X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Mały gadzie, zrobię Ciebie w LISTOPADZIE
Odpowiedz

Mały gadzie, zrobię Ciebie w LISTOPADZIE

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 listopada 2019, 18:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Był obchod ale wyników kwasów nie ma. Maja sprawdzać mi ciśnienie bo miałam przy przyjęciu wysokie.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 listopada 2019, 18:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 lutego 2020, 17:33

    Sonia94, agge, Pati96, Gosiek1993, i'm_back, Misiaa, Irvine90, MagdalenaMaria2, Ochmanka, szona, Salome, ElfiaKsiężniczka, MonikA_89!, Mildred, Malgonia, ef36, Izape_91, Ania_85_, Madziandzia, Niercierpliwa v2.0, Iseko, moyeu lubią tę wiadomość

  • agge Autorytet
    Postów: 3886 5061

    Wysłany: 8 listopada 2019, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malinaa90 wrote:
    Stasiu ma 2kg i nadal jest kandydatem do cesarki niestety. Ale za to ktg i wszystko inne w normie :)
    Super, że wszystko w porządku.
    Jeszcze ma szansę się obrócić. Mój do 37 tygodnia fikał. Od 10 dni już na szczęście siedzi jak powinien i oby tak zostało :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 listopada 2019, 18:54

    Malinaa90 lubi tę wiadomość

    91bbb8f83b.png

    c62facf3ab.png

    14.07.2015 Emilka, 3270g/56 cm 💕
    30.11.2019 Tomek, 3670g/60 cm 💕
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 listopada 2019, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malina waga coraz konkretniejsza 😊 nadal trzymam kciuki za to żeby Staś fiknął oberka 😉

    Malinaa90 lubi tę wiadomość

  • ef36 Autorytet
    Postów: 1502 1654

    Wysłany: 8 listopada 2019, 22:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lena85 wrote:
    Cześć dziewczyny bardzo proszę o radę co robić, czy coś zbadać, czy coś zasugerować lekarzowi?
    Opiszę co mnie niepokoi:
    15 dc bylam na USG i pani Dr potwierdzila owulacje - 13 lub 14 dc. Od 15 dc po tym USG wieczorem wzielam 1 tabletke Duphastonu (mialam brac 2x1 przez 10 dni).
    19 dc (6 dni po owu) plamienia - jasnobrazowe taka "kawa z mlekiem"
    20 dc (7 dni po owu) znowu plamienia tym razem troche kawa z mlekiem pozniej różowe i różowo-brązowe. Delikatne. Ponadto bol podbrzusza, bol jajników i trochę krzyże bolaly. Piersi tkliwe.
    Pomyślalam....może zagnieżdżenie?
    Następny dzien wszystko wrocilo do normy.
    23 dc (10 dni po owu) znowu plamienia....tym razem bardziej obfite. Dosc duzo śluzu zabarwionego na różowo. Bol podbrzusza ktory sie rozkrecal az do naprawde mocnego. Do tego bolaly krzyże, bylo mi slabo, samopoczucie fatalne itd. Po kilku godzinach krwawienie....dostalam okres. 5 dni przed czasem. Niegdy tak nie mialam. Takiego plamienia w miedzyczasie tez nie. Dodam ze caly czas bralam Duphaston.
    Zmartwilam sie...co sie ze mba dzieje? Czy to normalne? Co zbadac? Czy sie nie przejmowac?
    Poradźcie proszę

    Ciąży jeszcze nie wykluczaj, ja w pierwszych dwóch ciążach miałam terminowo krwawienia które brałam za @. Zbadaj progesteron, a za kilka dni zrób też beta HCG (teraz wynik może być jeszcze negatywny). Jeśli krwawienie będzie bardzo obfite a ból mocniejszy niż zwykle podczas @ to skonsultuj to z lekarzem.

    1 x CP
    3 x poronienie (5tc, 6tc, 13tc)
    ANA1 wątpliwe
    Mutacja PAI-1
    12.2020 IVF ostatnie podejście
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 listopada 2019, 22:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 lutego 2020, 17:33

  • Misiaa Autorytet
    Postów: 4858 7429

    Wysłany: 8 listopada 2019, 22:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malina cc nie jest takie straszne... oczywiscie ze jest to operacja ale nie jest takie zle ;) jakby w razie W doszlo do cc to szukaj plusow a najwiekszym napewno jest fakt ze znasz dokladnie dzien i mniej wiecej godzine kiedy maluszek bedzie przy Tobie ;) a przy sn tego nie dowiesz sie na kilka dni przed :p

    Sonia94 lubi tę wiadomość

    24tc...17.05.2017 córeczka 😇💔
    26tc...02.03-19.05.2018 córeczka 😇💔
    IV.2019 CB
    24tc...11.12.2020 córeczka👼💔
    9tc... VI.2021 😇💔
    05.05.2022 na świecie pojawił się CUD BARTUŚ ❤

    "Wtedy, gdy wydaje mi się, że już nie dam rady
    - przypominam sobie kto mi się przygląda..."
  • agge Autorytet
    Postów: 3886 5061

    Wysłany: 8 listopada 2019, 23:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malinaa90 wrote:
    Dziękuję dziewczyny. Bardzo boję się cc i tego co może pójść źle w jej trakcie. Mam nadzieję że jednak Stasiu zrobi tego jednego fikołka.
    A próbowałaś już tych różnych pozycji sprzyjających obracaniu się? ;)

    91bbb8f83b.png

    c62facf3ab.png

    14.07.2015 Emilka, 3270g/56 cm 💕
    30.11.2019 Tomek, 3670g/60 cm 💕
  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 8 listopada 2019, 23:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwia, mam nadzieję że w szpitalu się Tobą odpowiednio zajmą. Współczuję stresów :(
    Malina trzymam kciuki żeby Stasiu zrobił kilka fikolkow i nie stresowal mamusi :)))

    Ja padam na pysk, dzisiaj cały dzień w biegu i mam dość. Zamierzam się porządnie wyspać.

    A na dobranoc Wam pospamuje kotkiem dla naszego Frezikowego Florka :) dawno nie szylam zabawek. Najwyższy czas to zmienić!
    aeaaa049b22c.png

    Ochmanka, agge, Malinaa90, Ania_85_, Madziandzia, aeiouy, szona, Sonia94, Mildred, frezyjciada, nowa na dzielni, Pati96, Agape91, Dorota1989, MonikA_89!, MagdalenaMaria2, Salome, Merindi, moyeu, Iseko lubią tę wiadomość

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • Ochmanka Autorytet
    Postów: 1466 3962

    Wysłany: 8 listopada 2019, 23:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza standardowo> psychofanka się zachwyca😍
    Z takim Pluszakiem Florek na pewno szybko dojdzie do siebie❤️

    szona, Izape_91 lubią tę wiadomość

    K5IHp2.png

    starania od 09.2018
    **************
    ona: długie cykle, hashimoto, niedoczynność, pai homo
    -euthyrox75, bromergon
    **************
    on: asthenoteratozoospermia> 92% nieruchomych, morfo 3%, żpn II st.
    **************
    10.2019 - 7tc [*]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 listopada 2019, 00:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 lutego 2020, 17:33

    Izape_91, agge lubią tę wiadomość

  • Ania_85_ Autorytet
    Postów: 300 1019

    Wysłany: 9 listopada 2019, 00:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malina- słyszałam, że świecenie latarką od dołu też pomaga 😉 Ale podobno lepiej nie przeginać z jakimiś ćwiczeniami i wygibasami, bo położna na szkole rodzenia opowiadała nam bardzo smutną historię dziewczyny, która próbowała wszelkich możliwych pozycji, żeby obrócić maleństwo w brzuszku 🙁
    Mam nadzieję, że Twój Staś sam postanowi się obrócić 😘

    Sylwia trzymam mocno kciuki ✊✊

    Izape- powiedz mi gdzie kupujesz materiały do szycia tych śliczności 😍 Bo wpadłam na szalony pomysł, żeby uszyć młodemu otulacz do fotelika i może jakiś "kocyk", lub rożek. Może z pomocą mojej zdolnej mamy, jej wiekowej maszyny i internetów uda nam się coś stworzyć 😜

    Szona- jak napisałaś ostatnio o tym grzanym winie, to myślałam, że uduszę 😛 ale ostatnio odkryłam, że jest bezalkoholowy grzaniec galicyjski 😍 strach się bać jaki to ma skład, ale jutro wyruszam na poszukiwania 😄

    szona lubi tę wiadomość

    uwo9skjob07enzxz.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 listopada 2019, 01:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 lutego 2020, 17:33

    Ania_85_ lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 listopada 2019, 01:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lena85 ja chyba w trzecim cyklu z dupkiem miałam podobnie. Ale zdarzyło mi się tylko raz.

    Sylwia będzie dobrze! 😘 jesteście pod opieką i to najważniejsze.

    Malinko, może jeszcze fiknie ;)

    Izape jak ja bym chciała mieć takie zdolności 🥰🤩 przepiękne rzeczy szyjesz 😘

    Ochmanko co tam u Ciebie?

    Izape_91, Ochmanka lubią tę wiadomość

  • ElfiaKsiężniczka Autorytet
    Postów: 3932 6622

    Wysłany: 9 listopada 2019, 06:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwia, jesteś na pewno w dobrych rękach. Trzymam kciuki za dobre wieści od ciebie.

    Malina, mam nadzieje ze Stas fiknie. A jeżeli nie, to szukaj plusów . Tak jak napisała Misiaa.

    Izape jak zwykle ❤

    Agge, jak się czujesz juz na końcówce?

    Izape_91 lubi tę wiadomość

    https://ovufriend.pl/pamietnik/warto-walczyc,3937.html
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 listopada 2019, 07:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza! No cudny jest jak nie wiem co! Sama go wyprzytulam!!! DZIĘKUJĘ jeszcze raz! Za wszystko! Jesteś aniołem!😘😘😘

    Izape_91, szona, Ochmanka lubią tę wiadomość

  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 9 listopada 2019, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania - sklepów z bawelniami jest teraz tyle, że możesz przebierać, mają różnosci naprawdę! Na allegro masz ogromny wybór - mi zawsze ciężko jest się zdecydować co widząc bo wszystko mi się podoba :D

    Ania_85_ lubi tę wiadomość

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • MonikA_89! Autorytet
    Postów: 7921 11235

    Wysłany: 9 listopada 2019, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania, ja mam herbatkę o smaku grzanego wina 😬
    https://www.fiveoclock.eu/herbata/products/grzane-wino-3546.html
    Pyszna jest, polecam 😋

    Emkowi robię też herbatę w 0.5l kuflu, dorzucam przyprawy korzenne, dużo cytryny, czasem jakieś suszone owoce jak ma ochotę. Lepsze i zdrowsze niż sklepowy grzaniec :)

    Salome, Ania_85_, Madziandzia lubią tę wiadomość

    qdkk2n0amiu7a1g7.png
    _____________________
    Kwiecień '21 jestem mamą!!! ♥️
    Wrzesień '20 transfer dwóch maluchów 10dpt 422,85 😍 13dpt 1570 ♥️ 19dpt dwa pęcherzyki w macicy😍 25dpt mamy serduszka!
    Marzec '20 - AZ blastusia 😭
    Luty '20 - IVF z KD nowa dawczyni = nowa nadzieja
    😭
    Styczeń '20 - IVF z KD! Nie rozmroziły się komórki...
    Grudzień '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Październik '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Maj '19 - criotransfer ❄️, cb 😭
    Kwiecień '19 - IMSI, transfer bliźniaków nieudany 😭
    Wrzesień '18 - nadzieja w naprotechnologii
    Maj '18 - IVF -Poronienie zatrzymane Synek 13tc [*] 😭
    Sierpień '17- rozpoczęcie leczenia w Invimed
    Przeciwciała p/otoczce komórki jajowej, aTPO i aTG, 120mln plemników, 50% ruch postępowy, morfologia 1%, SCD 21%, MTHFR hetero, PAI homo, AMH : mar18- 1.5, gru18- 0.99, sie19-1.8, lis19- 2.2 , kir AA, NK 18%, CD4/CD8 1,62
  • ElfiaKsiężniczka Autorytet
    Postów: 3932 6622

    Wysłany: 9 listopada 2019, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, ja po wizycie. Transfer w piątek o 12.00. Więc szonka nieśmiało poproszę o wpisanie na testowanie 25.11. W dzień pluszowego misia ❤

    nowa na dzielni, Izape_91, Pati96, Irvine90, Salome, Malinowa91, i'm_back, aeiouy, majka91, Ochmanka, Ania_85_, Dorota1989, Suszarka, Nuch2, szona, Niercierpliwa v2.0, Gosiek1993, Malinaa90, Madziandzia, MonikA_89!, Agape91, agge, Iseko lubią tę wiadomość

    https://ovufriend.pl/pamietnik/warto-walczyc,3937.html
  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 9 listopada 2019, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza przecudny! U Ciebie dodatkowo jeszcze bardziej. Iż zwykle jestem ciekawa, czy będzie dziewuszka czy chłopiec bo w zależności od tego będziemy oglądać więcej dziewczęcych albo chłopięcych cudnych wytworów! A Ty masz jakieś przeczucie? Na nie miałam ale od początku mówiłam on :D

    Izape_91, szona lubią tę wiadomość

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
‹‹ 43 44 45 46 47 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ