X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie MARCOWE TESTOWANIE – PIERWSZY POWIEW WIOSNY
Odpowiedz

MARCOWE TESTOWANIE – PIERWSZY POWIEW WIOSNY

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 marca 2018, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malgonia wrote:
    A tak jeszcze wrócę na moment do tematu znajomych z pracy i katolicyzmu. Do parafi mojej kolezanki z pracy przyjechal swiety obraz. Poszla na wieczorne przywitanie tego obrazu, wrocila do domu po czym ubrala sie i wrocila tam na nocna msze o polnocy by pomodlic sie w intencji mojego dziecka. Ja sie dzis az poplakalam.
    Takie koleżanki to Skarb <3

    Anaaa90, Malgonia lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 marca 2018, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malgonia piękne! Ja zawsze jedną komunie w miesiącu ofiarowuję za naszych znajomych, którzy nie mogą mieć dzieci. Nie wiem czy to już kiedyś pisałam, ale jak staraliśmy się o drugiego szkraba, to właśnie tej jednej niedzieli prosiłam, że my już mamy dziecko jedno, jeśli się da to niech da to drugie nam przeznaczone im, bo oni bardziej na to zasługują, żeby w końcu mieli ten spokój w sobie, bo ona bardzo bardzo rozpaczała. Niedługo potem zobaczyłam dwie kreski na teście (cykl miał być bezowu) a dwa dni potem, znajomi powiedzieli, że składają papiery do ośrodka adopcyjnego. Gdzie on był od początku na nie. Dla mnie to był znak, że tak właśnie Bóg rozdał karty :) po swojemu ale każdy zadowolony!

    Anaaa90, Malgonia, Anna Stesia, KateHawke, Czrna 81, MaryAnn lubią tę wiadomość

  • Rucola Autorytet
    Postów: 9480 12469

    Wysłany: 14 marca 2018, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Siwulec wrote:
    Rucola u Ciebie już końcówka 14 tc ?!! Kurde ale leci ;) Nio dokucza czy grzeczny bobas ?
    mój Bobas jest mega grzeczny już teraz a na usg wydaje się bardzo pogodnym dzieckiem. Wiem, ze dziwnie to brzmi ale mój Nio jest taki słodki i pocieszny.... Życzę Wam wszystkim takiego Skarbusia w brzuchu :)

    Flowwer, Malgonia, Siwulec, Anna Stesia, Bajkaaa, admiralka, Karma88, Phnappy, nenusia, KateHawke, ANkaG, Emiilka, Yoselyn82, Izape_91, Jeżowa lubią tę wiadomość

    #wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 14 marca 2018, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Millvaa wrote:
    Bocianiątko, chyba możesz mnie zaznaczyć że się udało!

    Dzisiaj beta 190, progesteron 38,80, 15dpo. A wgl nie wierzyłam w ten cykl, bo to po biochemicznej..
    Ale cuda się dzieją!!! Kolejne weteranki przechodzą na ex-testerki - zapraszam !!
    Co brałaś w szczęśliwym cyklu ?

    Malgonia, Anna Stesia, Bocianiątko, ANkaG lubią tę wiadomość

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Rucola Autorytet
    Postów: 9480 12469

    Wysłany: 14 marca 2018, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    frezyjciada wrote:
    Malgonia piękne! Ja zawsze jedną komunie w miesiącu ofiarowuję za naszych znajomych, którzy nie mogą mieć dzieci. Nie wiem czy to już kiedyś pisałam, ale jak staraliśmy się o drugiego szkraba, to właśnie tej jednej niedzieli prosiłam, że my już mamy dziecko jedno, jeśli się da to niech da to drugie nam przeznaczone im, bo oni bardziej na to zasługują, żeby w końcu mieli ten spokój w sobie, bo ona bardzo bardzo rozpaczała. Niedługo potem zobaczyłam dwie kreski na teście (cykl miał być bezowu) a dwa dni potem, znajomi powiedzieli, że składają papiery do ośrodka adopcyjnego. Gdzie on był od początku na nie. Dla mnie to był znak, że tak właśnie Bóg rozdał karty :) po swojemu ale każdy zadowolony!
    Kochana zapisałaś się na forum? bo Cię coś nie widzę

    #wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 14 marca 2018, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fryzjelda widac tak mialo być. Kto wie, co im jeszcze przeznaczone. Ja wierze, ze kazda z nas bedzie miec maluszka. Oby tylko szybciej niz pozniej.


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 marca 2018, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rucola tak, ale jeszcze nie obczaiłam do końca jak tam się poruszać ;)

    Rucola lubi tę wiadomość

  • Lena21 Autorytet
    Postów: 2201 6393

    Wysłany: 14 marca 2018, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane No kurczę wszystkiego nie nadrobię, bo byłam pare dni w szpitalu, dopiero mnie wypuścili, ale zerknęłam na listę i widzę nowe serduszka :) ogromne gratulacje i trzymam kciuki za spokojne ciąże <3

    Wiruski dla wszystkich czekających na testowanie :)
    &@€!;?!&@!((€’¥£%#}>¥=+*$?,}]]?£•=+^$>#},?£•*%&!!?;:,)!@@€)!

    lamka, Malgonia, Siwulec, Kargo31, KateHawke, Bocianiątko, Lunaris, Czrna 81, MOJE, ANkaG, Karma88, Izape_91 lubią tę wiadomość

  • Lucia88 Autorytet
    Postów: 792 794

    Wysłany: 14 marca 2018, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lena21 wrote:
    Kochane No kurczę wszystkiego nie nadrobię, bo byłam pare dni w szpitalu, dopiero mnie wypuścili, ale zerknęłam na listę i widzę nowe serduszka :) ogromne gratulacje i trzymam kciuki za spokojne ciąże <3

    Wiruski dla wszystkich czekających na testowanie :)
    &@€!;?!&@!((€’¥£%#}>¥=+*$?,}]]?£•=+^$>#},?£•*%&!!?;:,)!@@€)!

    Dziękujęmy za wiruski!
    A co się stało, że w szpitalu?
    Już wszystko w porządku?

    PRZERWA W STARANIACH

    29.05- neurolog
    31.05- psychiatra
  • admiralka Autorytet
    Postów: 1992 3383

    Wysłany: 14 marca 2018, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milva wiesz, jak mnie Twoje kreski cieszą!! <3 <3 Rośnijcie zdrowo :*

    Millvaa lubi tę wiadomość

    atdc9vvjhr7v1l6t.png

    h84f9vvj1bgblfir.png

    03.08.2017 - Nasze cuda 8tc [*]
    16.12.2017 - Marysia 15tc [*]
  • Millvaa Przyjaciółka
    Postów: 73 111

    Wysłany: 14 marca 2018, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    Ale cuda się dzieją!!! Kolejne weteranki przechodzą na ex-testerki - zapraszam !!
    Co brałaś w szczęśliwym cyklu ?
    W sumie to nic nowego. Letrozole, estrofem w czasie owulacji, luteinę pod język od 1 do 8 dpo i tyle.. Ale coś mi się wydaje.. ze zaskoczyło dzięki Metronidazolowi.
    W poprzednim cyklou obydwoje z mężem łykaliśmy Metronidazol przez 5 dni. I wtedy w tym cyklu była biochemiczna, a teraz znowu coś zaskoczyło. Nie wiem, czy to przypadek :)

    A, i w tym łykałam jeszcze Ashawandę - ale to raczej efekt placebo :D

    Rucola lubi tę wiadomość

    16udgov3jpneva83.png
    22cs - 15dpo bhcg 190,00 -> 17dpo bhcg 512,82
    21cs - cb
  • agulineczka Autorytet
    Postów: 6061 6542

    Wysłany: 14 marca 2018, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milvaa gratulacje!

    Millvaa lubi tę wiadomość

    Synek 2016 💚
    Córka 2018 💖
    Synek 2021 💚
  • Phnappy Autorytet
    Postów: 956 2036

    Wysłany: 14 marca 2018, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Siwulec wrote:

    My z Malgonia teraz obstawimy listopad bo ponoć kobietom się ten miesiąc na porody nie podoba wiec cała porodówka dla nas ;)

    Ja też nie pogardzę, zwłaszcza że miałam termin poronionej ciąży na ten okropny, zimny, ble listopad...
    Boją się córek skorpionków że to będą takie wredne małpy, co na pewno się później złośliwią na forum ovu ;)

    PS. oczywiście sama jestem skorpion ;))

    Siwulec, Czrna 81 lubią tę wiadomość

    ckai43r8zmly7il4.png

    staramy się już ponad 2 lata :( - udało się!!
    aktualnie 2 cykl z CLO (pierwszy bez owu) - szczęśliwy podwójnie <3
    Maj 2017 - 13tc (8tc) poronienie zatrzymane :(
  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 14 marca 2018, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Phnappy, ja też złośliwy skorpion :P

    Siwulec, Phnappy lubią tę wiadomość

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • Meśka Autorytet
    Postów: 1542 1918

    Wysłany: 14 marca 2018, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hania34 wrote:
    meśka trzymam kciuki ja miałam dwie bezowocne :( oby tobie się udało w końcu wiosna idzie

    A gdzie mialas robione w ktorej klinice? I kazali Ci robic jakies badania przed ? Z krwi albo wymazy?

    19.11.2018 laparo - jajowody przedmuchane, bez endomendy
    Starania od lipca 2016 r.
    Synuś ❤️ 11.2014 r.
  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 14 marca 2018, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milvaa, jak ja uwielbiam takie wieści <3 po cichutku gratuluję i trzymam mocno kciuki!

    Millvaa lubi tę wiadomość

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 14 marca 2018, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meśka wrote:
    A gdzie mialas robione w ktorej klinice? I kazali Ci robic jakies badania przed ? Z krwi albo wymazy?

    Meśka, pytanie nie do mnie, ale ja miałam IUI poza kliniką, wymazy miałam robione do HSG w październiku a pierwsze IUI w marcu. Nie musiałam nic powtarzać, nawet przed drugą IUI w maju. Mężowi też nie kazali robić.

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • Phnappy Autorytet
    Postów: 956 2036

    Wysłany: 14 marca 2018, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Udało mi się na jutro umówić wizytę w medicover do mojego lekarza prowadzącego (monitoring robię na nfz trochę po znajomości). Jest on wśród polecanych na grupie mthfr na fb. Taki trochę panikarz, ale to dobrze - liczę, że da mi jakiś porządny zestaw zabezpieczający od razu i może nie będę musiała iść jeszcze raz do hematologa/genetyka...
    Zwłaszcza, że piszecie że przy pai homo to heparyna obowiązkowo :/ A ja co jak co mam zamiar za 1,5 tygodnia być w ciąży i wolę być zabezpieczona :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 marca 2018, 22:05

    Bocianiątko, Bajkaaa lubią tę wiadomość

    ckai43r8zmly7il4.png

    staramy się już ponad 2 lata :( - udało się!!
    aktualnie 2 cykl z CLO (pierwszy bez owu) - szczęśliwy podwójnie <3
    Maj 2017 - 13tc (8tc) poronienie zatrzymane :(
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 14 marca 2018, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milva, no bosko :)

    Lameczko, czy Ty widzisz jak zaczarowałaś dziewczynom owulacje?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 marca 2018, 21:47

    lamka lubi tę wiadomość


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 marca 2018, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Małgonia dziękuję Ci za słowa otuchy po tym nieszcząsnym lutym <3
    Sobie chyba też zaczarowałam, bo w końcu w 20dc przyszła i tak mi jajniki dają popalić, że nie wiem jak się nazywam :-D

    Rucola, Malgonia, summer86, KateHawke, Jeżowa lubią tę wiadomość

‹‹ 149 150 151 152 153 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ