X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie MARCOWE TESTOWANIE – PIERWSZY POWIEW WIOSNY
Odpowiedz

MARCOWE TESTOWANIE – PIERWSZY POWIEW WIOSNY

Oceń ten wątek:
  • agulineczka Autorytet
    Postów: 6061 6542

    Wysłany: 29 marca 2018, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelcia kuciuki!

    Never lose hope pamiętaj, że nawet w naturalnych ciążach spora część dziewczyn w ogóle nie czuje się inaczej, nic nie czuje, a wszystko jest dobrze. Musisz uwierzyć w swojego bąbelka.

    never_lose_hope lubi tę wiadomość

    Synek 2016 💚
    Córka 2018 💖
    Synek 2021 💚
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 29 marca 2018, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelcia dziś Twój wielki dzień. Trzymam mocno kciuki i myślami jestem z Tobą

    never lose hope - wiem, ze się martwisz, ale postaraj się być dobrej myśli. Czasem to właśnie te beznadziejne sytuacje zmieniają nasze życie nie do poznania. Mocne kciuki :)


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 29 marca 2018, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    problemik wrote:
    2 lata na encortonie - +7kg :/
    Ja +13 kg w ciagu 2 miesięcy :O
    A teraz w ciąży do 20tc 1.5 kg tylko przytyłam. Mam nadzieje, ze nie wroce do wagi anorektyczki wrrrrrr

    Frelcia od dziś jesteś w ciąży!!

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 29 marca 2018, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwia wszystko co było możliwe na dany moment dla fasolki zrobiłas, teraz fasolka musi zawalczyć o swoje być albo nie być. Nie ma minuty w której o niej nie myślisz i raczej tego nie da się zmienić.
    Wszystkie trzymamy kciuki za małego mocarza.

    Yos za owocne warsztaty ♡

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 marca 2018, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Never jak to mówią brak objawów, to dobry objaw. Ja np. jak zaczyna mnie boleć brzuch już wiem, że będzie wredna, w ciąży z córcia nie czułam kompletnie nic, trzymam kciuki.

    Frelcia!!!! Trzymam kciuki.
    Izape damy radę i my. Jeszcze Ci się znudzi to szycie
    :) :)

    Wstałam dziś i już mi lepiej, okazuje się, że jak porycze sobie raz na 3 miesiące to potem mi dużo lepiej. Ja już mam wolne, ale młoda chciała do przedszkola więc siedzę zjadłam kanapkę z pomidorem i popijam kawka. Miłego dnia Wam życzę :)

    Izape_91 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 marca 2018, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie Lunaris czekamy na piękną betę :-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 marca 2018, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kur*** śmiech na sali, nie zrobili mi badania na przeciwciała anty rh, chociaż były na skierowaniu i za nie zapłaciłam!!! Pani z laboratorium powiedziała, że skoro jestem dopiero w 12 tc to zdążę jeszcze je zrobić, a co w kwestii, że na paragonie mam nabite za to badanie a w systemie on nie widnieje- ona nie wie, bo dodzwonilam się do laboratorium. Rzuciłam jej słuchawka, to nie nammoje nerwy. Napisze cholerna skargę i zadanie zwrotu tych 50 zł. Tylko po co mi te nerwy... nic więcej tam nie będę badać

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 marca 2018, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję za dobre słowa Siwulec, agulineczka, Malgonia, Flowwer, CzeresniowaMama
    Wszystkie macie rację. Głupio mi z tym użalaniem, ale obudziłam się w takim nastroju, że pierwsze co tu musiałam gdzieś to wylać..
    Mogę jedynie czekać, tak jak mówisz Flowwer, teraz wszystko zależy od Okruszka, ja od początku miałam niewiele do gadania..
    Macie jakiś przyspieszacz czasu? :)

    Izape chodź, podnosimy się z gleby! Czeresniowa już wyszła i zobacz jak lepiej od razu :)
    Pogoda też niezbyt optymistyczna, u Was też leży śnieg?
    Dziś już pisałam do męża, że jak wróci z pracy to musimy jechać kupić choinkę, święta za pasem przecież! :) Z przyjaciółką się śmiałam, że pieczemy pierniki i będziemy je dekorować na pisanki :)
    Żart z tą pogodą, naprawdę :(

    Izape_91 lubi tę wiadomość

  • Kingulla Autorytet
    Postów: 2698 2639

    Wysłany: 29 marca 2018, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luna nie do wiary. Rozumiem pomyłkę (chociaż z tego co piszecie to w tym labo pomyłki to norma), jednak bezczelność tej babki przekroczyła granice. Masakra :/

    Sebek - 2010 <3 <3
    Starania od I 2016

    18.08.2016 - zaśniad całkowity:(

    V 2019 IVF - 😭

    III 2020 😭

    Czekam na cud..

    HSG - oba jajowody drożne (lewy udrożniony po ponownym podaniu kontrastu)
  • Meśka Autorytet
    Postów: 1542 1918

    Wysłany: 29 marca 2018, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już do diagnostyki nie pójdę. Byłam wczoraj raz i mi wystarczy. Wolę już isć do ŚLA i porozmawiać z miła Panią która zawsze powie coś życzliwego. Wyniki są późno wieczorem ale zawsze są i nigdy żadnych pomyłek z próbkami ani awarii systemu nie mieli.

    19.11.2018 laparo - jajowody przedmuchane, bez endomendy
    Starania od lipca 2016 r.
    Synuś ❤️ 11.2014 r.
  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 29 marca 2018, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelcia - kciuki za udaną przeprowadzkę!

    Lunaris - pochwal się od razu jak dostaniesz swoją giga betą! :)


    To Diagnostyka tak ostatnio nawala???

    Frelcia lubi tę wiadomość

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 marca 2018, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też rozumiem pomyłki, ale nie dam sobie wmawiać że nie zapłaciłam za to badanie skoro mam paragon przed nosem :/ robienie z ludzi idiotów.

    Tak, diagnostyka

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 marca 2018, 10:23

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 marca 2018, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luna1993 wrote:
    Ja też rozumiem pomyłki, ale nie dam sobie wmawiać że nie zapłaciłam za to badanie skoro mam paragon przed nosem :/ robienie z ludzi idiotów.

    Tak, diagnostyka

    Luna, ja miałam taką historię w swoim laboratorium - ALAB Laboratoria. Robiłam pakiet badań do IVF, babki całe dzikie bo musiały wypisać na zleceniu ok. 15 różnych badań, milion fiolek no i się małpy zakręciły.
    Idę z wynikami do lekarza, a on do mnie, że różyczki nie zbadałam. Patrzę na wyniki - nie ma, patrzę na paragon - jest, zapłacone. Zadzwoniłam do labu, sprawdziły zlecenie i okazało się, że nie zaznaczyły na karteczce tego badania.
    Wkurzyłam się, troszkę uniosłam i oddały mi kasę, co prawda tylko 20zł., ale kurde.. Różyczkę musiałam na cito zbadać żeby lekarz dopuścił nas do IVF i zapłaciłam 40zł. za to badanie robione na szybko w klinice, wszystko przez nieuwagę bab :/
    Wszystko trzeba sprawdzać kurcze :(

    Na betę chciałam iść do Diagnostyki, bo szybko wyniki i mam laboratorium pod nosem, ale teraz to już sama nie wiem :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 marca 2018, 10:37

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 marca 2018, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Never lose hope ja odradzam po tej akcji. Wiem, że to moje badanie to pikuś, ale tak jak mówisz ktoś potrzebuje badania na już, płaci a go nie robią i tak ważna procedura jak in vitro może się przesuwać... Ale ich to guzik obchodzi. Przykro tylko, że zamiast słowa przepraszam jeszcze zarzucają, że kłamie. Serio nie wiedziałam, że wyglądam na osobę, która chce kogoś orżnąć na 50 zł :p

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 marca 2018, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Walcz z nimi Luna, ja bym nie popuściła, za same te zarzuty z kłamstwem.
    Nie ważne, że tylko 50zł., chodzi o Twoje dobre imię i przede wszystkim o zasady. Dostaną skargę i na pewno ktoś będzie miał nieprzyjemności, na drugi raz się zastanowią zanim będą z kimś rozmawiać w taki sposób.

  • Kargo31 Autorytet
    Postów: 1738 1275

    Wysłany: 29 marca 2018, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelcia !!!!!!! Trzymam kciuki!!!!

    I trzymam kciuki za wszelkie dzisiejsze wizyty i bety i testy !!

    Ja muszę trochę pomarudzić... M podjął decyzję, że się teraz nie staramy, tak to jest jak się jest nieodpowiedzialnym... więc pęcherzyk 16 mm na zmarnowanie... Wczoraj przeryczałam pół dnia.. A miała być owu w urodziny, super prezent.

    Także będę Was czytała, żeby wiedzieć mniej więcej co u Was, ale muszę chyba trochę odsapnąć... Czeka mnie HSG, mam nadzieję, że już w przyszłym miesiącu. I nie wiem czy do starań nie wrócę dopiero w czerwcu, bo w kwietniu i maju M wyjeżdża i nie wiem wgl czy się starać nawet jakby był. czuję się okropnie.

    Myślę o Was ciągle i trzymam kciuki! <3

    *starania od marca 2017

    *iui x 3 - nieudane
    - I - 17.07.2020: 1 pęcherzyk,
    - II - 10.09.2020: 2 pęcherzyki,
    - III - 9.12.2020: 2 pęcherzyki.

    *I ivf - krótki protokół, 15 pecherzyków - 3 komórki - 2 zarodki:
    - I FET 27.08.2021 (57cs) - 3 dniowy Maluch
    11dpt- beta88,9, prog16,1
    13dpt- beta218,9, prog14,3
    19dpt -beta 2541, prog 16,6
    26dpt- ❤
    28.10.2021 poronienie zatrzymane (Aniołek 8tc-11tc)
    - II FET 13.01.2022 (59cs)- 6-dniowy Maluch 4ba
    6dpt- beta 0, prog 12,5
    11dpt -beta 0, prog 40,33

    *II ivf - dlugi protokół (7 komórek, 2 zarodki)
    - I FET - 3 Dniowy Maluch - beta 0
    - II FET 23.012023 - zarodek 4BB
    5dpt bladzioch
    7dpt negatyw
    10dpt beta 0
  • Siwulec Autorytet
    Postów: 3166 5686

    Wysłany: 29 marca 2018, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lunka ja wzięłabym paragon i poszłabym osobiście po wyniki w formie papierowej i wtedy zrobiłabym (po okazaniu paragonu) awanturę gdzie jest wynik za który zapłaciłam !

    Jak zapamiętają twarz to następnym razem będą uważniejsze ;)


    relgwn15fhhth20g.png
    30.05 - 9dpo HCG 2,24; 04.06 - 14dpo HCG 268,80; 06.06 - 16doo HCG 496,00; 13.06 - 24dpo HCG 8619,00
    20.06 zarodek 3,4mm z czynnością serca
    02.2018 - 12tc [*] ♥️
    Siła jest kobietą <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 marca 2018, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kargo może porozmawiaj jeszcze z emkiem ? Przecież tyle się stracie, że nie możecie odpuścić akurat teraz ! Mam nadzieję, że zmieni zdanie :(

    Kochane napisze skargę i wyślę, kasy im nie odpuszczę. Myślę że to ich podejścia nie zmieni do klientów :/ znajdę sobie inne laboratorium, trudno, szkoda nerwów :) ale uważajcie jak idziecie na badania, wszystko trzeba sto razy sprawdzać

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 marca 2018, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przykro mi Kargo.. Pamiętam jak się wściekałam przy naturalnych staraniach, bo kalendarzyk pokazywał owulkę, a męża nie było w domu albo nie mieliśmy ochoty :/
    Straszne to było, dobrze, że już za nami...

    Kargo odsapnij teraz, odpocznij troszkę, skup się na sobie i zadbaj o siebie.. Skoro i tak wiesz, że czeka Was przerwa to wykorzystaj ją :) A może zaowocuje to fasolką na lato? :)

  • Kingulla Autorytet
    Postów: 2698 2639

    Wysłany: 29 marca 2018, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jejku z tymi facetami. Zdecydować się nie mogą. Ja tam chyba bym go siłą wzięła :p

    Flowwer lubi tę wiadomość

    Sebek - 2010 <3 <3
    Starania od I 2016

    18.08.2016 - zaśniad całkowity:(

    V 2019 IVF - 😭

    III 2020 😭

    Czekam na cud..

    HSG - oba jajowody drożne (lewy udrożniony po ponownym podaniu kontrastu)
‹‹ 318 319 320 321 322 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ