X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Majowe testowanie!
Odpowiedz

Majowe testowanie!

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 maja 2015, 18:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciri, luzuj:) co będzie to będzie. Przecież i tak odpuszczasz:)

    U mnie @ nadal brak, brzuch nie boli, plecy tylko troszkę. Tez nie wiem o co chodzi, ale już mi to wisi. Siostra gada, że powinnam lecieć po test a jutro jeszcze betę zrobić. Nie będę.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 maja 2015, 18:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iriss wrote:
    Moje magiczne ziółka :D


    Co to za ziółka? ja lubię zioła B]

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 maja 2015, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morella wrote:
    Ciri, luzuj:) co będzie to będzie. Przecież i tak odpuszczasz:)

    U mnie @ nadal brak, brzuch nie boli, plecy tylko troszkę. Tez nie wiem o co chodzi, ale już mi to wisi. Siostra gada, że powinnam lecieć po test a jutro jeszcze betę zrobić. Nie będę.
    tak ale wole wiedziec kiedy okres a nie siedziec jak ostatnio 38 dni i nic... no i nie chce miec na slub, wiem ze to nic nie da ale nie chce...

  • Iriss Autorytet
    Postów: 1748 642

    Wysłany: 5 maja 2015, 18:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Piję ziółka o.Sroki na I fazę do owulacji, a po owulacji na II fazę, to drugi cykl z ziółkami :). Tylko z parzeniem zabawa, bo 3 kubki na dzień, ale daję radę :D i też lubię ziółka

    Morella lubi tę wiadomość

    h84fe6ydttjiala2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 maja 2015, 18:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rozumiem.

    Ciekawe czy może miałam owulację później niż przed 15dc...

    i zastanawiam się czy mam w ogóle drożne jajowody;/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 maja 2015, 18:56

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 maja 2015, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Babo ty tylle nie mysl, a sie wlasnie z ciotka poklocilam ktora wiele lat sie starala i teraz niby jest najmadrzejsza,... Kurwa...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 maja 2015, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To Ty tak rozmawiasz o staraniach z rodziną?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 maja 2015, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ona wie ze sie staram ale nie wie jaka jest sytuacja miedzy mna i G. powiedzialam ze sie wkurzam bo tej owulacji jeszcze nie ma i nie wiem co z okresem na co ona ze mi nigdy nie wroci regularny cykl ze mam nie sluchac lekarzy bo u nasw rodzinie to rddzinne sa nieregularne cykle, na co ja ze zawsze mialam regularne i teraz mnie to po postu wkurza a lekarz powiedzial ze wyreguluje sie, na co ona nie licz na to i takie tam...wkurza mnie.. juz mam dosc

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 maja 2015, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiejszy dzien decydowani nie jest moj..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 maja 2015, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ketka91 wrote:
    My zamawiamy i mój M to samo : ale ja już sam nie umiem to rozumiem, że mi pomożesz? ;D

    Faceci ;D

    Natalia - te tabsy to prostaglandyny (czasami podaje się też na terminie żeby wywołać poród), a jak Cię łyżeczkowali to nie ma opcji bez hegarów niestety przynajmniej nie w Polsce.
    W Bytomiu jak wywoływali a nie było tych tabletek to wsadzili pacjentce dwa cewniki w szyjkę i zrobili balonik na końcu, żeby nie wychodziły, a z drugiej strony powiesili dwie butelki z kroplówkami. Jak sobie przypomnę tą pacjentkę to, aż mnie boli... takie rozwieranie na siłę. A o konieczności łyżeczkowania też się pięknie dowiedziała ;/ w zabiegówce było nas 5 + 2 studentki + ich instruktorka + lekarz stażysta + ginekolog i przy wszystkich usłyszałą : no trzeba TO będzie wyskrobać, dziękuję, proszę poprosić następną panią"

    straszne, mnie na szczęście tak paskudnie nie potraktowali...

  • ketka91 Ekspertka
    Postów: 190 106

    Wysłany: 5 maja 2015, 19:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morella między 3-5 dniem zrób progesteron,estradiol,prolaktynę i panel tarczycowy. Dodatkowo jak chcesz to testosteron.
    Potem w 20 dc powtórz wszystko.
    Niby mówią, żeby LH i progesteron + estradiol zrobić też między 14-16 dc (w cyklach 28-30 dni) ale uważam to za zbędne. W sumie nie potwierdzi czy owu była, a trochę kosztuje.

    Morella lubi tę wiadomość

    Mama Zosi :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 maja 2015, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziekuje Ketka:* jak dostane @ to pojde i zbadam wszystko.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 maja 2015, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie lekko rociagliwy sluz... zobaczymy jak bedzie dalej i malo go na razie.

  • Gumisia Autorytet
    Postów: 2036 816

    Wysłany: 5 maja 2015, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podczytuję was co chwilę ale tak mnie rozwaliła choroba że nie mam siły nawet pisać. :( Ściskam! :*

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 maja 2015, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    brrrr... B. wrócił z pracy jakiś nerwowy i na mnie powarkuje, chyba dzisiaj nici z serduszkowania :/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 maja 2015, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A moze na zgode? Co?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 maja 2015, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zobaczę jak się będzie zachowywał dziad jeden... chociaż powiem szczerze ze szkoda by było przegapić bo śluzik płodny i może coś by ten tego :D

    ciri22 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 maja 2015, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A moj sobie wychodzi. Do kolegi... wiec ja ide spac..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 maja 2015, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to ja idę się podlizywać może coś na tym zyskam, zajrzę później :)

    ciri22 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 maja 2015, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jakie podlizywac? Sila go! Capnij z zaskoczenia! Niech ma seksa niespodzianke. I nie będzie warczal;)

    moniqe lubi tę wiadomość

‹‹ 78 79 80 81 82 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ