X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie MARCOWE TESTOWANIE – PIERWSZY POWIEW WIOSNY
Odpowiedz

MARCOWE TESTOWANIE – PIERWSZY POWIEW WIOSNY

Oceń ten wątek:
  • Hania34 Przyjaciółka
    Postów: 269 24

    Wysłany: 13 marca 2018, 16:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Te pozstałe rzeczy to czynniki krzepnięcia wyszło mi APPT 28,1 s ,czas protrombinowy 11,60 .W zespole antyfosfolipidowym na LA i glikoproteina czekam jeszcze.A i d-dimery zrobiłam wyszło w normie 90 ug/L.Myślę o tych kariotypach jest sens?

  • MOJE Autorytet
    Postów: 1101 671

    Wysłany: 13 marca 2018, 16:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W sumie jeden bo ten co miał 16 tak został od kilku dni i nie urósł. Tak mam stymulację clostybegyt i gonal plus dużo witamin. Bez tego tylko raz miałam swój pęcherzyk po stosowaniu dużych dawek semego inofemu.niestety przerósł bo same mi nie pękają. Wcześniej przy stymulacji samym clo nie miałam nic. Trzy cykle ani jednego pęcherzyka.
    Co do kariotypow to jest tu dużo mądrych głów. Pewnie ci pomogą, bo ja kompletnie nie wiem o co chodzi. Obym nie musiała się nigdy dowiedzieć.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 marca 2018, 16:40

    7.02.2019 NASZE dwa Aniołki odeszły w 11 tygodniu :(
    👰 36 LAT
    AMH 17.11 (1.05-55)
    AMH (2021 rok) 25.2
    ANGELIUS- zabieg jajniki i reszta u mnie ok.

    🧑37 LAT
    Nasienie słabe 09.2021
    Liczba plemników 12 mln :( ( norma od 39 mln)
    Morfologia 2%
    Lepkość za duża
    Starania o dzieciątko od 9 lat 😔😔😔

    Nasienie 03.2022 😰😰😰
    Liczba 6,9
    Morfologia 2%
    09.2023
    Za mała ilość żeby zrobić morfologię 😭
    07.12.2023 zabieg żylaków powrózka nasiennego 🙏
    CZEKAMY NA CIEBIE MALUSZKU ❤️❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 marca 2018, 16:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Minie super stół. :-) Ja właśnie renowuję krzesła z PRLu, też się pochwalę jak zrobię. Super relaksująca sprawa.

    Minie Black lubi tę wiadomość

  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 13 marca 2018, 16:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jak to robicie dziewczyny? Tą renowację? :D Bo mam w mieszkaniu fajną retro kuchnię, drewnianą, nie robi się już takich za bardzo :D. Szafki i blaty są już trochę wyblakłe, do odświeżenia. Próbowałam robić olejowanie ale średnio mi wyszło nie wszędzie olej się wchłonął i zostały plamy ;P

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • Czrna 81 Autorytet
    Postów: 2898 3333

    Wysłany: 13 marca 2018, 17:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meśka jak będzie z tego dzidzia to ch**j z tą kasą ;-) To my już teraz kciuki zaciskamy za ten piątek!!!

    Meśka, Lunaris lubią tę wiadomość

    Czarna81
    22 cs.
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 13 marca 2018, 17:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mine zazdroszczę :)
    Ja mam taką konsolkę do renowacji, jak się zaczniesz nudzić to daj znać.

    Hania, kariotypy warto zrobić, jest to zawsze jakaś wiedza. Ale jeśli nie masz w rodzinie przypadków to sens ma tylko robienie kariotypów obojga partnerów. Czy zły kariotyp może wpływać na zagnieżdżenie? Ciężko ocenić. A już czym różnią się te badania na test DNA to nie mam pojęcia. Może to są jakieś rozszerzone pakiety?


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 marca 2018, 17:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meśka kciuki <3 już się ekscytuje na Twoje iui.

    Nowa - ja rozkrecilam krzesła, zeszlifowalam, pomalowalam na biało i czeka mnie wymiana gąbki i tapicerki. Mam jeszcze komodę starą lakierowaną i mam zamiar ją zeszlifować, pomalować, a front jest lakierowany na wysoki połysk więc okleję go okleiną i wymienię gałki.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 marca 2018, 17:10

    Meśka, Malgonia, Luna1993 lubią tę wiadomość

  • Meśka Autorytet
    Postów: 1542 1918

    Wysłany: 13 marca 2018, 17:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czrna 81 wrote:
    Meśka jak będzie z tego dzidzia to ch**j z tą kasą ;-) To my już teraz kciuki zaciskamy za ten piątek!!!

    Tylko dzis poszedl prawie tysiac... mowie mojemu czy liczyl ile my na to juz wydalismy ? Ze wszystko na marne.. a on mi wyjezdza z haslem ze na marne by bylo jakby kupil sobie za to butelke dobrej whisky i wypil a tak staramy sie zrobic cos pozytywnego...
    Zaskoczyl mnie ...

    lamka, Czrna 81, Malgonia, Cabrera, Luna1993, Flowwer, Minie Black, Koteczka82, summer86, Anna Stesia, KateHawke, nenusia, Emiilka, MaryAnn, ANkaG, Morusek, Karma88, Bajkaaa, MOJE, Lunaris, sAnsa_28, Jeżowa, Jedna_z_Wielu lubią tę wiadomość

    19.11.2018 laparo - jajowody przedmuchane, bez endomendy
    Starania od lipca 2016 r.
    Synuś ❤️ 11.2014 r.
  • Czrna 81 Autorytet
    Postów: 2898 3333

    Wysłany: 13 marca 2018, 17:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meśka wrote:
    Tylko dzis poszedl prawie tysiac... mowie mojemu czy liczyl ile my na to juz wydalismy ? Ze wszystko na marne.. a on mi wyjezdza z haslem ze na marne by bylo jakby kupil sobie za to butelke dobrej whisky i wypil a tak staramy sie zrobic cos pozytywnego...
    Zaskoczyl mnie ...
    Meśka ja się wcale nie dziwię że za niego wyszłaś, świetny facet! ;-)

    Luna1993, Meśka lubią tę wiadomość

    Czarna81
    22 cs.
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 13 marca 2018, 17:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meśka, normalnie po takim tekście to my mi trzy jajka na raz pękły :)

    Luna1993, Meśka, Flowwer, Minie Black, Czrna 81, Anna Stesia, Emiilka, ANkaG, Lunaris, blue00, Jeżowa lubią tę wiadomość


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • Hania34 Przyjaciółka
    Postów: 269 24

    Wysłany: 13 marca 2018, 17:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja też nie pilnuj go ;)

    Meśka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 marca 2018, 17:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój Mąż dzisiaj usłyszał od kolegi że nie jest prawdziwym katolikiem bo robi ivf. Przeplakalismy chyba godzinę zanim to podniosłam na duchu. Ludzie są straszni. Tak łatwo przychodzi im ocenianie..

  • Hania34 Przyjaciółka
    Postów: 269 24

    Wysłany: 13 marca 2018, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jak ANA wyszło dobrze to jest sens robić ana2 czy te komórki nk?Staram się ogarnąć to wiedzę z forum ale chyba za krótka jestem także sory za te pytania. Skąd wy dziewczyny macie takie orginalne zainteresowania?Samouki?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 marca 2018, 17:22

  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 13 marca 2018, 17:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelcia wrote:
    Mój Mąż dzisiaj usłyszał od kolegi że nie jest prawdziwym katolikiem bo robi ivf. Przeplakalismy chyba godzinę zanim to podniosłam na duchu. Ludzie są straszni. Tak łatwo przychodzi im ocenianie..

    Staram się wyzbyć wrodzonej złośliwości, ale chyba bym mu jakoś po katolicku ładnie odpowiedziała. Skąd w ludziach tyle podłości się bierze.
    Ja rozumiem, ze czasem coś się palnie na zasadzie "a jeszcze sobie urodzisz", bo powiedzmy, ze ktoś nie pomyśli, ale intencje ma dobre, ale takiego złośliwego wbijania szpili nie rozumiem. Jak taki katolik to niech się modli, żeby Wam się udało.

    Czrna 81, Frelcia, Morusek, Lunaris, moyeu lubią tę wiadomość


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • Hania34 Przyjaciółka
    Postów: 269 24

    Wysłany: 13 marca 2018, 17:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MOJE ja miałam dwie nieudane inseminacje na własnych cyklach ,gdzie wiadomo, że jeden pęherzyk i się zastanawiam
    czy jest sens w stymulacje iść?Że im więcej tym szansa większa?

  • Hania34 Przyjaciółka
    Postów: 269 24

    Wysłany: 13 marca 2018, 17:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malgonia syty głodnego nie zrozumie.Miałam taką koleżankę -zatwardziała PISówa i katoliczka ,a potem
    Sama na in-vitro leciała ,a tak krytykowała.Nie ma się problemu to się nie zrozumie

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 marca 2018, 17:32

    Czrna 81, MOJE lubią tę wiadomość

  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 13 marca 2018, 17:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelcia wrote:
    Mój Mąż dzisiaj usłyszał od kolegi że nie jest prawdziwym katolikiem bo robi ivf. Przeplakalismy chyba godzinę zanim to podniosłam na duchu. Ludzie są straszni. Tak łatwo przychodzi im ocenianie..

    dlatego ja nikomu nie mowie. U nas wie mama i moja przyjaciolka, oddzialowa cos tam wie ale nie wszystko.

    nie warto sie przejmowac takim gadaniem, to brak wiedzy innych ludzi na trmat in vitro. Kazdy jest madry jak go to nie musi dotyczyc.

    Po prostu brak slow normalnie na takie zachowanie i glupie gadanie..

    Frelcia lubi tę wiadomość

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • Meśka Autorytet
    Postów: 1542 1918

    Wysłany: 13 marca 2018, 17:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My o inseminacji tez nikomu nie mówimy. W sumie to wiecie tylko Wy :)

    19.11.2018 laparo - jajowody przedmuchane, bez endomendy
    Starania od lipca 2016 r.
    Synuś ❤️ 11.2014 r.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 marca 2018, 17:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zaczęłam czytać bloga "odnawialnia". Stół miałam w takim lakierem chemoutwardzalnym (fornir na wysoki polysk) zaczęłam od opalarki i cykliny... Później papier ścierny i heja!
    Lamka jaką farbą malowalas ? Akrylowa?
    Malgonia jak się odkuje po badaniach to mam w planie toaletke z dużym lustrem też prl, później mogę pomóc Ci w konsoli :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 marca 2018, 17:40

  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 13 marca 2018, 17:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Minie Black wrote:
    Ja zaczęłam czytać bloga "odnawialnia". Stół miałam w takim lakierem chemoutwardzalnym (fornir na wysoki polysk) zaczęłam od opalarki i cykliny... Później papier ścierny i heja!
    Lamka jaką farbą malowalas ? Akrylowa?
    Malgonia jak się odkuje po badaniach to mam w planie toaletka z dużym lustrem też prl, później mogę pomóc Ci w konsoli :)

    Haha, Dzięki :) Szczerze to ja bym się chętnie sama za to zabrała, bo lubię prace manualne, ale niestety nie mam warunków.. Ja to nawet planowałam jak zajdę w ciążę iść do wujka, żeby mnie nauczył glazurę układać, bo bardziej bym się w takiej manualnej pracy odnalazła, ale jak podźwigałam płytki przy remoncie to mi odeszła ochota :P Chyba, ze zacznę mozaiki układać :)

    Czrna 81 lubi tę wiadomość


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
‹‹ 135 136 137 138 139 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ