X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie MARCOWE TESTOWANIE – PIERWSZY POWIEW WIOSNY
Odpowiedz

MARCOWE TESTOWANIE – PIERWSZY POWIEW WIOSNY

Oceń ten wątek:
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 23 marca 2018, 22:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reset i Emilka jesteście wielkie i na pewno zdalyscie śpiewająco.

    Frelcia kciuki mocne za jutro! :-)

    Frelcia, Emiilka lubią tę wiadomość

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 marca 2018, 22:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kotowa w ciąży z córką wymiotowałam raz. Teraz raz na godzinę. A zawsze mówiłam, że ciąża to nie choroba :( dobrze chociaż, że są leki, które to jakoś zatrzymują. Z jednej strony każdej z Was życzę wymiotów ciazowych, ale nie aż takich :*

    Siwulec, Lunaris lubią tę wiadomość

  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 23 marca 2018, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meśka wrote:
    Reset na prawie sie znam jak na stymulacji do IvF ;) powiedz mi Kochana czy trzeba zdac egzaminy z kazdego dnia zeby zaliczyc calosc ? Bo mowisz ze z jednego nie jestes zadowolona ... ;(

    Tak, przez cztery dni piszemy pięć egzaminów (prawo cywilne, karne, administracja, gospodarcze i etyka). Polega to na tym, że dostajemy akta np. 50 stron, które wyglądają jak prawdziwe, a następnie mamy podjąć decyzję, czy gdyby to był nasz klient to np. w jego imieniu pisalibyśmy pozew czy raczej nie. I jeśli pozew to siadasz do swojego komputera i piszesz pozew taki jak w zyciu. Masz do dyspozycji przepisy, orzecznictwo i komentarze do ustaw (wszystko z domu wieziemy w walizkach!), nie wolno mieć podręczników, wzorów itp. Na koniec każda część jest oceniania w skali 2-5, gdzie 2 to niezaliczone i musisz mieć z każdej części pozytywną ocenę.
    Jak nie zdajesz jednej to czekasz rok na kolejną szansę, płacisz jedyne 1700 zł i znów od nowa to samo.

    Bez tego egzaminu nie można uzyskać tytułu radcy prawnego/ adwokata/ notariusza itp. (chyba, że jako doktor nauk prawnych)

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 marca 2018, 22:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Siwulec, uwielbiam! Ja czuję, że panuje nad całym światem, niczym P8nkie i Mózg

    Siwulec lubi tę wiadomość

  • Kotowa Autorytet
    Postów: 2992 3627

    Wysłany: 23 marca 2018, 22:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 czerwca 2021, 16:23

    Małgosia 24tc +15.08.2015💔
    09.2016 - 1 ICSI PGD: 22 oocyty->18 zarodków->0 po PGD
    02.2017 - 2 ICSI PGD: 20 oocytów->14 zarodków->1 po PGD-> cb 😔
    10.2017 - 3 ICSI PGD: 19 oocytów->12 zarodków->2 po PGD
    02.2018 - crio 1 blastki 😔
    06.2018 - crio 1 blastki 😔
    05.2019 - 4 ICSI PGD: 20 oocytów->16 zarodków->2 po PGD
    12.2019 - cb😔
    09.2020 - "niespodzianka!"
    Jasiek 15tc +23.11.2020💔
    03.2021 - crio 1 blastki 😔
    06.2021 - crio 1 blastki 😔
    02.2022 - 5 ICSI PGD: 14 oocytów->2 blastki->1❄po PGD
    09/2022 - crio blastki, 5dpt - 16, 7dpt - 40, 9dpt - 113, 11dpt - 382, 19dpt - 6563,
    4/10 - usg, crl 9,1mm, ❤ 135/min
    Alicja ❤️ 26/05/23, 3600g, 50cm
  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 23 marca 2018, 22:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Muszę Was dziewczyny uprzedzić że "nudności poranne" są tylko z nazwy. U jednych są tylko rano, u innych po południu reszta rzyga cały dzień. Jednym przechodzi po miesiącu, dwóch, inne dziewczyny maja tak całą ciążę. To indywidualna sprawa.
    Taka cena macierzyństwa...
    Mnie to ominęło choć torsje okropne miałam przez 2 miechy- nie podchodziłam w ogóle do lodówki bo od razu w WC siedziałam i mną rzucało. Za to dostałam cudowną infekcję dolną na 5 miesięcy :] żeby było sprawiedliwie.

    CEL jest warty tych męczarni <3 !

    Luna1993 lubi tę wiadomość


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 marca 2018, 22:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reset mam ogromną nadzieję, że ten jeden będzie chociaż na 3 ! :)

    reset lubi tę wiadomość

  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 23 marca 2018, 22:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to nadrobiłam blisko 50 stron :o Jesteście niemożliwe :)

    Blue, AnkaG - gratulacje z powodu ciąży :*
    Melevis - uwielbiam Twoją córę! <3 Zresztą Stasia nam też tu wrzucaj, też jest cudny!
    Malwas i Admiralka - super, że beta rośnie! I to jak imponująco!
    Nadzieja - mam nadzieję, że u córy beta zacznie już rosnąc idealnie wg wszelkich norm i wytycznych. Kciuki!
    Phnappy - gratuluje!
    Lunaris - gratuluję samochodu! Szerokości!
    Anaa - na takiej marcowej zielonej fali to się musi udać!
    Flower - ale jaja! ;) Gratuluję synka zatem! To Ci niespodzianka :)
    Meśka - chłopy takie są. Przeczekaj chwilę, a potem pogadaj.
    Malgonia - cieszę się z wyników. Pamiętam jak przed egzaminem Ci linkowałam badania, widzisz - jest optymistycznie mimo wszystko!

    Lunaris, Malgonia, Meśka, ANkaG, Flowwer, blue00, Frelcia lubią tę wiadomość

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 marca 2018, 22:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wiem, że każda z Was oddała by wszystko żeby czuć to co ja, dlatego głupio mi narzekać :( jestem najszczęśliwsza na świecie, ale czuję się jak niepełnosprawna przywiązana do kibla. Czasami płakać mi się chce. Obiecuję już nie marudzić :*

  • Siwulec Autorytet
    Postów: 3166 5686

    Wysłany: 23 marca 2018, 22:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luba proszę marudź nam !!!
    Boże jakie to forum jest cudowne <3
    Kocham Was wszystkie i tak bardzo zaciskam za wszystkie kciuki :*. Ile bym dała żeby Was przytulić :*
    Malgonia uwielbiam <3

    Luna1993, lamka, Malgonia, Flowwer, Morusek lubią tę wiadomość

    relgwn15fhhth20g.png
    30.05 - 9dpo HCG 2,24; 04.06 - 14dpo HCG 268,80; 06.06 - 16doo HCG 496,00; 13.06 - 24dpo HCG 8619,00
    20.06 zarodek 3,4mm z czynnością serca
    02.2018 - 12tc [*] ♥️
    Siła jest kobietą <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 marca 2018, 22:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luna współczuję Ci, mam nadzieję że lekarz da Ci jakiś skuteczny lek.

    Luna1993 lubi tę wiadomość

  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 23 marca 2018, 22:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luna ja wcale Ci nie zazdroszczę :* jedyny plus że jak bym była na Twoim miejscu to może zgubiłabym moje grube dupsko :P
    Zazdrościć to można spokojnej, nudnej ciąży a nie takich akcji. Trzymam kciuki żeby wreszcie się uspokoiło.

    Uciekam dziewczyny- Ciastek tuż tuż zaraz wróci to trzeba się wypachnić :D zrobić miłe powitanie :D ...a rano powiedzieć że wydałam oszczędności na auto :P

    Luna1993, blue00 lubią tę wiadomość


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 23 marca 2018, 22:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Siwulec Ty chyba naprawde jesteś jyż slodko pijaniutka ;)

    Reseciku :* teraz to juz tylko zajsc.. choc cos mam zle przeczucia. Ale zobaczymy, moze jutro w koncu skoczy temperatyrka.

    Luna1993 lubi tę wiadomość


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 marca 2018, 22:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja Też nadrobilam i podłącze się z wszystkimi gratulacjami i przytulasamido Reset bo ogarnęłaś to szybciej niż ja i dodam że podziwiam Was za te egzaminy! Nie dla mnie takie cośa Wam życzę samych 5 i 4 co najmniej!
    Dziękuję za Wasze gratulacje jestem cała happy że beta taka jaką chciałam zobaczyc i ze było widać kropkę także niech Nam zajączek rośnie i Luna przytulam z całych sił ponieważ miałam trochę nudności z córką ale to nie była tragedia i tego się najbardziej boję bo mam refluks,nadkwasnosc i nienawidzę wymiotować tylko nie to!My idziemy odpoczywać bo jutro porządki okna itd ale na spokojnie z pomocą M bo czasu do świąt niewiele a ja do środy pracuje więc czasu będzie mało na cokolwiek!
    Dobranoc i czekamy na dalszy ciąg zielonej fali

  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 23 marca 2018, 22:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reset Emilka ja wierzę że będzie dobrze! U siebie też liczę na jakiś cud z nieba. Niemożliwe że ani nie zjde w ciążę ani nie zdam egzaminu. Co się musi zadziac.

    Dziewczyny nie smutac się jest weekend!

    Ja poszłam biegać sama i zrobiłam znowu @5 km , tylko póki co nie widzę efektów na nogach. Brzuch mi się wyrobił i wyszczuplilale nie o to mi chodziło!

    Z dobrych wieści udało mi się męża namówić na nowego owerloka więc w przyszłym tygodniu będzie szaleństwo ♥️♥️♥️

    Idę spać bo jestem padnięta! Dobranoc:)

    reset, Hania34, Emiilka lubią tę wiadomość

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • Koteczka82 Autorytet
    Postów: 3672 3490

    Wysłany: 24 marca 2018, 00:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelcia kciuki za jutro!!!

    Dzięki za odpowiedź na moje pytanie, niestety nie mierze temperatury, a moje ciało jest tak nieprzewidywalne że niestety nie mogę stwierdzić kiedy dokładnie mam ovu, chociaż patrząc po objawach to między 11 a 16 dc bo wtedy pękają mi plecy i brzuch a potem mnie wypryszcza. Poczekam do 18dc i zacznę brać dupka.

    Dobranoc dziewczyny

    Michałek 04.04.2009 - Nasz skarb.
    Aniołek 08.11.2016//Aniołek 08.02.2017 //2.05.2020 Aniołek

    ONA: 39 lat
    Hiperprolaktynemia - Bromergon
    IO - Siofor 500mg
    ANA 3+ - Encorton 10mg
    3 cykle z Clo ❌
    Zioła ojca Sroki ❌
    Wiesiołek
    1 cykl Aromek 1x1 ❌
    2 cykl Aromek 2x1 ❓


    ON: 38 lat
    Okaz zdrowia
    Nasienie - Normozoospermia✅
    Suple: magnez z B6, kwas foliowy, vit D3 i E, astaksantyna, cynk.


    Droga do sukcesu jest zawsze w budowie...
  • olik321 Autorytet
    Postów: 3102 4064

    Wysłany: 24 marca 2018, 03:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luna widziałam ze tu piszesz o wymiotach, przechodziłam to samo i niestety ale lekarz mnie wyzwał i to nie jeden!! Jeśli wymiotów jest więcej niż 3-4 na dzień max 5 to powinnaś być w szpitalu na kroplówce lub załatwić do domu kroplówki.
    Inaczej się odwodnisz i będziesz "wyjałowiona", a maluch nie będzie miał skąd brać mikroskładników.
    Nie ma leku na tę cudowną dolegliwość. Są dla osób po chemioterapii, ale mi radzono by stosowac je w wyjątkowych sytuacjach, ale każdego dnia nie wolno.

    Przepraszam, że taki wykład i tak się wcięłam, ale jak czytam Twoje posty to jakbym siebie czytała pare tygodni temu. Także do lekarza marsz! :)

    Luna1993 lubi tę wiadomość

    <3 synek 18.08.18

    f2w3xzkrtbku6fy9.png
  • Hania34 Przyjaciółka
    Postów: 269 24

    Wysłany: 24 marca 2018, 03:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    StaraczkaNika poziom wit b12 starczy czy takze b6? Dzieki

  • MOJE Autorytet
    Postów: 1101 671

    Wysłany: 24 marca 2018, 05:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z rana całkowita biel :( niestety wczorajszy test narobił mi tylko nadziei :(
    Babeczki a jeśli mierzyłam temp. O 1.5 h wcześniej niż powinnam to jaka wpisać? Ile się tam dodawało? Zresztą nawet gdyby to i tak jest trochę niższa :(chyba spada
    dziś jama otwarta ?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 marca 2018, 05:36

    7.02.2019 NASZE dwa Aniołki odeszły w 11 tygodniu :(
    👰 36 LAT
    AMH 17.11 (1.05-55)
    AMH (2021 rok) 25.2
    ANGELIUS- zabieg jajniki i reszta u mnie ok.

    🧑37 LAT
    Nasienie słabe 09.2021
    Liczba plemników 12 mln :( ( norma od 39 mln)
    Morfologia 2%
    Lepkość za duża
    Starania o dzieciątko od 9 lat 😔😔😔

    Nasienie 03.2022 😰😰😰
    Liczba 6,9
    Morfologia 2%
    09.2023
    Za mała ilość żeby zrobić morfologię 😭
    07.12.2023 zabieg żylaków powrózka nasiennego 🙏
    CZEKAMY NA CIEBIE MALUSZKU ❤️❤️
  • StaraczkaNika Autorytet
    Postów: 6968 12673

    Wysłany: 24 marca 2018, 05:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MOJE wrote:
    Z rana całkowita biel :( niestety wczorajszy test narobił mi tylko nadziei :(
    Babeczki a jeśli mierzyłam temp. O 1.5 h wcześniej niż powinnam to jaka wpisać? Ile się tam dodawało? Zresztą nawet gdyby to i tak jest trochę niższa :(chyba spada
    dziś jama otwarta ?

    Przykro mi, że biało. Jama otwarta od 5. Ja się wtedy obudziłam i siedzę tam pod kołdrą. Jest wygrzane i gorące kakao.

    Teoria jest taka że za kazde pół godzinki przyspieszenia dopisujesz 0,05 stopnia. Czymi za półtorej godziny dodajesz 0,15. U mnie to się sprawdza, parę razy miałam tak, ze się budziłam ze 2 h za wcześnie, mierzyłam, siku, spać, a potem mierzyłam we właściwej porze - wychodziła o 0,02-0,005 wyższa niż po korekcie, ale ten pomiar był zawyżony przez poprzednie wstawanie. Myślę, że gdybym się obudziła normalnie wyszłaby mniej więcej taka jak po korekcie.
    https://whenmybaby.com/basalbodytemperature.php - to jest fajny kalkulator, najpierw podajesz godz. O której zwykle mierzysz, potem tę o której dzisiaj się zdarzyło, wpisujesz tempkę i wybierasz jednostkę i ta daaam.

    Hania zbadaj jedną - jak wyjdzie za wysoko, to wiadomo że nie przyswajasz i nieprzyswojone krąży we krwii i z drugą witaminą będzie tak samo.

    Dear all, udanej soboty życzę. Oby już nikt więcej nie trafił dzis do jamy, poradzimy sobie tam same z MOJE.

    Frelcik kciukam. Nie zatnij się tam drżącą rączką przy goleniu ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 marca 2018, 06:10

    Izape_91, Meśka lubią tę wiadomość

    4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
‹‹ 250 251 252 253 254 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ