Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Majówka za pasem, w lutym wózek z bobasem. 🌱
Odpowiedz

Majówka za pasem, w lutym wózek z bobasem. 🌱

Oceń ten wątek:
  • Jeżynka Autorytet
    Postów: 6100 3951

    Wysłany: 14 maja 2021, 12:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiolala mam to samo 🤭🤭 nadrobiłam strony i teraz już nie wiem co mialam napisać 😂

    Jezusku jak ja chciałabym zobaczyć u siebie kreseczki takie piękne hak wy tu wrzucacie .

    Dziewczyny ten accofil to jest na zmniejszenie odporności?
    Ja przeanalizowałam swoje ciąże i wywnioskowałam że zachodze po operacjach 🤔 2 lata starań, operacja a po dwóch miesiącach ciąża.
    Zapytałam gina o to ale mnie zbył. Zapytałam o accofil a on drążył skąd wiem o takim leku 😲

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    11.2018 😇23tydz
    06.2019 😇
    07.2019 😇

    16.11 - mamy ♥️ 6+2
    5-8.12 szpital, krwiak
    14.12-wizyta 10+2, CRL 4,33
    30.12 prenatalne CRL 7,6cm, 💜
    11.01 mała księżniczka 😍
    4.02-22.02 Szpital 😓 szew ratunkowy -szyjka 7 mm
    28.02 połówkowe- 440g 💜💜 21+2
    09.03-szewek trzyma, leżing cd.
    29.03 bez zmian
    07.04 diabetolog -> cukrzyca 🍬 narazie próbujemy z dietą
    12.04 szyjka 9 mm, rozwarcie wewn 🥺
    18.04 -16.05 szpital -> 1340g niuni 💓 28+2 sterydy-> 1700g niuni 💓 30+2 -> 2340g niuni 💓32+2.
    24.05 - szyjka 19-20mm 💪💪, podejrzenie cholestazy 😓
    27.05 - cholestaza, wdrożone leczenie
    1.06- cholestaza pełną parą, b.złe kwasy żółciowe
    2.06- 19.06 kierunek szpital 2200g niuni 34+5💓
    15.06- moja księżniczka już z nami 2870 💓💜💓 - 36+4

    age.png
  • Księgowa Autorytet
    Postów: 10075 12420

    Wysłany: 14 maja 2021, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noelle, polubiłam Twoj post przez przypadek 🤦‍♀️

    Hashimoto + GB.
    Trombofilia (PAI-1 4G homo, czynnik II protrombiny hetero, obnizone bialko S).
    Nadciśnienie, arytmia, hipoglikemia reaktywna.
    Atrofia endometrium.
    _______________________________________________
    Po ponad 2 latach starań:
    Moja mała wojowniczka 💜
    22.02.2022 (36+2)
    _______________________________________________
    Druga dzielna dziewczynka ❤️
    29.11.2023 (38+4)
    _______________________________________________
    Nasz aniołeczek 👼
    20.07.2024 💔 (18+1)
  • Iskra444 Autorytet
    Postów: 1706 2374

    Wysłany: 14 maja 2021, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beta wyszła 0 także mój test to kłamczuszek był 🤷🏻‍♀️

    Iskierka - 2018👧🏼
    11.2020 - cb
    02.2021 - cb
    03.2021 - diagnostyka 🧔🏻- teratospermia, asentospermia, testosteron⬇️ - rozpoczęcie leczenia
    07.2021 - ⏸ 💖
    Iskiereczka - 2022😍

    f2w3skjodu7e6olv.png
  • Martyna33 Autorytet
    Postów: 5200 5899

    Wysłany: 14 maja 2021, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iskra444 wrote:
    Beta wyszła 0 także mój test to kłamczuszek był 🤷🏻‍♀️

    Ooo nieee, przykro mi😞

    25.12.2020 (8cs)- 8tc [*]
    10.05.2021-⏸🥰 ➡️14dpo bhcg 467➡️ 18dpo bhcg 2523
    19.01.2022- synek na Świecie 💙 55 cm i 3600g szczęścia
  • Japoneczka z Porcelany Autorytet
    Postów: 3817 4496

    Wysłany: 14 maja 2021, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iskra przykro mi :(

    26dc (pecherzyk 20mm niepekniety)
    🧪Glukoza 95,00 mg/dl 🧪TSH 3,98 µIU/ml❌➡️ 1,3 µIU/ml ➡️0.91µIU/ml 🧪FT3 3,65 pg/ml 🧪FT4 0,94 ng/dl 🧪LH 11,24 mIU/ml 🧪Estradiol 107,70 pg/ml 🧪Progesteron 2,08 ng/ml🧪Prolaktyna 22,84 ng/ml🧪DHEA 11,32 ng/ml❌🧪Androstendion 5,71 ng/ml❌🧪Testosteron 61,95 ng/dl🧪anty-TPO 0,30 IU/ml🧪anty-TG < 3.00 IU/ml🧪PAI-1 4G Układ homozygotyczny-nieprawidłowy ❌
    👩 37 ‘single ready to mingle’
    💊 Euthyrox N 25
  • Skubii Autorytet
    Postów: 823 1471

    Wysłany: 14 maja 2021, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iskra444 wrote:
    Beta wyszła 0 także mój test to kłamczuszek był 🤷🏻‍♀️

    Eh, przykro mi bardzo 😔😔

    Starania o 👶 od 12.2020r.

    👰 28l.
    AMH - 2,59 NG/mL 👍 Kir AA ❌ Mutacja MTHFR c.677C homo T/T ❌ PAI-1 hetero 4G/5G ❌ Wysokie komórki NK ❌ Crossmatch ❌ Test CBA ❌

    🤵30l.
    Niepłodność stwierdzona 08.2021🥺
    Hormony, kariotyp, przeciwciała, mutacje w normie 👍 HLA-C - C1/C2 ❌ MSOME słabe wyniki
    Krzywa cukrowa i insulinowa 👍
    Operacja Ż.P.N I stopnia - 01.09.2022

    Start I IVF - 09.05.2023🍀
    22.05 - punkcja (10 komórek, 6 dojrzałych i zapłodnionych IMSI - tylko jedna ❄️ 4BA)
    14.06 - FET 4BA 🍀
    👶 Mikołaj - 29.02.2024, 4160g, 59cm 💙

    Walczymy o rodzeństwo! 👨‍👩‍👧‍👦
    Start II IVF - 18.04.2025 🍀
    30.05 - punkcja (22 komórek, 10 dojrzałych, 6 zapłodnionych - 4 ❄️)
    04.08 - FET 4AA 🍀
    6dpt - ⏸️
    7dpt - 47,7 🍀
    10dpt - 138,6 🍀(104%)
    14dpt - 613,6 🍀 (109%)
    16dpt - 1009,9 🍀 (65%)
    18dpt - 1545,1 🍀(54,5%) 😪
    21dpt - 3711,0 🍀 (79,4%) - USG: CRL: 0,26cm i mrugające 🤎
    6+3 💔👼
  • lawendowePole Autorytet
    Postów: 3071 3554

    Wysłany: 14 maja 2021, 13:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iskra, przykro mi 🙁.

    Dziewczyny, mam wyniki badań na mutację:
    5db06cc1d8cd.jpg
    Pai homo i MTHFR 1298A>C hetero. To chyba nie ma tragedii?

    age.png
    02.12.2022 17:32, 40+2, 3540 g., 55 cm
    Tadziu z Nami ❤

    01.20 - start starań
    05.20, 09.20 - cb
    01.21 - poronienie 7tc
    06.21 - poronienie ~9tc - T22
    pauza do 01.2022
    03.22 - (25.03. - II kreski -> 14.04. - CRL 0,8 cm ❤, YS 0,4 cm -> 28.04. - CRL 2,22 cm -> 06.05. - CRL 4,1 cm -> 16.05. - CRL 5,73, FHR 156 -> 15.06. - 147 g. -> 24.06. - 235 g. -> 13.07. - 344 g. -> 1.08. - 522 g. chłopca -> 14.09. - 1278 g. -> 05.10. - 1761 g. -> 30.11. - 3550 g.)

    PAI-1 4G homo i MTHFR 1298A>C hetero
    Kariotypy ok

    Siła🔹️Spokój🔹️Miłość

    Bądź dumny z tego co robisz, zwłaszcza, jeśli nikt inny tego nie docenia.
  • Lilou Autorytet
    Postów: 2384 5330

    Wysłany: 14 maja 2021, 13:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iskra, o nie ☹ te wszystkie testy to o kant tyłka...

    PCOS❌ Starania od 11.2019
    2022 - IVF. 03.22 - transfer ❄ 💔😥; 05.22 - transfer ❄ 💔😥
    Naturalne cudy:
    26.08.2022 - 11tc poronienie zatrzymane 8+5. 💔
    10.01.2023 - 9tc poronienie zatrzymane 6+3 💔
    06/07.2024 - stymulacja gonadotropinami.
    9 dpo ⏸️
    5.08 6+2 4 mm kropeczka i <3
    21.08 8+4 2 cm; szpital/krwiak.
    26.08 9+2 2,5 cm
    07.09 11+0 4,2 cm <3
    20.09 12+6 7cm chyba dziewczynki 🩷
    10.10 15+5 132 g 🩷
    31.10 18+5 259g... chłopaka 😆💙
    15.11 20+6 404g zdrowego synka 🩵🥹
    03.12 23+3 581g 💙
    24.12 26+3 955g 🩵
    08.01 28+4 1469g 💙
    20.01 30+2 1570g 🩵
    03.02 32+2 1901g 💙
    19.02 34+4 2326g 🩵
    04.03 36+3 2755g 💙

    13.03.2025 - 37+5 - 2880g, 50 cm - na świat przyszedł nasz cud 🥹🥹🥹

    age.png
  • Jo_an Autorytet
    Postów: 2339 2542

    Wysłany: 14 maja 2021, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam kciuki za bety, minitoringi, wizyty i za świeże 2 kreski :) trochę się podziało przez ten jeden dzień.

    Ja wczoraj rozmawiałam z lekarzem, 24.05 monitoring i szykujemy się do 2 IUI. Pytałam też o szczepienie, bo mam w niedz. Lekarz zalecił się szczepić,bo wszystkie dane przemawiają za korzyściami ze szczepienia niż ryzykiem.

    Lilou, Karo123 lubią tę wiadomość

    86' starania od 8.19, od 11.20 w Klinice. M:obniżona ilość i ruchliwość, DFI 28%
    4.21 cb, 4.21 IUI, 6.21-2 IUI :(
    7.21 IVF:11pęcherzyków❄️❄️❄️❄️❄️8.21 i 9.21-2 transfery :(
    ANA1 ujemne, NK ok, biopsja endo, MTHFR A1298C homo, PAI-1 hetero. KIR AA, C1C1. AlloMLR 0%

    Naturalny cud:
    27.11 beta 36
    18.06 33+0🐣Adaś
    age.png
  • Noelle Autorytet
    Postów: 5747 7951

    Wysłany: 14 maja 2021, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iskra no nie wierzę..... 🙄

    Lawendowe jeśli lekarz mówi, że jest dobrze to jest dobrze! ❤️💪🏻
    Mój komentarz odnosi się do kształtu pęcherzyka, na mutacjach się nie znam. 🙈

    Wiolala możesz siknąć towarzysko! 😅

    Księgowa nic to - ja czasami kliknę totalnie tam gdzie nie trzeba. 😂

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 maja 2021, 14:22

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Klara 14.06.2021 ❤️ 3250 gram i 51 cm ❤️klz99vvj0698zxow.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 maja 2021, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lawendowePole wrote:
    Iskra, przykro mi 🙁.

    Dziewczyny, mam wyniki badań na mutację:
    5db06cc1d8cd.jpg
    Pai homo i MTHFR 1298A>C hetero. To chyba nie ma tragedii?
    Nie ma tragedii. Ale mimo toprzypai homo dają heparynę tymbardziej jak były poronienia

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 maja 2021, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lawendowePole wrote:
    Iskra, przykro mi 🙁.

    Dziewczyny, mam wyniki badań na mutację:
    5db06cc1d8cd.jpg
    Pai homo i MTHFR 1298A>C hetero. To chyba nie ma tragedii?

    Ale jest podstawa dla dobrego gina by dać heparyne, szczególnie patrząc na Twoja historię starań. Szybko dostałaś wyniki :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 maja 2021, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeżynka wrote:
    Wiolala mam to samo 🤭🤭 nadrobiłam strony i teraz już nie wiem co mialam napisać 😂

    Jezusku jak ja chciałabym zobaczyć u siebie kreseczki takie piękne hak wy tu wrzucacie .

    Dziewczyny ten accofil to jest na zmniejszenie odporności?
    Ja przeanalizowałam swoje ciąże i wywnioskowałam że zachodze po operacjach 🤔 2 lata starań, operacja a po dwóch miesiącach ciąża.
    Zapytałam gina o to ale mnie zbył. Zapytałam o accofil a on drążył skąd wiem o takim leku 😲

    Niby tak. Zarówno Acoffil jak i encorton ma na celu zmniejszenie odporności by mogło dojść do zagnieżdżenia i organizm nie traktował zarodka jak wroga. Ale nie każdy ginekolog się zgodzi na takie leczenie, bo nawet w ulotce producent nie wiąże go ze staraniami o dziecko. To niestety jest ryzyko :(. No i niestety z tego co czytałam na grupę dr P. To nie jest złoty środek, niektórym dziewczynom się udaje innym nie. Podobno skuteczność 60%. No i nie można długo stosować.
    No i nikt Ci nie da Accofilu bez zrobionych badań z immunologii. Mi lekarka dała na Kiry. Chcesz to zrób dla świętego spokoju. Tylko potem trzeba mieć gina co wierzy w immunologię, a nie każdy niestety... Do Paśnika to cud teraz się dostać. Terminy za 5 m-cy. Ja się cieszę, że moja lekarka wierzy, czy się uda nie wiem, ale dała mi zestaw jak Paśnik daje dziewczynom to przynajmniej oszczedzilam na jednym lekarzu 😂

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 maja 2021, 14:14

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 maja 2021, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iskra przykro mi 😞 czasami te sikańce to oszukance tez raz miałam wyraźna druga kreskę 😒

  • Aniaw89 Znajoma
    Postów: 27 7

    Wysłany: 14 maja 2021, 14:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Część dziewczyny
    A może któraś coś mi powie o moich mutacjach?
    Jak to ugryźć ? Nigdy nie byłam w ciąży i staramy się 2 lata..
    https://naforum.zapodaj.net/84e23bd0e1c0.jpg.html

    Ja: Hashimoto, PCOS
    Mąż: wyniki w normie

    Starania od lipca 2019r.
    Klinika od lutego 2020r.

    Pierwsza IUI-26.02.2021-nieudana
    Druga IUI- 26.03.2021- nieudana
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 maja 2021, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lawendowe przy PAI homo dziewczyny kłuły się heparyną, z tego co pamiętam. Przy hetero czasem tak czasem nie, ale przy homo chyba zawsze.

    szona lubi tę wiadomość

  • Jeżynka Autorytet
    Postów: 6100 3951

    Wysłany: 14 maja 2021, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Makino wrote:
    Niby tak. Zarówno Acoffil jak i encorton ma na celu zmniejszenie odporności by mogło dojść do zagnieżdżenia i organizm nie traktował zarodka jak wroga. Ale nie każdy ginekolog się zgodzi na takie leczenie, bo nawet w ulotce producent nie wiąże go ze staraniami o dziecko. To niestety jest ryzyko :(. No i niestety z tego co czytałam na grupę dr P. To nie jest złoty środek, niektórym dziewczynom się udaje innym nie. Podobno skuteczność 60%. No i nie można długo stosować.
    No i nikt Ci nie da Accofilu bez zrobionych badań z immunologii. Mi lekarka dała na Kiry. Chcesz to zrób dla świętego spokoju. Tylko potem trzeba mieć gina co wierzy w immunologię, a nie każdy niestety... Do Paśnika to cud teraz się dostać. Terminy za 5 m-cy. Ja się cieszę, że moja lekarka wierzy, czy się uda nie wiem, ale dała mi zestaw jak Paśnik daje dziewczynom to przynajmniej oszczedzilam na jednym lekarzu 😂
    A jaki jest koszt tych kirow? To musze ja i mąż zrobić? Z Krwi normalnie?
    Zastanawiam się czy nie zrobić.
    Mój gin mówi ze daje, ale mi nie da - tak mi powiedział i mnie wkurwił. 🤬 Powiedział ze da mi neoparin od owulacji, a teraz znów mówi ze nie da i że tak się nie bierze. Pogubilam się

    11.2018 😇23tydz
    06.2019 😇
    07.2019 😇

    16.11 - mamy ♥️ 6+2
    5-8.12 szpital, krwiak
    14.12-wizyta 10+2, CRL 4,33
    30.12 prenatalne CRL 7,6cm, 💜
    11.01 mała księżniczka 😍
    4.02-22.02 Szpital 😓 szew ratunkowy -szyjka 7 mm
    28.02 połówkowe- 440g 💜💜 21+2
    09.03-szewek trzyma, leżing cd.
    29.03 bez zmian
    07.04 diabetolog -> cukrzyca 🍬 narazie próbujemy z dietą
    12.04 szyjka 9 mm, rozwarcie wewn 🥺
    18.04 -16.05 szpital -> 1340g niuni 💓 28+2 sterydy-> 1700g niuni 💓 30+2 -> 2340g niuni 💓32+2.
    24.05 - szyjka 19-20mm 💪💪, podejrzenie cholestazy 😓
    27.05 - cholestaza, wdrożone leczenie
    1.06- cholestaza pełną parą, b.złe kwasy żółciowe
    2.06- 19.06 kierunek szpital 2200g niuni 34+5💓
    15.06- moja księżniczka już z nami 2870 💓💜💓 - 36+4

    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 maja 2021, 14:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jestem w kropce, zapomniałam spytać lekarza ma wizycie 🤦🏼‍♀️ Mam możliwość zaszczepienia się , procedurę ivf raczej zacznę z lipcu szczepić się czy nie ? Co myślicie ?

    Karo123 lubi tę wiadomość

  • Lilou Autorytet
    Postów: 2384 5330

    Wysłany: 14 maja 2021, 14:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jusia88 wrote:
    Dziewczyny jestem w kropce, zapomniałam spytać lekarza ma wizycie 🤦🏼‍♀️ Mam możliwość zaszczepienia się , procedurę ivf raczej zacznę z lipcu szczepić się czy nie ? Co myślicie ?

    Ja bym się szczepiła :)

    nick nieaktualny, Karo123 lubią tę wiadomość

    PCOS❌ Starania od 11.2019
    2022 - IVF. 03.22 - transfer ❄ 💔😥; 05.22 - transfer ❄ 💔😥
    Naturalne cudy:
    26.08.2022 - 11tc poronienie zatrzymane 8+5. 💔
    10.01.2023 - 9tc poronienie zatrzymane 6+3 💔
    06/07.2024 - stymulacja gonadotropinami.
    9 dpo ⏸️
    5.08 6+2 4 mm kropeczka i <3
    21.08 8+4 2 cm; szpital/krwiak.
    26.08 9+2 2,5 cm
    07.09 11+0 4,2 cm <3
    20.09 12+6 7cm chyba dziewczynki 🩷
    10.10 15+5 132 g 🩷
    31.10 18+5 259g... chłopaka 😆💙
    15.11 20+6 404g zdrowego synka 🩵🥹
    03.12 23+3 581g 💙
    24.12 26+3 955g 🩵
    08.01 28+4 1469g 💙
    20.01 30+2 1570g 🩵
    03.02 32+2 1901g 💙
    19.02 34+4 2326g 🩵
    04.03 36+3 2755g 💙

    13.03.2025 - 37+5 - 2880g, 50 cm - na świat przyszedł nasz cud 🥹🥹🥹

    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 maja 2021, 14:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniaw89 wrote:
    Część dziewczyny
    A może któraś coś mi powie o moich mutacjach?
    Jak to ugryźć ? Nigdy nie byłam w ciąży i staramy się 2 lata..
    https://naforum.zapodaj.net/84e23bd0e1c0.jpg.html
    Metylowane witaminy no a pai masz hetero takjskja ,mi lekarz zalecił ewentualnie acard

‹‹ 72 73 74 75 76 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Inozytol a kobieca płodność – wsparcie owulacji, metabolizmu i zdrowia hormonalnego kobiet

Coraz więcej kobiet w wieku rozrodczym zmaga się z zaburzeniami hormonalnymi, które utrudniają zajście w ciążę lub jej prawidłowy przebieg. Dlatego wiele par w czasie starań o dziecko decyduje się na wprowadzenie suplementacji poprawiającej kobiecą płodność. Jednym z najlepiej przebadanych składników jest inozytol, który – regulując gospodarkę hormonalną i cukrową – może zwiększyć szansę na zapłodnienie. Jak dokładnie działa i jakie inne skuteczne składniki wspierające płodność kobiet warto włączyć do codziennej suplementacji?

CZYTAJ WIĘCEJ

Spokój rodziców zaczyna się od jednego sprytnego urządzenia. Czy niania elektroniczna to must have rodziców?

Pierwsze miesiące z dzieckiem to wyjątkowy czas, ale też nieustanna czujność i troska o jego bezpieczeństwo. Coraz więcej rodziców sięga po nowoczesne rozwiązania, które pomagają spokojniej czuwać nad snem malucha. Czy niania elektroniczna to rzeczywiście niezbędny element domowej wyprawki, czy tylko kolejny gadżet? Sprawdź, jak działa, co daje na co dzień i czy może realnie ułatwić życie rodzicom.

CZYTAJ WIĘCEJ

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ