X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie MAJOWE TESTOWANIE '18, czyli zabierz testy na majówkę
Odpowiedz

MAJOWE TESTOWANIE '18, czyli zabierz testy na majówkę

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 maja 2018, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    reset wrote:
    Lavendova - część dziewczyn pisała tu o własnych doświadczeniach czy to z facetami/ mężami czy z ojcami, więc myślę, że mają prawo do rad, opinii czy sądów.

    Po drugie - rady dotyczą też tego, by Blue poszukała wsparcia w realu (psycholog, rodzina) i wtedy te osoby mają możliwość pomocy mając "z sytuacją coś wspólnego".


    Po trzecie - Blue sama opisuje to swoje problemy i czasem właśnie ogląd osób z zewnątrz jest - nomen omen - trzeźwiejszych. Więc uważam, że rady są na miejscu, a Blue sobie wybierze z nich to, na co aktualnie jest gotowa.

    Ale ja nie miałam na myśli tego o czym ty piszesz tylko rad w stylu gotowcow "spakuj walizki i uciekaj"...

  • justyna14 Autorytet
    Postów: 10321 6171

    Wysłany: 21 maja 2018, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lavendova wrote:
    Justyna litości co to jest za myślenie, on pije a to ona ma uciekaci sie wyprowadzać? Zwlaszcza ze to jej mieszkanie z tego co zrozumialam? Świetna rada :D

    W ogóle dziewczyny to się opanujcie z tymi radami bo łatwo tak sobie napisać w necie swoje mądrości jak się nie ma z sytuacja nic wspólnego.
    Pewnie, może czekać i patrzeć na to jak do tej pory. Jeśli.mieszlanie jest jej to powinna spakować jego. I tak świetna rada, bo nie ma na co czekać i robić z siebie ofiarę alkoholika. Albo się ogarnie albo nie. Jeśli zacznie leczenie i przestanie pić to jest szansa na związek jak nie to nie ma. To jest trudna decyzja ale w grę wchodzi przyszłość blue i dziecka. A przyszłość z alkoholikim jest gorsza niż samotne macierzyństwo.

    relg3e5e6cfj7fkg.png
    zrz63e5ewa17bqxb.png
    km5sdf9hhvdxzmyl.png
  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 21 maja 2018, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Achia wrote:
    Mi kiedyś mBank zablokował kartę bo okazało się że była próba włamania do bankomatu i wszystkie karty który wypłacały z niego pieniądze zostały właśnie zablokowane ze względów bezpieczeństwa. Wyrobili mi nową po prostu:)
    No i najadłam sie wstydu dzięki mezusiowi. Ostatnio wręczył mi kartę bankomatowa - bo szukalam, nie popatrzył co mi daje, bo miał taką samą tylko że w mbanku nie ma nowej bo nie korzysta. W piątek robiliśmy zakupy i nie mogłam nią zapłacić! Teraz jak próbowałam wybrać pieniądze wciągnęło mi ją, bo po pierwsze była juzpoterminie a po drugie to była karta szanownego malzonka. Ja ostro nastawiona że zaraz tam ktoś zbierze w tym banku, a tu facet mówi że to nie moja karta. ja jak to nie moja? I już w głowie scenariusze że to emka. No i słusznie. Osioł mi dał swoją kartę a ja zapakowałam. No iwten oto sposób najadłam się wstydu. W ogóle koleś był nieprzyjemny. Zabrał kartę dozniszczenia i zachowywał się tak jakbym mezaprobowala okraść na starą kartę bankomatowa. Przeprosiłam za zamieszanie i powiedziałam żeby kartę zachowal. W ogóle potraktował mnie jak bezmozga który nic nie rozumie. Tak czy siak chyba zlikwiduje to konto bo mnie wkurzył. Ja naprawdę za każdym razem nie oglądam mojej karty.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 maja 2018, 11:26

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • justyna14 Autorytet
    Postów: 10321 6171

    Wysłany: 21 maja 2018, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lavendova wrote:
    Ale ja nie miałam na myśli tego o czym ty piszesz tylko rad w stylu gotowcow "spakuj walizki i uciekaj"...
    Ah i nie napisałam uciekaj :-) ale rozumiem, ty zawsze doczytujesz więcej :-)
    Rozumiem że twoim zdaniem to powinna go ciągać na siłę do poradni, patrzeć na to dalej, a potem będzie się bała odejść bo dziecko na świecie a przecież nie upija się codziennie tylko co trzeci czy czwarty dzień. :-)

    relg3e5e6cfj7fkg.png
    zrz63e5ewa17bqxb.png
    km5sdf9hhvdxzmyl.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 maja 2018, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny będę Was prosić o kciuki w czwartek, idę do onkologa..
    I jutro chyba do gina ale jakoś nie umię się do niego przekonać. Nie wiem czy nie szukać innego do prowadzenia ciąży..

    Lunaris, Nadzieja22, KateHawke, Emiilka lubią tę wiadomość

  • Rucola Autorytet
    Postów: 9480 12469

    Wysłany: 21 maja 2018, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynyz ex-testerek, jesteście tu? nie mogę znaleźć naszego wątku, co to sie podziało??? ktoś coś wie?

    #wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
  • Rucola Autorytet
    Postów: 9480 12469

    Wysłany: 21 maja 2018, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    edit już wiem, zostałyśmy przeniesione na fioletową, niech to szlag...

    #wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 maja 2018, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rucola wpisałam w wyszukiwarce i pokierowało mnie na fioletowa stronę... Ktoś przeniósł wątek??

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 maja 2018, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rucola wrote:
    Dziewczynyz ex-testerek, jesteście tu? nie mogę znaleźć naszego wątku, co to sie podziało??? ktoś coś wie?

    Wątek został przeniesiony na fioletowa stronę

  • justyna14 Autorytet
    Postów: 10321 6171

    Wysłany: 21 maja 2018, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga9090 wrote:
    Dziewczyny będę Was prosić o kciuki w czwartek, idę do onkologa..
    I jutro chyba do gina ale jakoś nie umię się do niego przekonać. Nie wiem czy nie szukać innego do prowadzenia ciąży..
    Kciuki na czwartek moje masz. A jeśli nie masz zaufania do tego gina to pewnie że możesz skonsultować się z innym, sprawdzić, może będzie Ci bardziej odpowiadał. Ważne, zebys Ty z ginem miała dobry kontakt i zaufanie do niego.

    Aga9090 lubi tę wiadomość

    relg3e5e6cfj7fkg.png
    zrz63e5ewa17bqxb.png
    km5sdf9hhvdxzmyl.png
  • justyna14 Autorytet
    Postów: 10321 6171

    Wysłany: 21 maja 2018, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tosia2323 wrote:
    Wątek został przeniesiony na fioletowa stronę
    A tak można?

    relg3e5e6cfj7fkg.png
    zrz63e5ewa17bqxb.png
    km5sdf9hhvdxzmyl.png
  • StaraczkaNika Autorytet
    Postów: 6968 12673

    Wysłany: 21 maja 2018, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patrycja20 wrote:
    Krew oddana, do pracy się spóźniłam :D
    Czego się nie zrobi dla dziecka, nie?
    Od początku zmieniają się priorytety :)

    Siwulec, Patrycja20 lubią tę wiadomość

    4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 maja 2018, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pójdę jutro sprawdzić czy w końcu "znajdzie" fasolke. Dam mu jutro ostatnią szansę.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 maja 2018, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    justyna14 wrote:
    A tak można?

    Nie wiem jak to możliwe, ale wychodzi na to ze można. Dziwne to. W pierwszej chwili myślałam ze przeglądarka mi wariuje

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 maja 2018, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rucola wrote:
    edit już wiem, zostałyśmy przeniesione na fioletową, niech to szlag...
    co im przeszkadzało?

  • Nat90 Ekspertka
    Postów: 232 165

    Wysłany: 21 maja 2018, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny ;* Patrycja, kciuki mocno zaciśnięte! a sikałaś dziś na test zobaczyć jak kreska ciemnieje?

    ja kończę kawę i lecę po coś na śniadanie, bo w lodówce pustka ;) wczoraj po pracy szukałam czynnej chociażby żabki, ale wszystko było zamknięte

    34bwvkcbc86rh45f.png
  • Rucola Autorytet
    Postów: 9480 12469

    Wysłany: 21 maja 2018, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    eh, nie wiem co im przeszkadzało, ale szkoda. pewnie admin nas przerzucił, moze jakieś porządki wiosenne robią :) Trudno

    #wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
  • by7mistake Autorytet
    Postów: 694 737

    Wysłany: 21 maja 2018, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja juz po wizycie. Lekarz przyjemny, zrobil na mnie dobre wrażenie, wizyta trwala prawie 40 minut. Stwierdził ze mam szyjkę w masakrycznym stanie, zaczerwieniona, z nalotem. Mowil ze jestem ciężkim przypadkiem, jeden jajnik jest kiepski, endometrioza juz wróciła. Martwi go to ze skrocily mi sie cykle bo to znaczy ze pewnie moja rezerwa jajnikowa jest slaba. Do zrobienia mam milion badan, wymazów, Emek posiew i z wynikami mam sie zgłosić. Na koniec dodal ze okres sie zbliża, grrr.

    starania od IX 2016r.
    endometrioza
    Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą.
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 21 maja 2018, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    by7mistake wrote:
    Ja juz po wizycie. Lekarz przyjemny, zrobil na mnie dobre wrażenie, wizyta trwala prawie 40 minut. Stwierdził ze mam szyjkę w masakrycznym stanie, zaczerwieniona, z nalotem. Mowil ze jestem ciężkim przypadkiem, jeden jajnik jest kiepski, endometrioza juz wróciła. Martwi go to ze skrocily mi sie cykle bo to znaczy ze pewnie moja rezerwa jajnikowa jest slaba. Do zrobienia mam milion badan, wymazów, Emek posiew i z wynikami mam sie zgłosić. Na koniec dodal ze okres sie zbliża, grrr.

    Przykro mi, ze się nie udało, ale może jak porobicie te wszystkie badania i podleczycie się to coś ruszy z miejsca.


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 21 maja 2018, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    by7mistake wrote:
    Ja juz po wizycie. Lekarz przyjemny, zrobil na mnie dobre wrażenie, wizyta trwala prawie 40 minut. Stwierdził ze mam szyjkę w masakrycznym stanie, zaczerwieniona, z nalotem. Mowil ze jestem ciężkim przypadkiem, jeden jajnik jest kiepski, endometrioza juz wróciła. Martwi go to ze skrocily mi sie cykle bo to znaczy ze pewnie moja rezerwa jajnikowa jest slaba. Do zrobienia mam milion badan, wymazów, Emek posiew i z wynikami mam sie zgłosić. Na koniec dodal ze okres sie zbliża, grrr.
    By7 mistake dobrze że lekarz poświęcił Ci dużo uwagi, mam nadzieję że szybko naprostujeciw sprawy i się przebadacie. Biednemu zawsze wiatr w oczy niestety...

    Ja już nie mogę oglądać tych reklam z okazji dnia matki. Beczeć mi się chce, że ja nigdy nie będę go obchodzić :/

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
‹‹ 250 251 252 253 254 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ