X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Majowe testowanie!
Odpowiedz

Majowe testowanie!

Oceń ten wątek:
  • alicjaaaa Autorytet
    Postów: 943 589

    Wysłany: 3 maja 2015, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iris bardzo mi przykro, wierzę, że spotkamy się już na fioletowej stronie :) Trzymam kciuki!

    Morella pamiętaj, co mówiły dziewczyny - objawy jak na okres, to również objawy ciążowe, więc nadzieja jest!

    Kiara - super! To znaczy, że groszek już się ujawnia :) Daj znać, czy kolejne testy też potwierdziły, ale jak dla mnie możesz się już cieszyć :)

    Fiona - nie trać nadziei, na pewno się uda

    Ciri, jak się trzymasz?


    Ja dzisiaj wstałam w trochę lepszym nastroju, skok temperatury jest, więc liczę na to, że owu właśnie była. Oby <3 w dobrym czasie. Także Gumisia przyłączam się do Ciebie w oczekiwaniu na rezultat :)

    n59yhdgewtde5zot.png
    2fwacsqvfijbsbkh.png
  • kiara12006 Koleżanka
    Postów: 155 16

    Wysłany: 3 maja 2015, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Test z apteki bladzioch ale jest :-)

    Kiara12006
  • alicjaaaa Autorytet
    Postów: 943 589

    Wysłany: 3 maja 2015, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kiara12006 wrote:
    Test z apteki bladzioch ale jest :-)

    GRATULACJE!! Teraz dziel się wiruskami, z nami dziewczynami :D

    n59yhdgewtde5zot.png
    2fwacsqvfijbsbkh.png
  • Gumisia Autorytet
    Postów: 2036 816

    Wysłany: 3 maja 2015, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kiara super! Gratulacje!!! :) Mamy pierwszą majową szczęściarę. :) Kochane jadę nad jeziorko, odezwę się wieczorem. ;) Ściskam! :*

  • alicjaaaa Autorytet
    Postów: 943 589

    Wysłany: 3 maja 2015, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gumisia udanej majówki :)
    Ja za to pędzę do pracy

    n59yhdgewtde5zot.png
    2fwacsqvfijbsbkh.png
  • kiara12006 Koleżanka
    Postów: 155 16

    Wysłany: 3 maja 2015, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/ee2be74161cfaba8.html zerknijcie choc chyba słaba jakość zdjęcia

    Kiara12006
  • kiara12006 Koleżanka
    Postów: 155 16

    Wysłany: 3 maja 2015, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/8ba81e3e4821ccbb.html

    Kiara12006
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 maja 2015, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Ja wlasnie wstalam po wczorajszej impezie. Dowiedzialam sie ze ten dzieciak to pierwszy miesiac prob i jeden jedyny seks bez zabezpieczenia i to nie w dzien owulacji tylko 3 dni przed... eh... jednak niektorzy to maja szczescie.

  • marta1987 Autorytet
    Postów: 499 210

    Wysłany: 3 maja 2015, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dzis liczylam na skok temp a tu dupa....

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 maja 2015, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dzis temperatury nie mierzylam n o dopiero sie obudzilam po imprezie wiec nie wiem co i jak. Ale libido rowna sie 0 wczoraj sluz caly czas grudkowaty bialawy. Wiec nie wiem co z tym owu czy byla czy nie czy bezie czy jak...

  • kiara12006 Koleżanka
    Postów: 155 16

    Wysłany: 3 maja 2015, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/419f3694dda46831.html zrobiony przed chwilą co myślicie

    Kiara12006
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 maja 2015, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cos tam j est. Powtorz test albo beta :)

  • Iriss Autorytet
    Postów: 1748 642

    Wysłany: 3 maja 2015, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kiara, ja bym poszła na betę, u mnie przy takiej kreseczce była ciąża (niestety bez szczęśliwego finału). Nie rób już testów dziś, tylko leć jutro na betę, i jeżeli będzie dodatni to po 48h kolejny raz:). Trzymam kciuki za pozytywne wyniki :)

    ciri22 pewnie nie powinnyśmy tak myśleć, ale też jak słyszę, o ciążach z przypadku, albo bez większego "wysiłku", gdzie my wszystkiego pilnujemy, to czuję lekkie rozgoryczenie i niesprawiedliwość? (chociaż absolutnie nie kieruję żadnych negatywnych emocji w kierunku tych osób, każdy ma prawo do szczęścia),niebawem i na nas przyjdzie pora :) <3

    h84fe6ydttjiala2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 maja 2015, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noo mam nadzieje, a ja niby nadal bez owu, a tu od dwoch dni sluz nie plodny i coraz go wiecej, dzis to mega duzo, mega gestego sluzu bialego, lepkiego i takiego na pewno nie plodnego, coraz wiecej go. Temperatura nie wiem jak sie trzyma bo dzis nie sprawdzalam, o 12 dopiero wstalam po wczorajszej imrezie... wiec w sumie nie wiem co i jak... a moj poziom libido rowny 0. jest jeden plus tego wszystkiego...

    Moj G byl wczoraj na kawalerskim w klubie gogo, wrocil i powiedzial ze jestem najpiekniejsza kobieta na swiecie, a tam bedac myslal ze choc raz moze choc na chwilke sie podnieci a tu nic, stwierdzil ze chyba sie zestazal :P I ze woli moje cycki i moje cialko :P i dostal napadu milosci (nie mylic z seksem :D)

  • kiara12006 Koleżanka
    Postów: 155 16

    Wysłany: 3 maja 2015, 13:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kreska jest mocno wyraźna w ostatnim teście w sumie zrobione dzis 6 4 z allegro ładne blade kreski a z a z apteki wyraźniejsze ale tak zrobię jutro biegnę na bete

    Kiara12006
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 maja 2015, 14:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiecie jaka jestem cipka?
    Pomylilam daty tego slubu na ktory mam isc :P to juz za 2 tygodnie a nie za trzy i na 100% bede miala wtedy okres, K**WA...

  • marta1987 Autorytet
    Postów: 499 210

    Wysłany: 3 maja 2015, 15:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja mam teraz dobry humor...wrocilam od gina, dzis pekl pecherzyk,na usg potwierdzil bardzo wczesna owulacje i kazal pedzic do domu jeszcze dolozyc troche plemnikow...:) teraz tylko czekac...

  • marta1987 Autorytet
    Postów: 499 210

    Wysłany: 3 maja 2015, 15:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciri ja w ostatnim cyklu mialam test owulacyjny dopiero w 18dc, wiec moze cos sie jeszcze u Ciebie wydarzy...a moze juz jest po owulce a tylko Twoj wykres wariuje...na forum juz widzialam takie wykresy a ciaza byla ...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 maja 2015, 15:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noo wlasnie nie wiem... juz jajnikow nie czuje od kilku dni, a zrobie tescik dzisiaj wieczorem jesli sluz sie zmieni. Raz wyciagnelam minimalna ilosc rozciagliwego ale nie wiem czy to byl wfekt tego ze rak po umyciu nie wytarlam :P I tak wygladal, poczekam zobacze ale rano bylo mega duzo nieplodnego sluzu wiec nie wiem co z tego bedzie...

  • marta1987 Autorytet
    Postów: 499 210

    Wysłany: 3 maja 2015, 15:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja np rano mialam plodny,wieczorem nieplodny a potem znowu rano plodny...

‹‹ 53 54 55 56 57 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ