X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Majowe testowanie!
Odpowiedz

Majowe testowanie!

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 maja 2015, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noo bo ja mam krotki z nim staz a tak wiele si w tym czasie wydarzylo...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 maja 2015, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przynajmniej nie masz nudno;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 maja 2015, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    o lala! ciekawie :D
    u mnie też się nie obyło bez perturbacji po drodze :) mieliśmy z B. lepsze i gorsze dni, raz sie nawet rozstaliśmy na jakieś 1,5 roku gdzie ja w tym czasie byłam z innym dziadem ale to jest historia na długiego niepotrzebnego posta :P potem się zeszliśmy po półtora roku sie oświadczył i tak nam jakos słodko leci, tylko szkoda że bez dzieci! ha! ale mi sie rymy załączyły :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 maja 2015, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    niech ci głupio nie będzie kochaniutka u ciebie po prostu było burzliwie ale skutecznie :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 maja 2015, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja mialam wczesniej takiego do ktoreg po roku wrocilam a jak mnie zdradzil to powiedzal ze w sumie to my razem przez te kilka miesicy nie bylismy... eh

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 maja 2015, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja to przy Was jestem jak grzeczna dziewczynka;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 maja 2015, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale jak tak mysle, o tym co bylo to wiecie co? Naprawde cos sie niesamowitego po tym seksie wydarzylo... ON tak wisial nade mna po wszystkim i patrzyl mi sie w oczy i ten zwrok widze codzienne, taki wpatrzony, rozmarzony i nie wiem jaki jeszcze, co on wtedy zobaczyl ale to dziala nadal

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 maja 2015, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bo to była pomroczność jasna, na pewno! :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 maja 2015, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oj oni czasem tak potrafią posłać takie spojrzenie....

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 maja 2015, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja mama sie smieje ze on mi spadl z nieba bo akurat wtedy byl mi tak bardzo potrzebny.. Ukochany ziec mamusi :D

    natala9102 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 maja 2015, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To sie chyba milosc nazywa;)

    natala9102 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 maja 2015, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no Morellka, śmiało! :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 maja 2015, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba tak bo szybko mi powiedzial ze mnie kocha i dalej to mowi i to tak ze nie mam watpliwosci :)

    natala9102 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 maja 2015, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    Moja mama sie smieje ze on mi spadl z nieba bo akurat wtedy byl mi tak bardzo potrzebny.. Ukochany ziec mamusi :D
    moja teściowa twierdzi że my tak naprawdę nigdy się nie rozstaliśmy tylko musiało do nas dotrzeć że nie potrafimy bez siebie żyć :P

  • alicjaaaa Autorytet
    Postów: 943 589

    Wysłany: 5 maja 2015, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiedziałam, że tyle nadrabiać będę :P
    ładne te Wasze historie, moja jest zupełnie zwyczajna :)
    Jeśli w tym cyklu się nie uda, to też mam zamiar zakupić conceive i Morella mega mnie zaintrygowałaś tym testem dla faceta! Koniecznie opisz jak było :P i jak to działa.

    n59yhdgewtde5zot.png
    2fwacsqvfijbsbkh.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 maja 2015, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noo bo tak musialo byc, a musiala, wrocic do bylego by sie dowiedziec ze on jest dupkiem i ze musze zaczac wszystko od nowa.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 maja 2015, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    samo życie dziewczynki, samo życie :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 maja 2015, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie wszystko poszlo baaardzo klasycznie. Poznalismy sie u wspolnej znajomej, on pracowal i mieszkal juz 60 km dalej od mojego miasta. Spotykalismy sie w weekendy bo ja jeszcze studiowalam daleko. Po studiach wrocilam do domu i pracowalam w swoim miescie wiec znow widzenia w weekendy. Po 1,5 roku oswiadczyl mi sie a po 2 latach wzielismy slub. Przed slubem nie chcialam z nim zamieszkac. Nie wiem, taka zasade sobie wyznaczylam. Oczywiscie seksy byly ale bez mieszkania;). Nigdy sie nie poklocilismy jakos mocno, dba o mnie i jest cudowny:)

    ciri22, natala9102 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 maja 2015, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ale mi czoło obsypało, mam mieszane uczucia co do fasolkowania w tym miesiącu....

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 maja 2015, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I tak powinno byc :) my jestesmy mocno zwariowani. Ale sie smieje ze jak mial 20 lat wyszalal sie, najlepsze jest to ze on z obozu prawie w ogole mnie nie pamieta, za wiele wtedy bylo dziewczyn w jego zyciu

    natala9102 lubi tę wiadomość

‹‹ 80 81 82 83 84 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ