X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie MARCOWE TESTOWANIE – PIERWSZY POWIEW WIOSNY
Odpowiedz

MARCOWE TESTOWANIE – PIERWSZY POWIEW WIOSNY

Oceń ten wątek:
  • Kargo31 Autorytet
    Postów: 1738 1275

    Wysłany: 10 marca 2018, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KateHawke zjadłam śniadanie i wypiłam kubek i jest troszkę lepiej,ale ogolnie bardzo boli. Zaraz zrobię następny.

    Frelcia ale suuuuuper :D

    Przepraszam,że nie odnoszę się do Was wszystkich,ale jakoś moja głowa wolniej przyswaja informację.

    *starania od marca 2017

    *iui x 3 - nieudane
    - I - 17.07.2020: 1 pęcherzyk,
    - II - 10.09.2020: 2 pęcherzyki,
    - III - 9.12.2020: 2 pęcherzyki.

    *I ivf - krótki protokół, 15 pecherzyków - 3 komórki - 2 zarodki:
    - I FET 27.08.2021 (57cs) - 3 dniowy Maluch
    11dpt- beta88,9, prog16,1
    13dpt- beta218,9, prog14,3
    19dpt -beta 2541, prog 16,6
    26dpt- ❤
    28.10.2021 poronienie zatrzymane (Aniołek 8tc-11tc)
    - II FET 13.01.2022 (59cs)- 6-dniowy Maluch 4ba
    6dpt- beta 0, prog 12,5
    11dpt -beta 0, prog 40,33

    *II ivf - dlugi protokół (7 komórek, 2 zarodki)
    - I FET - 3 Dniowy Maluch - beta 0
    - II FET 23.012023 - zarodek 4BB
    5dpt bladzioch
    7dpt negatyw
    10dpt beta 0
  • Veles Koleżanka
    Postów: 141 5

    Wysłany: 10 marca 2018, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przyszłam tutaj po pomoc i porady stricte medyczne ,przyjaciół i ludzi do pocieszania to mam w realnym życiu.Wy widocznie nie skoro siedzicie tutaj każdego dnia i sie nad sobą użalacie.Smutne.Wasi mężowie wiedzą? Ale tutaj żeby otrzymać poradę to trzeba pierw wchodzić tygodniami w tyłek wam jak widać ,sory nie mam tyle czasu. Ja też poroniłam w 10 tyg też chowałam jak większość i się nie użalam i nie rozumiem takiego poklepywania aleś ty biedna i w ogóle skoro każda z nas jest tak samo biedna i przeszła takie same traumy. To poklepywanie po ramieniu nie sprawi że w ciąże zajdziecie ja jestem zadaniowa wy jak powiedziałam kółko wzajemnej adoracji podpadnę jednej to mnie zniszczą wszystkie prawo bezmyślnej masy. Życzę wam mniej jadu i wredoctwa może wtedy pozachodzicie nastawienie połowa sukcesu i oby wasze dzieci nie był jak wy .Nie piszcie już do mnie ani o mnie to się nie będę udzielać skoro tak wam zależy na spokoju w wątku

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 marca 2018, 10:28

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 marca 2018, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A wiecie na co mnie dzisiaj naszła ochota i nie mogę spełnić swojej zachcianki? Na CZEREŚNIE ! :D

    KateHawke, Emiilka, Koteczka82, Jeżowa, Karolina90, Bocianiątko, Karma88 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 marca 2018, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mówiłam że Was kocham?❤

    Siwulcu nasz kochany cieszę się że ten ból masz za sobą. Teraz odpoczywaj i razem czekamy na słoneczko które da nam szczęśliwy dzień:*

    Bocius ja też Ci zazdroszczę! Świetny dzień Ci się szykuje :)

    Ja się już jak głupia cieszę na to kłucie. Tak jakbym co najmniej już zarodek w brzuchu miała.

    Luna1993, KateHawke, Emiilka, Bocianiątko, Anna Stesia, Diamond92 lubią tę wiadomość

  • Meśka Autorytet
    Postów: 1542 1918

    Wysłany: 10 marca 2018, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Velvet idz wypieprzaj stad !

    Bajkaaa, Achia lubią tę wiadomość

    19.11.2018 laparo - jajowody przedmuchane, bez endomendy
    Starania od lipca 2016 r.
    Synuś ❤️ 11.2014 r.
  • Veles Koleżanka
    Postów: 141 5

    Wysłany: 10 marca 2018, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meska naucz sie czytać pierw a na do widzenia badania o które niby sciemniam veles nie velvet https://naforum.zapodaj.net/thumbs/3cccae522666.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 marca 2018, 10:38

  • Emiilka Autorytet
    Postów: 923 2321

    Wysłany: 10 marca 2018, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agnieszka00 wrote:
    Emilka a jak brałaś ten dong quai?:) od przyszłego cyklu mam zamiar z nim spróbować :) czulaś po nim jakąś różnicę?;)

    Agnieszko, przepraszam, że dopiero teraz odpisuję, ale wczoraj mi jakoś umknął Twój post. Ja brałam Donga na własną rękę od końca @ do owulacji. Codziennie jedna tabletka po śniadaniu. To był mój pierwszy cykl z Dongiem, a ogólnie 12 cykl starań. Tylko ja łączyłam tego Donga z CLO. Później dowiedziałam się od innej staraczki, że nie powinno się tych dwóch rzeczy łączyć. Także lojalnie uprzedzam :)

    agnieszka00 lubi tę wiadomość

    12 cs. - szczęśliwy! Cudzie trwaj! <3
    url=https://www.suwaczki.com/]mhsv20mmi0dw1s0w.png[/url]
    1 cs. - Aniołek - 6 tc.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 marca 2018, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    StaraczkaNika wrote:
    Poprostu ja wstaję wcześnie. I przywitały mnie takie tam posty, że lepiej nie czytać. Chciałam, żebyście Wy zaczęły dzień inaczej.

    Ja w ostatnich 2 miesiacach zauwazyłam, że po kazdym stresowym dniu miałam 37-37.15. Tak bylo i po kazdej wizycie w szpitalu, telefinach z laboratorium genetycznego, rozmowie z dyrem, załatwianiu spraw w urzędzie. Może Ty też tak odchorowujesz stres ostatnich dni?

    Ale się nabrałam - przy otwieraniu strony rzucił mi się w oczy post z gratulacjami dla blue, już się ucieszyłam, że nasza blue taka radość spotkała, a to tak. Blue, co tam? Możesz nawet zdjęcie tego potworka dać ;)
    Hehehe Nika,jak zobaczyłam gratulacje to pomyślałam o co kaman? U mnie trzeba jeszcze trochę poczekać ;) ,na pewno dam znać.Ja już nie daję rady serduszkować :) ,jak z tego nic nie wyjdzie to już nie wiem.

    StaraczkaNika lubi tę wiadomość

  • StaraczkaNika Autorytet
    Postów: 6968 12673

    Wysłany: 10 marca 2018, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eeeh, nie chce mi się pisać.

    Emilka a czemu Dong nue z Clo? Bo ja myślałam, że właśnie wszyscy dołączają Donga, żeby ratować endo po braniu Clo. Bardziej mi się gryzie dong z lamettą, skoro lametta blokuje estrogeny, a Dong je podnosi. A może z Clo tak samo?

    4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • MOJE Autorytet
    Postów: 1101 671

    Wysłany: 10 marca 2018, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Siwulec wrote:
    U siory nie było zasniadu, serduszko przestało bić i skierowali na zabieg, ale moja siostra to bardzo wrażliwa osoba i poprosiła o rozmowę z psychologiem wiec może chcieli jej oszczędzić atrakcji :/

    Leży ze mną kobitka, 20 tc, wody jej odeszły, siedzi w szpitalu i czeka na smierć swojego maleństwa bo lekarze nie dają mu szans, codziennie ma USG i sprawdzają czynność serca... jak najdalej od szpitali, mówię Wam tutaj łatwo popaść w depresje :/
    Omg czemu takie rzeczy się zdarzają :( to jest nie do ogarnięcia :( aż mi się płakać chce :(

    7.02.2019 NASZE dwa Aniołki odeszły w 11 tygodniu :(
    👰 36 LAT
    AMH 17.11 (1.05-55)
    AMH (2021 rok) 25.2
    ANGELIUS- zabieg jajniki i reszta u mnie ok.

    🧑37 LAT
    Nasienie słabe 09.2021
    Liczba plemników 12 mln :( ( norma od 39 mln)
    Morfologia 2%
    Lepkość za duża
    Starania o dzieciątko od 9 lat 😔😔😔

    Nasienie 03.2022 😰😰😰
    Liczba 6,9
    Morfologia 2%
    09.2023
    Za mała ilość żeby zrobić morfologię 😭
    07.12.2023 zabieg żylaków powrózka nasiennego 🙏
    CZEKAMY NA CIEBIE MALUSZKU ❤️❤️
  • StaraczkaNika Autorytet
    Postów: 6968 12673

    Wysłany: 10 marca 2018, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luna1993 wrote:
    A wiecie na co mnie dzisiaj naszła ochota i nie mogę spełnić swojej zachcianki? Na CZEREŚNIE ! :D
    Toś wymyśliła. Kurczaki, żeby to chociaż wiśnie, to możnaby mrożone kupić. A gdzie mieszkasz? No ja mam czereśnie w słoiku od teściowej, chętnie się podzielę!

    Bocianiątko lubi tę wiadomość

    4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • Emiilka Autorytet
    Postów: 923 2321

    Wysłany: 10 marca 2018, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    StaraczkaNika wrote:
    Eeeh, nie chce mi się pisać.

    Emilka a czemu Dong nue z Clo? Bo ja myślałam, że właśnie wszyscy dołączają Donga, żeby ratować endo po braniu Clo. Bardziej mi się gryzie dong z lamettą, skoro lametta blokuje estrogeny, a Dong je podnosi. A może z Clo tak samo?

    Nikuś, ja kompletnie nie mam pojęcia, dlaczego nie można tego łączyć, ale też powiem szczerze, że żadnemu ginowi nie mówiłam, że mam zamiar spróbować z Dongiem. Przeczytałam o Dongu na wątku: "zielary" i pomyślałam, że spróbuję. Później pod moim wykresem, jedna Dziewczyna napisała, że słyszała, że nie powinno się łączyć Donga z CLO, więc trochę się wystraszyłam, że ja tak wszystkim polecam.

    12 cs. - szczęśliwy! Cudzie trwaj! <3
    url=https://www.suwaczki.com/]mhsv20mmi0dw1s0w.png[/url]
    1 cs. - Aniołek - 6 tc.
  • StaraczkaNika Autorytet
    Postów: 6968 12673

    Wysłany: 10 marca 2018, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja raczej słyszałam same dobre rzeczy o tym połączeniu. Dong poprawia endo. Zresztą po cyklach, w ktorych stosowałam Donga miałam dużo obfitsze @ - duuużo się tego złuszczało. Może lepiej brać je po kolei? - clo 4-7, a dong 8-owu? Zawsze trochę by to dndo podciągnął? Muszę o tym poczytać

    4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 10 marca 2018, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    StaraczkaNika wrote:
    Ja raczej słyszałam same dobre rzeczy o tym połączeniu. Dong poprawia endo. Zresztą po cyklach, w ktorych stosowałam Donga miałam dużo obfitsze @ - duuużo się tego złuszczało. Może lepiej brać je po kolei? - clo 4-7, a dong 8-owu? Zawsze trochę by to dndo podciągnął? Muszę o tym poczytać

    a co to ten dong?

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • Emiilka Autorytet
    Postów: 923 2321

    Wysłany: 10 marca 2018, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie ja za bardzo nie zgłębiałam tematu, bo uznałam, że takie ziółka nie mogą mi w niczym zaszkodzić :) Endo miałam ładne, chociaż to był już 4-ty cykl z CLO.

    12 cs. - szczęśliwy! Cudzie trwaj! <3
    url=https://www.suwaczki.com/]mhsv20mmi0dw1s0w.png[/url]
    1 cs. - Aniołek - 6 tc.
  • MOJE Autorytet
    Postów: 1101 671

    Wysłany: 10 marca 2018, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A gdzie kupujecie tego donga? Polecacie jakąś firmę? Może w kolejnym cyklu pomyślę też o tym.

    7.02.2019 NASZE dwa Aniołki odeszły w 11 tygodniu :(
    👰 36 LAT
    AMH 17.11 (1.05-55)
    AMH (2021 rok) 25.2
    ANGELIUS- zabieg jajniki i reszta u mnie ok.

    🧑37 LAT
    Nasienie słabe 09.2021
    Liczba plemników 12 mln :( ( norma od 39 mln)
    Morfologia 2%
    Lepkość za duża
    Starania o dzieciątko od 9 lat 😔😔😔

    Nasienie 03.2022 😰😰😰
    Liczba 6,9
    Morfologia 2%
    09.2023
    Za mała ilość żeby zrobić morfologię 😭
    07.12.2023 zabieg żylaków powrózka nasiennego 🙏
    CZEKAMY NA CIEBIE MALUSZKU ❤️❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 marca 2018, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mam takie pytanie. Kończy mi się ovarin a mam oczywiście brać dalej kwas. I mam jeszcze prenatal uno. Zastanawiam się czy zostawić sam prenatal czy zamówić jeszcze ovarin.

  • StaraczkaNika Autorytet
    Postów: 6968 12673

    Wysłany: 10 marca 2018, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yoselyn82 wrote:
    a co to ten dong?
    Dong quai = dzięgiel chiński = angelica.

    To takie ziółko, które pomaga w oczyszczeniu krwi, działa przeciwzapalnie. Poprawia ukrwienie endo.
    Trochę rozrzedza krew, więc w tych dniach, kiedy się go bierze trzeba odstawić acard itd. I lepiej nie brać w czasie @ bo tylko ją wydłuży. Polecają to przy endomendzie ale też poprostu na podrasowanie endometrium. Zawiera dużo żelaza i b12, więc ogólnie poprawi krew.

    Yoselyn82 lubi tę wiadomość

    4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 10 marca 2018, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KateHawke mało co przez jajecznicę chałupy bym nie spaliła ale była smaczna :D
    Wzięłam się odbwana za porządki - firany i zasłony już wyprane !

    Frelcia cudnie !

    Frelcia, KateHawke lubią tę wiadomość

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • StaraczkaNika Autorytet
    Postów: 6968 12673

    Wysłany: 10 marca 2018, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MOJE wrote:
    A gdzie kupujecie tego donga? Polecacie jakąś firmę? Może w kolejnym cyklu pomyślę też o tym.
    Ja mam od Swansona. Kupowałam u zielarza, ale pewnie w internetowych i na gemini też dostaniesz

    4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
‹‹ 107 108 109 110 111 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ