X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie MARCOWE TESTOWANIE – PIERWSZY POWIEW WIOSNY
Odpowiedz

MARCOWE TESTOWANIE – PIERWSZY POWIEW WIOSNY

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 marca 2018, 07:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Kochane.

    Ale macie jazdy z tą diagnostyką. Dziwię się, bo mnie nigdy nie zawiodła, ba, wczoraj miałam wynik po 1,5h. Ale skarga się należy, Meśka, Nika, wiadomo. Luna, tak jak Iza mówi - myślę że Ci się pojawi jeszcze to badanie.

    Iza tulę, nie daj się. Oczywiście, że zaprowadzisz do przedszkola i nawet pewnie momentami nie będzie Ci spieszno je odebrać. ;-)

    Kingulla też przytulam <3

    Bociek daj znać jak się już ogarniesz w nowym miejscu.

    Yosel powodzenia!!!!

    Frelcia you know :-)

    Frelcia lubi tę wiadomość

  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 29 marca 2018, 08:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelcia - kciuki mocno zaciśnięte! :*

    Wszystkim zaś miłego dnia! :* Przepraszam, że nie indywidualnie, ale nie ogarniam nic, a muszę zacząć zbierać się do pracy. Muszę napisać co mam do napisania i wrócić do łóżka.

    Frelcia lubi tę wiadomość

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 marca 2018, 08:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izuś wiem, że ciężko, ale uwierz, że będziesz odprowadzać swoje szkraby do przedszkola i przeklinac zajęcia szkolne od godz 7 ;)

    Mam nadzieję, że wrzuca, ale wczoraj 10 razy pytałam, czy wyniki wszystkie pojawia się tego samego dnia. I miały być. Trudno, najwyżej powtórzę gdzieś indziej

  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 29 marca 2018, 08:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lamka dzięki ♥️ ale ja już nie wierzę. W kwietniu powtarzamy badanie nasienia. Zobaczymy co wyjdzie... Ja mam też trochę badań zleconych m.in glukoza i insulina po obciążeniu. Witamina B12 i coś do laparoskopi. Próbuje myśleć pozytywnie ale mi słabo wychodzi .... Przyszły tydzień nie dość że @ to jeszcze mnie dobije wynikami egzaminu. Za to z pozytywnych wiadomości to odebrałam maszynę nowa i już uszyłam na niej spodnice, która na koniec szycia upackalam klejem... Oczywiście nie zejdzie bo to do podklejania było... Ehh, a taka ładna mi wyszła. Na szczęście niedużo widać. Uszyłam też chrześniakowi dwie pary spodenek i oczywiście ich widok tak mnie rozczulił że do głowy wpadła myśl, że swojemu takich nigdy nie uszyje... A ja kocham Szyc dla dzieci... I co z tego. To dla mnie teraz przekleństwo:( Dołuje mnie to.

    Biorę się za robotę .... Bo zaraz szef przyjdzie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 marca 2018, 08:07

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • admiralka Autorytet
    Postów: 1992 3383

    Wysłany: 29 marca 2018, 08:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izuś uszyjesz swojemu! Ja mocno w to wierzę, że uszyjesz :*
    Choć wiem, że Tobie na pewno ciężko o taką wiarę :(

    Izape_91 lubi tę wiadomość

    atdc9vvjhr7v1l6t.png

    h84f9vvj1bgblfir.png

    03.08.2017 - Nasze cuda 8tc [*]
    16.12.2017 - Marysia 15tc [*]
  • StaraczkaNika Autorytet
    Postów: 6968 12673

    Wysłany: 29 marca 2018, 08:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meśka wrote:
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/01d100661202.png

    Nika jak sie ta skarge pisze ?

    Edit: Beta 0.1 :(
    Przyjmij moje zaproszenie i wyślij mi maila, to Ci z pracy napiszę ładne :) a jaki oni mają termin na wykonanie bety? Chyba obiecują wynik tego samego dnia? Póki co zamarzam na przystanku. Zima w natarciu na Pomorzu!

    4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • Meśka Autorytet
    Postów: 1542 1918

    Wysłany: 29 marca 2018, 08:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    StaraczkaNika wrote:
    Przyjmij moje zaproszenie i wyślij mi maila, to Ci z pracy napiszę ładne :) a jaki oni mają termin na wykonanie bety? Chyba obiecują wynik tego samego dnia? Póki co zamarzam na przystanku. Zima w natarciu na Pomorzu!

    Pani mi obiecała w ten sam dzień. W końcu od tego zależało czy mam brać dalej leki czy nie.

    19.11.2018 laparo - jajowody przedmuchane, bez endomendy
    Starania od lipca 2016 r.
    Synuś ❤️ 11.2014 r.
  • StaraczkaNika Autorytet
    Postów: 6968 12673

    Wysłany: 29 marca 2018, 08:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza, no ja rozumiem - jest zły humorek, to się takie głupoty plecie. Spójrz obiektywnie - robisz teraz mnóstwo badań, które mogą Ci pomóc określić problem i mu zadziałać. Wreszcie masz ogarniętego gina, który Ci pomoże. Jesteś młodziutka, do menopauzy jeszcze dobre 20 lat. W tym czasie zdążysz 10 razy odkryć sekret jak się robi dzieci (jak ja we śnie) i urodzić tyle ile Ci się zamarzy.

    Izape_91 lubi tę wiadomość

    4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • Kingulla Autorytet
    Postów: 2698 2639

    Wysłany: 29 marca 2018, 08:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza w końcu nam się uda ! Ciężko jest myśleć pozytywnie po tylu porażkach, ale chyba nie mamy wyjścia. Kto w nas uwierzy jak my same nie wierzymy? Jak chcesz to właź do jamy na chwilę, a później ruszmay z kopyta :)

    Izape_91 lubi tę wiadomość

    Sebek - 2010 <3 <3
    Starania od I 2016

    18.08.2016 - zaśniad całkowity:(

    V 2019 IVF - 😭

    III 2020 😭

    Czekam na cud..

    HSG - oba jajowody drożne (lewy udrożniony po ponownym podaniu kontrastu)
  • Bajkaaa Autorytet
    Postów: 4691 6053

    Wysłany: 29 marca 2018, 08:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luna1993 wrote:
    Izuś wiem, że ciężko, ale uwierz, że będziesz odprowadzać swoje szkraby do przedszkola i przeklinac zajęcia szkolne od godz 7 ;)

    Mam nadzieję, że wrzuca, ale wczoraj 10 razy pytałam, czy wyniki wszystkie pojawia się tego samego dnia. I miały być. Trudno, najwyżej powtórzę gdzieś indziej
    Ja bym dzwoniła teraz im wcześniej tym lepiej, najwyżej powiedzą że wynik będzie lada moment a może się okazać że nie zrobili go więc dorobia albo podejdziesz oddać krew i zrobiona na cito
    Ja się tak wahalam czy dzwonić i okazało się że faktycznie zapomnieli zrobić badań więc życzę Ci by okazało się że wynik się tworzy

    bhywdf9hizoki5ai.png
    Córeczka <3 Zosieńka <3
  • Bajkaaa Autorytet
    Postów: 4691 6053

    Wysłany: 29 marca 2018, 08:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A tak w ogóle dzień dobry :)
    Kciuki zacisniete <3
    Frelcia <3

    I za wszystkie które tego potrzebują :)

    bhywdf9hizoki5ai.png
    Córeczka <3 Zosieńka <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 marca 2018, 08:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie! Patrząc za okno mam dość i najchętniej bym została w domu ale musze jechać na zakupy planowo i w kilka miejsc niestety :/ Trzymam za Was kciuki i gdzie ten bociuś?

  • Hania34 Przyjaciółka
    Postów: 269 24

    Wysłany: 29 marca 2018, 08:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kciuki za Frelcie :)

  • Ptysia Autorytet
    Postów: 1057 469

    Wysłany: 29 marca 2018, 09:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelcia, powodzenia dzisiaj!:)

  • Ptysia Autorytet
    Postów: 1057 469

    Wysłany: 29 marca 2018, 09:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A wogole dziewczyny jak u Frelci z bablami? Zapłodnili się wszystkie sześć a potem co? Bo śledzę wszystko a to mi jakoś nie wiem dlaczego umknęło, chyba ze nie pisała?

  • Kingulla Autorytet
    Postów: 2698 2639

    Wysłany: 29 marca 2018, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ptysiu pisała, że dziś się dopiero dowie bo chyba już do nich lekarze nie zaglądali czy jakoś tak. Niedługo dowiemy się wszystkiego :)

    Sebek - 2010 <3 <3
    Starania od I 2016

    18.08.2016 - zaśniad całkowity:(

    V 2019 IVF - 😭

    III 2020 😭

    Czekam na cud..

    HSG - oba jajowody drożne (lewy udrożniony po ponownym podaniu kontrastu)
  • MamaFabianka Ekspertka
    Postów: 222 156

    Wysłany: 29 marca 2018, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelcia trzymam kciuki, królik oczywiście też :)

    Fabian 06.2014
    Dwa aniołki 02.2017 06.2017 [*]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 marca 2018, 09:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny!
    Frelcia, kciuki!
    Za wszystkie testujące i betujące również, przegońcie tą śnieżycę zielonymi kropeczkami!!!

    Ja dzisiaj uciekam do waszej jamy.. Mam podły nastrój i totalnie czarne myślenie :(
    Jestem 5dpt. Od wczoraj nie czuję kompletnie nic, nawet ćmienia w podbrzuszu.. Boję się, że mój Okruszek przestał się dzielić, tak samo jak w 1. procedurze gdzie w ogóle nie doszło do transferu i czekali do 5 doby :( I tak był średniej klasy w dniu transferu, genetyki nie oszuka :(
    Czuję się jakaś taka pusta, chciałabym żeby już był wtorek i wynik bety.. Nadzieja ze mnie uszła, mam nadzieję, że to minie :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 marca 2018, 09:18

  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 29 marca 2018, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frejcia, kciuki za transfer!

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • Siwulec Autorytet
    Postów: 3166 5686

    Wysłany: 29 marca 2018, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frela czekam z zaciśniętymi wszystkimi kciukami !

    Boćku za Ciebie również ściskam :*

    Luna dzwoń i postrasz ich myszami ;)

    Lunaris czy dobrze pamiętam że dzisiaj betujesz?

    Never wierzę, że masz w sobie wojownika i chwilowo tylko odpoczywa żeby nabrać sił i dać Ci do wiwatu <3

    Iza dziś do jamy a jutro oby wyszło słoneczko :*

    never_lose_hope, Lunaris lubią tę wiadomość

    relgwn15fhhth20g.png
    30.05 - 9dpo HCG 2,24; 04.06 - 14dpo HCG 268,80; 06.06 - 16doo HCG 496,00; 13.06 - 24dpo HCG 8619,00
    20.06 zarodek 3,4mm z czynnością serca
    02.2018 - 12tc [*] ♥️
    Siła jest kobietą <3
‹‹ 317 318 319 320 321 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ