X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Majowe testowanie!
Odpowiedz

Majowe testowanie!

Oceń ten wątek:
  • alicjaaaa Autorytet
    Postów: 943 589

    Wysłany: 1 maja 2015, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gumisia wracaj szybko do zdrowia!

    n59yhdgewtde5zot.png
    2fwacsqvfijbsbkh.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 maja 2015, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    noo ja juz dzis sluzu nie mialam w ogole musial go wygrzebywac a teraz sie ze mnie leje mleczny sluz... i juz nie wiem co mam o tym myslec, siknelabym na test ale nie wiem czy nie bedzie zbyt rozwodniony, napewno nie sikalam ponad dwie godziny ale co do picia to chyba go troche bylo...

  • marta1987 Autorytet
    Postów: 499 210

    Wysłany: 1 maja 2015, 23:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurde ja juz sama nie wiem co o tym myslec...wczoraj poznym popoludniem zaczal mnie bolec jajnik,sex wieczorem, a dzis juz nic nie boli a test ovu pozytywny. Boje sie ze przegapilam dobry moment na serdusza,ze bylo juz za pozno, a szyjka rano byla miekka a teraz juz robi sie twardsza...a jezeli plemniki potrzebuja 7 godz zeby mogly zaplodnic komorke to moglam sie spoznic...
    Jaaaa ale elaborat wam tu odwalilam,zobaczymy co jutro temp pokaze...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 maja 2015, 23:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daj spokoj ja to tez jestwm juz zalamana... kurde seksu od 3 dni nie bylo facet chory a do tego sluz jest.raz go nie ma testy owu nadal negatywne... juz mam dosc... do tego temperatura chujowa? Mysle ze cykl na straty poszedl...

  • alicjaaaa Autorytet
    Postów: 943 589

    Wysłany: 2 maja 2015, 00:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, niby wiem, ale wolę się upewnić, bo mnie trafi coś za chwilę. Test owu + a mój S. oczywiście ma mega rozstrój układu pokarmowego i z <3 nici :/ wrrrrr
    Czy jeśli dziś o 20:30 wyszedł +, to znaczy, że owu powinna pojawić się ok 24h później? Czyli mam czas do jutra wieczora??

    n59yhdgewtde5zot.png
    2fwacsqvfijbsbkh.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 maja 2015, 05:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nigdy nie wiesz kiedy byla, mogla byc 2 dni przed skokiem 3 dni po skoku temperatur.... u mnie chyba mega dlugi bezowulacyjny sie zapowiada...

  • Gumisia Autorytet
    Postów: 2036 816

    Wysłany: 2 maja 2015, 07:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Alicja. :) Już mi lepiej. ;) Tak, po pozytywnym teście owu powinna być DO 24-36 h.

  • Gumisia Autorytet
    Postów: 2036 816

    Wysłany: 2 maja 2015, 07:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marta jeśli był stosunek wieczorem to się nie martw. ;)

  • Gumisia Autorytet
    Postów: 2036 816

    Wysłany: 2 maja 2015, 07:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciri przecież przyjęłyśmy wczoraj wersję że owu była. Serduszka też były. A teraz nie stresuj fasolki! ;)

  • Gumisia Autorytet
    Postów: 2036 816

    Wysłany: 2 maja 2015, 07:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale miałam sen. Śniło mi się że trafiłam na porodówkę z bólami i zaczęłam rodzić. ;) Urodziłam córkę. ;)

  • Gumisia Autorytet
    Postów: 2036 816

    Wysłany: 2 maja 2015, 07:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A tak w ogóle to jest już wątek Styczniówki 2016. ;) Jeszcze trochę i się zapiszemy hehehe. ;)

    marta1987 lubi tę wiadomość

  • Giannaa Autorytet
    Postów: 2223 789

    Wysłany: 2 maja 2015, 07:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gumisia mam taka nadzieje, ze Was tam zobacze :-) caly czas trzymam za Was kciuki :-) :-)

    Gumisia lubi tę wiadomość

    a.png
    a.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 maja 2015, 09:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Umnie nie wiem czy owu byla czy nie. Mega duzo sluz dzis po tej wczorajszej pustyni i znow temperatura w dol.

  • Fiona88 Autorytet
    Postów: 748 114

    Wysłany: 2 maja 2015, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja juz czuje nadchodzaca @.

    Ciri jak po mnie widac - idealny wykres nic nie oznacza, wiec Twoj pokrecony tym bardziej nie musi oznaczac, ze owulki nie bylo :) Ja czekam juz na te @ zeby moc zaczac kolejny cykl i stymulacje...

    w4sqe6hh7rnaypc5.png[/url]
  • Gumisia Autorytet
    Postów: 2036 816

    Wysłany: 2 maja 2015, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W mojej pierwszej ciąży wykres był fatalny. Góry i doliny. ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 maja 2015, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A u mnie tylko w dol. Mega duzo pryszczy i sluz nie plodny ale skoku nie ma wiec raczej nic z tego. Mysle ze przyjdzie @ na dniach. Bo tak zaczynam sie czuc wiec moze taki miesiac bez owu akrocony bo tamten byl dlugii.

  • Gumisia Autorytet
    Postów: 2036 816

    Wysłany: 2 maja 2015, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dziś też @ objaw mam. Ból krzyża, ale to równie dobrze może być objaw ciąży. ;) I u Ciebie też samopoczucie na @ może być objawem ciąży. Ja tak właśnie w ciąży się czułam, jakbym miała dostać @.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 maja 2015, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    eh ja na nic nie licze, od 4 dni jestem płaczliwa i caly czas zfrustrowana, ale nie licze na ciaze, zreszta spojrzmy prawdzie w oczy ta temperatura jaka mam to jakis zart... w tamtym cyklu jak okres mi sie spoznial mialam 36,8 a teraz? przeciez zaplakac sie mozna...

  • Gumisia Autorytet
    Postów: 2036 816

    Wysłany: 2 maja 2015, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może jeszcze odbije. U mnie wysoka ale to pewnie przez Duphaston.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 maja 2015, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja miałam jak Ty w poprzednim cylku... niby mierzylam od 28 dnia cyklu, ale moze owu byla pozno dlatego tak ladnie mi rosla temperatura i spoznial sie okres bo w 29 dniu mialam pokolei tak

    36,6
    36,7
    36,8
    36,65
    36,8
    36,8
    36,8
    37,02
    36,8
    36,6
    36,41-tu okres

    wiec ladnie sie utrzymywala a potem spadla mocno a teraz nic.... k**rwa

    a bol jajnikow mialam bez przerwy mniej wiecej od 19dc.... :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 maja 2015, 11:25

‹‹ 50 51 52 53 54 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ