X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Majowe testowanie!
Odpowiedz

Majowe testowanie!

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 maja 2015, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja własnie zamówiłam 50 testów owulacyjnych (plus 5 ciążowych w pakiecie)i termometr owulacyjny, co prawda elektroniczny, bo ten a'la rtęciowy jakoś mnie przeraża.
    Dobrze, że przypomniałyście mi o tym żelu, też zamówię, a co!

    Ciri, nie wiem co mam Ci poradzić. Może to dobry pomysł, by odpuścić na chwilę i nie naciskać na seks. Co prawda fakt, że facet nie chce częstego seksu jest mega szokujący, no ale typy ludzkie są różne. Ważne, byście się jakoś dogadali. Masz teraz czas by poobserwować swoje cykle i może zauważysz jakąś zależność.

    Kupię dziś jeszcze test ciążowy, ale nie sądzę, by to coś dało. Psychicznie jestem już nastawiona na kolejne starania, zamierzam wybrać się do gina, który moją bezowulacyjną koleżankę doprowadził do ciąży w 3 miesiące. A co, może pomoże.

    Anna - gwałć chłopa ile się da:D
    Natala - witaj! :)

    Kurczę, myślałam, że gorzej przyjmę ten negatywny test. Nie jest źle:) Polecę jeszcze do apteki po wiesiołek na śluzik, może witaminki prenatalne machnę, a jeśli nie to dokupię kwas foliowy i witaminę C 2000.

  • Gumisia Autorytet
    Postów: 2036 816

    Wysłany: 5 maja 2015, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morella a ja mam nadzieję że to wszystko ci nie będzie potrzebne. ;) Tylko kwas foliowy. ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 maja 2015, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mnie wkurwiaja moje cycki nie bola ale sa dziwne... wrrrr moze owulacja moze okres moze nie wiem co ale chce stanik zdjac...i te pachwiny... eh..

  • marta1987 Autorytet
    Postów: 499 210

    Wysłany: 5 maja 2015, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem, czy to zasluga ziolek ale sluz sie poprawil....
    Morella czemu wit.C???? Czytalam ze nie nalezy przyjmowac duzych ilosci witC bo zakwasza sluz i niszczy plemniki...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 maja 2015, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No a znów gin koleżanki kazał jej przyjmować wit. C 2000 bo ponoć pomaga w zapłodnieniu o_O...
    Kiara! farmaceutko, jak to jest?

    ciri22 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 maja 2015, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gumisia wrote:
    Morella a ja mam nadzieję że to wszystko ci nie będzie potrzebne. ;) Tylko kwas foliowy. ;)


    Oj, Gumisia, ja nie mam żadnych złudzeń już. Serio. Chciałabym już żeby ta @ przyszła i zacznę nowe starania.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 maja 2015, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    A mnie wkurwiaja moje cycki nie bola ale sa dziwne... wrrrr moze owulacja moze okres moze nie wiem co ale chce stanik zdjac...i te pachwiny... eh..


    Ja zakładałam stanik sportowy albo chodziłam w ciasnych koszulkach, bo stanik koszmarnie mi przeszkadzał. Nadal przeszkadza właściwie bo swędzą mnie co jakiś czas cycki i sutki, ale tak od środka. Co cykl to inne objawy mam.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 maja 2015, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi nawet sportowy nie pomaga ( w takim chodze bo jezdze na rowerze)

  • AnnaKliwijska Autorytet
    Postów: 1145 320

    Wysłany: 5 maja 2015, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No, na spokojnie zamówie w weekend, jesli teraz nie będzie owu.


    W ogóle tak Wam powiem,ze ten płodny śluz mnie zaskoczył tak wcześnie, że najchętniej co wizyta w toalecie bym wkładała palec i sprawdzała, czy on tam na pewno jest, zeby sie upewnic,ze to nie byly poranne zwidy. Ale widaomo, lepiej nie, niech sobie tam siedzi i czeka na plemniki i wypływa tylko tyle, ile musi. Więc zadowalam się tylko uczuciem wilgotności i tym kuciem jajnika ;)


    Morella potężny zestaw. Ja polecam bardzo termometr microlife - używam od kilku lat i są super (np. zapamiętują temperaturę, więc możesz odczytac ją pozniej i spac dalej)

    Morella lubi tę wiadomość

    7v8rikgni12rlaff.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 maja 2015, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez mam microlife ale taki za 13zl z dwoa miejscami po orzecinku nie zapamietuja ale sa spoko ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 maja 2015, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to może faktycznie @ się zastanawia nad przyjściem.
    Albo! Albo! jajko Ci się zagnieździło i produkuje hormonki-cirisionki:3 <nie denerwuj się i nie mów mi, gdzie se mogę wsadzić moje "albo!">

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 maja 2015, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eh w tamtym cyklu nie jadla? Dwa tygodnie tak mi bylo niedobrze i ciazy nie bylo wiec nic mnie uz nie zdziwi ;p nawet widzac dwie kreski bym nie uwierzyla ;p

    Morella lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 maja 2015, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AnnaKliwijska wrote:


    Morella potężny zestaw. Ja polecam bardzo termometr microlife - używam od kilku lat i są super (np. zapamiętują temperaturę, więc możesz odczytac ją pozniej i spac dalej)


    Zamówiłam jakiś Geratherm Basal Digital, koleżanka mi polecała. Zobaczymy, na przyszły cykl musi wystarczyć. Ponoć zapamiętuje 10 poprzednich pomiarów.

    ciri22 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 maja 2015, 13:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maj jest długi. Ja już jestem czerwcówka, ale i tak będę Was gnębić swoimi wywodami. Wszak starać się będę tez w maju więc jakby jeszcze pasuję:D
    Nie wygonicie mnie co?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 maja 2015, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciebie? A kto bedzie mi gadal bzdury o ciazy? ;p

  • ketka91 Ekspertka
    Postów: 190 106

    Wysłany: 5 maja 2015, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sklepstarania.pl - ja się tu zqaopatruję ;) przystępne ceny i mają domowe testy nasienia. Po wypłacie kupujemy ;)

    Mama Zosi :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 maja 2015, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ketka, ale że jak? można po domowemu żołnierzy zbadać?!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 maja 2015, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    Ciebie? A kto bedzie mi gadal bzdury o ciazy? ;p


    Nie bzdury, tylko przypuszczenia:D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 maja 2015, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wlasnie widzialam 3 dni temu ten sklep i nawet mialam tez ten test kupic ale to chyba za wczesnie na to... i chyba do lejarza go zapisze zeby panstwowo wszystko mial zrobione.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 maja 2015, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morella wrote:
    Nie bzdury, tylko przypuszczenia:D
    Babo to awykonalne. Widzialas taki wykres jak moj kiedys? Ja ani razu ;p

‹‹ 73 74 75 76 77 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ