X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie MAJOWE TESTOWANIE '18, czyli zabierz testy na majówkę
Odpowiedz

MAJOWE TESTOWANIE '18, czyli zabierz testy na majówkę

Oceń ten wątek:
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 29 maja 2018, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izape mi zawsze mowili, ze jak mam bialko to do lekarza szybciorem.
    Mial jakies zapalenie pecherza, czy to tak samo z siebie?


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 29 maja 2018, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malgonia wrote:
    Izape mi zawsze mowili, ze jak mam bialko to do lekarza szybciorem.
    Mial jakies zapalenie pecherza, czy to tak samo z siebie?
    No właśnie nic z tych rzeczy:/ samo z siebie kurczę..boje się czy wszystko jest ok.

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 29 maja 2018, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hmm.. lepiej niech idzie, bo to czasem lepiej dmuchac na zimne.
    Tak na szybko wyczytalam, ze przyczyn moze byc duzo, lacznie ze staniem czy stresem. Jak nie mial zadnego zapalenia to moze tak sie mu po prostu przydarzylo. Ja to ciagle z zapaleniami walczylam to bialko lub krew to byl dla mnie wyznacznik, ze bez antybiotyku sie nie obejdzie, ale moze to taka uroda Twojego meza.
    Ale ja bym dla spokoju poszla, bo lepiej isc raz za duzo niz raz za malo.


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 29 maja 2018, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Minie Black wrote:
    Dziewczyny... Cały dzień prawie przespałam. Gdyby nie to, że byłam w pracy zanieść l4 to bym z łóżka nie wyszła, przysięgam.
    Dobrze, że po drodze kupiłam dziecku samolot zabawkowy, to może dzisiaj się "sobą zajmie", bo nie do życia jestem...

    Ale chyba to taka pogoda, bo ja mimo że bez ciąży ale za to @ pełna parą i wczoraj jak położyłam się o 18 tak wstałam o 22 i zaczęłam robić gofry bo chodziły za mną od dawna... No a dziś dalej jestem nie do życia.

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 maja 2018, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza znaczy się będziesz testowała razem z Nami w czerwcu?!!!! :D
    A co do pracy zawsze są obawy. Ale dasz radę! <3

  • StaraczkaNika Autorytet
    Postów: 6968 12673

    Wysłany: 29 maja 2018, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza_pe dobrze Cię widzieć :)
    Jak tam nowe kiecki? Co pięknego uszyłaś tym razem?
    A stresik się pojawia przed każdym nowym wyzwaniem i chciałoby się na chwilę wrócić na znany, bezpieczny teren - ale silne babki sisną do przodu ;) Dasz sobie wspaniale radę! Nie ma innej możliwości!

    Ja padam na ryjek po tej pobudzie o 4, więc udanego wieczoru i pozytywnie niespokojnej nocy ;)

    Ptysia, ginom też nie można do końca wierzyć, zresztą ich też nasze organixmy lubią zaskoczyć. Ja bym tak czy siak dziś nie odpuszczała! A sprawdzałaś czy można się szczepić w ciąży?! Ja o szepieniach nie wiem dużo, nie pomogę :/

    4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 maja 2018, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A propos szczepienia na żółtaczke, miałam mieć z powodu operacji. Lekarz rodzinny powiedział, że nie zaszczepia, bo w ciąży jestem

  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 29 maja 2018, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga9090 wrote:
    A propos szczepienia na żółtaczke, miałam mieć z powodu operacji. Lekarz rodzinny powiedział, że nie zaszczepia, bo w ciąży jestem
    Zrób przeciwciała ;)

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • wisienka94 Autorytet
    Postów: 536 558

    Wysłany: 29 maja 2018, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ptysia u mnie była diagnoza: jajniki bezowulacyjne. Za 3 dni czułam owu, był skok tempki i dzidzia jest. Także warto działać mimo wszystko :)

    ex2be6ydx4ywz9g3.png
    gg64qtkf6j6uj0vc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 maja 2018, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    Zrób przeciwciała ;)
    Ujemne

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 maja 2018, 00:24

  • Vivanillka Autorytet
    Postów: 750 1448

    Wysłany: 29 maja 2018, 22:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i z serduszkowania nici... Poklocilam się z facetem...
    Zobaczymy czy ten jeden strzał zaowocuje...
    Juz chyba odpuszczę całkiem jak się nie uda bo nie mam sił do niego...
    Mowi ze chcialby juz miec juz tulic, ze mam dac znac ze to teraz... A jak mówię że TO TEN DZIEŃ to albo jest zmęczony albo go cos boli albo wypił drinkabi śpiące mu się włączyło i ni da rady.........
    Mam wrażenie że wcale nie chce...

    3jgx43r8f7ktg11a.png
    klz9uay3wdw0gjek.png
    12.09 - 12cm/ Martynka <3
    20.08-82mm/97%female <3
    10.08 - 63mm człowieka <3
    13.07 - kropuś 23mm i <3
    23.06 - 8mm pęcherzyk
    01.2012 - Żanetka <3
    2010 i 2018 aniołki [*]
  • Ptysia Autorytet
    Postów: 1057 469

    Wysłany: 29 maja 2018, 22:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzwoniłam do lekarza, który będzie mi robił laparoskopię, bo miałam go powiadomić o terminie, na który się umówiłam i zapytałam o tą żółtaczkę. Mam zrobić sobie szczepienie tym szybkim schematem czyli 0-7-21, w ten sposób zdążę mieć dwie dawki przed laparo, a potem dobiorę trzecią, tylko teraz muszę lecieć w piątek do rodzinnego po tą szczepionkę. Kurczę jeśli nie wolno się szczepić w razie ciąży, to chyba dla spokoju dzisiaj serduszka odpuscimy, bo były w niedziele, więc wątpię, żeby coś przeżyło z armii mojego męża, a jeśli miało się udać, to znaczy, że tak miało być, a zresztą nigdy nie pykło, więc i teraz pewnie nie pyknie,ale lepiej dzisiaj nie szaleć skoro będę się miała szczepić trzy razy w najbliższym czasie.

  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 29 maja 2018, 22:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miałyście rację, teraz zaczyna się coś, co przypomina krwawienie, przynajmniej kolorem. Rozumiem więc, że skoro przez cały dzień był to co najwyżej takie brązowe plamienie, to 1 dc liczyć już od jutra, a Clo, które miałam brać od 2 dc zacząć od czwartku?

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • StaraczkaNika Autorytet
    Postów: 6968 12673

    Wysłany: 29 maja 2018, 22:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    reset wrote:
    Miałyście rację, teraz zaczyna się coś, co przypomina krwawienie, przynajmniej kolorem. Rozumiem więc, że skoro przez cały dzień był to co najwyżej takie brązowe plamienie, to 1 dc liczyć już od jutra, a Clo, które miałam brać od 2 dc zacząć od czwartku?
    Dokładnie tak

    Tosia2323 lubi tę wiadomość

    4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 29 maja 2018, 22:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    StaraczkaNika wrote:
    Dokładnie tak

    Dziękuję! Czy Ty kochana nie miałaś aby odsypiać pobudki porannej?:*

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 maja 2018, 22:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ptysia wrote:
    Dzwoniłam do lekarza, który będzie mi robił laparoskopię, bo miałam go powiadomić o terminie, na który się umówiłam i zapytałam o tą żółtaczkę. Mam zrobić sobie szczepienie tym szybkim schematem czyli 0-7-21, w ten sposób zdążę mieć dwie dawki przed laparo, a potem dobiorę trzecią, tylko teraz muszę lecieć w piątek do rodzinnego po tą szczepionkę. Kurczę jeśli nie wolno się szczepić w razie ciąży, to chyba dla spokoju dzisiaj serduszka odpuscimy, bo były w niedziele, więc wątpię, żeby coś przeżyło z armii mojego męża, a jeśli miało się udać, to znaczy, że tak miało być, a zresztą nigdy nie pykło, więc i teraz pewnie nie pyknie,ale lepiej dzisiaj nie szaleć skoro będę się miała szczepić trzy razy w najbliższym czasie.
    Tylko najpierw rodzinny ci da skierowanie na przeciwciała, a potem szczepienie

  • Ptysia Autorytet
    Postów: 1057 469

    Wysłany: 29 maja 2018, 23:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A przeciwciała jakieś robiłam przed hsg. chyba to antyHBs? w każdym razie ujemne. To co to znaczy?

  • Nadzieja22 Autorytet
    Postów: 2410 3875

    Wysłany: 29 maja 2018, 23:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super suwak Nenusia :)

    Nika, a ile brać tej ashwagandhy? Czy mąż też może łykać jeśli bierze tabletki na obniżenie ciśnienia?

    Idę jutro upuścić trochę krwi, moje żyły już się nie mogą doczekać :D
    A popołudniu mam reumatologa i trochę trzęsę portkami ;)

    Dobrej nocy!

    HrQwp1.png
    21.06 hcg 14,3, 23.06 hcg 92,07, 25.06 hcg 307, 27.06 hcg 803
    ♡♡♡
    MTHFR 677 homo; niedoczynność tarczycy, ANA+++, NK 17%, kiepskie cytokiny
    W drodze do macierzyństwa od 05.2017
  • StaraczkaNika Autorytet
    Postów: 6968 12673

    Wysłany: 29 maja 2018, 23:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    reset wrote:
    Dziękuję! Czy Ty kochana nie miałaś aby odsypiać pobudki porannej?:*
    Kiedy jakoś nie mogę spać, bo sobie wyjaśniam z koleżanką z pracy pewne nieporozumienie długimi smsami - idiotyczny sposób prowadzenia dyskusji, ale może do jutra oczyścimy atmosferę ;)

    4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • StaraczkaNika Autorytet
    Postów: 6968 12673

    Wysłany: 29 maja 2018, 23:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadzieja22 wrote:
    Super suwak Nenusia :)

    Nika, a ile brać tej ashwagandhy? Czy mąż też może łykać jeśli bierze tabletki na obniżenie ciśnienia?

    Idę jutro upuścić trochę krwi, moje żyły już się nie mogą doczekać :D
    A popołudniu mam reumatologa i trochę trzęsę portkami ;)

    Dobrej nocy!
    Wiesz, u mnie ani u męża nie wpłynęła nijam na ciśnienie - dalej mieliśmy jak zwykle. Może ściemniają w necie o tym wpływie? Albo jest naprawdę nieznaczny? Na wszelki wypadek kazałabym mężowi zmierzyć po kilku dniach, można choćby w przychodni :)

    Ja brałam 3 tabletki dziennie - 1 po dojściu do pracy "na nerwy" i 2 na noc "na spokojny sen". Wydaje mi się, że to taka minimalna dawka. Ja wprowadzałam powoli, od 1, ale nie wiem, czy to konieczne.

    4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
‹‹ 333 334 335 336 337 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ