X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Majowe testowanie!
Odpowiedz

Majowe testowanie!

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 maja 2015, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gumisia wrote:
    A to nie za wcześnie na implantację? :P
    Noo nie jestes ile 6 dpo? To wlasnie odpowiedni czas....

    Boze wam rosnie temperatura a ja stoje w miejscu... kurde... nooo.... co za kich...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 maja 2015, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morella wrote:
    Dziewczyny, spojrzalam teraz na test...jest cien drugiej kreski...tyle, ze po czasie.
    Rob bete! Rob rob rob!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 maja 2015, 09:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jutro pojde z rana.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 maja 2015, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widzisz jest szansa ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 maja 2015, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wstawie pozniej fote jesli mi sie uda.strasznie sie boje, ze to tylko moje przywidzenie

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 maja 2015, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No po czasie to moze byc i reakcje chemiczne ale duzo dziewczyn pisalo ze pierwszy test to po czasie wychodzil pozytywny ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 maja 2015, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zrobie test jutro jeszcze i polece na bete. No chyba ze to moje przywidzenia

  • Gumisia Autorytet
    Postów: 2036 816

    Wysłany: 4 maja 2015, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morella wrote:
    Dziewczyny, spojrzalam teraz na test...jest cien drugiej kreski...tyle, ze po czasie.
    Wiedziałam!!! :) Super! ;) Leć na betę. ;)

  • Gumisia Autorytet
    Postów: 2036 816

    Wysłany: 4 maja 2015, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w pierwszej ciąży zobaczyłam bladziocha po czasie. ;)

    ciri22 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 maja 2015, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zobaczycie wy bedziecie w ciazy w maju ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 maja 2015, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moj maz nic na zdjęciu nie widzi:(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 maja 2015, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wazne czy maz widzi czy nie. Wazne ze jutro bedze juz wyrazniejsza kreseczka ;) kurde chyba ode sie sapisac na jakis watek dlugasne cykle nie wiadomo czy owu do mnie orzyjdzie... ale marudze dzia...

  • ketka91 Ekspertka
    Postów: 190 106

    Wysłany: 4 maja 2015, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak się jaram Morella, ze aż do M. mówie "ale jaja Morelli chyba się udało" , a ten na mnie patrzy z wyrazem "kto to jest i o co Ci chodzi?!" ;D

    Ciri nic się nie martw. Jestem w 16dc a temperatura robi sobie co chce. Śluz niby jest od kilku dni płody, ale skoku nie widać. Jak jutro nie skoczy to marne szanse w tym cyklu.
    Także zostaniemy dwie sieroty na czerwiec ;) i wtedy w czerwcu zlot i będziemy macać dziewczyny po brzuchach ;)

    Mama Zosi :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 maja 2015, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przerzuciłam zdjęcie na kompa i faktycznie, właściwie nic nie widać. Nie umiem wstawić zdjęcia na forum:(. Jak trochę ogarnę siebie i inne sprawy to pokombinuję. Nie napalam się bo brzuch lekko boli na @ więc bardzo możliwe że to tylko moja wyobraźnia płata mi figle widzę to, co chcę.

    Ciri, spokojnie, przecież jeszcze nic nie jest przesądzone.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 maja 2015, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja macalam w sobote na panienskim i dostalam kamassutre z przykazanien ze oddan jak zajde ;p noo u mnie sluz by plodny a temperatury nie ma... i taka kicha...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 maja 2015, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morella wrote:
    Przerzuciłam zdjęcie na kompa i faktycznie, właściwie nic nie widać. Nie umiem wstawić zdjęcia na forum:(. Jak trochę ogarnę siebie i inne sprawy to pokombinuję. Nie napalam się bo brzuch lekko boli na @ więc bardzo możliwe że to tylko moja wyobraźnia płata mi figle widzę to, co chcę.

    Ciri, spokojnie, przecież jeszcze nic nie jest przesądzone.

    Ale podobno w ciazy tez tak boli. U mnie to mowie stracony cykl...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 maja 2015, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ej no, laski, spokojnie tam:D
    Ja sama nie jestem niczego pewna i póki co odczuwam tylko lekką panikę, że zobaczę plamę na wkładce.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 maja 2015, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pamietaj plama tez niczego nie przesadza ;)

  • Fiona88 Autorytet
    Postów: 748 114

    Wysłany: 4 maja 2015, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mnie @ robi w konia. Wczoraj powinna przyjsc i nie przyszla. Dzis tez jej jeszcze nie ma, temperatura sie utrzymuje, a podobno przed @ powinna mocno sie obnizyc, a do tego od dwoch dni co kilka godzin bardzo silne bole jak przy @. Wkurza mnie to, bo chce juz zaczac nowy cykl, a nie moge. Wczoraj wlasnie kupilismy Clo i czekamy :(

    Gdyby nie ta negatywna beta to moje mysli krazylyby wokol ciazy, a tak nie wiem co sie dzieje :(

    w4sqe6hh7rnaypc5.png[/url]
  • Gumisia Autorytet
    Postów: 2036 816

    Wysłany: 4 maja 2015, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane ja się odezwę popołudniu bo ciągle coś. ;)

‹‹ 56 57 58 59 60 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ