X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie MARCOWE TESTOWANIE – PIERWSZY POWIEW WIOSNY
Odpowiedz

MARCOWE TESTOWANIE – PIERWSZY POWIEW WIOSNY

Oceń ten wątek:
  • Veles Koleżanka
    Postów: 141 5

    Wysłany: 2 marca 2018, 00:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zrobione wy i ja to inny swiat tyle zycze szczescia

  • Lucia88 Autorytet
    Postów: 792 794

    Wysłany: 2 marca 2018, 00:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    CzeresniowaMama wrote:
    Veles, wybacz, nie chce Cie absolutnie urazić, bo po części naprawdę Cię rozumiem, ale jak słyszę, że mąż mi na fryzjera nie da to włos mi się na głowie jeży... Zastanów się to Maz czy Ojciec? Nie rozumiem wydzielania pieniędzy, zresztą przecież Ty pracujesz teoretycznie, więc masz. Też mamy dziecko, też mamy kredyt, kto teraz nie ma, ale do głowy by mi nie przyszło pytać męża o fryzjera czy kosmetyczka. Jedyne o co pytam, to czy będzie w domu i będzie mógł się w tym czasie zająć nasza córka. Wybacz, że Ci to pisze, ale nienawidzę jak faceci traktują swoją kobietę jak rzecz na której można oszczędzić.

    Czereśniowa, ja nie mam kredytu! I co? Jestem szczesciara? Nie sądzę...wolałabym kredyt mieć niż dostać spadek. Wolałabym, aby moja Mamusia żyła!
    Każda z nas ma inną sytuację, inne problemy, ale łączy nas jedno, walczymy o maleństwo i się wspieramy!

    PS. I tak do maja 2019 muszę zapłacić podatek od spadku. Czy któraś się orientuje, czy można to rozłożyć na raty? Chciałabym to załatwić z US jeszcze w tym roku.

    PRZERWA W STARANIACH

    29.05- neurolog
    31.05- psychiatra
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 marca 2018, 00:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lucia88 wrote:
    Czereśniowa, ja nie mam kredytu! I co? Jestem szczesciara? Nie sądzę...wolałabym kredyt mieć niż dostać spadek. Wolałabym, aby moja Mamusia żyła!
    Każda z nas ma inną sytuację, inne problemy, ale łączy nas jedno, walczymy o maleństwo i się wspieramy!

    PS. I tak do maja 2019 muszę zapłacić podatek od spadku. Czy któraś się orientuje, czy można to rozłożyć na raty? Chciałabym to załatwić z US jeszcze w tym roku.
    Lucia, nie wiem o co Ci chodzi.

  • Lucia88 Autorytet
    Postów: 792 794

    Wysłany: 2 marca 2018, 00:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    CzeresniowaMama wrote:
    Lucia, nie wiem o co Ci chodzi.

    Chodziło mi o to, że każda z nas ma inną sytuację, ale pomimo tego walczymy o jedno. Nie spodobało mi się to, że pewna pannica spakowala nas do jednego worka snobow śpiących na pieniądzach z idealnymi mężami u boku. W sumie te pytania nie były do Ciebie, przepraszam, jeśli tak to odebralas.

    PRZERWA W STARANIACH

    29.05- neurolog
    31.05- psychiatra
  • Veles Koleżanka
    Postów: 141 5

    Wysłany: 2 marca 2018, 01:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie jestem dla ciebie pannica bo jestem od ciebie starsza i zejdź już ze mnie bo mało o mnie i moim życiu wiesz to taki typowy hejt wybrac sobie jedna osobe i ja atakowac liczac na poklask inncyh bo wspólny wróg nigdy nie pisałam nic o snobach ani spaniu na pieniàdzach coś se poprzekręcałaś a że macie idealnych mężów to same twierdzicie więc nie musiałam nikogo nigdzie pakować pogratulować tyle jad sie sączy a miałbyć spokój potrafia wszyscy skończyć czy mam przepraszać tłumaczyć się w nieskończoność i znosić cięgi .mam takie życie jakie mam sama wybrałam wy macie inne i fajnie skupmy się na merytoryce żałuję że w ogóle sie otworzyłam o swoim życiu niepotrzebne to było a wyrwane z kotekstu bez znaczenia dla sprawy o która walczymy nie było warto tylko się niemiło zrobiło

  • Czrna 81 Autorytet
    Postów: 2898 3333

    Wysłany: 2 marca 2018, 05:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hope, kochana wszystkiego najlepszego!!! Niech Ci się spełnią marzenia!!! 100 lat!!! :-)
    (i teraz się poczuj wyściskana i wycałowana przeze mnie ;-) )

    Lamka kciuki!!!

    Czarna81
    22 cs.
  • StaraczkaNika Autorytet
    Postów: 6968 12673

    Wysłany: 2 marca 2018, 06:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry, nadrobiłam.

    Do Veles,
    1) jeśli chcesz, żebyśmy Cię dobrze rozumiały, zacznij używać interpunkcji. No wiesz, tu kropka, tam przecinek. Przez ten Twój styl odbieram Twoje posty jako jakiś jazgot - nie sposób właściwie zrozumieć, o czym piszesz, np. czy o swoim mężu, czy mężu koleżanki, czy o fryzjerze czy o badaniu.
    2) na tym forum NIE ROBIMY WYCIECZEK OSOBISTYCH - I TO JEST KIEROWANE DO WSZYSTKICH DZIEWCZYN. Przeczytanie kilku postów nie daje nikomu podstaw, by mógł oceniać inne osoby, a już napewno nie oceniać je źle. Nie znamy się przecież naprawdę, nie opowiadamy sobie o smutnym dzieciństwie, czy drobnych wadach naszych mężów. Nie wypisujemy też w pierwszym poście wszystkiego, przez co przeszłyśmy na drodze do rodzicielstwa i listy badań z wynikami. Przez takie jałowe dyskusje przegapiłyśmy dziś dużo ważnych pytań, odpowiedzi na które mogłyby być dla kogoś pomocą. I z pewnością nikomu nie zrobiło się lepiej po przeczytaniu wczorajszych postów.
    3) Veles, zapewniam Cię, że żadan mąż nie jest ideałem - nie ma idealnych ludzi. Są za to idealne związki - trzeba je wypracować. Jestem z moim mężem od 12 lat, mamy na koncie wiele awantur. I mamy tylko jedno marzenie - chcemy być rodzicami. Wiem jedno - gdyby mój mąż nie chciał o to ze mną walczyć, uznałabym że tak naprawdę mu nie zależy ani na mnie, ani na dziecku. A fakt, że mamy tylko 2 nauczycielskie pensje i kredyt nie ma tu nic do rzeczy - walczymy razem i wydajemy razem. Można z wielu rzeczy zrezygnować, żeby zrobić 1-2 badania w miesiącu. Przecież nikt tu nie robi wszystkiego na raz.
    4) Nie słyszałam jeszcze o badaniu za 1500 złotych. Najdroższe kosztowało mnie ok 400 zł i oszczędzałam na nie 2 miesiące. Te koszty nie są takie straszne, kiedy się je rozplanuje i wejdzie Ci w nawyk, że każdego miesiąca musisz pewną kwotę odłożyć na ten cel. Baby steps, skoro tak lubisz anglicyzmy.

    Koteczka, Amal od rana trzymam kciuki za udany sik.

    Hope też chcę te testy! Byłoby jakoś łatwiej nawet z negatywem. Wszystkiego dobrego - zresztą, wierzę że potrzeba tylko odrobiny cierpliwości i szczęście się do Ciebie uśmiechnie. Zostaw wszystko co złe w poprzednim roku życia, żeby ten mógł być wspaniały :)

    Lamuś jak sprytnie - opylisz 2 lekarzy za jednym goleniem raciczek ;) Powodzenia

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 marca 2018, 06:14

    Meśka lubi tę wiadomość

    4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • sAnsa_28 Autorytet
    Postów: 3825 3152

    Wysłany: 2 marca 2018, 06:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oo ileż emocji na tym marcowym wątku. Ja będę grzeczna :) Bociusia proszę żeby mnie dopisała do testowania na 24.03

    Bocianiątko, KateHawke lubią tę wiadomość

    f312925a50.png
    Aniołek 8/11tc [*] - 06.07.2017
    Angelius Provita, dr M. Paliga - od 13.04.2018
    L + H 05.09.2018
    On :DFI 50%, po 4 msc. 35 % , hla-c c2c2
    Ja: adenomioza, endometrioza I
    Kir AA, NK 17%
    MTHFR_677C-T, MTHFR_1298A-C, PAI-1 4G - układy hetero
    25.02.2019 IMSI+macs 3BB🙁
    13.06.2019 IMSI+macs 8A🙁🙁❄️❄️❄️
    02.10.2019 ket 4AB🙁 cb 6dpt 84,6 8dpt 194,4 9dpt 352,3 13dpt 375,9 16dpt 33,5
    8.11.2019 ket 3BB 🙁
    01/2020 03/2020 CB 🙁🙁
    Szczepienia limfocytami
    11/2020 22dc 41,5 23dc 77,6 25dc 210 28dc 928,9 35 dc 10976 39dc ❤️
    5.07.2021 r Milena 2790g 51 cm
    06/2022 07/2022 CB 🙁🙁
    09/2022 47 dc ❤️czekamy na synka 👶🏼
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 marca 2018, 06:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam kciuki za dzisiejsze sikańce! :*
    Hope! Ja Ci życzę rzeczywistości piękniejszej niż ta wymarzona! <3

  • Amal Autorytet
    Postów: 603 1183

    Wysłany: 2 marca 2018, 07:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    <3 <3 <3

    2ueu0yb.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 marca 2018, 07:18

    Malgonia, frezyjciada, Siwulec, Bocianiątko, Flowwer, Simons_cat, sAnsa_28, Angelika83, Czrna 81, moyeu, nenusia, Sanka, Emiilka, KateHawke, agnieszka00, s1985, ANkaG, nowa na dzielni, Roxanne, Lunaris, Meśka, Koteczka82, gilmoregirl, Bajkaaa, admiralka, MaryAnn, Kargo31, Karolina90, Jeżowa, by7mistake, Yoselyn82, Karma88, Izape_91, Cabrera, Jedna_z_Wielu, MamaFabianka, beatka_c, Lucia88, Kaczorka, meggire, Justaaa, Diamond92, Rub45, Morusek lubią tę wiadomość

    km5smg7yt99xz96j.png
  • Kingulla Autorytet
    Postów: 2698 2639

    Wysłany: 2 marca 2018, 07:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amal ale niespodzianka :) gratulacje kochana ! :*
    a w ogóle jaka krecha solidna :) pięknie, pięknie :)

    u mnie temp w górę ale zawsze tak amm przed samą @. Wczoraj test biały dziś nie sikałam. Siknę jutro jeśli nie pojawi się plamienie ani @. :)

    Miłego dnia, bez kolejnej gównoburzy :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 marca 2018, 07:20

    Sebek - 2010 <3 <3
    Starania od I 2016

    18.08.2016 - zaśniad całkowity:(

    V 2019 IVF - 😭

    III 2020 😭

    Czekam na cud..

    HSG - oba jajowody drożne (lewy udrożniony po ponownym podaniu kontrastu)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 marca 2018, 07:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amal - wow ale krecha! Może owulacja była wcześniej niż myślałaś, gratulacje!

    Hope - życzę Ci przede wszystkim zdrowia, radości i dużo dużo szczęścia <3

    Nika - uwierz mi, że golenie raciczek przeważyło szalę mojej decyzji :-D

    Siwulec, Jeżowa lubią tę wiadomość

  • Amal Autorytet
    Postów: 603 1183

    Wysłany: 2 marca 2018, 07:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myślę że mogła jednak być w czasie weekendu, bo miałam przerwe w serduszkowaniu akurat gdy wg mnie miałam najwięcej śluzu płodnego, i serduszkowałam dopiero 4 dni pod rząd gdy była susza, nie mniej, bardzo się ciesze i sama jestem zaskoczona bo to był dopiero 2cs bez tch wszystkich temperatur wykresów i wspomagaczy a najmłodsza nie jestem (32l) :) :) piękna niespodzianka z rana :)

    km5smg7yt99xz96j.png
  • Bobisia Autorytet
    Postów: 278 214

    Wysłany: 2 marca 2018, 07:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mało ale krecha :)

    Cześć wszystkim. Dziewczyny myślę że najrozsadniej było by gdybyśmy odpowiadali Veles wyłącznie na pytania o badania i stricte o starania.

    Ja potrzebuje masę kciuków dzisiaj .
    O 17 mam ważna wizytę . Jadę ponad 100 km do lekarza. I jeżeli chcecie po wizycie napisze medyczne "smaczki" które mam nadzieję lekarz mi przekażę. Miłego piątku :):):):):)

    lamka, Malgonia, Siwulec, Czrna 81, Emiilka, KateHawke, agnieszka00, Lunaris, Meśka, Koteczka82, Bajkaaa, MaryAnn, Kargo31, Jeżowa, Karma88, Cabrera, Jedna_z_Wielu, Diamond92, Morusek lubią tę wiadomość

    [link=https://www.suwaczki.com/]nzjddqk300ej2dix.png[/link]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 marca 2018, 07:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amal to juz tych 6 zl nie ma sensu przelewac!? Hihi kobieto to bylo do przewidzenia, super ze wam tak szybko wyszlo z calego serca Gratuluje! <3 i zycze spokojnej ciazy, powiedzialas juz mężowi?

    Siwulec lubi tę wiadomość

  • Amal Autorytet
    Postów: 603 1183

    Wysłany: 2 marca 2018, 07:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powiedziałam, obudziłam gada.. A on co ? "Chcę spać.."


    Jestem trochę rozczarowana, ale co zrobić, nie będę się denerwować :)

    km5smg7yt99xz96j.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 marca 2018, 07:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amal piękny sikaniec! A co do męża to poczekaj aż się obudzi, bo mój jak śpiący to nic do niego nie dociera, zrób mu śniadanie i połóż test na talerzu ;)
    Pięknie marzec się zaczyna! Proszę mi tak codziennie chociaż jedna wysikiwać takie testy!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 marca 2018, 07:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amal wrote:
    Powiedziałam, obudziłam gada.. A on co ? "Chcę spać.."


    Jestem trochę rozczarowana, ale co zrobić, nie będę się denerwować :)
    Może nie ogarnął, mój przed wstaniem jest tak nieprzytomny, że to jedyny moment, żeby go namówić na coś, np. na wizytę u fryzjera - przychodzę jak jeszcze śpi, on się zgadza i już jest zapisany :-D

    Także Amal, przekaż mu to jeszcze raz jak wstanie i cieszcie się tym szczęściem. <3 Nie denerwuj się, masz rację, bo to bez sensu!

  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 2 marca 2018, 07:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amal wow :)
    Spoczywa na Tobie wielka odpowiedzialnosc, bo wlasnoe otwierasz worej z serduszkami na ten miesiac :)

    Hope z calego serducha zycze Ci jak najlepiej. Obys zawsze byla taka super babeczka, ale jak bedziesz miala ciazowe humorki to tez sie nie pogniewam :)

    Veles ja Ci zycze szczescia. Oby jakos udalo Ci sie ruszyc z miejsca

    Ja wczoraj odebralam wyniki. Przeciwcial przeciw lozysku brak, przeciwjadrowe i kardiolipiny tez negatywne, anty Tpo i antykoagulant tocznia w normie. Pozostaje czekac na kariotyp i modlic sie by tez nic tam nie znalezli. Ale strasznie mi sie dluzy...


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • Siwulec Autorytet
    Postów: 3166 5686

    Wysłany: 2 marca 2018, 07:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amal[/n] dziękuje za miłe rozpoczęcie dnia ;)
    Gratuluje <3

    relgwn15fhhth20g.png
    30.05 - 9dpo HCG 2,24; 04.06 - 14dpo HCG 268,80; 06.06 - 16doo HCG 496,00; 13.06 - 24dpo HCG 8619,00
    20.06 zarodek 3,4mm z czynnością serca
    02.2018 - 12tc [*] ♥️
    Siła jest kobietą <3
‹‹ 30 31 32 33 34 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ