X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie MAJOWE TESTOWANIE '18, czyli zabierz testy na majówkę
Odpowiedz

MAJOWE TESTOWANIE '18, czyli zabierz testy na majówkę

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 maja 2018, 07:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patrycja20 tak koło 9 powinnam być w labo , oczywiście jeszcze kilka dni temu obiecałam sobie testy i betę dopiero w środę ale dziś już nie wytrzymałam a tym bardziej jak zobaczyłam ten cień cienia to nie mogę tak w niepewności funkcjonować :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 maja 2018, 07:05

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 maja 2018, 07:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Siwulec kochana ,jak tak poruszam ekranem lapka to mi coś majaczy , trzymam kciuki za kolejne siki :*

    Patrycja20, Siwulec lubią tę wiadomość

  • Patrycja20 Autorytet
    Postów: 2236 3755

    Wysłany: 28 maja 2018, 07:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haha nie dziwie Ci się :) to trzymam mocno kciuki i jestem pewna, ze beta wyjdzie pozytywnie :)

    Asiek1214 lubi tę wiadomość

    Olivierek 27.01.2015🥰❤
    201901205364.png
  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 28 maja 2018, 07:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asiek, ja przy becie 2 miałam kreskę na Bobo, więc tylko beta... Trzymam kciuki!

    Za nasze wizytujące trzymam i kciuki, i duże palce w szpilkach nawet jakoś zasupełkuję, żebyście przyniosły same dobre wieści!

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • Anaaa90 Autorytet
    Postów: 1476 1121

    Wysłany: 28 maja 2018, 07:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie
    Asiek leć na betę, trzymamy kciuki :)
    Ja dzisiaj niestety zgłaszam biel w 10 dpo . Wiem że niby jeszcze szansa jest ale dzisiejsza temp raczej pokazuje że @ przyjdzie. Zawsze do @ miałam w okolicach 37 a teraz przy dupku 36.7. Nie wiem co jest grane ale dla mnie to masakra. Nie wiem czy się nie poddam bo nie mam już sił.
    Przepraszam za smęty ale chyba zaczynam się sypać ;(


    2nn33e3kuc9837dy.png
    Aniołek - 7 mcż [*]
    MTHFR 1298A-C - homo, PAI - 1 4G - Homo
    Pozytywna beta 30.11 - 198
    18.12 - mamy <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 maja 2018, 07:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asiek, czy ja Ciebie nie kojarzę z fioletowej z października? Tak mnie teraz tknelo ;)
    Gratulować będę po becie :) póki co zaciskam kciuki

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 maja 2018, 07:49

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 maja 2018, 08:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry dziewczyny, ja jadę do labo. Ciekawe co z moją wątroba wyjdzie, aż się boję...

    Minie ty dziś chyba wizytujesz, dobrze pamiętam? Jak tak to kciuki za kurczaka :*


    Nika ty chyba też wizytujesz? Kciukam:*

    Asiek kciuki za bete:)

    Jak coś pomyliłam to wybaczcie :P


    Miłego dnia.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 maja 2018, 08:03

    Minie Black lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 maja 2018, 08:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny!

    Kciukam za wszystkie wizytujące :)

    U mnie tempka w dół znowu więc raczej nici z pękającego pęcherzyka...
    W czwartek sprawdzę na usg.

    Miłego dnia wszystkim!!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 maja 2018, 08:10

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 maja 2018, 08:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nenusia a co tam z wątrobą ma być nie tak? Myślisz, że posypała się od leków?

    Asiek tu już takie cuda na testach wychodziły, że ja już testom ni hu hu nie wierzę. Beta jak najbardziej wskazana! Długo będziesz czekać na wynik?

    Siwulec chcesz pobić rekord sikania na teściory w jednym cyklu, co? :D szalona kobieto! :D

    Kciukam za wizytujące!

    Mnie znów zaczynają ludzie irytował z pytaniami kiedy rodzę, a to "dopiero" 6msc... i te miny jak słyszą, że we wrześniu... Ehhhh cóż ja poradzę, że mam duży brzuch, do porodu będę się toczyć, to się dopiero zdziwią... U Was też takie ciepło? Mój termometr pokazuje już 21° w cieniu! Zapowiada się uuuuupał

    Siwulec lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 maja 2018, 08:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frezyjciada wrzucę Ci wyniki z szpitala:

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/6880c0191dc3.jpg https://naforum.zapodaj.net/thumbs/faa7e3ede75f.jpg

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 maja 2018, 08:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jedyne leki jakie jadłam przed ciąża to czasem ibuprom na ból zęba. Więc nie mam pojęcia co z tą wątroba. Lekarze jak robili usg guza to powiedzieli o wątrobie tyle "a tu mamy następna chorobę"

  • KaśkaKwa Autorytet
    Postów: 951 941

    Wysłany: 28 maja 2018, 08:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jedna kreska ;(

    cd7c541a76.png
    35 lat / 9 lat starań / 3xIUI /
    3xICSI/1x(*)6tc
    ET-09.10 / 9dpt-II 10dpt-198,99 13dpt-1046,69 15dpt-3295,10 22 dpt - 2xz 2,4mm 35dpt-<3 <3 - PARKA !
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 maja 2018, 08:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hmmmm to jest do ogarnięcia, ja sobie zbiłam aspat i alat olejem z ostropestu, plus mielonym-mielony wrzucam do owsianki a oleju łyżeczkę dziennie wcinam, bądź dodaje do sałatek. "Ponoć" tak mówiła dietetyk, ostropest regeneruje wątrobę, poprawia jej działanie. Zaszkodzić nie zaszkodzi a mi baaaaardzo pomógł. A na mojej grupie cholestazowej właśnie dużo osób sobie go chwaliło, plus napary z korzenia mniszka czy ziela karczocha, ale ja nie jestem w stanie ich przełknąć, obrzydlistwo. Natomiast jak pogorszą mi się wyniki, to wtedy będę chwytać się wszystkiego żeby uchronić się przed tym cholerstwem

    Aga9090 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 maja 2018, 08:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frezyjciada ja mam wrażenie, że to jakieś fatum nade mną... Ciągle coś wychodzi.. Jak nie anemia, jak nie guz, jak nie hiperinsulinemia, to teraz wątroba..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 maja 2018, 08:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nenusia spokojnie, wszystko jest do ogarnięcia ;) łatwiej walczyć z wrogiem, którego się zna niż na ślepo, także będzie dobrze ;) zobaczysz!❤

    Aga9090 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 maja 2018, 08:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KaśkaKwa wrote:
    Jedna kreska ;(
    przykro mi:(

    Aga9090 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 maja 2018, 08:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Koteczkowa wrote:
    przykro mi:(
    Kurcze miałam zacytować nie polubić...

    Jak się czujesz, lekarze coś mówią?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 maja 2018, 08:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak dobrze sie czuje od wczoeajszego plamienia nie mam nic. lekko cos tam mnie pobolewa. pecherzyk ma 7mm ciekawe kiedy zarodek bedzie widac bo lekarz odpowiedzial" cos tam musi byc" i szybko do pokoju .. moze na nastepnym uzg sie dowiem. jutro wyniki bety

  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 28 maja 2018, 08:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry!

    Poniedziałek pełen bladziochów! Życzę Wam zielonych finałów z nich <3

    Kargo kciuki! trzymaj się tam i szybko wracaj do siebie!

    Koteczkowa mam nadzieję, że wszystko się uspokoi.

    Lara88 bardzo mi przykro z takiego obrotu sprawy :(


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 maja 2018, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Minie Black wrote:
    Asiek, czy ja Ciebie nie kojarzę z fioletowej z października? Tak mnie teraz tknelo ;)
    Gratulować będę po becie :) póki co zaciskam kciuki
    Tak dokładnie byłam i na październiku i na wrześniówkach, termin z Anielka miałam na 28.09 ale ze względu na po ne ovu obstawialam październik właśnie, obecnie czekam pod lab

‹‹ 314 315 316 317 318 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ