X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie MARCOWE TESTOWANIE – PIERWSZY POWIEW WIOSNY
Odpowiedz

MARCOWE TESTOWANIE – PIERWSZY POWIEW WIOSNY

Oceń ten wątek:
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 30 marca 2018, 07:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry Dziewczyny :)

    Frelcia, jak sie czujesz w ciąży?

    Lunaris dobrze, ze w ciazy duzo sie spi, to wszystkie niedobitki zaciążą w kwietniu ;)

    Co prawda ja nie pytalam, ale nie wiem czy sama nie skorzystam z polecanego przez Bocka lekarza. U mnie ok 7 dpo i poza skokiem drugiego dnia temperatura systematycznie spada. Koniec ciazy urojonej :/ ide zbadać proga i bede sie zastanawiac w ktora strone z leczeniem sie udac.

    Nowa na dzielni bardzo mi przykro. Trzymam mocno kciuki by skonczylo sie na strachu.

    Doczytalam do konca. Dwie strony mi zzarlo.

    Nika u mnie w ciazowym cyklu tez takie byly wzloty i upadki z tendencja wzrostowa. Mam bardzo dobre przeczucia. Modla sie caly czas o Twoje szczescie.

    Lunaris co za kretynki. No, ale ludzi nie zmienisz :/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 marca 2018, 07:46

    Lunaris lubi tę wiadomość


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • moyeu Autorytet
    Postów: 1294 2149

    Wysłany: 30 marca 2018, 07:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Minie Black wrote:
    Przeczytałam, że mam dać znać jutro po wizycie męża. Nie wiem skąd to sobie wzięłam :D
    Jak wrócę od dr S. i znajdę gdzieś jagnięcinę (nie wiecie gdzie? Bo sobie wymyśliłam na swieta) to wszystko Wam opisze!
    Minie, wiem że na pewno jest w Selgrosie, co prawda trzeba mieć kartę którą oni Ci wydają, bo bez niej nie kupisz, ale na szczęście nie trzeba mieć już działalności. Ja kupuję tam mięso, wołowina jest świetna, świeża i w dobrej cenie :) jagnięciny tam nie kupowałam, ale wiem że mają :)

    Minie Black lubi tę wiadomość

    30 lat 🍍 starania od II 2018
    🩺Hashimoto, Niedoczynność tarczycy, Endometrioza I st., niskie AMH, jajowody drożne
    ❌ Mutacja MTHFR wariant A1289C - A/C heterozygota ❌ Białko S
    ❌AMH
    IX 2020 0,72 -> IV 2021 0,42 ->II 2022 0,49 💪🏻

    👦🏻On: morfologia 3%, reszta wyników w normie

    💉IVF💊
    IV 2021 Invimed Warszawa dr K. długi protokół
    19.05.21 punkcja - pobrano 2 komórki jajowe - IMSI + FertileChip
    22.05.21 transfer 2 zarodków 9bl I i 8bl I - CB 😭

    💉IMMUNOLOGIA🦠
    IV 2022 pierwsza wizyta u doc. P. w Łodzi, zlecił badania
    ❌TEST IMK
    ❌TEST CBA
    ❓ANA 3
    ✅P/c przeciwplemnikowe
    ❓KIR
    ❓HLA-C

    Od X 2021 Trulicity 1,5 mg BMI 30 -> IV 2022 -11 kg, -10cm w biodrach, BMI 26,9 💪🏻
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 marca 2018, 07:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moyeu wrote:
    Minie, wiem że na pewno jest w Selgrosie, co prawda trzeba mieć kartę którą oni Ci wydają, bo bez niej nie kupisz, ale na szczęście nie trzeba mieć już działalności. Ja kupuję tam mięso, wołowina jest świetna, świeża i w dobrej cenie :) jagnięciny tam nie kupowałam, ale wiem że mają :)
    Cudownie, dziękuję Ci bardzo! <3 Ja od kilku lat mam kartę mojej ciotki, na którą wszystko tam kupuje, więc dzisiaj muszę jechać!

    moyeu lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 marca 2018, 07:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa, bardzo mi przykro :( pamiętaj, ze nawet najgorszy wynik nie jest wyrokiem!!! Sama przez to przechodziłam (nowotwór złośliwy innego typu) jakieś kilkanaście lat temu, a teraz jak widzisz jestem tu, w miarę zdrowa (poza ta endometrioza cholerna :() i walczę tak jak my wszystkie tutaj!
    Będę trzymała kciuki za mamę, żeby to był fałszywy alarm !!!

    Lunaris, toz to właśnie pogwdlcienie twojego prawa do ochrony danych osobowych!

  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 30 marca 2018, 07:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa przykro mi ze takie złe informacje na ciebie i was spadły. Mam nadzieje ze szybka diagnoza i ewentualne leczenie będzie owocne. Trzymam mocno kciuki za mamę!

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • StaraczkaNika Autorytet
    Postów: 6968 12673

    Wysłany: 30 marca 2018, 07:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izape_91 wrote:
    Staraczka a w ciążowym cyklu jak miałaś?
    Mi tempka spadła było 37,06 a po 20 min leżenia 36,98 więc idzie zło.

    Dobra lecę do pracy kochane :*
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/bf023e7b335d.png
    Ten był bardzo mało górzysty jak na mnie. Nigdy wcześniej ani potem nie miałam takiej płynnej linii

    4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • Kingulla Autorytet
    Postów: 2698 2639

    Wysłany: 30 marca 2018, 07:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry. :)

    Lamka pracą się nie przejmuj. Teraz Wy jesteście najważniejsi albo najważniejsze, nie wiem co tam w brzuszku mieszka :)

    Frelciu juz jeden z dwunastu za Tobą ! Niedługo będziesz nas wirusami obsypywać. :)

    U mnie dziś aktywny dzień, dużo rzeczy do załatwienia więc pewnie pokaże się dopiero późnym popołudniem. Słonecznego dnia Wam życzę. Za moim oknem piękne, wiosenne słońce a w głowie ogromny ból przez zmianę pogody :p coś za coś, nie może być tak kolorowo :p

    Sebek - 2010 <3 <3
    Starania od I 2016

    18.08.2016 - zaśniad całkowity:(

    V 2019 IVF - 😭

    III 2020 😭

    Czekam na cud..

    HSG - oba jajowody drożne (lewy udrożniony po ponownym podaniu kontrastu)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 marca 2018, 07:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie :) ,od dziś już mam wolne aż do świąt.No i dobrze ;) .Jestem ostatnio nie do życia,non stop bym spała i się objadała.Nie udaje mi się z wami wytrzymać jak do 21-ej.Piękne rzeczy szyjecie kobietki,ja z zawodu jestem krawcowa ale maszyny to ja nie widziałam ,już nie pamiętam kiedy.Największą rzecz jaką sobie uszyłam i byłam dumna to suknia ślubna,ale to było 18 lat temu :D .Jak dobrze dzidzia będzie się rozwijać to zrobię mu kocyk jakiś na drutach.Bardzo absorbujące zajęcie :) .

    never_lose_hope, Czrna 81, Lunaris lubią tę wiadomość

  • Lucia88 Autorytet
    Postów: 792 794

    Wysłany: 30 marca 2018, 07:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny! Miłego dnia!
    Za kogo dzisiaj trzymać kciuki? Ktoś dziś testuje albo ma wizytę?

    U mnie 4 dzień ciąży...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 marca 2018, 07:57

    Malgonia lubi tę wiadomość

    PRZERWA W STARANIACH

    29.05- neurolog
    31.05- psychiatra
  • Dip88 Autorytet
    Postów: 2616 2007

    Wysłany: 30 marca 2018, 08:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mala90 wrote:
    Dip a bierzesz ciagle wiesiolka czy odstawilas juz po owulacji?

    Ostatni raz wzięłam dzień przed owulacja.

    3jgx9jcgaorgom11.png
    Nikodem & Alexander ❤️
    Starania od 11.2019
    12.2019 Poronienie 6tc💔
    04.2021 Ciąża biochemiczna💔
    💗13.05.2021⏸ NIFTY ✅ 💙 Antoś 💙

    PCOS❗️FSH❗️Testosteron ❗️LH/FSH ❗️
    Styczeń 2021 Klinika w NL 🇳🇱
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 marca 2018, 08:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lucia, ja mam dzisiaj wizytę u dr Lamki. Szepnę mu, że jak udało mu się "zrobić" Lamie Dziecko to ja też chcę! Ino raz!
    Kciuki chętnie przyjmę, żeby Doktorek miał jakiś plan na moją marną sytuację.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 marca 2018, 08:06

    lamka, never_lose_hope, Frelcia, Morusek lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 marca 2018, 08:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Minie kciuki, dr S jeszcze nie wie, że Lamka w ciąży. :-D trzymam kciuki, weź go tam przyciśnij, niech Cię szybko zaciąży <3

    Minie Black lubi tę wiadomość

  • Hania34 Przyjaciółka
    Postów: 269 24

    Wysłany: 30 marca 2018, 08:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Minnie nie prowadzę kalendarza bo chodzę na monitoringi, skąd wiesz, czy udzielam się tylko tu? I znów veles o co ci chodzi proszę powiedz mi.. miłego dnia wszystkiem

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 marca 2018, 08:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powiem mu, że ma mi zrobić dziecko - już!

    lamka, never_lose_hope, Lunaris lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 marca 2018, 08:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hania34 wrote:
    Minnie nie prowadzę kalendarza bo chodzę na monitoringi, skąd wiesz, czy udzielam się tylko tu? I znów veles o co ci chodzi proszę powiedz mi.. miłego dnia wszystkiem
    Jak się kliknie na avatar to widać wątki, w których się udzielasz. Co do Veles, to cofnij się do ok. Połowy wątku i poczytaj, jeśli na prawdę nie rozumiesz.
    Zasugerowałam Ci żebyś nie oczekiwala konkretnej odpowiedzi nie napisałaś nawet w jakim dpo jesteś, my tego po prostu nie wiemy, bo skąd?

    W pierwszym poście tego wątku i w stopce Hope jest link to "tajemniczej wiedzy staraczek" jest tak dużo przydatnych informacji, np w jakim dniu badania hormonów.

    CHCIALABYM zaproponować, aby przed zadaniem pytania tam zaglądać, bo jest duo odpowiedzi. Hope nie wiem czy się da i czy masz ochotę przede wszystkim, ale ja bym tam wrzuciła jeszcze coś o mutacjach, mi osobiście tego bardzo brakowało

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 marca 2018, 08:22

  • agulineczka Autorytet
    Postów: 6061 6542

    Wysłany: 30 marca 2018, 08:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yoselyn82 wrote:
    Nowa przykro mi ze takie złe informacje na ciebie i was spadły. Mam nadzieje ze szybka diagnoza i ewentualne leczenie będzie owocne. Trzymam mocno kciuki za mamę!

    Nowa na dzielni Mi równiez przykro. Dużo siły dla Was i pamiętaj, że nie zawsze taka diagnoza od początku oznacza jedno. Oby jak najszybciej prawidłowo zdiagnozowali i zaczęli leczyć. Jeśli szybko wykryte szanse są naprawdę duże.
    Będzie dobrze Kochana, choć współczuję stresu.

    Synek 2016 💚
    Córka 2018 💖
    Synek 2021 💚
  • MamaFabianka Ekspertka
    Postów: 222 156

    Wysłany: 30 marca 2018, 08:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Minie Black wrote:
    Powiem mu, że ma mi zrobić dziecko - już!
    Uważaj żeby nie wziął tego zbyt dosłownie
    :)

    Minie Black lubi tę wiadomość

    Fabian 06.2014
    Dwa aniołki 02.2017 06.2017 [*]
  • moyeu Autorytet
    Postów: 1294 2149

    Wysłany: 30 marca 2018, 08:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blue, a widziałaś te kocyki z takiej grubej wełny robione nie drutami, tylko rękoma? Tzw. hand knitting, są przepięknę, może nie dla maluszków, bo są dość ciężkie, ale strasznie mi się takie podobają np. jako kapa na łóżko :D.
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/202beb2626e5.jpg
    Lunaris, nie gratulowałam jeszcze bety, więc GRATULUJĘ :D, a co do "koleżanek z pracy" to ja bym im dała... robiąc badania, stajesz się pacjentem, a one, jako personel, mają pewne obowiązki wobec pacjentów, chociażby jak już ktoś wspomniał tajemnicę zawodową, nie wspominając już o danych osobowych... idź szybciutko na El quattro się nie przejmuj, spokojnej ciąży życzę :) No i jeszcze, co to ma do rzeczy, że nie mężata jesteś... nosz kurna! Wkurza mnie taki ciemnogród!

    Nowa niestety dobrze Cię rozumiem, też przez to przechodziłam z moją mamą, ale najważniejsze, że szybko działacie, czas jest tutaj na wagę złota! Powiem Ci jeszcze, że u mnie, 2 tygodnie przed studniówką, ginekolog podczas badania piersi wykryła guzy i skierowała na dalsze konsultacje do onkologa, ja zaryczana, bo u mnie nowotwory niemalże dziedziczne, więc poszłam. Lekarz od razu że biopsja guzków, ale najpierw USG, na USG wyszło, że guzki mam w lewej piersi, moja gin znalazła je w prawej, ja prawie zjechałam z tej kozetki... Ale moja chrzestna, jak tylko się dowiedziała, w te pędy umówiła mnie do dra Postolskiego (Warszawa, lekarz radiolog), polecam go z całego serca! Konkretny, rzeczowy, on robi tylko USG piersi, powiedział mi, że w moim wieku to już tak jest że piersi bolą, muszą boleć ;) bo ja mam taką gruczolastą (nie wiem, tak się to odmienia?) tkankę i taka moja natura. Chodziłam do niego na kontrole co rok przez 3 lata, w końcu mi powiedział żebym do niego przyszła dopiero po 35rż. Wszystko będzie dobrze!

    Nika co do karpat na wykresie, ja w jednym cyklu też miałam właśnie takie i wydawało mi się że może tak już mam, ale w tym poprzednim cyklu wykres był przepiękny, aż nie mogłam się napatrzeć, normalnie książkowy, a nic z tego nie wyszło. Chcę sobie te moje dotychczasowe wykresy wydrukować i pokazać gin na następnej wizycie, bo z tego co czytam w internecie, czego dowiedziałam się na tym forum, to temperatura jest bezpośrednio skorelowana z progesteronem, więc zastanawiam się, czy te górki dołki mogą wynikać z jakiegoś problemu z ciałkiem żółtym? Jak myślisz?
    EDIT: dopiero uczę się korzystać z forum, jestem mega dumna z siebie że ogarnęłam pogrubianie :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 marca 2018, 08:45

    Czrna 81, Czrna 81, Malgonia, lamka, KateHawke, Lunaris lubią tę wiadomość

    30 lat 🍍 starania od II 2018
    🩺Hashimoto, Niedoczynność tarczycy, Endometrioza I st., niskie AMH, jajowody drożne
    ❌ Mutacja MTHFR wariant A1289C - A/C heterozygota ❌ Białko S
    ❌AMH
    IX 2020 0,72 -> IV 2021 0,42 ->II 2022 0,49 💪🏻

    👦🏻On: morfologia 3%, reszta wyników w normie

    💉IVF💊
    IV 2021 Invimed Warszawa dr K. długi protokół
    19.05.21 punkcja - pobrano 2 komórki jajowe - IMSI + FertileChip
    22.05.21 transfer 2 zarodków 9bl I i 8bl I - CB 😭

    💉IMMUNOLOGIA🦠
    IV 2022 pierwsza wizyta u doc. P. w Łodzi, zlecił badania
    ❌TEST IMK
    ❌TEST CBA
    ❓ANA 3
    ✅P/c przeciwplemnikowe
    ❓KIR
    ❓HLA-C

    Od X 2021 Trulicity 1,5 mg BMI 30 -> IV 2022 -11 kg, -10cm w biodrach, BMI 26,9 💪🏻
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 marca 2018, 08:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny!
    Miłego i słonecznego dnia dla Was wszystkich!!!
    Ja mam już chatę ogarniętą na święta, także dzisiaj spacery, kanapa i prawie cały 14 sezon "Grey's Anatomy" tylko dla mnie :D :D

    Pomalutku przechodzimy na kwiecień, oby był tak owocny jak tegoroczny marzec!!! :) :*

    jedna_z_wielu zaproszenie przyjęte :*

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 marca 2018, 10:28

    Meśka, Frelcia, Czrna 81, lamka, Jedna_z_Wielu, Lunaris lubią tę wiadomość

  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 30 marca 2018, 08:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję bardzo dziewczyny, nie chciałam tego pisać ale zmartwiłam się strasznie. Ja raczej na spokojnie podchodzę do takich sytuacji, ale jak mój brat lekarz - który jest zawsze super wyluzowany - powiedział, ze to raczej wyglada na coś poważnego to się lekko posypałam. Zmieniam plany i jade na święta do domu. Mam ogromna nadzieje ze to jakiś fałszywy alarm.

    Lunaris - bo nie skomentowałam. Co za tępe baby!!!! Zero przyzwoitości. Ja rozumiem ze to temat do plotek, ale za takie komentarze to powinny dostać od kogoś w zęby!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 marca 2018, 09:31

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
‹‹ 329 330 331 332 333 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ