X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Majowe testowanie!
Odpowiedz

Majowe testowanie!

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 maja 2015, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Ano widzisz. Byłabym w pasie cnoty i też by się jakoś dokopał.

    Ja też mam dziwny ten cykl. Zazwyczaj jajniki pobolewały mnie do owulacji, w dniu owulacji apogeum bólu, później cisza. W tym cyklu ciągle czuję jajniki, cykliczne kłucia się pojawiają, śluz też jest różny. Cycki chyba mają swoje życie.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 maja 2015, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W doz jest normalna cena i do odbioru w wielu aptekach za darmo.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 maja 2015, 14:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morella wrote:
    Ano widzisz. Byłabym w pasie cnoty i też by się jakoś dokopał.

    Ja też mam dziwny ten cykl. Zazwyczaj jajniki pobolewały mnie do owulacji, w dniu owulacji apogeum bólu, później cisza. W tym cyklu ciągle czuję jajniki, cykliczne kłucia się pojawiają, śluz też jest różny. Cycki chyba mają swoje życie.
    Eh jak u mnie. Obserwowanie siebie to jakas katorga. Juz nie chce ;p. Staram sie ignorowac wszystko.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 maja 2015, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Postanowiłam jutro nie testować. Poczekam na @, a jeśli do czwartku się nie pojawi to pójdę na betę i do tego ciążotwórcy, którego poleca mi koleżanka. Akurat w czwartek przyjmuje chłopina do 22 więc się wbiję.

    ciri22 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 maja 2015, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Okropecznie senna się zrobiłam. Chyba pójdę stracić przytomność na jakieś pół godzinki bo nie wyrobię.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 maja 2015, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noo ja musze na rowerze wrocic do dom a kreci mi sie w glowie od rana...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 maja 2015, 14:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny :) byłam z Wami na kwietniowym wątku - mi udało się przejść na fioletową stronę, a za Was cały czas mocno trzymam kciuki!!
    Ciri, poczytałam trochę stron wstecz o tym, co powiedział Ci Twój partner dzisiaj i, wierz mi lub nie, ale ja w cyklu, w którym się udało usłyszałam to samo. To znaczy mąż powiedział mi, że chyba nie chce się teraz starać o dziecko, że to nie ten czas. Nie miałabym mu tego za złe, gdyby od początku mi tak mówił, ale wtedy rozwaliło mnie to na kawałki, bo najpierw od kilku miesięcy się staramy, a potem on mi z takim tekstem wyjeżdża. Jakoś to przyjęłam, stwierdziłam, że w takim razie ok - dam mu trochę czasu. Oboje jesteśmy młodzi (23, 25), więc właściwie możemy trochę odczekać. No i co zobaczyłam w tym cyklu? Dwie kreseczki. Wydaje mi się, że zeszło z nas to ciśnienie, szczególnie z męża. Mam wrażenie, że on się bał, że jest bezpłodny, bo teraz (oczywiście w żartach, ale mówi) rzuca czasem stwierdzenia : "Uff, jesteś szczęśliwa, bo udało mi się Cię zapłodnić?" i się śmieje. Poza tym, nie chciał mówić znajomym, że się staramy, bo (powiedział mi to wprost) pomyślą sobie, że skoro tak długo, to jest bezpłodny. On się naprawdę tego bał... a teraz wszystkim rozpowiada, że będzie tatusiem:))) wygląda na to, że była to dla niego sprawa wielkiej wagi i męskości. Teraz wiem, jaki ja też błąd robiłam, a nie byłam go świadoma - gdy on pytał mnie, czy może to z mojej strony jest problem, to ja odpowiadałam "Ale przecież mam owulację", co automatycznie zrzucało winę na niego. Oczywiście nie robiłam tego świadomie, ale on to odebrał zupełnie inaczej.
    Mam nadzieję, że podniosłam Cię trochę na duchu, musicie sobie troszkę odpuścić i dać czas. Trzymam za Was kciuki :)

    marta1987, patryska92 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 maja 2015, 14:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja swojemu nic takiego nie mowi i owulacji dalej nie mam. I pewnie czekam na okres.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 maja 2015, 15:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurde samochod by mnie potracil na tym rowerze... eh....

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 maja 2015, 16:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eneska, gratuluję! Rośnijcie zdrowo:)

    Ciri, uważaj!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 maja 2015, 16:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NOo uwazam uwazam, musze chyba zrobic ten test ze sluzem bo nie umiem go sklasyfikować...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 maja 2015, 16:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wczoraj zrobiłam ten test, o którym pisała Anna. No i wygląda na to, że ten mój rozciągliwy śluz był płodny bo się nie rozpuścił a zaczął pływać w wodzie jak meduza.
    Olewam to juz. Czekam na @ i zaczynam od nowa:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 maja 2015, 16:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A w czym go rozpuszczalas? W szkolance? Czy jak? bo zebralas go palcem czy lyzeczka? :P

  • moniqe Ekspertka
    Postów: 405 91

    Wysłany: 5 maja 2015, 16:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny a ja nareszcie mialam skok temperatury i OF wyznaczylmi owu tylko niestety ani serduszek wtedy nie bylo ani szyjka nato nie wskazuje ani sluz ehh juz nie wiem co myslec dziwne to wszystko...

    3jgxqqmzw0t63qg2.png
  • moniqe Ekspertka
    Postów: 405 91

    Wysłany: 5 maja 2015, 16:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    i jak na zlosc testy owu tez mi sie wtedy skonczyly i nie bylo jak kupic:( chyba cykl spisany na straty

    3jgxqqmzw0t63qg2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 maja 2015, 16:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moniqe, trzeba czekać...

    Ciri, ja mam tak dużo tego śluzu, że mogę go zbierać czym chce. Wczoraj zebrałam go na palec i zanurzyłam palucha w szklance z wodą. Pływał sobie, nie rozpuszczał się.

    Dziś mam już kremowy śluz. Aż chyba sprawdzę sobie szyjkę.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 maja 2015, 16:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powiedziałabym, że jest raczej nisko i jest raczej otwarta. Czyli @ pewnie już idzie.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 maja 2015, 16:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jezu dziewczyny! Ani na moment nie można was zostawić bo tu aż wre! :D c,esto tak jest ze jak się odpuszcza to pojawia się druga kreska, sama tak miałam, juz myślałam ze pi ptakach a tu koleżanka mi mówi "weź zrób test bo dziwnie wyglądasz..." a ja się na ciaze nie czułam, byłam pewna ze zaraz okres dostane.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 maja 2015, 16:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    noo moja nisko ale zamknieta i dyzo tego sluzu... moze pozniej jak sie naazbiera sprawdze :P ale test owu dzis znow wyrazniejsza kreska ale dalej negatywnie, ale jak na owu powinna byc szyjka wyzej a jest bardzo nisko... czuje dlugosz szyjki dookola...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 maja 2015, 17:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie to na bank jest "po ptokach". Coś się na burzę chyba zbiera bo czuję się tak, jakby przejechał po mnie walec.
    Idę poszaleć z psem.

    Natala, masz super awatar. Twoja Psiunia?

    Ciri, widze że Twój awatar w stylu Wiedźminowym:D

‹‹ 75 76 77 78 79 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ