X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Majowe Testowanko!!!
Odpowiedz

Majowe Testowanko!!!

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 maja 2014, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JusWik wrote:
    I pamiętaj że test ovulacyjny jest pozytywny wtedy kiedy wychodzą na nim dwie mocne kreski, czyli testowa i kontrolna muszą mieć ten sam kolor.


    to znaczy druga lekka ( mało widoczna kreska ) się nie liczy )?

  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 12 maja 2014, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aTyna wrote:
    To ze wziasc go podstepem to w formie zartu raczej :). Chce miec dziexko tylko sie boi czy damy rade. Ale sam mi mowil ze chce wiec przynjajmniej z tego sie ciesze.boje sie raczej tego ze ja bardzo bym chciala zwlaszcza teraz i ze co cykl bede sobie cos wkrecac...
    a no to już inna troche sprawa, no ale niestety dziecko to wydatki itp.. wielki obowiązek, ale sądzę że jakby zobaczył maleństwo to by mu zmiękło totalnie serce :)

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 maja 2014, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aTyna wrote:
    Masakra z tymi facetami. Wszystko na naszej glowie... :\ my sie nie staralismy. To prawdopodobnie byla wpadka. Ale chcialabym miec mala fasolke zwlaszcza teraz :)a on mi proponowal dzis tabletki w zyciu nie bede sie tym faszerowac!

    Ile masz lat jesli moge wiedziec ...w sumie nie wazne ...ale moze wlasnie twoj facet jeszcze nie jest dojrzaly do tego aby zostac ojcem...to musi byc wasza wspolna decyzja ..jesli jestescie jeszcze bardzo mlodzi to moze daj mu szanse moj maz zaczal mowic o dziecku jak skonczyl 27 lat a wczesniej mialam wrazenie ze nie mysli o jakiej rodzinie dzieciach poprostu jeszcze nie dorosl...teraz staramy sie 3 lata i jakos nam nie wychodzi po mysli ...a ja zaluje ze nie myslalam wczesniej o ciazy ...wiec tez znow z drugiej strony moze to nie ten partner dla ciebie...albo tez jest z tych nie uwierze jak zobacze!!

    porozmawiaj z nim co mysli na ten temat ....i wogole na temat wspolnej przyszlosci :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 maja 2014, 11:45

  • Lila84 Autorytet
    Postów: 574 247

    Wysłany: 12 maja 2014, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i przyszła do mnie @ :(
    Idę po skierowanie na HSG :\

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 maja 2014, 12:13

    Lenka <3 35t1d 2522 gramy szczęścia <3

    Czekamy na Ciebie córeczko <3
    d76e967a38.png
  • Mee Koleżanka
    Postów: 60 57

    Wysłany: 12 maja 2014, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dziś total spadek temperatury, więc też na bank będzie dziś okres. Ale przynajmniej coraz więcej z tego wszystkiego rozumiem (bo 3 miesiąc na OF uważam za zakończony :)

    80f9ae3ba5e22e38dd0e65f9baaf4230.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 maja 2014, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziara wrote:
    Ile masz lat jesli moge wiedziec ...w sumie nie wazne ...ale moze wlasnie twoj facet jeszcze nie jest dojrzaly do tego aby zostac ojcem...to musi byc wasza wspolna decyzja ..jesli jestescie jeszcze bardzo mlodzi to moze daj mu szanse moj maz zaczal mowic o dziecku jak skonczyl 27 lat a wczesniej mialam wrazenie ze nie mysli o jakiej rodzinie dzieciach poprostu jeszcze nie dorosl...teraz staramy sie 3 lata i jakos nam nie wychodzi po mysli ...a ja zaluje ze nie myslalam wczesniej o ciazy ...wiec tez znow z drugiej strony moze to nie ten partner dla ciebie...albo tez jest z tych nie uwierze jak zobacze!!

    porozmawiaj z nim co mysli na ten temat ....i wogole na temat wspolnej przyszlosci :)


    Ja bym nie wpadała w tak drażniąco mentorski ton :) i nie szła aż tak daleko w kwestii "to nie jest partner dla Ciebie"- każdy facet jest inny i mężczyźni w większości chcą odwlec tego typu decyzje w dalszą przyszłość i jest to naturalna męska cecha. Mój M też nie jest zwolennikiem by miec dziecko juz, teraz i natychmiast,ale ugina się pod ciężarem moich argumentów :)i nie jest to powód dla którego miałabym uważać,że jest nieodpowiednim partnerem.
    Co do mojego ostatniego cyklu zaś to @ się rozkręciła, postaram się w tym cyklu umówić HSG.

  • zara Koleżanka
    Postów: 56 18

    Wysłany: 12 maja 2014, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lila84 i Lillith, mogę wiedzieć ile czasu się staracie że idziecie na HCG? Mi powoli też to zaczyna biegać po głowie i tak pytam z ciekawości.

  • czarownica_tea Autorytet
    Postów: 583 801

    Wysłany: 12 maja 2014, 15:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nasikałam dziś rano (wg OF to 11 dpo wg mnie 12 dpo) raz już się sparzyłam na takiej kresce ale wstawię fotkę... trzymajcie kciuki, ja już jestem strzępkiem nerwów, że los znów ze mnie zakpił :(

    http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/7b95c6b3a5bf5ca8.html

    dxomcwa16q3sloop.png
  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 12 maja 2014, 16:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    miałam identyczną kreskę 11dpo, za mało może mialas hormonu.. ja jutro robię i bd 15dpo.. i się okaże co tam :) ale ja widzę....

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • czarownica_tea Autorytet
    Postów: 583 801

    Wysłany: 12 maja 2014, 16:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak planuję,kupiłam 4 testy o czułości 10 i będę robić od jutra patrząc czy kreska ciemnieje. Trzymam za Ciebie kciuki

    dxomcwa16q3sloop.png
  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 12 maja 2014, 16:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    za dwa dni bd miala krechę juz wyraźniejszą to szkoda testu :P
    ja też trzymam za ciebie kciuki <3
    i pamiętaj aby dużo nie pij przed snem i nie siusiaj w nocy :D
    ja się staram przyczłapać do tych reguł, choć mam zapalenie pęcherza :D

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 maja 2014, 16:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kreska jest...blada...ale jest ...oby ściemniała:)
    Moje nieśmiałe(póki co) gratulacje :)

    mizzelka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 maja 2014, 16:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zara wrote:
    Lila84 i Lillith, mogę wiedzieć ile czasu się staracie że idziecie na HCG? Mi powoli też to zaczyna biegać po głowie i tak pytam z ciekawości.
    Ja tak na luzie ponad rok, na poważnie z mierzeniem tempki i różnej maści testami owulacyjnymi tudzież innymi wspomagaczami 8 cykli.

  • czarownica_tea Autorytet
    Postów: 583 801

    Wysłany: 12 maja 2014, 16:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dobra to nie piję wieczorem, w nocy i tak nie wstaję na sikanie. Zobaczymy co będzie, bo już raz taką podobną kreskę widziałam i co i gucio.... ehhhh


    Lilith, Mizzelka- trzymajcie każde kciuki przydatne :)

    Lillith lubi tę wiadomość

    dxomcwa16q3sloop.png
  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 12 maja 2014, 16:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    trzymam! tez po cichu ci gratuluję :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 maja 2014, 16:21

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • czarownica_tea Autorytet
    Postów: 583 801

    Wysłany: 12 maja 2014, 16:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mizzelka :)

    dxomcwa16q3sloop.png
  • aTyna Koleżanka
    Postów: 36 9

    Wysłany: 12 maja 2014, 17:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    On chce miec rodzine dzieci. Tak jak wczesniej napisano ze faceci tacy po prpstu zazwyczaj sa odkladaja plany na pozniej kiedy stoja na twardym gruncie i sa pewni ze dadza rade. Tacy chyba po prostu sa. Mam 19 lat. Wiem moze i powiecie ze za mloda na dziecko. Ale moje pierwsze wlasnie teraz chciala bym miec. :) nie chce czekac so 25-30 lat na pierwszego malucha. Mam szkole. Prace i wiem ze jestem w stanie sie utrzymac. I sadze zmoge sobie na to pozwolic ze tak powiem

    Lillith lubi tę wiadomość

  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 12 maja 2014, 17:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a on w jakim jest wieku? ja wyszłam za mąż w wieku 20..

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 maja 2014, 17:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aTyna wrote:
    On chce miec rodzine dzieci. Tak jak wczesniej napisano ze faceci tacy po prpstu zazwyczaj sa odkladaja plany na pozniej kiedy stoja na twardym gruncie i sa pewni ze dadza rade. Tacy chyba po prostu sa. Mam 19 lat. Wiem moze i powiecie ze za mloda na dziecko. Ale moje pierwsze wlasnie teraz chciala bym miec. :) nie chce czekac so 25-30 lat na pierwszego malucha. Mam szkole. Prace i wiem ze jestem w stanie sie utrzymac. I sadze zmoge sobie na to pozwolic ze tak powiem

    Tacy są mężczyźni,taka jest ich natura- mój ma 31 lat i myśli podobnie jak Twój:"mamy czas". Bardzo mądrze myślisz aTyna i nie daj się przegadać smutnym i zgorzkniałaym "ciotkom" :)

  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 12 maja 2014, 17:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja się opierałam bo młoda itp.. a kiedy zdałam sobie sprawę że cięzko jest o dziecko.. tyle miesiecy i nic.. to nie mam żadnych oporów! są młodsze ode mnie i rodzą. teściowa miała 18 lat jak rodziła.. i wcale tego nie żałuje :)

    Lillith lubi tę wiadomość

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
‹‹ 6 7 8 9 10 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ