X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Majowe testowanie!
Odpowiedz

Majowe testowanie!

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 maja 2015, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chce miec dziecko przed 30 to mysi dzialac;) moj juz wyliczał dzis ile seksu w maju bedzie;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 maja 2015, 21:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wow, fajnie, ja swojemu tez wyliczylam :P Ale to jeszcze nie oznacza ze tak bedzie, ale trzeba miec plan :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 maja 2015, 22:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ide spac. Rano dam znac o wynikach testowania, choc nie spodziewajcie sie rewelacji;(. Wlasciwie to planowalam testowac 6 maja a juz mam jeden test za soba. Ten bol okresowy mnie zmylil. Dzis bylam juz pewna ze dostalam a tu tylko kremik. Dobrej nocy kobietki;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 maja 2015, 22:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja bym poczekala z testowaniem do 6 maja :p przynajmniej nie bedziesz sie stresowac a jak cos to zawsze jeden tescik Ci zostanie :P ja tez sie musze klasc bo jutro na 7 do pracy.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 maja 2015, 06:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie bez zmian, wg temperatyry owu nadal nie bylo... cos mi sie wydaje ze to nie bedzie pomyslny miesiac. :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 maja 2015, 07:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobry. U mnie tez bez zmian. Test negatywny tak bardzo, ze az boli, temperatura jak zwykle:( czekam na @

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 maja 2015, 07:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eh. Ja to mysle ze albo okres dostane albo bedzie dalej bez owu albo moze np w 40 dniu bedzie owulacja.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 maja 2015, 07:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Smutne to wszystko:(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 maja 2015, 07:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noo ja tez taka jestem zdolowa... normalnie jak spojrzalam dzis na wykres to nie wiedzialam czy mam sie siac czy plakac a wedlug ovu mam miec okres w piatek w ktorym jade na wesele... jak to sie sprawdzi to mam zjebany caly weekend i wyjazd i slub i wszystko... wyzyje sie na bylej mojego faceta...

  • Iriss Autorytet
    Postów: 1748 642

    Wysłany: 4 maja 2015, 08:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciężkie to wszystko, ale we mnie już wraca nowa energia do działania, bo jak sobie pomyślę jakie przyjemne są to staranka....;) :). Witaminki dokupione, zioła zaparzone, a wczoraj doszło do mnie, że jeżeli owulacja będzie jak zwykle (13, 14dc), to będę jeszcze testować w maju! ha ;) także jak najbardziej wątek dla mnie aktualny :)

    h84fe6ydttjiala2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 maja 2015, 08:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noo wlasnie maj.. a ja tu dupa... kurde....

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 maja 2015, 08:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja bym tez wolala miec teraz okres i zaczac juz nowy cykl niz czekac jak na zbawienie... i nie wiedziec kiedy okres kiedy owu i czy w ogole...

  • Gumisia Autorytet
    Postów: 2036 816

    Wysłany: 4 maja 2015, 09:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ojeju, ale wczoraj naskrobałyście. ;) Kochane u mnie spadek. :( Ale i tak się zazieleni u wszystkich nie? ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 maja 2015, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gumis u Ciebie moze byc implantacyjny. U mnie maj juz odpada...

  • Iriss Autorytet
    Postów: 1748 642

    Wysłany: 4 maja 2015, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja mam plan mniej myśleć o ciąży, więcej o sobie :), bo styczeń - marzec mam wrażenie, że zapomniałam o sobie i o tym co mi sprawia przyjemność, tylko myśl, żeby już już się udało, w kwietniu lekko to zmieniałam, a teraz definitywnie wracam do rzeczy, które mi sprawiają ogromną przyjemność (aerobik haha).
    Może trzeba trochę zluzować, jeżeli coś ma być to będzie a stresując się patrząc na wykres mało sobie pomagamy :/.
    Będzie zielono!! będą wykresy w kropeczki łohohoho zielone kropeczki... :D
    (humor mi wrócił, mam nadzieję że i Wam się udzieli <3 )

    h84fe6ydttjiala2.png
  • Gumisia Autorytet
    Postów: 2036 816

    Wysłany: 4 maja 2015, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciri przecież jeszcze nie wszystko stracone. ;) Iris może to jest jakiś sposób. ;)

  • Gumisia Autorytet
    Postów: 2036 816

    Wysłany: 4 maja 2015, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A to nie za wcześnie na implantację? :P

  • marta1987 Autorytet
    Postów: 499 210

    Wysłany: 4 maja 2015, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez w dobrym humorze...wreszcie wzrosla temp...teraz niech juz tylko idzie do gory...
    Plan na dzis:robie ruskie pierogi :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 maja 2015, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nooo ja mam plan na przyszly cykl. Chyba na tym apasuje z mierzeniem temperatury bede sie opierac tylko na sluzie i regularnym seksie(i tu bedzie ciezko ale mam kamasutre trzeba wyprobowac wszystkie pozycje ) i moze sie uda ;p

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 maja 2015, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, spojrzalam teraz na test...jest cien drugiej kreski...tyle, ze po czasie.

‹‹ 55 56 57 58 59 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ