X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie MAJOWE TESTOWANIE '18, czyli zabierz testy na majówkę
Odpowiedz

MAJOWE TESTOWANIE '18, czyli zabierz testy na majówkę

Oceń ten wątek:
  • Nadzieja22 Autorytet
    Postów: 2410 3875

    Wysłany: 15 maja 2018, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patrycja20, odpowiedź jest tylko jedna i prawidłowa - CODZIENNIE :D

    Nenusia, ale z tego co mi wiadomo, to badanie proga nie wyłapuje duphastonu :)

    Patrycja20 lubi tę wiadomość

    HrQwp1.png
    21.06 hcg 14,3, 23.06 hcg 92,07, 25.06 hcg 307, 27.06 hcg 803
    ♡♡♡
    MTHFR 677 homo; niedoczynność tarczycy, ANA+++, NK 17%, kiepskie cytokiny
    W drodze do macierzyństwa od 05.2017
  • Nadzieja22 Autorytet
    Postów: 2410 3875

    Wysłany: 15 maja 2018, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    elforia wrote:
    Cześć dziewczyny :)

    Czy mogę przyłączyć się do Was? Testuje 26 maja :)
    Cześć :) Czy dobrze kojarzę Cię z ogólnego? ;)

    HrQwp1.png
    21.06 hcg 14,3, 23.06 hcg 92,07, 25.06 hcg 307, 27.06 hcg 803
    ♡♡♡
    MTHFR 677 homo; niedoczynność tarczycy, ANA+++, NK 17%, kiepskie cytokiny
    W drodze do macierzyństwa od 05.2017
  • Siwulec Autorytet
    Postów: 3166 5686

    Wysłany: 15 maja 2018, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć ;) właśnie wróciłam z terenu, jestem wykończona a w czwartek kolejny wyjazd...
    zaraz Was poczytam jak dam radę bo kupiłam winko i pije już druga lampkę i robi mi się sennie...
    widzę ze czekacie na mnie z 200 strona :D dziękuje ;)
    Nenusia - beta super
    Ania - pecherzyki niech rosną i przyjmują plemniki
    Bazylkowa - gratuluje wyniku

    relgwn15fhhth20g.png
    30.05 - 9dpo HCG 2,24; 04.06 - 14dpo HCG 268,80; 06.06 - 16doo HCG 496,00; 13.06 - 24dpo HCG 8619,00
    20.06 zarodek 3,4mm z czynnością serca
    02.2018 - 12tc [*] ♥️
    Siła jest kobietą <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 maja 2018, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga9090 wrote:
    Dziewczyny mam wyniki, beta trochę ruszyła. W piątek było 7195, a dziś
    11454 a progesteron 16,28
    Gratuluję!!!!!!

    Aga9090 lubi tę wiadomość

  • Isaura81 Autorytet
    Postów: 1115 465

    Wysłany: 15 maja 2018, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lunaris wrote:
    Ja mam 37 a u mnie powiedzieli że przyjmują jajeczka od kobiet do 35r.ż. :P
    O to też jestem taka stara ;)

    Lunaris lubi tę wiadomość

    Isaura l.37, 9 CS o 3 dziecko
    HSG - drożne jajowody
    Niedomoga lutealna
    Zioła ojca sroki nr 3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 maja 2018, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadzieja22 wrote:
    Patrycja20, odpowiedź jest tylko jedna i prawidłowa - CODZIENNIE :D

    Nenusia, ale z tego co mi wiadomo, to badanie proga nie wyłapuje duphastonu :)
    No nie wyłapuje, w zeszłym tyg miałam 14... Ale i tak będę się dopiero cieszyć po operacji..

  • Rub45 Autorytet
    Postów: 932 539

    Wysłany: 15 maja 2018, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lunaris wrote:
    Ja mam 37 a u mnie powiedzieli że przyjmują jajeczka od kobiet do 35r.ż. :P


    hehe to ja 10 lat za stara dla nich ;-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 maja 2018, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Koteczkowa wrote:
    chociaż mi pękła torbiel i już mnie straszą, że te testy mogą być przez to pozytywne :(
    Kochana przy mojej torbieli testy były białe

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 maja 2018, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eeeej a to można oddać jajca do banku? Seeeerioooo???? Bardzo chętnie bym kogoś obdarowała! <3
    Mówcie mi tu szybko jak to działa!

    never_lose_hope lubi tę wiadomość

  • Siwulec Autorytet
    Postów: 3166 5686

    Wysłany: 15 maja 2018, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak sobie siedzę i sączę to wino.. i tak mnie naszło, czy ma ktoś kontakt z Frelcią ? Stęskniłam się już za nią :/ jeśli ktoś z nią rozmawia/pisze to proszę pozdrówcie serdecznie ode mnie <3

    relgwn15fhhth20g.png
    30.05 - 9dpo HCG 2,24; 04.06 - 14dpo HCG 268,80; 06.06 - 16doo HCG 496,00; 13.06 - 24dpo HCG 8619,00
    20.06 zarodek 3,4mm z czynnością serca
    02.2018 - 12tc [*] ♥️
    Siła jest kobietą <3
  • Lucia88 Autorytet
    Postów: 792 794

    Wysłany: 15 maja 2018, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    frezyjciada wrote:
    Eeeej a to można oddać jajca do banku? Seeeerioooo???? Bardzo chętnie bym kogoś obdarowała! <3
    Mówcie mi tu szybko jak to działa!

    Idziesz do kliniki niepłodności, wypełniasz ankietę, robią Ci niezbędne badania. Jeśli je przejdziesz pozytywnie to później standardowa procedura i punkcja jak przy IVF. Dokładnie to nie wiem...

    PRZERWA W STARANIACH

    29.05- neurolog
    31.05- psychiatra
  • Iseko Autorytet
    Postów: 2386 4477

    Wysłany: 15 maja 2018, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lucia88 wrote:
    Idziesz do kliniki niepłodności, wypełniasz ankietę, robią Ci niezbędne badania. Jeśli je przejdziesz pozytywnie to później standardowa procedura i punkcja jak przy IVF. Dokładnie to nie wiem...
    Dokładnie tak. A "standardowa procedura" polega na wyhodowaniu jajeczek żeby je można było pobrać. Ja niestety nie przeszłam etapu badań. Ale jeździłam z moją przyjaciółką na zastrzyki - trochę trzeba się pokłuć :)

    32 lata | starania od stycznia 2017

    IUI - 3.02.2021 ❌ 3.03.2021 ❌

    💉Szczepienia limfocytami
    12.01.2022 Allo-mlr 54,5%

    06.2022 - start IVF
    21.07 - punkcja - 10🥚dojrzałych, 8 zapłodnionych (ICSI), 3 blastocysty
    26.07 - ET 1🐣 4AA (EmbryoGlue, metypred 16mg, acard 75, estrofem, luteina, duphaston)🤰
    8tc 💔 3.09.2022 🖤

    27.10 - FET 1❄️ 4BB (EmbryoGlue, metypred 16mg, acard 75, estrofem, utrogestan, duphaston, heparyna, wit. PP, zivafert) ❌️😓

    22.11 - Transfer ostatniej ❄️ 4BB (EmbryoGlue, metypred 16mg, acard 75, estrofem, utrogestan, duphaston, heparyna, wit. PP) 🤰
    6dpt - beta 15 mlU
    8dpt - beta 32 mlU
    10dpt - beta 91,19 mlU
    13dpt - beta 358,61 mlU
    17dpt - beta 2064 mlU
    20dpt - beta 7348 mlU, wieczorem krwawienie - krwiak podkosmówkowy. Poronienie.
    6tc💔
  • StaraczkaNika Autorytet
    Postów: 6968 12673

    Wysłany: 15 maja 2018, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    frezyjciada wrote:
    Eeeej a to można oddać jajca do banku? Seeeerioooo???? Bardzo chętnie bym kogoś obdarowała! <3
    Mówcie mi tu szybko jak to działa!
    Botoksu nie oglądałaś chyba, co? I dobrze, tragiczny film.
    Można się zgłosić do prawie każdej kliniki leczenia niepłodności i poddać stmulacji a potem punkcji oocytów (to musi być cykl stymulowany, żeby jajek było dużo). I potem przekazuje się te komórki do adopcji. W klinikach płacą za takie komórki ale to dopiero jak ktoś je wybierze i zaadoptuje biorąc pod uwagę Twoje cechy i zdrowie. Można też nie wziąć za to pieniędzy, wiadomo. W sumie to każda klinika ma swoją politykę co do dawczyń komórek. Najczęściej jest tak że jajka nie mogą adoptowane w tej samej klinice w której zostały zostawione - nie chciałabyś żeby sąsiadka nagle urodziła dziecko o Twojej twarzy.

    4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 maja 2018, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokładnie tak jak mówi Lucia :)
    Idziesz do kliniki, która oferuje in vitro z komórkami dawczyni.
    Zgłaszasz się, wypełniasz ankietę, robią Ci baardzo szczegółowe badania, m.in. kariotypy, także masz komplet drogich badań za darmo ;) Jeśli przejdziesz badania i wywiad lekarski to kwalifikują Cię jako dawczynię. Stymulują Cię jak przy zwykłym IVF. Kłujesz się ok. 7-10 dni, musisz być dyspozycyjna, bo są częste monitoringi w trakcie stymulacji, kontrolują wzrost jajeczek.. Jak jajeczka dojrzeją dostajesz zastrzyk na pęknięcie i po 36godz. punkcja w lekkim znieczuleniu. Po 1-2 godz. od punkcji wychodzisz do domku. Kliniki płacą jakieś pieniążki dawczyni, ok. 3-4 tys., jest to zwrot kosztów przygotowania czy jakoś tak się zwie, bo sprzedaż komórek jest zabroniona.
    Dawstwo jest całkowicie anonimowe.

    frezyjciada brawo za podjęcie takich rozważań! Bardzo Ci za to dziękuję :* My właśnie czekamy na naszą dawczynię, Twoja decyzja sprawi, że jakaś para będzie najszczęśliwsza na świecie! Dla mnie dawczynie są aniołami <3 Dzięki nim kobiety takie jak ja mają szansę na ciążę, coś pięknego!

    Staraczka, niekoniecznie jest tak jak mówisz. Kliniki pozyskują dawczynie dla swoch pacjentek, nie ściągają ich z innych miast :) Dla nich to kasa, i to niemała..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 maja 2018, 21:43

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 maja 2018, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jejusiu dziękuję! Mam już więc plan na następny rok! Oddać jajusia dla kogoś kto baaaaardzo ich potrzebuje :) super! Kasa wiadomo, fajna rzecz, ale ja bym chciała zwyczajnie kogoś uszczęśliwić :)
    I Nika faktycznie nie oglądałam filmu, ja zresztą ogólnie nie oglądam tv, a na kino zwyczajnie nie mam czasu...

    never_lose_hope, Bocianiątko lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 maja 2018, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hmm ciekawy temat... A jest coś co Cię z góry dyskwalifikuje?

  • Lucia88 Autorytet
    Postów: 792 794

    Wysłany: 15 maja 2018, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O, Sylwia, jesteś z nami. Jak miło!
    Co u Ciebie słychać poza oczekiwaniem?

    PRZERWA W STARANIACH

    29.05- neurolog
    31.05- psychiatra
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 maja 2018, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej! Dziewczyny, błagam o pomoc! Jestem po odstawieniu leków anty i okres mi sie spoznia 10ty dzien. Ostatnie krwawienie było 5 kwietnia. Wiem ze to normalka, ale kiedyś odstawiałam te dokładnie tabletki i było ok. rownież podejrzewam ciąże ponieważ poczułam owulacje ale dopiero po 2/05. Czuje sie z tydzień juz bardzo zle, niesamowicie mnie bolą piersi - nigdy tak nie mam. Poszłam do ginekologa, a on mowi, ze w tym terminie nie może stwierdzić czy jest ciąża czy nie. Na USG widzi, ze rzeczywiście była owulacja , ale nie widzi, że jest planowany okres... powiedział ze jest małe prawdopodobieństwo ciąży, bo nic nie zauważył, a wszystkie testy negatywne, w tym jeden z krwi. Teraz myśle, może był robiony za wczesniej? Cieżko obliczyć kiedy juz mogę go robić, skoro nie znam dokładnej daty owulacji. Przepisał mi leki Duphastan i mam czekać 10 dni.

    A skoro jestem bardzo niecierpliwa: dziś popołudniu zrbilam test sikany w pracy i pomyslałam ze jest negatywny, rzuciłam do torebki, a w domu zobaczyłam na suchym błąd CIEŃSZĄ KRESECZKĘ. Czy jednak jest możliwość ciąży?

    Tak wyglądał teścik: https://zapodaj.net/af94cde933696.jpg.html
    Bede wdzięczna za jakiekolwiek słowa wsparcia! Jestem tutaj pierwszy dzien jako użytkownik, ale bardzo lubiłam was podczytywać wcześniej ❤️❤️❤️ Buziaki!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 maja 2018, 21:56

  • Lucia88 Autorytet
    Postów: 792 794

    Wysłany: 15 maja 2018, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Achia wrote:
    Hmm ciekawy temat... A jest coś co Cię z góry dyskwalifikuje?

    Na pewno wiek, HIV, HCV, nieprawidłowe kariotypy, niskie AMH...chyba wszystko, co źle wyjdzie w badaniach może dyskwalifikowac.

    PRZERWA W STARANIACH

    29.05- neurolog
    31.05- psychiatra
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 maja 2018, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Achia, z tego co się orientuję to wiek powyżej 35 r.ż. bodajże, jakieś genetyczne obciążenia w rodzinie, zły kariotyp, pewnie poronienia albo problemy z płodnością no i bankowo złe wyniki badań, niskie AMH itp., uzależnienia.
    Na stronach klinik można wypełnić formularz, są informacje krok po kroku. Invicta tak miała :)

    Lucia, dziękuję za pamięć, zaglądam do Was, ale raczej się nie udzielam, nie testuję więc nie czuję się uprawniona :) Ten temat jest mi szczególnie bliski stąd moja wypowiedź :)

    Tak jak piszesz - oczekujemy :D Ale nie z założonymi rękami, postanowiłam bujnąć się z szyciem i otwieram maleńką firmę zajmującą się szyciem kocyków, kokonów i innych artykułów dla niemowląt :) Aktualnie szyję ile się da żeby porobić zapasy :) Także na nudę nie narzekam, głowa zajęta więc mam nadzieję, że szybko zleci mi czas i zadzwonią z kliniki z informacją o znalezieniu dawczyni :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 maja 2018, 21:58

‹‹ 189 190 191 192 193 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ