X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie MARCOWE TESTOWANIE – PIERWSZY POWIEW WIOSNY
Odpowiedz

MARCOWE TESTOWANIE – PIERWSZY POWIEW WIOSNY

Oceń ten wątek:
  • StaraczkaNika Autorytet
    Postów: 6968 12673

    Wysłany: 29 marca 2018, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izape_91 wrote:
    Nika polecę Ci świetny wynalazek, który zastosowałam w tej kiecce,żebyś nie musiała podszywać :) jest coś akiego jak taka tasiemka przezroczysta, która wkładasz między warstwy materiału i prasujes, idealnie się trzyma i wygląda to tak jakby było podszyte szwem krytym a wcale nie jest:) szybko łatwo i przyjemnie, a do tego estetycznie!
    Ja sobie muszę wszystko najpierw zaprasować, żeby mi się nie rozłaziło. I wtedy ziuuu po prostej. Więcej mam zawsze prasowania niż szycia :)

    4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • Hania34 Przyjaciółka
    Postów: 269 24

    Wysłany: 29 marca 2018, 19:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A komu nie staraczka :( pytałam już dziś ale macie jakieś spr sposoby na polepszenie ruchu postępowego żołnierzy?

  • KateKum Autorytet
    Postów: 1451 1706

    Wysłany: 29 marca 2018, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza śliczna spódnica, kolor boski. Zdolna dziewczyna. Ja nawet nie tykam się przeróbek a co dopiero szycia.
    Podobnie jak nowa na dzielni uwielbiam ołówkowe kiecki, ale takie do połowy kolana, stanowią 90 % wszystkich.

    Nika dołączam się do Ciebie..... od razu pomyslałam o rodzince mojego eM hihihi

    Izape_91 lubi tę wiadomość

    xnw4lbete8c7uekt.png

    10.2017 [*] 8tc
  • KateKum Autorytet
    Postów: 1451 1706

    Wysłany: 29 marca 2018, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bociek korzystaj i odpoczywaj......

    xnw4lbete8c7uekt.png

    10.2017 [*] 8tc
  • StaraczkaNika Autorytet
    Postów: 6968 12673

    Wysłany: 29 marca 2018, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KateKum, to mam jeszcze jedno:
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/d3b33c8003d8.jpg

    nowa na dzielni, Malwas, Lunaris, KateKum, Emiilka, Kotowa lubią tę wiadomość

    4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 29 marca 2018, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kingulla wrote:
    Malgonia a co może być przyczyną niskiego proga? Prolaktynę mam już unromowaną, biorę metę co niby wpływa korzystnie na komórki jajowe. Co jeszcze mam sprawdzić? Wszystkie pozostałe hormony mam w normie.

    Jeszcze do tego nie doszlam :/
    Ale tak jak wyczytalam to slaba jakosc komorki jajowej, albo problem z pozostalymi hormonami. Jak soe dowiem to na pewno sie podziele wiedza ;)


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 29 marca 2018, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kingulla a nie myślałaś dodatkowo o koenzymie Q10 (najlepiej ubiquinol) na poprawę jakości komórek jajowych?

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • StaraczkaNika Autorytet
    Postów: 6968 12673

    Wysłany: 29 marca 2018, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kingulla, że się tak podepnę do tego, co Małgonia napisała. Poziom proga może być zaburzony przy wysokim TSH lub prolaktynie. Masz pobadane?

    Malgonia lubi tę wiadomość

    4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 29 marca 2018, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza, Kingula, a sikacie coś jeszcze? Ja jakbym miała jeszcze tanie testy z Allegro to bym sikała na potęgę ale ze nie mam to póki co nie mam już motywacji iść po kolejny test ;) poczekam już do @

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 marca 2018, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izape prześliczna spódniczka! Kolor nieziemski! Pewnie masz pół szafy swoich ubrań, co? To jest świetne, wymyślisz coś sobie i szyjesz :) Gdyby jeszcze czas był na to :D

    Bocianiątko leń się ile wlezie! Odpoczynek zawsze w cenie :D Masz ciszę i spokój, żyć nie umierać :D

    Staraczka może jakieś przesilenie wiosenne? Albo przez te dzisiejsze śniegi? Chociaż z tego co widzę to co 2 osoba przygaszona ostatnio, a w naszej pozycji to już w ogóle :/ Ale liczę na wiosnę, wiosna pora radosna :D No w końcu musi zaświecić dla nas wszystkich słońce, co?!
    A jeszcze święta po drodze, pytania rodziny, wrrr.... Nienawidzę... Pewnie gdyby wiedzieli, że zmagamy się z niepłodnością to nikt by nie pytał, ale jakoś nadal nie mam odwagi żeby otwarcie z nimi rozmawiać, dopiero by się zaczęło maglowanie :(

    Izape_91 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 marca 2018, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza weź mi uszyj taką ciążową! <3 meeeeeega!!!! <3

    Izape_91 lubi tę wiadomość

  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 29 marca 2018, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aloha Kobiety!
    Wróciłam z pracy -zalewam herbatkę ,kanapeczki i biorę się za nadrabianie dzisiejszego dnia :)

    lamka, Izape_91, nowa na dzielni, KateHawke, KateKum lubią tę wiadomość


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • StaraczkaNika Autorytet
    Postów: 6968 12673

    Wysłany: 29 marca 2018, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Raczej zmęczenie życiem. Nie pamiętam, kiedy ostatnio coś mi łatwo przyszło. Nawet jak coś małego się czasem uda, to aż się zastanawiam, czy było warto tak ciężko na to pracować. Powinnam sobie teraz poleżeć do góry brzuchem (najlepiej ciażowym) i niech się sprawy same układają. Jakieś wakacje by się przydały, ale nie dostanę urlopu przez jeszcze 3 miesiące

    4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • Hania34 Przyjaciółka
    Postów: 269 24

    Wysłany: 29 marca 2018, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Staraczka tez tak mam :-/ i ostatnio to mam ochotę iść spać i obudzić się w lepszych czasach "zaciążona". Takie życie od mca do mca, od owulacji do owulacji, do testu, do nadzieji jest wykańczające psych. Tak jakbyś nie żył dniem dzisiejszym tylko wegetował ciągle na coś czekając. Eh trochę pomarudziłam ale miałam dziś ciężki dzień. Sprawa sądowa i czuję, że @ nadchodzi :((( dół

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 marca 2018, 20:11

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 marca 2018, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lunaris śliczny suwaczek :-D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 marca 2018, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny myślę i myślę i wymyślić nie mogę, doradzcie mi. Jest sens kombinować, żeby spróbowali podać mi pregnyl na szybsze pęknięcie i duhaston na wydłużenie fl czy sobie darować? Ten mój gin twierdzi, że nie ma sensu, a ja bym spróbowała tak jeszcze ze dwa miesiące i jak nie ruszy to w czerwcu wziąć się za transfer.

  • StaraczkaNika Autorytet
    Postów: 6968 12673

    Wysłany: 29 marca 2018, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    CzeresniowaMama wrote:
    Dziewczyny myślę i myślę i wymyślić nie mogę, doradzcie mi. Jest sens kombinować, żeby spróbowali podać mi pregnyl na szybsze pęknięcie i duhaston na wydłużenie fl czy sobie darować? Ten mój gin twierdzi, że nie ma sensu, a ja bym spróbowała tak jeszcze ze dwa miesiące i jak nie ruszy to w czerwcu wziąć się za transfer.
    Pregnyl zawsze ma sens. Podwyższa proga i w ogóle zarodkowi łatwiej się wgryzać. Ja bym napastowała gina, żeby przepisał.
    A jak długą masz FL, że chcesz wydłużać?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 marca 2018, 20:30

    4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 marca 2018, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W tym cyklu 8 dni...

  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 29 marca 2018, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czereśniowa a normalnie ile ma FL u Ciebie? Miałaś w tym cyklu owu?
    U mnie tylko raz się tak mocno skróciła, ale był to prawdopodobnie cykl bezowulacyjny.

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 marca 2018, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak owu miałam potwierdzoną monitoringiem. Ja mam tak od porodu, wcześniej miałam cykl 28 dni w 15 owu, teraz cykl 29/30 owu ok. 22 dnia, ale progesteron miałam ładny po 7 dniach, bo 18. Nie wiem już sama, czuję, że tu też jest problem.

‹‹ 325 326 327 328 329 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ