X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Mały gadzie, zrobię Ciebie w LISTOPADZIE
Odpowiedz

Mały gadzie, zrobię Ciebie w LISTOPADZIE

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 listopada 2019, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane nie od 1.12 a tak się wydarzyło ze od jutra będę tu więcej... Dziś się zwolniłam ( od jutra chłopcy mieli mieć inna opiekę ale po przeliczeniach szczerze nawet bez sensu auto odpalać) to było spontaniczne dziwne ale ulżyło mi jakby taki jebany ciężki kamień spadł mi z karku serio... Antybiotyk chyba działa jutro ostatnia tabletka a ja dziś stojąc po chleb w kasie czułam skarpetki chłopa który stał w kolację przede mną 🤢 później wchodząc do domu już na wejściu czułam kawę se myślę no nie kto o 19 kawę pije a tu mój chłop że kawę co dopiero wypił i umył kubek 🙄🤔🙃 i mówię mu że wiem bo poczułam 🤐 spojrzał na mnie dziwnie gdzie ja nie lepiej się poczułam 😪😏🙈🙉🙊 oczywiście albo albo... Albo zatoki mi przerwało albo może się udało... Głupia baba że mnie 🙄🤔🙃😲😜😘😘😘😘😘😘 jutro Was nadrobię kochane i wracam

    ElfiaKsiężniczka, megson91 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 listopada 2019, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 lutego 2020, 13:57

    MagdalenaMaria2, megson91 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 listopada 2019, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malina mnie się dzis chciało znów ale po staniu czy wstwaniu z kleczka kręciło mi się w głowie u mnie to oznaki niskiego ciśnienia .. Wczoraj było wysokie bo zaś mi głowę rozsadzalo a zazwyczaj mam wyższe niż normalnie (nadciśnienie) i tak reaguje na zmiany w ciśnieniu... A ty top niedługo kochana przywitasz maleństwo :* grudniowe dzieci są aiolkami z rogami PS wybacz za określenie ale takie maleństwa sliczniutkie wyglądające na aniołki a mają charakterki :*

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 listopada 2019, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    M

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 lutego 2020, 13:57

    MagdalenaMaria2, ef36 lubią tę wiadomość

  • ef36 Autorytet
    Postów: 1502 1654

    Wysłany: 4 listopada 2019, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwona28 wrote:
    Dziewczyny mam pytanie. Po tej histerokopii obficie krwawie bo mialam wycinek z blony sluzowej pobierany. Ale to nie to mnie martwi. Poszlam fo lazienki a tam wylecial gruby z 7 cm skrzep. Normalnie chlusnal ze az mi sie przestraszylam. To normalne?

    Ten skrzep to prawdopodobnie endometrium. skonsultuj krwawienia i skrzepy z lekarzem, lepiej wyjść na panikarze niż się wykrwawić.
    Lekarze mówili Ci jak duże może być krwawienie po zabiegu?

    1 x CP
    3 x poronienie (5tc, 6tc, 13tc)
    ANA1 wątpliwe
    Mutacja PAI-1
    12.2020 IVF ostatnie podejście
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 listopada 2019, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Roksana wrote:
    Dziewczyny czy wy też czasami zauważcie takie dziwne uczucia po stosunku? Niby ostatni raz kochałam się z narzeczonym 31 października ale od tego czasu bolą mnie piersi, bolał żołądek, dzisiaj boli podbrzusze i prawy jajnik. Nie wiem czy to normalne
    EDIT:
    1 listopada czułam ból żołądka, przez kolejne dni czułam ból piersi i dzisiaj czuję jak boli mnie jajnik.
    Z tego co się orientuję też w tamtym tyg. miałam dni płodne. Wiem że to nie są oznaki ciąży ale niepokoi mnie to

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 listopada 2019, 21:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szona właśnie mu to wbijam do łba od blisko 6 godzin. Siedzi w robocie 24h potem dźwiga i to dużo na siłowni i zrobiły się żylaki. Też o tym czytałam, że często młodzi mężczyźni się z tym zmagają i że są zajebiste efekty zabiegu. Plusem jest to, że żylaki ma tylko z lewej strony a nie z obu albo prawej, gdzie trzeba wykluczyć nowotwór. No musi chłop zmienić myślenie.
    A on oburzony, że ojcem najwcześniej za rok zostanie w wieku 27 lat, a to już przecież geriatria, tylko do grobu się kłaść :/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 listopada 2019, 22:01

  • Misiaa Autorytet
    Postów: 4858 7429

    Wysłany: 4 listopada 2019, 22:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziandzia powiedz mu ze 27 lat to mlody wiek ;)

    Madziandzia lubi tę wiadomość

    24tc...17.05.2017 córeczka 😇💔
    26tc...02.03-19.05.2018 córeczka 😇💔
    IV.2019 CB
    24tc...11.12.2020 córeczka👼💔
    9tc... VI.2021 😇💔
    05.05.2022 na świecie pojawił się CUD BARTUŚ ❤

    "Wtedy, gdy wydaje mi się, że już nie dam rady
    - przypominam sobie kto mi się przygląda..."
  • MonikA_89! Autorytet
    Postów: 7921 11235

    Wysłany: 4 listopada 2019, 22:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziandzia wrote:
    Szona właśnie mu to wbijam do łba od blisko 6 godzin. Siedzi w robocie 24h potem dźwiga i to dużo na siłowni i zrobiły się żylaki. Też o tym czytałam, że często młodzi mężczyźni się z tym zmagają i że są zajebiste efekty zabiegu. Plusem jest to, że żylaki ma tylko z lewej strony a nie z obu albo prawej, gdzie trzeba wykluczyć nowotwór. No musi chłop zmienić myślenie.
    A on oburzony, że ojcem najwcześniej za rok zostanie w wieku 27 lat, a to już przecież geriatria, tylko do grobu się kłaść :/
    Ehhh chłopy :P to co my mamy powiedzieć jak z Emkiem mamy po 30 lat? Może od razu wnuka sobie machniemy, a co 😂 ZAWSZE mówiłam, że siłownia i sport mogą przynieść więcej szkody niż pożytku, ale na szczęście żylaki to nie koniec świata i szybko ogarnięcie temat ✊

    Madziandzia lubi tę wiadomość

    qdkk2n0amiu7a1g7.png
    _____________________
    Kwiecień '21 jestem mamą!!! ♥️
    Wrzesień '20 transfer dwóch maluchów 10dpt 422,85 😍 13dpt 1570 ♥️ 19dpt dwa pęcherzyki w macicy😍 25dpt mamy serduszka!
    Marzec '20 - AZ blastusia 😭
    Luty '20 - IVF z KD nowa dawczyni = nowa nadzieja
    😭
    Styczeń '20 - IVF z KD! Nie rozmroziły się komórki...
    Grudzień '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Październik '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Maj '19 - criotransfer ❄️, cb 😭
    Kwiecień '19 - IMSI, transfer bliźniaków nieudany 😭
    Wrzesień '18 - nadzieja w naprotechnologii
    Maj '18 - IVF -Poronienie zatrzymane Synek 13tc [*] 😭
    Sierpień '17- rozpoczęcie leczenia w Invimed
    Przeciwciała p/otoczce komórki jajowej, aTPO i aTG, 120mln plemników, 50% ruch postępowy, morfologia 1%, SCD 21%, MTHFR hetero, PAI homo, AMH : mar18- 1.5, gru18- 0.99, sie19-1.8, lis19- 2.2 , kir AA, NK 18%, CD4/CD8 1,62
  • ElfiaKsiężniczka Autorytet
    Postów: 3932 6622

    Wysłany: 5 listopada 2019, 05:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziandzia wrote:
    Szona właśnie mu to wbijam do łba od blisko 6 godzin. Siedzi w robocie 24h potem dźwiga i to dużo na siłowni i zrobiły się żylaki. Też o tym czytałam, że często młodzi mężczyźni się z tym zmagają i że są zajebiste efekty zabiegu. Plusem jest to, że żylaki ma tylko z lewej strony a nie z obu albo prawej, gdzie trzeba wykluczyć nowotwór. No musi chłop zmienić myślenie.
    A on oburzony, że ojcem najwcześniej za rok zostanie w wieku 27 lat, a to już przecież geriatria, tylko do grobu się kłaść :/
    To co ma mój powiedzieć, który ma 32 lata teraz, a gdyby sie udał transfer w listopadzie to tatą by został tuż przed 33 urodzinami.... a jak sie uda to na jednym nie przestaniemy ❤

    Salome, Madziandzia, MagdalenaMaria2, Ania_85_, aeiouy lubią tę wiadomość

    https://ovufriend.pl/pamietnik/warto-walczyc,3937.html
  • Salome Autorytet
    Postów: 4447 6659

    Wysłany: 5 listopada 2019, 06:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziandzia, ja myślałam, że tylko kobiety tak rozkminiaja wiek ;) My oboje po 32 lata i co? To już chyba bardziej dziadkowie, niż rodzice? 😂
    Najważniejsze, że naprawdę wiecie, co mu jest! Teraz pójdzie już rachu ciachu! No i możesz mu powiedzieć, że będzie jednym z najmłodszych tatusiów w naszym wątku ☺

    Madziandzia, aeiouy lubią tę wiadomość

    2020-2022: 3 procedury -> 2 transfery -> 0 ciąż

    16.12.2022 - Reprofit • AZ • cykl naturalny z ovitrelle • transfer zarodka po PGT (encorton, equoral, accofil, neoparin, acard, cyclogest, atosiban) - klapa

    6.03.2023 - Reprofit • AZ • cykl naturalny z ovitrelle • przebadany zarodek (intralipid, immunoglobuliny - Bioven, clexane, aspirin cardio, utrogestan, estrofem, atosiban)
    🍀7dpt - beta 67,67, prog 28,80
    🍀9dpt - beta 196,70, prog 32,30
    🍀14dpt - beta 1931, prog 43,40
    🍀24dpt - beta 33812, prog 32,20, CRL 4,3mm i ♥️
    🍀30dpt - CRL 8,6mm
    🍀8+2 - CRL 1,72cm
    🍀9+1 - CRL 2,71cm
    🍀16.05 prenatalne - wszystko ideolo
    🍀3.07 19+5 połówkowe 👍
    age.png
  • szona Autorytet
    Postów: 7589 16794

    Wysłany: 5 listopada 2019, 06:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziandzia wrote:
    Szona właśnie mu to wbijam do łba od blisko 6 godzin. Siedzi w robocie 24h potem dźwiga i to dużo na siłowni i zrobiły się żylaki. Też o tym czytałam, że często młodzi mężczyźni się z tym zmagają i że są zajebiste efekty zabiegu. Plusem jest to, że żylaki ma tylko z lewej strony a nie z obu albo prawej, gdzie trzeba wykluczyć nowotwór. No musi chłop zmienić myślenie.
    A on oburzony, że ojcem najwcześniej za rok zostanie w wieku 27 lat, a to już przecież geriatria, tylko do grobu się kłaść :/

    To mój 33 latek w wieku 33 lat nie zostanie ojcem. Mhm.

    age.png

    7 cs - cb
    25 cs - ⏸
    6t1d - jest ❤️!
    12t3d - prenatalne 👧🏼

    3.10.2021 r. Detonacja! ❤️

    Zes*am się, a nie dam się 💪
    https://ovufriend.pl/pamietnik/ze-ram-sie-a-nie-dam-sie,3846.html
  • Salome Autorytet
    Postów: 4447 6659

    Wysłany: 5 listopada 2019, 07:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czemu w poprzednich cyklach nie szanowałam tego, że nie mam PMS?? Dziś jestem od samego rana tak wściekła, że szok! Ratuuunku!
    Zastanawiam się, co poszło nie tak. Ok, nie biorę progesteronu, ale sama mam i tak dość wysoki... A, no i skończył mi się zestaw z Gyncentrum - NAC i kwasy tłuszczowe. To może ich brak się odzywa?
    Dodam, że to dopiero 20dc... Więc chyba jednak pęcherzyk nie pękł i za 2-3 dni będzie 🍷!

    2020-2022: 3 procedury -> 2 transfery -> 0 ciąż

    16.12.2022 - Reprofit • AZ • cykl naturalny z ovitrelle • transfer zarodka po PGT (encorton, equoral, accofil, neoparin, acard, cyclogest, atosiban) - klapa

    6.03.2023 - Reprofit • AZ • cykl naturalny z ovitrelle • przebadany zarodek (intralipid, immunoglobuliny - Bioven, clexane, aspirin cardio, utrogestan, estrofem, atosiban)
    🍀7dpt - beta 67,67, prog 28,80
    🍀9dpt - beta 196,70, prog 32,30
    🍀14dpt - beta 1931, prog 43,40
    🍀24dpt - beta 33812, prog 32,20, CRL 4,3mm i ♥️
    🍀30dpt - CRL 8,6mm
    🍀8+2 - CRL 1,72cm
    🍀9+1 - CRL 2,71cm
    🍀16.05 prenatalne - wszystko ideolo
    🍀3.07 19+5 połówkowe 👍
    age.png
  • agge Autorytet
    Postów: 3886 5061

    Wysłany: 5 listopada 2019, 07:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kittinka83 wrote:
    Hej, dziś zobaczyłam żywą krew ze śluzem przy krótkiej wizycie w toalecie...wiem, że mam jakąś małą nadżerkę i ponoć ona może dawać takie objawy...
    Bardzo się boję jutrzejszej wizyty...Staram się nie panikować...czekam do jutra. Proszę, trzymajcie kciuki za moją kruszynkę!!! jutro o 19tej :*
    Będzie dobrze. Trzymam kciuki!

    91bbb8f83b.png

    c62facf3ab.png

    14.07.2015 Emilka, 3270g/56 cm 💕
    30.11.2019 Tomek, 3670g/60 cm 💕
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 listopada 2019, 07:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie nie rozumiem czemu się czuje staro. Nawet lekarz zapytał "A pan taki młody czego ode mnie potrzebuje?". Jego wizja zabiegu przeraża ale jest zdecydowany, bo jak to stwierdził "Nie będę czekał aż będzie gorzej".

    ElfiaKsiężniczka lubi tę wiadomość

  • Irola Autorytet
    Postów: 882 422

    Wysłany: 5 listopada 2019, 08:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, wczorajsza beta mnie załamała.. 18,44 w 28 dc. Dziś zrobiłam ponownie test rano, wychodzi nadal blada kreska https://ibb.co/0GxD97Z

    Lekarz kazał powtórzyć badanie jutro. Tempka dziś 37,33. Ból pleców, piersi, podbrzusza, jajników. Czy jest jakaś nadzieja jeszcze? 💔 Czy któraś miała podobna sytuację?

    oar8skjo5n2yr83t.png

    PCOS
    Starania - 01.2019
    Czerwiec 2019 - usunięty polip trzonu macicy
    1 cs z letrozolem ovu 12 dc
    11.2019 - ciąża biochemiczna
    2 cs z letrozolem ovu 15 dc
    5.12 II 🙏❤️

    "I wzywaj mnie w dniu niedoli, ja cię wybawie a ty Mnie uwielbisz" Ps. 50:15
  • szona Autorytet
    Postów: 7589 16794

    Wysłany: 5 listopada 2019, 08:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A oddałam dziś dużo krwi. Zrobiłam białko S, białko C, kwas foliowy, witamina D, homocysteina, witamina b12, potas i fibrynogen. Czytałam, że PAI hetero nie jest wskazaniem do heparyny, ale PAI hetero w połączeniu z obniżonym poziomem białka już tak. Zobaczymy co mi tam wyjdzie. Mam już świadomość mutacji, to muszę rozsądnie dobrać leki/suplementy.

    Okresu oczywiście nie ma. Cudownie.

    age.png

    7 cs - cb
    25 cs - ⏸
    6t1d - jest ❤️!
    12t3d - prenatalne 👧🏼

    3.10.2021 r. Detonacja! ❤️

    Zes*am się, a nie dam się 💪
    https://ovufriend.pl/pamietnik/ze-ram-sie-a-nie-dam-sie,3846.html
  • szona Autorytet
    Postów: 7589 16794

    Wysłany: 5 listopada 2019, 08:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Irola wrote:
    Dziewczyny, wczorajsza beta mnie załamała.. 18,44 w 28 dc. Dziś zrobiłam ponownie test rano, wychodzi nadal blada kreska https://ibb.co/0GxD97Z

    Lekarz kazał powtórzyć badanie jutro. Tempka dziś 37,33. Ból pleców, piersi, podbrzusza, jajników. Czy jest jakaś nadzieja jeszcze? 💔 Czy któraś miała podobna sytuację?

    W 28 dc? Czyli w dniu przewidywanej miesiączki? Ile trwają Twoje cykle? Ile dni po owu jesteś?

    age.png

    7 cs - cb
    25 cs - ⏸
    6t1d - jest ❤️!
    12t3d - prenatalne 👧🏼

    3.10.2021 r. Detonacja! ❤️

    Zes*am się, a nie dam się 💪
    https://ovufriend.pl/pamietnik/ze-ram-sie-a-nie-dam-sie,3846.html
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 listopada 2019, 08:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 lutego 2020, 13:57

    szona lubi tę wiadomość

  • Salome Autorytet
    Postów: 4447 6659

    Wysłany: 5 listopada 2019, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uuu, o tym bym nie pomyślała! Serio?
    Tak sobie pomyślałam, że może wchłanianie letroxu jest oslabione i dlatego mi to tsh rośnie? Od kilku miesięcy jem śniadanie w domu, zamiast dopiero w pracy. Mija co prawda te 30 min przerwy, ale może to za mało? Dziś wzięłam lek w nocy ;)

    2020-2022: 3 procedury -> 2 transfery -> 0 ciąż

    16.12.2022 - Reprofit • AZ • cykl naturalny z ovitrelle • transfer zarodka po PGT (encorton, equoral, accofil, neoparin, acard, cyclogest, atosiban) - klapa

    6.03.2023 - Reprofit • AZ • cykl naturalny z ovitrelle • przebadany zarodek (intralipid, immunoglobuliny - Bioven, clexane, aspirin cardio, utrogestan, estrofem, atosiban)
    🍀7dpt - beta 67,67, prog 28,80
    🍀9dpt - beta 196,70, prog 32,30
    🍀14dpt - beta 1931, prog 43,40
    🍀24dpt - beta 33812, prog 32,20, CRL 4,3mm i ♥️
    🍀30dpt - CRL 8,6mm
    🍀8+2 - CRL 1,72cm
    🍀9+1 - CRL 2,71cm
    🍀16.05 prenatalne - wszystko ideolo
    🍀3.07 19+5 połówkowe 👍
    age.png
‹‹ 26 27 28 29 30 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ