X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie MARCOWE TESTOWANIE – PIERWSZY POWIEW WIOSNY
Odpowiedz

MARCOWE TESTOWANIE – PIERWSZY POWIEW WIOSNY

Oceń ten wątek:
  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 19 marca 2018, 16:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Admiralka!! Oooo jak dobrze! Dzielny turbo maluch! :) Kamień z serca!

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • Bajkaaa Autorytet
    Postów: 4691 6053

    Wysłany: 19 marca 2018, 16:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Admiralka gratuluję i życzę spokojnych 8 miesięcy ciąży :)

    Lamka cieszę się że wizyta udana i życzę Ci byś szybko ujrzała dwie kreski na teście ciążowym :)

    Reset i Emilka trzymam kciuki za Was jestem pewna że wszystko pójdzie gładko i będą piękne wyniki tylko szkoda że tak długo to trwa i tyle stresu

    I nie wiem co jeszcze miałam napisać
    Ale życzę każdej jednej pozytywnego tygodnia i samych dobrych wiadomości :)

    Edit: już wiem :)

    Tak Czarna pamiętam super był ten chłopak tak dbał o tą żonę, no ale jednak te wszelakie banany są wszędzie i niestety nie wiadomo co u niego

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 marca 2018, 16:11

    Czrna 81, reset, Emiilka lubią tę wiadomość

    bhywdf9hizoki5ai.png
    Córeczka <3 Zosieńka <3
  • Czrna 81 Autorytet
    Postów: 2898 3333

    Wysłany: 19 marca 2018, 16:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak Bajkaaa pamiętam że tamten wątek się roz***ał przez jakiegoś trola... Chociaż to wręcz głupie żeby taka duża paczka fajnych lasek wyniosła się przez jednego głupiego człowieka :-/ Najlepiej w ogóle nie reagować, nie komentować, nawet nie opie***ać,bo to tylko pożywka dla takich ludzi.

    Czarna81
    22 cs.
  • Bajkaaa Autorytet
    Postów: 4691 6053

    Wysłany: 19 marca 2018, 16:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tylko ze tam była inna sytuacja bo tamte dziewczyny miały siebie na fb i jedna z nich różne rzeczy opowiadała do ich rodzin i to było przegięcie poprostu,

    bhywdf9hizoki5ai.png
    Córeczka <3 Zosieńka <3
  • Emilkap11 Autorytet
    Postów: 454 508

    Wysłany: 19 marca 2018, 17:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    Emilkap 2 mies to nawet krótko bo do mojej MP czeka się od 3 do 6 mies. Zobaczysz przeleci czas szybko

    Flower również myślę, że te dwa miesiące szybko miną. Zwłaszcza, że wiosna za pasem, zaczną się wiosenne porządki, prace w ogrodzie, więc i głowę będzie czym zająć. Poza tym mam zamiar w tym czasie trochę się przygotować do wizyty. Kilka dni temu robiłam cytologię, za miesiąc mam USG piersi i zastanawiam się co jeszcze. Męczą mnie kariotypy bo wiem , że długo czeka się na ich wynik i mam dylemat czy robić na własną rękę, czy poczekać na decyzję doktora. Jeżeli chodzi o wymazy to wolę żeby doktor sam pobrał. Zresztą one mają chyba dość krótką ważność przy IVF więc wolę, żeby były "świeże".

    Malwas cieszy mnie to co piszesz o klinice i doktorze :-)

    Endometrioza,
    2 x laparoskopia
    4 x histeroskopia,
    leczenie napro
    2 x IUI 😢
    3 x IMSI 😢
    Aniołek 15 tc [*]💔
    10/2019 - ICSI - dwudniowiec 4a 😢
    11/2019 - FET - blastka 4.2.1 beta 8dpt 2,31 10dpt
    <1,2 😢
    09/2021 - FET - blastka 4.2.1 beta 10dpt 5,18 12dpt 1,4 😢
    Boże dlaczego nie zasłużyłam na ten cud...
  • Hania34 Przyjaciółka
    Postów: 269 24

    Wysłany: 19 marca 2018, 17:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A wy dziewczyny korzystacie z jakiś dofinansowań do in-vitro czy same płacicie?

  • Emilkap11 Autorytet
    Postów: 454 508

    Wysłany: 19 marca 2018, 17:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hania34 wrote:
    A wy dziewczyny korzystacie z jakiś dofinansowań do in-vitro czy same płacicie?
    Ja niestety za procedurę płacę. Mam tylko nadzieję na częściową refundację leków.

    Endometrioza,
    2 x laparoskopia
    4 x histeroskopia,
    leczenie napro
    2 x IUI 😢
    3 x IMSI 😢
    Aniołek 15 tc [*]💔
    10/2019 - ICSI - dwudniowiec 4a 😢
    11/2019 - FET - blastka 4.2.1 beta 8dpt 2,31 10dpt
    <1,2 😢
    09/2021 - FET - blastka 4.2.1 beta 10dpt 5,18 12dpt 1,4 😢
    Boże dlaczego nie zasłużyłam na ten cud...
  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 19 marca 2018, 17:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hania34 wrote:
    A wy dziewczyny korzystacie z jakiś dofinansowań do in-vitro czy same płacicie?

    Może sobie wróć do 15 strony w tym wątku i poczytaj, bo normalnie na takie pytania dwa razy w ciągu dwóch tygodni to aż się nie chce odpisywać. Deja vu mam.
    Za chwilę będą nas tu prosić o pokazanie PITa...

    Program lokalny jest prowadzony już nielicznie, myślę, że sobie wygoglasz w razie czego, które miasta służą pomocą. Z dobrego serca podpowiem: nieliczne. Kraków właśnie zablokował projekt w tej sprawie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 marca 2018, 17:16

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • Hania34 Przyjaciółka
    Postów: 269 24

    Wysłany: 19 marca 2018, 17:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję za odpowiedź może mi umknęło. Wiem, że nieliczne. Co ty ostatnio reset taka nerwowa.. spokojnie uśmiechnij się Pytam bo mój gin mi zaleca 4 inseminacje a potem już in-vitro.Jestem po 2 więc czarno to widzę

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 marca 2018, 17:28

  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 19 marca 2018, 17:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hania34 wrote:
    Dziękuję za odpowiedź może mi umknęło. Wiem, że nieliczne. Co ty ostatnio reset taka nerwowa.. spokojnie uśmiechnij się Pytam bo mój gin mi zaleca 4 inseminacje a potem już in-vitro.Jestem po 2 więc czarno to widzę

    Nerwowa jestem, bo od miesiąca albo dwóch co tu wejdę to widzę dziwne pytania.
    Wielokrotnie się tu uśmiecham i żartuję, ale na pewne kwestie cierpliwość mi się wyczerpała.

    Poza tym ciężko dyskutować z Twoim ginekologiem. Skoro do niego chodzisz to chyba wypadałoby akceptować jego sposób leczenia. Jeśli Ci się wydaje, że coś jest nie tak - wówczas warto szukać dalej. Porównywanie się na forum nie ma większego sensu (bo co przykładowo Frelcia mogłaby mieć i z 12 iui, a okazałyby się bezsensowne, ja też np. nie biorę pod uwagę 4 x iui bo jestem w takim, a nie innym wieku, więc szukam lekarza, który chce działać, a nie czekać i wyciągać kasę).

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2018, 17:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    admiralka wrote:
    Beta 533, kamień z serca! <3
    Gratuluje!!!

  • Emilkap11 Autorytet
    Postów: 454 508

    Wysłany: 19 marca 2018, 17:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czarna81 Bajka chyba domyślam się o jakim wątku piszecie, a ten chłopak miał nick Szygas o ile się nie mylę i też podziwiałam jego zaangażowanie w starania. Podczytywałam ten wątek bo podobnie jak tutaj można się było dużo dowiedzieć w sferze badań, supli, lekarzy. Niestety jedna czy dwie "wariatki" zaorały taki fajny wątek. Szkoda.

    Czrna 81 lubi tę wiadomość

    Endometrioza,
    2 x laparoskopia
    4 x histeroskopia,
    leczenie napro
    2 x IUI 😢
    3 x IMSI 😢
    Aniołek 15 tc [*]💔
    10/2019 - ICSI - dwudniowiec 4a 😢
    11/2019 - FET - blastka 4.2.1 beta 8dpt 2,31 10dpt
    <1,2 😢
    09/2021 - FET - blastka 4.2.1 beta 10dpt 5,18 12dpt 1,4 😢
    Boże dlaczego nie zasłużyłam na ten cud...
  • Hania34 Przyjaciółka
    Postów: 269 24

    Wysłany: 19 marca 2018, 17:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może i masz rację , masz większą wiedzę i doświadczenie niż ja. U mnie przyczyna niezdiagnozowana.Mam 34 lata więc nie wiem czy iui warto czy nie(miałam 2) ... tak mi radzą . Chodzę do ginekologów niby najlepszych w rejonie, ale jak się okazuje wszystko co oni mowią wy zaprzeczacie, więc przestaję im ufać. Pytam was bo macie styczność jak widać z b douczonymi .Może kwestia większe miasto? Nie wiem. A i mój jest funduszowy, więc chyba nie chodzi o kasę tym bardziej, że na iui też do Poznania jeżdżę. Przepraszam, że cię denerwuję. To mogę meilskę pić i zieloną herbatę??

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 marca 2018, 17:49

  • agulineczka Autorytet
    Postów: 6061 6542

    Wysłany: 19 marca 2018, 17:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malwas ja nie wypuszczam wczesniej powietrza ze strzykawki. Moze nabiore z czasem wprawy.

    Malwas lubi tę wiadomość

    Synek 2016 💚
    Córka 2018 💖
    Synek 2021 💚
  • Bajkaaa Autorytet
    Postów: 4691 6053

    Wysłany: 19 marca 2018, 17:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emilka dlatego niestety ale lepiej za dużo nie pisać w otwartym wątku o sobie bo można sobie zaszkodzic...

    Reset podpisuje się pod tym co napisałaś :)
    Edit:
    Oczywiście mam na myśli podawanie swoich danych w otwartym forum bo banany korzystają z tego niestety

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 marca 2018, 17:48

    reset lubi tę wiadomość

    bhywdf9hizoki5ai.png
    Córeczka <3 Zosieńka <3
  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 19 marca 2018, 17:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hania34 wrote:
    Może i masz rację , masz większą wiedzę i doświadczenie niż ja. U mnie przyczyna niezdiagnozowana.Mam 34 lata więc nie wiem czy iui warto czy nie(miałam 2) ... tak mi radzą . Chodzę do ginekologów niby najlepszych w rejonie, ale jak się okazuje wszystko co oni mowią wy zaprzeczacie, więc przestaję im ufać. Pytam was bo macie styczność jak widać z b douczonymi .Może kwestia większe miasto? Nie wiem. A i mój jest funduszowy, więc chyba nie chodzi o kasę tym bardziej, że na iui też do Poznania jeżdżę. Przepraszam, że cię denerwuję. To mogę meilskę pić i zieloną herbatę??

    Nie o moje nerwy chodzi, ja sobie z nimi - na szczęście - umiem poradzić. Chodzi o to, że czytam jedną stronę wcześniej, że zastanawiasz się, czy brać duphaston przepisany przez LEKARZA (i co? zaufasz obcym babom na forum, a nie lekarzowi? A może tu siedzi znudzona gimnazjalistka albo inna studentka socjologii, która pisze pracę magisterką nt. funkcjonowania współczesnego społeczeństwa w internecie?). Dziewczyno, lekarz Ci przepisał lek, więc go słuchaj (inna sprawa, że połowa dziewczyn wręcz marzy o takim zapobiegliwym lekarzu!). Zadziwiasz mnie też tym, że acard ordynujesz sobie sama jak cukierki, a leku na receptę nie będziesz brać, bo Ci doktor reset tak doradzi?

    Co do melisy - tak, możesz pić. Zieloną herbatę chyba też, ale to potwierdzi Ci pewnie Nika...

    Ja też zaczynałam karierę z forum z milionem pytań. Ba, też podważałam zdanie mojego lekarza, ale jednak o stosowanie leków tu nie pytam i jeśli już uważam je za zbędne to najpierw stwierdzam, że czas zmienić lekarza.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 marca 2018, 18:05

    Siwulec lubi tę wiadomość

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • Emilkap11 Autorytet
    Postów: 454 508

    Wysłany: 19 marca 2018, 17:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też jestem przeciwnikiem ujawniania swojej tożsamości w takich miejscach. Nigdy nie wiadomo kto to czyta i jakie ma zamiary.

    Endometrioza,
    2 x laparoskopia
    4 x histeroskopia,
    leczenie napro
    2 x IUI 😢
    3 x IMSI 😢
    Aniołek 15 tc [*]💔
    10/2019 - ICSI - dwudniowiec 4a 😢
    11/2019 - FET - blastka 4.2.1 beta 8dpt 2,31 10dpt
    <1,2 😢
    09/2021 - FET - blastka 4.2.1 beta 10dpt 5,18 12dpt 1,4 😢
    Boże dlaczego nie zasłużyłam na ten cud...
  • Czrna 81 Autorytet
    Postów: 2898 3333

    Wysłany: 19 marca 2018, 18:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emilkap11 wrote:
    Czarna81 Bajka chyba domyślam się o jakim wątku piszecie, a ten chłopak miał nick Szygas o ile się nie mylę i też podziwiałam jego zaangażowanie w starania. Podczytywałam ten wątek bo podobnie jak tutaj można się było dużo dowiedzieć w sferze badań, supli, lekarzy. Niestety jedna czy dwie "wariatki" zaorały taki fajny wątek. Szkoda.
    Ja tak samo :-) To był pierwszy wątek z Ovufriend na jaki trafiłam. Sama nie miałam jeszcze konta ale miło było je czytać,bo takie fajne i zżyte towarzystwo (jak nasze! :-D ) Szkoda mi było jak się skończył, ciekawa byłam czy w końcu się dziewczynom udało. Mam nadzieję że większość już z wózkiem na spacery pomyka, a reszta niedługo dołączy :-)

    Czarna81
    22 cs.
  • Bajkaaa Autorytet
    Postów: 4691 6053

    Wysłany: 19 marca 2018, 18:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czarna to odpowiem Ci że zostało kilka którym się nie udało ale walczą dalej :)

    Czrna 81 lubi tę wiadomość

    bhywdf9hizoki5ai.png
    Córeczka <3 Zosieńka <3
  • Hania34 Przyjaciółka
    Postów: 269 24

    Wysłany: 19 marca 2018, 18:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie powiedziałam, że was posłucham ;p Przestaję ufać ginowi, bo efektu nie ma. Zastanawiam się czy można przedobrzyć progesteron po prostu. Bo mam wyniki w normie do tego duphaston . Z tym acardem masz rację to była głupota, zmylił mnie lekarz ogólny i fakt, że lek nie na receptę

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 marca 2018, 18:35

‹‹ 194 195 196 197 198 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ