816

    Wysłany: 1 maja 2015, 18:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To następnym razem dowiedz się koniecznie. ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 maja 2015, 18:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam nadzieje ze nie bede musiala czekac na moja fasolke :P
    A te badania w jakis konkretny dzien sie robi?

  • Gumisia Autorytet
    Postów: 2036 816

    Wysłany: 1 maja 2015, 18:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    3 dc. No i obyś nie musiała ich robić. ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 maja 2015, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to najwyzej prywatnie sobie zrobie :) bo wez sie wstrzel w zapis akurat trzeciego dnia cyklu :(

    ale ja stawiam ze owulacja byla i bedzie ciaza i bedzie dobrze :)

  • Gumisia Autorytet
    Postów: 2036 816

    Wysłany: 1 maja 2015, 18:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oczywiście że tak! :)

  • Gumisia Autorytet
    Postów: 2036 816

    Wysłany: 1 maja 2015, 18:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tylko boję się że jak zajdę to znowu poronię.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 maja 2015, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobra zmienmy temat :P Co tam dzis porabiasz ;)

    Ej a tak w ogole jesli owu byla wczoraj lub przed wczoraj to mam juz 1 lub 2 dnu po :D

  • Gumisia Autorytet
    Postów: 2036 816

    Wysłany: 1 maja 2015, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i fasolka już się dzieli. ;) Ja dziś w domku. Od 17 już leżę w łóżku. :P Chora jestem. :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 maja 2015, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Buuu to jak moj G... kurde mam jutro ten panienski... nie chce mi sie na niego isc, i nie wiem czy to dlatego ze po prostu nie mam ochoty czy ze nie mam ochoty ze do ciezarnej...

  • Gumisia Autorytet
    Postów: 2036 816

    Wysłany: 1 maja 2015, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ehhh... Ja też omijam wszystkie ciężarne... :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 maja 2015, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noo wlasnie, a teraz sie dowiedzialam ze dziewczyna ktora przede mna w pracy siedzi jest w ciazy wpadkowej... raz jeden jedyny gumka pekla... Wrrr....

  • alicjaaaa Autorytet
    Postów: 943 589

    Wysłany: 1 maja 2015, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Łaaaa! Właśnie zrobiłam test owu i piękne dwie tłuste krechy zobaczyłam :D Już po 2 min było widać! Idę zmolestować S. :D

    Normalnie ucieszyłam się prawie jakbym zobaczyła te II kreski na teście ciążowym :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 maja 2015, 20:55

    n59yhdgewtde5zot.png
    2fwacsqvfijbsbkh.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 maja 2015, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZAZDROSZCZE:P ja dzis przepisowo tez zrobie, w sumie siku bylam dawno ale cos tam pilam po drodze i to chyba jakos sporo...hmmm nie wiem co zrobic...

  • alicjaaaa Autorytet
    Postów: 943 589

    Wysłany: 1 maja 2015, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciri, a może jest tak jak Gumisia mówi, że po prostu przegapiłaś pik LH? Zobaczysz jutro ładny skok i wszystko będzie jasne :)

    n59yhdgewtde5zot.png
    2fwacsqvfijbsbkh.png
‹‹ 49 50 51 52 53 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ