X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie MARCOWE TESTOWANIE – PIERWSZY POWIEW WIOSNY
Odpowiedz

MARCOWE TESTOWANIE – PIERWSZY POWIEW WIOSNY

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 marca 2018, 21:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To Bociusiu spokojnej nocy <3

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 marca 2018, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lamka wrote:

    Minie działaj :-) daj znać jak jutro po wizycie.
    Przeczytałam, że mam dać znać jutro po wizycie męża. Nie wiem skąd to sobie wzięłam :D
    Jak wrócę od dr S. i znajdę gdzieś jagnięcinę (nie wiecie gdzie? Bo sobie wymyśliłam na swieta) to wszystko Wam opisze!

  • Czrna 81 Autorytet
    Postów: 2898 3333

    Wysłany: 29 marca 2018, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć kobitki :-)
    Miałam dziś straszny dzień, w pracy urwanie dupy,bo już nawet nie głowy, nerwowa atmosfera, fatalne samopoczucie... Ale jak zobaczyłam trzysetkę u Lunaris to pyszczek sam się uśmiechnął! Po prostu odruch bezwarunkowy :-D Kochana STRASZNIE się cieszę! A co złego usłyszałaś w pracy?

    Frelcia jak się czujesz w dwupaku? Kurczę,długo te 12 dni. Cierpliwości życzę ;-)

    Bociek pewnie Ci już dawno w brzuchu burczy. Kolacja po 16stej... Kto to wymyślił?! :-/

    Jedna "przerwa" podoba mi się o WIELE bardziej niż "koniec" :-) <3

    Lunaris lubi tę wiadomość

    Czarna81
    22 cs.
  • moyeu Autorytet
    Postów: 1294 2149

    Wysłany: 29 marca 2018, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza, piękna spódnica! Mój ulubiony kolor :D

    30 lat 🍍 starania od II 2018
    🩺Hashimoto, Niedoczynność tarczycy, Endometrioza I st., niskie AMH, jajowody drożne
    ❌ Mutacja MTHFR wariant A1289C - A/C heterozygota ❌ Białko S
    ❌AMH
    IX 2020 0,72 -> IV 2021 0,42 ->II 2022 0,49 💪🏻

    👦🏻On: morfologia 3%, reszta wyników w normie

    💉IVF💊
    IV 2021 Invimed Warszawa dr K. długi protokół
    19.05.21 punkcja - pobrano 2 komórki jajowe - IMSI + FertileChip
    22.05.21 transfer 2 zarodków 9bl I i 8bl I - CB 😭

    💉IMMUNOLOGIA🦠
    IV 2022 pierwsza wizyta u doc. P. w Łodzi, zlecił badania
    ❌TEST IMK
    ❌TEST CBA
    ❓ANA 3
    ✅P/c przeciwplemnikowe
    ❓KIR
    ❓HLA-C

    Od X 2021 Trulicity 1,5 mg BMI 30 -> IV 2022 -11 kg, -10cm w biodrach, BMI 26,9 💪🏻
  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 29 marca 2018, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dowiedziałam się, ze mama po badaniu piersi jest pilnie skierowana na onkologię na świętach, kur*wa :/. Sory dziewczyny ale wszystkiego mi się odechciało, będę zaglądać ale póki co idę do czarnej nory się martwić

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • Czrna 81 Autorytet
    Postów: 2898 3333

    Wysłany: 29 marca 2018, 21:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie! Wiedziałam że o czymś zapomniałam! Iza Ty zdolniacho, ładna ta spódnica. Naprawdę Cię podziwiam,chciałabym mieć taki talent, ale ja ręce dostałam nie do pary,bo dwie lewe :-P

    Izape_91 lubi tę wiadomość

    Czarna81
    22 cs.
  • Hania34 Przyjaciółka
    Postów: 269 24

    Wysłany: 29 marca 2018, 22:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Minnie zakładam, że mały ci dokuczył stąd twój cięty język.
    Wesołych świąt ci życzę. A owu miałam w 14dc więc jestem 9dni po owu

  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 29 marca 2018, 22:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bocianiątko wrote:
    W towarzystwie... I to na 5 osobowej sali... :/
    ....ups.... jeszcze większą przyjemność będziesz miała jak wrócisz do domu :)

    Lamcia hmm ciekawe- kiedy miałaś OM i owu? u mnie 5.03 i 14/15.03 moze to od tego zależy? i tak prujemy się razem ;)

    Czrna nie pytaj.... poszłam na betę u siebie w szpitalu bo chciałam powtórzyć po 48h w tym samym lab. Mówię w okienku że za badanie chcę zapłacić a baba drze się na cały hol (rejestracja na przeciwko wejścia, portierni, poradni spec. i automatu do rejestracji czasu pracy -wszyscy tam chodzą) "jakie badanie Pani robi? HCG?" na to wyskoczyła z za rogu moja koleżanka i oddziałowa rejestracji że " O a po co Ci takie badanie? Ty dzieci planujesz?" Mówię im że cicho to jeszcze nic pewnego itp. nie chcę żeby ktoś się dowiedział... a ta p.....iiiip! oddziałowa do mnie że właśnie że ona powie u mnie na oddziale! ja do niej że ochrona danych a ta do mnie że jej to nie dotyczy, powie mojej oddziałowej... nie wiem po co ciężarną wk...wia! :/
    Zrobiło mi się mega przykro. W laboratorium też połowa wyskoczyła na korytarz przy odbiorze wyników że jak to ja (bez męża) w ciąży znowu jestem? i komentarze na całe piętro... Co mnie podkusiło żeby to sprawdzać na własnym podwórku????????????? :( :/ teraz muszę szybko po świętach powiedzieć oddziałowej zanim się dowie od kogoś życzliwego :/ a rodzina to pewnie z FB się dowie. Zwalili mi pierwszy dzień oficjalnej ciąży :(


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • Czrna 81 Autorytet
    Postów: 2898 3333

    Wysłany: 29 marca 2018, 22:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nowa na dzielni wrote:
    Dowiedziałam się, ze mama po badaniu piersi jest pilnie skierowana na onkologię na świętach, kur*wa :/. Sory dziewczyny ale wszystkiego mi się odechciało, będę zaglądać ale póki co idę do czarnej nory się martwić
    Kochana nie ma co z góry zakładać najgorszego. Jeśli coś się dzieje to dobrze że reakcja jest szybka. Trzymaj się cieplutko <3

    Lunaris lubi tę wiadomość

    Czarna81
    22 cs.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 marca 2018, 22:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czarna w dwupaku super póki co haha :D jedynie z tych emocji dzisiaj mam silny nerwobol od kostki przez kolano po pachwine. Nie wiem czy apapu nie wezmę:/ to jedyne mi lekarz pozwolił.

  • Hania34 Przyjaciółka
    Postów: 269 24

    Wysłany: 29 marca 2018, 22:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa będzie dobrze chyba już pula złego jest wystarczająca . Pewnie fałszywy alarm.Pomodlę się za twą mamę

  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 29 marca 2018, 22:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hania34 wrote:
    Minnie zakładam, że mały ci dokuczył stąd twój cięty język.
    Wesołych świąt ci życzę. A owu miałam w 14dc więc jestem 9dni po owu
    To był żart a nie cięty język. Nie ma tu niestety emotki facepalm.

    Minie Black, Meśka lubią tę wiadomość

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 29 marca 2018, 22:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa szybka diagnoza -łatwiejsze leczenie, mniej powikłań. Trzymam kciuki za mamę!


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • Czrna 81 Autorytet
    Postów: 2898 3333

    Wysłany: 29 marca 2018, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lunaris chyba kurde powinnam Cię przeprosić że zapytałam :-( Mega niefajna sytuacja. Totalny brak empatii żeby tak z pełną premedytacją wku**iać ciężarną :-( Ale pociesz się kochana że niebawem przejdziesz na L4 i te babsztyle znikną Ci z oczu na dłuuugi czas! Żeby tylko przez to nie zepsuły Ci niespodzianki dla Ciastka...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 marca 2018, 22:10

    Czarna81
    22 cs.
  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 29 marca 2018, 22:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czrna Daj spokój, chyba miałam przedsmak informowania wszystkich... przynajmniej już mi nie straszna informacja dla mojej Mamci :P mam nadzieję, że jak jutro pójdę do pracy to połowa szpitala nie będzie już wiedziała :P Jak bym była świnią to bym jutro L4 rzuciła ale święta będą -mam dzień w niedzielę , nie będę chamówy odstawiać innym. Wytrzymam do następnego piątku.

    Uciekam spać! Rano znowu robota czeka!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 marca 2018, 22:19


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 marca 2018, 22:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Veles, Haniu, to jest cięty język? Udzielasz się tylko w tym wątku, nie Prowadzisz kalendarza, a żadna z nas licencji wróżki nie posiada.
    Prawidłowo sformułowane pytanie brzmialoby: jestem 9 dpo, jest sens badać proga?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 marca 2018, 22:25

  • Czrna 81 Autorytet
    Postów: 2898 3333

    Wysłany: 29 marca 2018, 22:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lunaris połowa małżeństw (albo i więcej) się rozpada, więc takie gadanie o ciąży bez ślubu to może byłoby na miejscu jakieś 100lat temu ;-) Jesteście że sobą z Ciastkiem,kochacie się, niebawem pojawi się owoc tej miłości :-) A jeśli się to komuś nie podoba to ch*j mu w d**pę! Głupie docinki ucinaj tekstem że lekarz nie kazał Ci się denerwować ;-)

    nowa na dzielni, KateHawke, Bajkaaa, Meśka, Jedna_z_Wielu, Emiilka, nenusia, lamka, Malgonia, KateKum, Koteczka82, Morusek lubią tę wiadomość

    Czarna81
    22 cs.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 marca 2018, 22:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lunaris, jak się okaże, że położne i labo się wyglądały i zdecydujesz pracować w święta to ich zaskarż, że mimo wiedzy pozwolili ciężarnej pracować, reset popraw mnie jeśli się mylę :D

    A jeśli chodzi o "nieslubne dzieci, to ja nie mam nic przeciwko. Sama brałam ślub w dn 1 urodzin synka. Multiimpreza!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 marca 2018, 22:24

    Czrna 81, Koteczka82 lubią tę wiadomość

  • Kingulla Autorytet
    Postów: 2698 2639

    Wysłany: 29 marca 2018, 22:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    StaraczkaNika wrote:
    Kingulla, że się tak podepnę do tego, co Małgonia napisała. Poziom proga może być zaburzony przy wysokim TSH lub prolaktynie. Masz pobadane?

    Nika tsh mam ok, usg tarczycy piękne. Prolaktynę leczę bromergonem i zeszła już do 16 ale prog dalej marny.

    Miałam zaśniad całkowity, a z tego co wyczytałam to zapłodniona zostaje wtedy komórka bez materiału genetycznego = słaba jakościowo komórka. Tylko nie bardzo wiem jak polepszyć jej jakość. Coś doktorek mówił o stymulacji i na mówieniu się skończyło. Może rzeczywiście dorzucę sobie Q10.

    Sebek - 2010 <3 <3
    Starania od I 2016

    18.08.2016 - zaśniad całkowity:(

    V 2019 IVF - 😭

    III 2020 😭

    Czekam na cud..

    HSG - oba jajowody drożne (lewy udrożniony po ponownym podaniu kontrastu)
  • Kingulla Autorytet
    Postów: 2698 2639

    Wysłany: 29 marca 2018, 22:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nowa na dzielni wrote:
    Iza, Kingula, a sikacie coś jeszcze? Ja jakbym miała jeszcze tanie testy z Allegro to bym sikała na potęgę ale ze nie mam to póki co nie mam już motywacji iść po kolejny test ;) poczekam już do @

    Mam Bobusia, siknę chyba w sobotę:)

    Sebek - 2010 <3 <3
    Starania od I 2016

    18.08.2016 - zaśniad całkowity:(

    V 2019 IVF - 😭

    III 2020 😭

    Czekam na cud..

    HSG - oba jajowody drożne (lewy udrożniony po ponownym podaniu kontrastu)
‹‹ 327 328 329 330 331 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ