X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Majowe testowanie!
Odpowiedz

Majowe testowanie!

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 maja 2015, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale numer, faktycznie. Zamówiłam już żel ale ten test chyba też wezmę.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 maja 2015, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To po testach daj znac jak dziala. ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 maja 2015, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    Babo to awykonalne. Widzialas taki wykres jak moj kiedys? Ja ani razu ;p


    Babo nie truj. Widziałam inne himalaje i depresje i jakoś ciąża była na końcu;]

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 maja 2015, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A widzisz to himalaje i depresje ze skokiem owulacyjnym a u mnie depresje tylko i lekki pagorek na poczatku a i wulkan na srodku depresji.

  • ketka91 Ekspertka
    Postów: 190 106

    Wysłany: 5 maja 2015, 13:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A no można zbadać czy jest odpowiednia ilość. W sumie tylko tyle i aż tyle. Bo żywotność itd można dietą i preparatami poprawić.
    Fajne mają też mikroskopy owulacyjne - koło 100 zł ale jakby przeliczyć ilość testów to się opłaca, no i ze śliny masz oczywisty wynik bo się nie trzeba doszukiwac cieni itd.
    Sklep typowo nastawiony na starania. Termometr tam kupiłam - jeden mają ale porządny.
    No i za przesyłkę tylko raz się płaci - bez względu na to ile rzeczy się zamówi. To też mi się tam podoba. I witaminki różne mają.

    Morella lubi tę wiadomość

    Mama Zosi :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 maja 2015, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noo widzialam. Testy na plec sa smieszke ;p kurde jeszcze kilka testow owu mi zostalo moze cos dzis wyjdzie. Te cycki mnie irytuaja. I troche na zewnatrz kremowego ale wodnisego sluzu sie pokazalo. Ale w srodku niestety kicha... chyba za bardzo lepki i przezroczysty nie rozciagliwy..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 maja 2015, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ketka, dzięki Ci bardzo za namiary na ten sklep. Kupiłam tam ten żel i test nasienia. A co, niech chłop też coś przeżyje i poczuje ten stres, oczekując na wynik:].
    Co prawda zabije mnie gdy sowie się, ile dziś wydałam na robienie malucha, ale co tam.
    Akurat pasuje, bo będzie wyposzczony. Pojechał do pracy a ja zostałam sobie jeszcze u rodziców. W piątek wróci, to go capnę na testowanko:D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 maja 2015, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na pewno bedzie przeszczesliwy ale moze bardziej ze nie musi isc do lekarza i wszystko w domu sie odbywa.

  • AnnaKliwijska Autorytet
    Postów: 1145 320

    Wysłany: 5 maja 2015, 14:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ło panie, jakie wynalazki.

    Niestety wyglada na to,ze w Warszawie nie mozna stacjonarnie kupić tego żelu. a szkoda, chciałabym już dziś spróbować.

    Morisek28 lubi tę wiadomość

    7v8rikgni12rlaff.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 maja 2015, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aha, i na bank stwierdzi, że on sam sobie Żołnierzy nie zmusi do wyjścia. Facet to jednak prosię jest. Już mi jojczy, że chciałby stanąć na wysokości zadania, że już dwa dni jest na głodzie i że życie w ogóle do dupy jest. Nawet nie do dupy bo teraz ma do niej daleko:D świnia i tyle. No ale co zrobić. Się kocha, się ma:D

    ciri22 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 maja 2015, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zobacz allegro z odbiorem osobistym czasem jest . ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 maja 2015, 14:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morella wrote:
    Aha, i na bank stwierdzi, że on sam sobie Żołnierzy nie zmusi do wyjścia. Facet to jednak prosię jest. Już mi jojczy, że chciałby stanąć na wysokości zadania, że już dwa dni jest na głodzie i że życie w ogóle do dupy jest. Nawet nie do dupy bo teraz ma do niej daleko:D świnia i tyle. No ale co zrobić. Się kocha, się ma:D
    Boze jak ja marze zeby moj tak mi powiedzial cech choc raz na miesiac . A on rzuca sie na mnie po czym sie ruli o i tyle mam.

  • AnnaKliwijska Autorytet
    Postów: 1145 320

    Wysłany: 5 maja 2015, 14:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    Zobacz allegro z odbiorem osobistym czasem jest . ;)
    Sprawdzilam nie ma w Warszawie. Jest w moim rodzinnym miescie, ale ja za godzine z niego wyjeżdżam.

    7v8rikgni12rlaff.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 maja 2015, 14:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anna, nie martw się. Skoro widujesz się z facetem rzadko to pewnie nawilżenie dodatkowe nie jest bardzo konieczne:) A skoro ten płodny śluz masz to tym bardziej. Na spokojnie zamów. A teraz myśl o upojnych chwilach, trzymam kciuki by efekt był fasolowy:)

  • AnnaKliwijska Autorytet
    Postów: 1145 320

    Wysłany: 5 maja 2015, 14:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, masz rację, ale wiecie, tak się (nomen omen) podnieciłam tym, że ten śluz się pojawił idealnie jak się widzimy, że chce maksmalmnie sobie pomóc.
    Choć oczywiście teoretycznie powinien śluz wystarczyć, choć nie wiem jaka jest jego ilość. Bielizna przybrudzona, wilgotne uczucie jest, ale czy to wystarczy, czy to wciąż płodny śluz, może z żelem byloby lepiej - no, takie mam rozkminy.
    A wiadomo,ze zostało nam tylko grzecznie się wieczorem pokochać :)

    7v8rikgni12rlaff.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 maja 2015, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    Boze jak ja marze zeby moj tak mi powiedzial cech choc raz na miesiac . A on rzuca sie na mnie po czym sie ruli o i tyle mam.

    ech, no nie wiem co mam Ci powiedzieć. Trochę szkoda, że nie korzystacie z seksu tak, jak powinno się korzystać.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 maja 2015, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AnnaKliwijska wrote:
    A wiadomo,ze zostało nam tylko grzecznie się wieczorem pokochać :)

    Grzecznie to nie. Na ostro:D

    Ha, cwaniakuję tu, a sama jakoś nie zaszłam pomimo cudów, które wyczyniałam;/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 maja 2015, 14:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dlatego moze posucha cos zmieni ;p zatem moze test owu bedzie pozytywny ostatni raz go wykorzystam a pote dziadzie sam sie stataj.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 maja 2015, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak jest! capnij go ostatni raz a później niech pocierpi i zatęskni.

    Na mojego działa nawet piżama w stylu Bridget Jones w połączeniu z olbrzymimi puchatymi różowymi skarpetami. Aseksualizm totalny a jednak.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 maja 2015, 14:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bozeeee nawet to nie pomaga? Zaloz w koni ponny moze to pomoze ;p. Byle by ten test cos wykazal cycki mam jakby ciezkie i nie bola i nie sa tak typowo drazliwe... sa dziwne ale w sumie jajniki nie bola nie kluja ale to swedzenie w okolicach pachwin i jajnikow i ten sluz... ja to nie wiem zglupialam i chyba moj organizm tez...

‹‹ 74 75 76 77 78 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ