X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Mały gadzie, zrobię Ciebie w LISTOPADZIE
Odpowiedz

Mały gadzie, zrobię Ciebie w LISTOPADZIE

Oceń ten wątek:
  • Ochmanka Autorytet
    Postów: 1466 3962

    Wysłany: 9 listopada 2019, 16:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elfia leczycie się w Katowicach? Gdzie badaliscie nasienie?

    K5IHp2.png

    starania od 09.2018
    **************
    ona: długie cykle, hashimoto, niedoczynność, pai homo
    -euthyrox75, bromergon
    **************
    on: asthenoteratozoospermia> 92% nieruchomych, morfo 3%, żpn II st.
    **************
    10.2019 - 7tc [*]
  • Pyratka4 Autorytet
    Postów: 428 397

    Wysłany: 9 listopada 2019, 16:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    frezyjciada wrote:
    Sylwia powtórkę kwasów powinni zrobić. Bo taki spadek bez leków i bez płukania kroplówkami jest mało realny. Ale! Może być również tak, że to nie cholestaza, a macica uciska na jakiś przepływ i te wyniki będą się wahać a nie będzie to jednoznacznie cholestaza.

    Kurde która teraz sika? Jakoś dawno nie mieliśmy tu testów do analizowania. Może chociaż owulaki?

    Ja czekam jeszcze 5 dni! :/ Szukam towarzysza w oczekiwaniu i odliczaniu

    2016- cykle w większości bezowulacyjne. 6cs, 3 cykl z CLO - szczęśliwy! 9.01.2017 - II KRESECZKI

    9.2017 - Synuś
    5.2018 - start! starania o drugiego Szkodnika :)
    3.11.2018 - poronienie samoistne
    2.2019 - powtórka "z rozrywki" :(
    Owulacja jest, ciąży dalej brak :(
    17.12 (10dpo) - Beta Hcg - 20mIU 😬
    19.12 - 48mIU 💙
    21.12 - 109mIU/mI
    23.12 - 196mIU/ml
    27.12 - 1229 mIU/ml ♥️
    f2w3flw12t1gpt6d.png
  • Misiaa Autorytet
    Postów: 4858 7428

    Wysłany: 9 listopada 2019, 17:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pyratka u mnie za 5 dni będzie 10dni po teoretycznej owulacji :p moze dla sportu sikne wczesniej a pozniej powtorze ;)

    24tc...17.05.2017 córeczka 😇💔
    26tc...02.03-19.05.2018 córeczka 😇💔
    IV.2019 CB
    24tc...11.12.2020 córeczka👼💔
    9tc... VI.2021 😇💔
    05.05.2022 na świecie pojawił się CUD BARTUŚ ❤

    "Wtedy, gdy wydaje mi się, że już nie dam rady
    - przypominam sobie kto mi się przygląda..."
  • Merindi Nowa
    Postów: 3 1

    Wysłany: 9 listopada 2019, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 listopada 2019, 19:57

    Czerwiec 2019 - Letrozol/Duphaston - poronienie 9tc /zabieg

    Starania od luty 2018

    cdcd501c983c35ceec7843bcb496f756.png
  • ElfiaKsiężniczka Autorytet
    Postów: 3932 6622

    Wysłany: 9 listopada 2019, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ochmanka wrote:
    Elfia leczycie się w Katowicach? Gdzie badaliscie nasienie?
    Nie, w Krakowie. M. tam pracuje więc podjechal przed pracą

    https://ovufriend.pl/pamietnik/warto-walczyc,3937.html
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 listopada 2019, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja sikałam na owulaka tylko, ale do pozytywu to mu baaaaardzo daleko. Albo to będzie cykl bezowu, albo znowu mega długi z b.późną owulką. Dziś brzuch cały dzień ćmi@ i mówiąc szczerze, to nawet nie wiem czego się spodziewać po tym cyklu. Po pierwszej ciąży miałam cykle jak w zegarku, a teraz to jest normalnie loteria jakaś... :/

  • ElfiaKsiężniczka Autorytet
    Postów: 3932 6622

    Wysłany: 9 listopada 2019, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frezyjciada, dopiero teraz zobaczyłam ze wyslalas mi zaproszenie. Kochana przyjęłam i przepraszam ze tak późno. Nie widziałam wcześniej a na maila mi powiadomienia nie przychodzą.

    https://ovufriend.pl/pamietnik/warto-walczyc,3937.html
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 listopada 2019, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frez powiedzieli ze ich wynik jest prawidłowy jemu wierzą a pierwszy to błąd labolatorium bo taki spadek nie jest możliwy, mam wyjść ze szpitala bo ich zdaniem jestem zdrowa. Mam sama sobie kontrolować co kilka tyg ale próby mam ok, kwasy ok a tamten wynik to błąd. Więc skoro tak mówią to nie będę się z nimi kłócić czy mówić że mają mnie zostawić i badać dalej. Im od początku ten wynik się nie podobał i dlatego czekali na swój.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 listopada 2019, 20:09

    SylwiaLu lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 listopada 2019, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Syllwia bardzo się cieszę! Pilnuj poziomów i zdrowa dieta nie zaszkodzi, a może pomóc ;) i już się tak nie zamartwiaj! Pamiętaj, że dziecko czuje to co Ty!

    Elfia nic nie szkodzi :*

    syllwia91 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 listopada 2019, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mam pytanie odnosnie in vitro. Wytlumaczcie mi jak to jest. Jak np prpgram dofinansowania do on vitro jest dla mieszkancow warszawy to obejmuje tez te miasteczka obok w ktorych nie ma ani zadnej kliniki leczenia nieplodnosci ani zadnych innych mozliwosci w leczeniu nieplodnosci czy trzeba mieszkac centralnie w warszawie?
    Pytam bo ma byc dofinansowanie dla kielc od polowy 2020 roku a ja mieszkam w skarzyku a tu to nie ma zadnych klinik i innych zeby leczyc nieplodnosc, musze jezdzic do kielc. Bede mogla do tego programu przystapic czy raczej moge zapomniec bo nie mieszkam centralnie w kielcach tylko okolicach

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 listopada 2019, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwia bardzo sie ciesze ze tak wyszlo tylko szkoda Twoich nerwow ale dobrze ze sie tak skonczylo

    syllwia91 lubi tę wiadomość

  • MonikA_89! Autorytet
    Postów: 7921 11235

    Wysłany: 9 listopada 2019, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ElfiaKsiężniczka wrote:
    Transfer w piątek o 12.00. Boję sie strasznie. Pytałam dr o dodatki, embryoglue i assisted hatching. Jak na razie dr nie widział u mnie wskazania do tych dodatkowych zabiegów. Piwiedzial, ze te zarodku sa dobrej klasy, wiec staram sie być dobrej myśli. Dostałam luteine dopochwowo, duphaston i encorton. W tym ferworze pytań o ah i embryoglue zapomniałam zapytać jak sie przygotować do transferu😓

    W ogóle tyle czytałam tyle różnych zaleceń i przesądów ze szok 😱 Mój hit to skarpetki na transfer, bo ciepłe stopki to ciepła macica. A zarodki lubią ciepelko. Ogólnie to ma to sens. I nawet mam zakupione specjalne ciepłe skarpetusie na ten cel.
    Elfia, trzymam kciuki za transfer. Jeśli chodzi o skarpetki, to warto je mieć, bo musisz się rozebrać od pasa w dół i potem przejść na fotel. Nie wiem jak u was w klinice, ale ja się rozbieram w toalecie, dostaje taka jednorazową koszulkę za tyłek i jednorazowe kapcie. Potem wchodzę na salę wypoczynkowa i stamtąd dopiero na salę gdzie robią punkcje/transfer. Bez skarpetek bym sobie chyba odmroziła stopy od zimnej podłogi :P Jeśli chodzi o przygotowania do transferu, to musisz mieć pełen pęcherz, więc warto wypić min. litr wody. Tylko nie przesadzaj z wypełnieniem pęcherza, bo jak potem położna jeździ głowicą USG po brzuchu, a dr dziabie cewnikiem to trzeba się bardzo pilnować, żeby nie popuścić 😂😂 Po transferze leżałam 15 min na fotelu i potem jeszcze z 30min na sali wypoczynkowej. Jak coś chcesz jeszcze wiedzieć to pytaj śmiało.

    Aaaa i warto jeść ananasa z tymi twardymi środkami. Niby wspomaga implantację :) jadłam po 2-3 plasterki. Zaczęłam chyba dzień przed transferem i potem jeszcze 2-3dni po, chociaż różnie mówią

    qdkk2n0amiu7a1g7.png
    _____________________
    Kwiecień '21 jestem mamą!!! ♥️
    Wrzesień '20 transfer dwóch maluchów 10dpt 422,85 😍 13dpt 1570 ♥️ 19dpt dwa pęcherzyki w macicy😍 25dpt mamy serduszka!
    Marzec '20 - AZ blastusia 😭
    Luty '20 - IVF z KD nowa dawczyni = nowa nadzieja
    😭
    Styczeń '20 - IVF z KD! Nie rozmroziły się komórki...
    Grudzień '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Październik '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Maj '19 - criotransfer ❄️, cb 😭
    Kwiecień '19 - IMSI, transfer bliźniaków nieudany 😭
    Wrzesień '18 - nadzieja w naprotechnologii
    Maj '18 - IVF -Poronienie zatrzymane Synek 13tc [*] 😭
    Sierpień '17- rozpoczęcie leczenia w Invimed
    Przeciwciała p/otoczce komórki jajowej, aTPO i aTG, 120mln plemników, 50% ruch postępowy, morfologia 1%, SCD 21%, MTHFR hetero, PAI homo, AMH : mar18- 1.5, gru18- 0.99, sie19-1.8, lis19- 2.2 , kir AA, NK 18%, CD4/CD8 1,62
  • ElfiaKsiężniczka Autorytet
    Postów: 3932 6622

    Wysłany: 9 listopada 2019, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwia, to super ❤ teraz do domku i odpoczywaj.

    syllwia91 lubi tę wiadomość

    https://ovufriend.pl/pamietnik/warto-walczyc,3937.html
  • MonikA_89! Autorytet
    Postów: 7921 11235

    Wysłany: 9 listopada 2019, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwona28 wrote:
    Dziewczyny mam pytanie odnosnie in vitro. Wytlumaczcie mi jak to jest. Jak np prpgram dofinansowania do on vitro jest dla mieszkancow warszawy to obejmuje tez te miasteczka obok w ktorych nie ma ani zadnej kliniki leczenia nieplodnosci ani zadnych innych mozliwosci w leczeniu nieplodnosci czy trzeba mieszkac centralnie w warszawie?
    Pytam bo ma byc dofinansowanie dla kielc od polowy 2020 roku a ja mieszkam w skarzyku a tu to nie ma zadnych klinik i innych zeby leczyc nieplodnosc, musze jezdzic do kielc. Bede mogla do tego programu przystapic czy raczej moge zapomniec bo nie mieszkam centralnie w kielcach tylko okolicach
    My korzystaliśmy z dofinansowania w Poznaniu i trzeba było wykazać, że się mieszka w Poznaniu i płaci tu podatki. Dziewczyny z okolic, które się leczą w Invimedzie musiały płacić 100%. Obawiam się, że Kielce mogą zrobić tak samo 😕

    qdkk2n0amiu7a1g7.png
    _____________________
    Kwiecień '21 jestem mamą!!! ♥️
    Wrzesień '20 transfer dwóch maluchów 10dpt 422,85 😍 13dpt 1570 ♥️ 19dpt dwa pęcherzyki w macicy😍 25dpt mamy serduszka!
    Marzec '20 - AZ blastusia 😭
    Luty '20 - IVF z KD nowa dawczyni = nowa nadzieja
    😭
    Styczeń '20 - IVF z KD! Nie rozmroziły się komórki...
    Grudzień '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Październik '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Maj '19 - criotransfer ❄️, cb 😭
    Kwiecień '19 - IMSI, transfer bliźniaków nieudany 😭
    Wrzesień '18 - nadzieja w naprotechnologii
    Maj '18 - IVF -Poronienie zatrzymane Synek 13tc [*] 😭
    Sierpień '17- rozpoczęcie leczenia w Invimed
    Przeciwciała p/otoczce komórki jajowej, aTPO i aTG, 120mln plemników, 50% ruch postępowy, morfologia 1%, SCD 21%, MTHFR hetero, PAI homo, AMH : mar18- 1.5, gru18- 0.99, sie19-1.8, lis19- 2.2 , kir AA, NK 18%, CD4/CD8 1,62
  • ElfiaKsiężniczka Autorytet
    Postów: 3932 6622

    Wysłany: 9 listopada 2019, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MonikA_89! wrote:
    Elfia, trzymam kciuki za transfer. Jeśli chodzi o skarpetki, to warto je mieć, bo musisz się rozebrać od pasa w dół i potem przejść na fotel. Nie wiem jak u was w klinice, ale ja się rozbieram w toalecie, dostaje taka jednorazową koszulkę za tyłek i jednorazowe kapcie. Potem wchodzę na salę wypoczynkowa i stamtąd dopiero na salę gdzie robią punkcje/transfer. Bez skarpetek bym sobie chyba odmroziła stopy od zimnej podłogi :P Jeśli chodzi o przygotowania do transferu, to musisz mieć pełen pęcherz, więc warto wypić min. litr wody. Tylko nie przesadzaj z wypełnieniem pęcherza, bo jak potem położna jeździ głowicą USG po brzuchu, a dr dziabie cewnikiem to trzeba się bardzo pilnować, żeby nie popuścić 😂😂 Po transferze leżałam 15 min na fotelu i potem jeszcze z 30min na sali wypoczynkowej. Jak coś chcesz jeszcze wiedzieć to pytaj śmiało.

    Aaaa i warto jeść ananasa z tymi twardymi środkami. Niby wspomaga implantację :) jadłam po 2-3 plasterki. Zaczęłam chyba dzień przed transferem i potem jeszcze 2-3dni po, chociaż różnie mówią
    Dziękuję 😚
    Ja mam zawsze problem z pecherzem. W sensie ze szybko mi sie zapełnia 😋 Zawsze jestem pierwsza korzystająca z toalety na imoreazach. Jedna dziewczyna mi odpusala ze trzeba mieć taki na wpół pełny, bo jak dr dźga to trzeba sie pilnowAć zeby nie popuscic 😂

    https://ovufriend.pl/pamietnik/warto-walczyc,3937.html
  • MonikA_89! Autorytet
    Postów: 7921 11235

    Wysłany: 9 listopada 2019, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie 8dc. @ zaczęła się w sobotę plamieniem, w niedzielę była średnio mocna, a w poniedziałek już słabiutka. Żeby nie było tak różowo, to do dzisiaj mam plamienie. Wtf? Z nowości biorę pyłek pszczeli w tabsach i maxi krzem (na włosy), ale to chyba nie powinno mi popsuć cyklu 🤔 Tyle czasu jestem stymulowana, że mój organizm na serio zapomniał ile powinien trwać cykl. Po biochemie trwał 58dni, potem kolejny z Lamettą 28, 2x stymulacja i teraz wariuje... Chyba jednak muszę pójść do gina w przyszłym tygodniu

    qdkk2n0amiu7a1g7.png
    _____________________
    Kwiecień '21 jestem mamą!!! ♥️
    Wrzesień '20 transfer dwóch maluchów 10dpt 422,85 😍 13dpt 1570 ♥️ 19dpt dwa pęcherzyki w macicy😍 25dpt mamy serduszka!
    Marzec '20 - AZ blastusia 😭
    Luty '20 - IVF z KD nowa dawczyni = nowa nadzieja
    😭
    Styczeń '20 - IVF z KD! Nie rozmroziły się komórki...
    Grudzień '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Październik '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Maj '19 - criotransfer ❄️, cb 😭
    Kwiecień '19 - IMSI, transfer bliźniaków nieudany 😭
    Wrzesień '18 - nadzieja w naprotechnologii
    Maj '18 - IVF -Poronienie zatrzymane Synek 13tc [*] 😭
    Sierpień '17- rozpoczęcie leczenia w Invimed
    Przeciwciała p/otoczce komórki jajowej, aTPO i aTG, 120mln plemników, 50% ruch postępowy, morfologia 1%, SCD 21%, MTHFR hetero, PAI homo, AMH : mar18- 1.5, gru18- 0.99, sie19-1.8, lis19- 2.2 , kir AA, NK 18%, CD4/CD8 1,62
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 listopada 2019, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szkoda nerwów u szkoda że wizyta przepadła na którą czekałam 2 miesiące... Ale najważniejsze że taki wynik jest.

    Frez ten olej nie zaszkodzi też prawda? Jedna łyżkę dziennie?

  • MonikA_89! Autorytet
    Postów: 7921 11235

    Wysłany: 9 listopada 2019, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ElfiaKsiężniczka wrote:
    Dziękuję 😚
    Ja mam zawsze problem z pecherzem. W sensie ze szybko mi sie zapełnia 😋 Zawsze jestem pierwsza korzystająca z toalety na imoreazach. Jedna dziewczyna mi odpusala ze trzeba mieć taki na wpół pełny, bo jak dr dźga to trzeba sie pilnowAć zeby nie popuscic 😂
    Ja też z tych sikających co godzinę :P Raz przegięłam i poszłam na transfer prosto po pracy, gdzieś po 3h od ostatniego korzystania z wc. Myślałam, że umrę, jak zaczęli mnie z dwóch stron naduszać 😂 Cały czas myślałam czy mi nie pęknie pęcherz. Zabawnie wyglądał na usg, taka wieeeeeelka czarna plama :D Aż położna była pod wrażeniem jego wielkości

    qdkk2n0amiu7a1g7.png
    _____________________
    Kwiecień '21 jestem mamą!!! ♥️
    Wrzesień '20 transfer dwóch maluchów 10dpt 422,85 😍 13dpt 1570 ♥️ 19dpt dwa pęcherzyki w macicy😍 25dpt mamy serduszka!
    Marzec '20 - AZ blastusia 😭
    Luty '20 - IVF z KD nowa dawczyni = nowa nadzieja
    😭
    Styczeń '20 - IVF z KD! Nie rozmroziły się komórki...
    Grudzień '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Październik '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Maj '19 - criotransfer ❄️, cb 😭
    Kwiecień '19 - IMSI, transfer bliźniaków nieudany 😭
    Wrzesień '18 - nadzieja w naprotechnologii
    Maj '18 - IVF -Poronienie zatrzymane Synek 13tc [*] 😭
    Sierpień '17- rozpoczęcie leczenia w Invimed
    Przeciwciała p/otoczce komórki jajowej, aTPO i aTG, 120mln plemników, 50% ruch postępowy, morfologia 1%, SCD 21%, MTHFR hetero, PAI homo, AMH : mar18- 1.5, gru18- 0.99, sie19-1.8, lis19- 2.2 , kir AA, NK 18%, CD4/CD8 1,62
  • Misiaa Autorytet
    Postów: 4858 7428

    Wysłany: 9 listopada 2019, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monika89 a robiłaś jeszcze raz test? Znam przypadek gdzie dziewczyna miała podobnie do Ciebie a to plamienie wynikalo z niskiego proga... "okres" pomylila z zagnieżdzaniem bo krew była akurat w dniu kiedy miala przyjsc @

    ef36 lubi tę wiadomość

    24tc...17.05.2017 córeczka 😇💔
    26tc...02.03-19.05.2018 córeczka 😇💔
    IV.2019 CB
    24tc...11.12.2020 córeczka👼💔
    9tc... VI.2021 😇💔
    05.05.2022 na świecie pojawił się CUD BARTUŚ ❤

    "Wtedy, gdy wydaje mi się, że już nie dam rady
    - przypominam sobie kto mi się przygląda..."
  • Ochmanka Autorytet
    Postów: 1466 3962

    Wysłany: 9 listopada 2019, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szoncia zapomniałam, wrzucisz zdjęcie usg?

    MonikA no myślę że dobrym pomysłem jest pogadać z ginem. Ja potrafiłam plamic i do 7-8 dc ale mam tak od wielu lat więc nie jest to anomalią ale jeśli u Ciebie się to nie zdarza to warto skonsultować się ze specjalistą.

    A! Szona wpisz mnie na 19 na testowanie. Trochę mi dziwnie jak nie ma mnie na żadnej liście

    szona lubi tę wiadomość

    K5IHp2.png

    starania od 09.2018
    **************
    ona: długie cykle, hashimoto, niedoczynność, pai homo
    -euthyrox75, bromergon
    **************
    on: asthenoteratozoospermia> 92% nieruchomych, morfo 3%, żpn II st.
    **************
    10.2019 - 7tc [*]
‹‹ 45 46 47 48 49 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ