X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Mały gadzie, zrobię Ciebie w LISTOPADZIE
Odpowiedz

Mały gadzie, zrobię Ciebie w LISTOPADZIE

Oceń ten wątek:
  • szona Autorytet
    Postów: 7589 16794

    Wysłany: 7 listopada 2019, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i klops.

    Torbiel jest. Progesteron ma w dupie. Zmniejszyła się z 14 na 12 mm. Zdaniem dr opcje są dwie: albo to endometrioza, a torbiel jeszcze się krwią wypełni (na razie jej nie widać) albo to takie małe gowno, które dopiero na więcej leków by zareagowało. Niemniej dr powiedziała, ze nie blokujemy już owulacji, bo to takie małe byleco, ze zupełnie nie należy się martwic. Będziemy obserwować. Nie wyglada w żadnej mierze na zmianę nowotworową, ale Ca125 możliwe ze zbadam dla siebie.

    Niemniej jednak, była zachwycona moimi jajnikami. Powiedziała, że wyglądają jak z książki do biologii, jak u 18latki. Mnóstwo idealnie równych pęcherzyków antralnych. Primolut bardzo uspokoił to co się działo w jajnikach i są ponoć naprawdę cudowne. Nikt nigdy tak się nie jarał moimi jajnikami 😅 Macica tez wyglada dobrze, jednorodna, endometrium równiutkie.

    Miałam mieć letrozol, ale podjęłyśmy decyzje, ze w tym cyklu obejrzymy mnie na cyklu naturalnym, wiec w sobotę przyszła, w 12 dc idę na podgląd.

    Mthfr wg mojej dr to trochę pic na wodę. Przy PAI hetero acard bezwględnie od owu. Heparyna niekonieczna, ale poroniłam, wiec dostanę receptę na kolejnej wizycie, żeby w razie pozytywnego cyklu włączyć zastrzyk.

    I coz. Z jednej strony wkurwienie, że wciąż COŚ. Ale z drugiej strony, z tego wkurwienia aż mam ochotę tupnąć nogą i powiedzieć: endometriozo, jeśli jesteś, to wybrałaś sobie zła osobę. Zapieprzam na siłownię od dziś, bo endomendę najlepiej ubija poprawa metabolizmu. Mięso z diety out. Przeciwzapalne dodatki - w ilościach turbo.

    BĘDĘ W CIĄŻY.
    ZOSTANĘ MATKĄ.
    KILKUKROTNIE.
    I CHUJ.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 listopada 2019, 11:17

    Malgonia, Malinaa90, Salome, Irvine90, agge, Misiaa, malamisia, Agape91, aeiouy, i'm_back, Mildred, kasiasiasia28, Lalia, MagdalenaMaria2, moyeu, nowa na dzielni, ElfiaKsiężniczka, Irola, Iseko, MonikA_89!, Madziandzia, Ania_85_, Gosiek1993 lubią tę wiadomość

    age.png

    7 cs - cb
    25 cs - ⏸
    6t1d - jest ❤️!
    12t3d - prenatalne 👧🏼

    3.10.2021 r. Detonacja! ❤️

    Zes*am się, a nie dam się 💪
    https://ovufriend.pl/pamietnik/ze-ram-sie-a-nie-dam-sie,3846.html
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 7 listopada 2019, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kitanko tak bym Cie chciala przytulic.

    Malinko ja tez tak mam, ze glupio mi narzekac. Mysle sobie, ze i tak znosze ciaze super. Gdybym byla w kolejnej jeszcze kiedys to przygotuje sobie wszystko wczesniej, zeby ten 3 trymestr miec na zaspokajanie tylko podstawowych potrzeb.
    Boje sie, ze po cesarce to szybko nie bede miec okazji zajac sie swoja sylwetka i kregoslupem.


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • Suszarka Autorytet
    Postów: 4459 9411

    Wysłany: 7 listopada 2019, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szona, oprócz torbieli to bardzo dobre wieści! A w ciąży będziesz jeszcze w tym roku!

    U mnie gorszy dzień, pewnie PMS. Siedzę w pracy i chce mi się beczeć. Odwiedziła nas koleżanka, młodsza o rok ode mnie, z roczną córeczką. Wzięłam tą młodą na ręce i się zaczęłam zastanawiać czy mi kiedykolwiek będzie dane.

    szona lubi tę wiadomość

    Iga ❤️ 7.01.2021
    Jagoda ❤️ 7.04.2022
  • Salome Autorytet
    Postów: 4447 6659

    Wysłany: 7 listopada 2019, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szona, boskie nastawienie! Napieraj, dziewczyno!!! 💪💪💪

    szona lubi tę wiadomość

    2020-2022: 3 procedury -> 2 transfery -> 0 ciąż

    16.12.2022 - Reprofit • AZ • cykl naturalny z ovitrelle • transfer zarodka po PGT (encorton, equoral, accofil, neoparin, acard, cyclogest, atosiban) - klapa

    6.03.2023 - Reprofit • AZ • cykl naturalny z ovitrelle • przebadany zarodek (intralipid, immunoglobuliny - Bioven, clexane, aspirin cardio, utrogestan, estrofem, atosiban)
    🍀7dpt - beta 67,67, prog 28,80
    🍀9dpt - beta 196,70, prog 32,30
    🍀14dpt - beta 1931, prog 43,40
    🍀24dpt - beta 33812, prog 32,20, CRL 4,3mm i ♥️
    🍀30dpt - CRL 8,6mm
    🍀8+2 - CRL 1,72cm
    🍀9+1 - CRL 2,71cm
    🍀16.05 prenatalne - wszystko ideolo
    🍀3.07 19+5 połówkowe 👍
    age.png
  • Miska _a Autorytet
    Postów: 343 341

    Wysłany: 7 listopada 2019, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie 22dc, cykl z antybiotykami przez urea, z ciekawości zrobiłam sobie badania estradiol 8dni po 256,20pg/ml, i progesteron 21,5ng/ml, chyba dobrze nie? Dodam że od tego cyklu jestem na diecie płodności

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 listopada 2019, 17:02

    Salome, szona, MonikA_89! lubią tę wiadomość

    Wrzesień 2018-ciąża biochemiczna,
    niedoczynność tarczycy-Letrox50
    hiperprolaktynemia(dostinex) wyrownana-tsh-1,2,prolaktyna-11,
    -badanie nasienia uległo poprawie(profertil)
    -Hyfosy - 27grudnia 2019 drozne!
    -Ureaplasma... - pokonana!!!!! :)
    15.01.20-betahcg 247,56 🐻progesteron 39,70
    17.01.20-beta 626,7
    29.01.20-❣️😘

    Walczę o cud:)
  • Ochmanka Autorytet
    Postów: 1466 3962

    Wysłany: 7 listopada 2019, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szonka nastawienie adekwatne do wątku😉. Ja już wielokrotnie mówiłam że listopad jest Twój i dalej mocno w to wierzę!

    Misia_a no jak na moje oko wyniki super! Tylko urea zostanie kopnięta w duuuupe i jedziesz!

    Ej Kobietki, Wy na pewno wiecie. Od czasu do czasu czuję kłucie w podbrzuszu, mocniej, lżej, krotko, dłużej. Różnorako. Do tego nierzadko jest to powiązane z parciem na siku. Czy może to być jakieś zapalenie dróg moczowych czy coś?

    szona, Miska _a lubią tę wiadomość

    K5IHp2.png

    starania od 09.2018
    **************
    ona: długie cykle, hashimoto, niedoczynność, pai homo
    -euthyrox75, bromergon
    **************
    on: asthenoteratozoospermia> 92% nieruchomych, morfo 3%, żpn II st.
    **************
    10.2019 - 7tc [*]
  • Mildred Autorytet
    Postów: 1393 3153

    Wysłany: 7 listopada 2019, 13:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ochmanka wrote:
    Szonka nastawienie adekwatne do wątku😉. Ja już wielokrotnie mówiłam że listopad jest Twój i dalej mocno w to wierzę!

    Misia_a no jak na moje oko wyniki super! Tylko urea zostanie kopnięta w duuuupe i jedziesz!

    Ej Kobietki, Wy na pewno wiecie. Od czasu do czasu czuję kłucie w podbrzuszu, mocniej, lżej, krotko, dłużej. Różnorako. Do tego nierzadko jest to powiązane z parciem na siku. Czy może to być jakieś zapalenie dróg moczowych czy coś?


    Jeśli boli i piecze przy oddawaniu moczu to może być to zapalenie. Ale mnie zawsze kłuje , cos pobolewa w podbrzuszu raz lżej raz słabiej to przed owu i po więc ja przywykłam do tego choć czasami mam lekka paranoje że pęcherzyk nie pękł i mam torbiel ale zawsze na USG czysto.
    Może jajcory ci pracują mocniej właśnie w tym cyklu. Też tak może być, po poronieniu. Mi się udało zajść już po pierwszej miesiączce. Życzę ci tego.

    Ochmanka lubi tę wiadomość

    9ewns65gkf9ocqq6.png
  • szona Autorytet
    Postów: 7589 16794

    Wysłany: 7 listopada 2019, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam jednak spadek mocy. Mam wrażenie, że boli mnie wszystko w dole brzucha i w mojej głowie ciagle furkocze słowo „endometrioza”. Jestem zła jak osa, że cały czas coś się musi dziać.

    age.png

    7 cs - cb
    25 cs - ⏸
    6t1d - jest ❤️!
    12t3d - prenatalne 👧🏼

    3.10.2021 r. Detonacja! ❤️

    Zes*am się, a nie dam się 💪
    https://ovufriend.pl/pamietnik/ze-ram-sie-a-nie-dam-sie,3846.html
  • Judit Autorytet
    Postów: 1535 1397

    Wysłany: 7 listopada 2019, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szona będzie dobrze! Z endometriozą jest trudniej ale da się.Ty trzymasz diete, wyniki masz dobre,cykl po hormonach,jajniki piękne, a wyniki Twojego Męża to już w ogóle petarda. Nie trać optymizmu :D!

    szona, Ochmanka lubią tę wiadomość

    ultra długi protokół:
    8dojrzałych komórek
    7 się zapłodniło
    ❄4AA na pokładzie-jest z nami na świecie 👣
    została ❄ 4AA

    13.02 kriotransfer ❄️4AA
    14.03 jest serduszko❤️

    endometrioza 2/3st,hashimoto, kir aa, ANA 1,2
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 listopada 2019, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zrobiłam te badania..... Próby piękny, wszystko w normie, Wielka radość....za chwilę wynik w kwasów żółciowych.... Norma 6 ja 17.... Cholestaza... Dziwne że próby piękne przy tym... Jestem załamana... Płaczę ciągle dzwonię do hepatologa mojego nie odbiera....

  • Fiore Autorytet
    Postów: 870 1742

    Wysłany: 7 listopada 2019, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szona, wiem że samo to słowo „endometrioza” jest już przerażajace, rozumiem Cię doskonale. Tak jak chyba kiedyś pisałam- to badanie CA-125 to jest niestety żaden wiarygodny wskaźnik, ja mam w normie zupełnie a endomenda jest, wiec zazwyczaj ono nic nie wnosi...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 listopada 2019, 13:58

    Starania od 04.2018.
    Hiperinsulinemia, Endometrioza. Lekka adenomioza.
    AMH 4,4.
    03.2019- Poronienie samoistne 7tc. [*]
    07.2019- HyCosy- oba drożne.
    02.2020 1 ICSI krótki- punkcja. Transfer odroczony- ryzyko hiperstymulacji. Mamy ❄️❄️❄️❄️
    03.2020- 1 transfer 5.3.1 🙏🏻🙏🏻 7dpt- II ; 24dpt- <3
    f2wl2n0a4zf2jm0h.png
  • Suszarka Autorytet
    Postów: 4459 9411

    Wysłany: 7 listopada 2019, 14:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://warszawa.onet.pl/warszawa-na-dzialkach-przy-ul-glebockiej-znaleziono-noworodka/vjmbl9s

    Słyszałyście? Słów człowiekowi brakuje.

    Sylwia spokojnie. Lekarz na pewno opanuje sytuację a nerwy też nie służą dzidziusiowi. Wszystko będzie dobrze. Czytałam kiedyś że do wartości 40 jest to postać łagodna.

    Iga ❤️ 7.01.2021
    Jagoda ❤️ 7.04.2022
  • szona Autorytet
    Postów: 7589 16794

    Wysłany: 7 listopada 2019, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fiore wrote:
    Szona, wiem że samo to słowo „endometrioza” jest już przerażajace, rozumiem Cię doskonale. Tak jak chyba kiedyś pisałam- to badanie CA-125 to jest niestety żaden wiarygodny wskaźnik, ja mam w normie zupełnie a endomenda jest, wiec zazwyczaj ono nic nie wnosi...

    Ja chyba chcę bardziej ustalic, że to nic gorszego. Ale wg lekarki to „gorsze” wyglada zupełnie inaczej. No i ta moja wyglada jak prosta. Nie endometrialna. Nie jest w środku „szara” czyli nie ma w niej krwi. Wg lekarki. Ale wg tej lekarki w Primolucie jest 20 tabletek - nie 30 ;p

    Wiem jedno - wjeżdża sport. I kolejna rzecz - fizjo od dna miednicy. Ona wie gdzie macać, żeby ustalic czy endo jest i jak zaawansowana. Już dostałam namiary od kilku osób - a polecała ją też dr. Już trudno. W tym miesiacu będę żarła gruz, ale skoro biorę się za robote to konkretnie.

    age.png

    7 cs - cb
    25 cs - ⏸
    6t1d - jest ❤️!
    12t3d - prenatalne 👧🏼

    3.10.2021 r. Detonacja! ❤️

    Zes*am się, a nie dam się 💪
    https://ovufriend.pl/pamietnik/ze-ram-sie-a-nie-dam-sie,3846.html
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 listopada 2019, 14:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fiore wrote:
    Szona, wiem że samo to słowo „endometrioza” jest już przerażajace, rozumiem Cię doskonale. Tak jak chyba kiedyś pisałam- to badanie CA-125 to jest niestety żaden wiarygodny wskaźnik, ja mam w normie zupełnie a endomenda jest, wiec zazwyczaj ono nic nie wnosi...
    Prawda, badanie ca125 nic nie wnosi. U mnie wynik się wahał pomiędzy 36 a 154 w przeciągu 3 mc. Wg mojej onkolog właśnie samo ca125 nic nie wnosi, bo raz może być wyższy, a raz nizszy. Jak już jakieś badanie dotyczące torbieli jajnika to tylko test Roma. A z endometrioza to chyba nic wspólnego nie ma

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 listopada 2019, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szona, z endometrioza udaje się doczekać potomka (nawet naturalnie ;)), wiec głowa do góry 😊

    Razem z synkiem kibicujemy Tobie i pozostałym dziewczynom :)
    Walczcie dzielnie!!

    Ochmanka, moyeu lubią tę wiadomość

  • Iseko Autorytet
    Postów: 2386 4477

    Wysłany: 7 listopada 2019, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szona chcialabym mieć Twoje nastawienie, zaraź mnie nim proszę😂😂 u mnie ostatnio totalne poddanie, czytam tylko co u Was i nawet mi się nie chce myśleć co jeszcze możemy zrobić :)

    32 lata | starania od stycznia 2017

    IUI - 3.02.2021 ❌ 3.03.2021 ❌

    💉Szczepienia limfocytami
    12.01.2022 Allo-mlr 54,5%

    06.2022 - start IVF
    21.07 - punkcja - 10🥚dojrzałych, 8 zapłodnionych (ICSI), 3 blastocysty
    26.07 - ET 1🐣 4AA (EmbryoGlue, metypred 16mg, acard 75, estrofem, luteina, duphaston)🤰
    8tc 💔 3.09.2022 🖤

    27.10 - FET 1❄️ 4BB (EmbryoGlue, metypred 16mg, acard 75, estrofem, utrogestan, duphaston, heparyna, wit. PP, zivafert) ❌️😓

    22.11 - Transfer ostatniej ❄️ 4BB (EmbryoGlue, metypred 16mg, acard 75, estrofem, utrogestan, duphaston, heparyna, wit. PP) 🤰
    6dpt - beta 15 mlU
    8dpt - beta 32 mlU
    10dpt - beta 91,19 mlU
    13dpt - beta 358,61 mlU
    17dpt - beta 2064 mlU
    20dpt - beta 7348 mlU, wieczorem krwawienie - krwiak podkosmówkowy. Poronienie.
    6tc💔
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 listopada 2019, 14:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwia! Cholestaza jest do ogarnięcia, serio! Wejdź na fb na grupę cholestazową i zobacz ile dziewczyn to ma ;) od razu szukaj dietetyka dla siebie, najlepiej takiego co ma ciut wiedzy medycznej. Bo na tych dietach odgórnych to idzie zwariować. Na pewno wyrzucasz Wszystkie produkty przetworzone i smażone. Dieta bogata w ostropest plamisty. Łyżka olejuz tego dziennie, essentiale forte i pewnie dostaniesz coś od kwasów.


    Szona no fajterko! Zakasuj rękawy i walcz laska!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 listopada 2019, 14:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 lutego 2020, 15:15

    Ochmanka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 listopada 2019, 15:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    frezyjciada wrote:
    Sylwia! Cholestaza jest do ogarnięcia, serio! Wejdź na fb na grupę cholestazową i zobacz ile dziewczyn to ma ;) od razu szukaj dietetyka dla siebie, najlepiej takiego co ma ciut wiedzy medycznej. Bo na tych dietach odgórnych to idzie zwariować. Na pewno wyrzucasz Wszystkie produkty przetworzone i smażone. Dieta bogata w ostropest plamisty. Łyżka olejuz tego dziennie, essentiale forte i pewnie dostaniesz coś od kwasów.


    Szona no fajterko! Zakasuj rękawy i walcz laska!
    Tak tylko ze Zadko kiedy się chyba zdarza tak szybko to 😔😔😔 próby mam piękne a kwasy masakra. To znaczy że wątroba dobrze pracuje... Nie mam żadnego swędzenia nic...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 listopada 2019, 15:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    szona wrote:
    Mam jednak spadek mocy. Mam wrażenie, że boli mnie wszystko w dole brzucha i w mojej głowie ciagle furkocze słowo „endometrioza”. Jestem zła jak osa, że cały czas coś się musi dziać.
    To na pewno nie endometrioza, nie martw się na zapas ;)

    Ja się wczoraj załamałam, jak zobaczyłam ile ma moje endometrium w 12 dc i już mam takie nastawienie, że już nigdy w ciążę nie zajdę 🤷🏻‍♀️
    Ale mam już synka😍, więc najwyżej będzie jedynakiem 😭
    Czytać Was będę, ale nadzieję straciłam na długo...

    szona lubi tę wiadomość

‹‹ 35 36 37 38 39 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ