X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie MARCOWE TESTOWANIE – PIERWSZY POWIEW WIOSNY
Odpowiedz

MARCOWE TESTOWANIE – PIERWSZY POWIEW WIOSNY

Oceń ten wątek:
  • Bocianiątko Autorytet
    Postów: 11030 13100

    Wysłany: 30 marca 2018, 09:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry ze szpitalnego łóżka! Upuścili mi już chyba z litr krwi! :P a jeszcze trochę przede mną ;)
    Małgonia, żeby nie było - ja nie mogę polecić tego lekarza bo u niego nie byłam ;) ja polecam mojego Wronę :D a u Maksyma była Karolina i z resztą coś o tym pisała ;)

    Malgonia, KateHawke lubią tę wiadomość

    event.png

    🍍FET 09.04.2022 ⛄4.1.1 💙
    6 dpt beta 35.4
    10 dpt beta 192
    12 dpt beta 412
    14 dpt beta 994
    18 dpt (5+1) GS 9x5mm; YS 2mm
    7+1 CRL 1 cm FHR 136
    8+3 CRL 1.99 cm FHR 166
    10+1 CRL 3.36 cm FHR 158
    15+4 130g
    17+3 200g
    20+2 337g 💕córeczka
    23+2 583g
    26+4 925g
    28+4 1125g
    31+4 1764g
    34+2 2200g
    35+4 2350g
    36+4 2475g
    37+4 2840g
    38+4 16.12.2022 Zosia 2815g, 51 cm miłości ❤️ 🥰👶🏻👨‍👩‍👧😍

    3️⃣ IMSI 11.2021: zostało ❄❄❄❄❄ na zimowisku 🥰
    2️⃣ ICSI 01.2021: ❄ 3.2.3 FET ❌
    1️⃣ IVF+ICSI 2019-2020: ET 8c ❌ ❄ bl2+M3 FET ❌
    🧪2x IUI 2018 ❌
    ⏰starania od 2016 ❌
    PAI-1 4G homo, ANA 1:1280, rozsiana zaawansowana adenomioza, mięśniaki, silne skurcze macicy, Hashimoto, niedoczynność tarczycy
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 30 marca 2018, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Minie Black wrote:
    Jak się kliknie na avatar to widać wątki, w których się udzielasz. Co do Veles, to cofnij się do ok. Połowy wątku i poczytaj, jeśli na prawdę nie rozumiesz.
    Zasugerowałam Ci żebyś nie oczekiwala konkretnej odpowiedzi nie napisałaś nawet w jakim dpo jesteś, my tego po prostu nie wiemy, bo skąd?

    W pierwszym poście tego wątku i w stopce Hope jest link to "tajemniczej wiedzy staraczek" jest tak dużo przydatnych informacji, np w jakim dniu badania hormonów.

    CHCIALABYM zaproponować, aby przed zadaniem pytania tam zaglądać, bo jest duo odpowiedzi. Hope nie wiem czy się da i czy masz ochotę przede wszystkim, ale ja bym tam wrzuciła jeszcze coś o mutacjach, mi osobiście tego bardzo brakowało
    Wszystko się da! Jak chcecie cis dopisać walce śmiało na prv. Nie udostepniam tego pliku do edycji dla wszystkich bo jak kiedyś tak miałyśmy na kwietniowkach to przychodziły banany i nam kasowaly i wpisywaly np. Bluzgi.

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 30 marca 2018, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bocianiątko wrote:
    Dzień dobry ze szpitalnego łóżka! Upuścili mi już chyba z litr krwi! :P a jeszcze trochę przede mną ;)
    Małgonia, żeby nie było - ja nie mogę polecić tego lekarza bo u niego nie byłam ;) ja polecam mojego Wronę :D a u Maksyma była Karolina i z resztą coś o tym pisała ;)
    Naszego Wrone <3

    Bocianiątko lubi tę wiadomość

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • Hania34 Przyjaciółka
    Postów: 269 24

    Wysłany: 30 marca 2018, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Minie Black wrote:
    Jak się kliknie na avatar to widać wątki, w których się udzielasz. Co do Veles, to cofnij się do ok. Połowy wątku i poczytaj, jeśli na prawdę nie rozumiesz.
    Zasugerowałam Ci żebyś nie oczekiwala konkretnej odpowiedzi nie napisałaś nawet w jakim dpo jesteś, my tego po prostu nie wiemy, bo skąd?

    W pierwszym poście tego wątku i w stopce Hope jest link to "tajemniczej wiedzy staraczek" jest tak dużo przydatnych informacji, np w jakim dniu badania hormonów.

    CHCIALABYM zaproponować, aby przed zadaniem pytania tam zaglądać, bo jest duo odpowiedzi. Hope nie wiem czy się da i czy masz ochotę przede wszystkim, ale ja bym tam wrzuciła jeszcze coś o mutacjach, mi osobiście tego bardzo brakowało
    Tu masz rację, że na tym forum udzielam się tylko w tym wątku. Biorę udział jeszcze w innych forach. Napisałam ile dni po owulacji jestem we wcześniejszych postach, ale nieważne. Faktycznie jest w stopce. Co do "veles"? To cofnęłam się i widziałam parę postów tej osoby. Chyba w podobny sposób cię denerwujemy i mamy jakieś pkt styczne. Muszę cię jednak rozczarować to inna osoba. Nie musisz mi wierzyć ale bynajmniej wiem już o co się rozchodzi.

  • Siwulec Autorytet
    Postów: 3166 5686

    Wysłany: 30 marca 2018, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry Drogie Panie <3

    Nowa zdrówka dla Mamy <3

    Minie ale mnie zmyliłaś avatarkiem :D śliczny zajączek <3

    Luna ciesze się że wizyta udana i że zdrowo rośniecie <3

    Lunaris powiedz słowo to wjadę do tego szpitala i wytrzaskam te baby po pysku !

    Bosiuś mam nadzieję że Cię tam jakoś wzmacniają i nie odczuwasz za bardzo braku krwi :*

    Czrna 81, Minie Black, Lunaris, Luna1993 lubią tę wiadomość

    relgwn15fhhth20g.png
    30.05 - 9dpo HCG 2,24; 04.06 - 14dpo HCG 268,80; 06.06 - 16doo HCG 496,00; 13.06 - 24dpo HCG 8619,00
    20.06 zarodek 3,4mm z czynnością serca
    02.2018 - 12tc [*] ♥️
    Siła jest kobietą <3
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 30 marca 2018, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mysmy z mezem zarezerwowalismy bilety lotnicze..lece znowu daleko :P gdzie ciepelko bedzie :)

    musze podladowac akumulatory itp :P

    Kotowa, Siwulec, blue00, Frelcia, never_lose_hope, Czrna 81, summer86, lamka, MamaFabianka, moyeu, Koteczka82, KateHawke, Sanka, Karma88, problemik, Morusek, ANkaG, Lunaris, nenusia lubią tę wiadomość

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • panan12 Autorytet
    Postów: 3023 548

    Wysłany: 30 marca 2018, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lunaris wrote:
    ....ups.... jeszcze większą przyjemność będziesz miała jak wrócisz do domu :)

    Lamcia hmm ciekawe- kiedy miałaś OM i owu? u mnie 5.03 i 14/15.03 moze to od tego zależy? i tak prujemy się razem ;)

    Czrna nie pytaj.... poszłam na betę u siebie w szpitalu bo chciałam powtórzyć po 48h w tym samym lab. Mówię w okienku że za badanie chcę zapłacić a baba drze się na cały hol (rejestracja na przeciwko wejścia, portierni, poradni spec. i automatu do rejestracji czasu pracy -wszyscy tam chodzą) "jakie badanie Pani robi? HCG?" na to wyskoczyła z za rogu moja koleżanka i oddziałowa rejestracji że " O a po co Ci takie badanie? Ty dzieci planujesz?" Mówię im że cicho to jeszcze nic pewnego itp. nie chcę żeby ktoś się dowiedział... a ta p.....iiiip! oddziałowa do mnie że właśnie że ona powie u mnie na oddziale! ja do niej że ochrona danych a ta do mnie że jej to nie dotyczy, powie mojej oddziałowej... nie wiem po co ciężarną wk...wia! :/
    Zrobiło mi się mega przykro. W laboratorium też połowa wyskoczyła na korytarz przy odbiorze wyników że jak to ja (bez męża) w ciąży znowu jestem? i komentarze na całe piętro... Co mnie podkusiło żeby to sprawdzać na własnym podwórku????????????? :( :/ teraz muszę szybko po świętach powiedzieć oddziałowej zanim się dowie od kogoś życzliwego :/ a rodzina to pewnie z FB się dowie. Zwalili mi pierwszy dzień oficjalnej ciąży :(

    Olej to naprawdę najważniejszy jest dzidziuś niech Ci tylko dadzą l4, macierzyńskie a jak masz doświadczenie to nie jak ta praca to inna

    Diamond92 lubi tę wiadomość

    f2w3k0s3plke7odf.png
  • Karolina90 Autorytet
    Postów: 4707 3471

    Wysłany: 30 marca 2018, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    _Hope_ wrote:
    Naszego Wrone <3

    Zaraz i mojego :P


    Lunaris serdecznie Ci gratuluję! :) a głupimi babami się nie przejmuj!;)

    Lamka super! :) :) kciuki! :)

    Rzadko się udzielałam, bo najpierw męczyłam się z jelitówką, a teraz z mocnym przeziębieniem, przez co muszę przełożyć wizytę u Paśnika na maj, bo nie zdążę zrobić cytokin - także standardowo pod górę ;/

    Tym, u których zawitała biel (czego współczuje, ale ja np. nie zdążyłam zatestować :P) zapraszam na kwiecień <3

    A zaciążone proszę o rozsyłanie mnóstwa wirusów! :)

    Spokojnych świąt, wyciszenia i pogody ducha! :) :)

    Malgonia, Czrna 81, lamka, Lunaris lubią tę wiadomość

    👶 1.03.2023 synek 💓
    VIII - FET 4.2.1
    💉7dpt-54.7; 9 dpt-110; 12dpt-382; 14dpt-927
    27 dpt ❤️

    👶 30.05.2021 synek 💓
    IX 2020 - ICSI - ET 5.1.1
    💉7dpt-83.4; 9 dpt-218; 12 dpt-1104
    22dpt ❤️
  • Mala90 Przyjaciółka
    Postów: 91 115

    Wysłany: 30 marca 2018, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yoselyn dokad? :D my w lutym bylismy na Zanzibarze i tak strasznie nie chcialo sie wracac...

    never_lose_hope lubi tę wiadomość

    7 cs,
    Grudzien 2017 - poronienie 6tc
    Euthyrox 50
  • Bocianiątko Autorytet
    Postów: 11030 13100

    Wysłany: 30 marca 2018, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    _Hope_ wrote:
    Naszego Wrone <3
    Naszego <3 <3 <3

    Karma88 lubi tę wiadomość

    event.png

    🍍FET 09.04.2022 ⛄4.1.1 💙
    6 dpt beta 35.4
    10 dpt beta 192
    12 dpt beta 412
    14 dpt beta 994
    18 dpt (5+1) GS 9x5mm; YS 2mm
    7+1 CRL 1 cm FHR 136
    8+3 CRL 1.99 cm FHR 166
    10+1 CRL 3.36 cm FHR 158
    15+4 130g
    17+3 200g
    20+2 337g 💕córeczka
    23+2 583g
    26+4 925g
    28+4 1125g
    31+4 1764g
    34+2 2200g
    35+4 2350g
    36+4 2475g
    37+4 2840g
    38+4 16.12.2022 Zosia 2815g, 51 cm miłości ❤️ 🥰👶🏻👨‍👩‍👧😍

    3️⃣ IMSI 11.2021: zostało ❄❄❄❄❄ na zimowisku 🥰
    2️⃣ ICSI 01.2021: ❄ 3.2.3 FET ❌
    1️⃣ IVF+ICSI 2019-2020: ET 8c ❌ ❄ bl2+M3 FET ❌
    🧪2x IUI 2018 ❌
    ⏰starania od 2016 ❌
    PAI-1 4G homo, ANA 1:1280, rozsiana zaawansowana adenomioza, mięśniaki, silne skurcze macicy, Hashimoto, niedoczynność tarczycy
  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 30 marca 2018, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a z ciekawostek to temp mi dzisiaj poszła o oczko w górę (12 dpo - 36.9 st) ale ja już tak mam że temp spada mi często nawet podczas okresu więc zupelnie nie zrobiło to na mnie wrażenia.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 marca 2018, 09:47

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 marca 2018, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malgoniu dobrze się czuje :) tzn mój brzuch ma rewolucję i mam jadlowstret póki co :/ no i boję się. Strasznie..żeby sie wszystko udało:( dziękuję że pytasz :*

    Malgonia lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 marca 2018, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yoselyn zabierz mnie proszę do walizki! Co prawde przez stymulację troszkę mi się przytyło, ale za nadbagaż zapłacę sama :D Nieważne gdzie, jeśli jest tam słońce i ciepełko to poproszę :D :D

    Tak marzę żeby gdzieś się wyrwać z mężem, zrelaksować i odpocząć.. Dwie procedury IVF w ciągu pół roku wypłukało wszystkie oszczędności co do grosza, ale jak tylko się odbijemy to szukam last minute w ciepłe kraje..
    No chyba, że będziemy musieli szykować pokoik dla Okruszka :) :) Ehh, żeby tylko się udało...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 marca 2018, 09:52

    Yoselyn82 lubi tę wiadomość

  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 30 marca 2018, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelcja, jelitówki i wszelakie tego typu atrakcje to akurat bardzo dobry znak :) W sumie na in vitro się nie znam, ale zazwyczaj jak któraś zaczyna narzekać na jelita to ja już niucham pozytywny teścik :) Tak więc oby tak było i u Ciebie.
    A ze stres jest to naturalne. Odpoczywaj jak najwięcej, dał maluszkowi się spokojnie zadomowić. :)

    Ja to jestem narwaniec i z lekarzami i z leczeniem. Mam dobrego niby lekarza prywatnego, ale ja bym wolała żeby się jakoś więcej działo.. już sama nie wiem.
    Pójdę do tego na nfz, zrobię hormony po @ jeszcze raz żeby zobaczyć, czy może jakoś wracają do normy i myślę mad tymi mutacjami. Jak już jestem w jednym miejscu zmutowana to może sprawdzę czy w innym nie, bo zapłacę raz 300 zł a nie na ślepo będę sprawdzać kwasy, witaminy i krzepliwość.
    Ja już sobie wkręciłam, ze jak zajdę to nawet jak będę miała zdrowego zarodka to mój progesteron mu szansy nie da, albo się okaże, ze kwas nie taki biorę jak powinnam :/
    Może przynajmniej spokój mi to da :)
    Czy ten Wasz lekarz to Marcin Wrona? bo sprawdziłam na szybko, ze terminy ma na czerwiec dopiero :P


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 30 marca 2018, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malgonia wrote:
    Frelcja, jelitówki i wszelakie tego typu atrakcje to akurat bardzo dobry znak :) W sumie na in vitro się nie znam, ale zazwyczaj jak któraś zaczyna narzekać na jelita to ja już niucham pozytywny teścik :) Tak więc oby tak było i u Ciebie.
    A ze stres jest to naturalne. Odpoczywaj jak najwięcej, dał maluszkowi się spokojnie zadomowić. :)

    Ja to jestem narwaniec i z lekarzami i z leczeniem. Mam dobrego niby lekarza prywatnego, ale ja bym wolała żeby się jakoś więcej działo.. już sama nie wiem.
    Pójdę do tego na nfz, zrobię hormony po @ jeszcze raz żeby zobaczyć, czy może jakoś wracają do normy i myślę mad tymi mutacjami. Jak już jestem w jednym miejscu zmutowana to może sprawdzę czy w innym nie, bo zapłacę raz 300 zł a nie na ślepo będę sprawdzać kwasy, witaminy i krzepliwość.
    Ja już sobie wkręciłam, ze jak zajdę to nawet jak będę miała zdrowego zarodka to mój progesteron mu szansy nie da, albo się okaże, ze kwas nie taki biorę jak powinnam :/
    Może przynajmniej spokój mi to da :)
    Czy ten Wasz lekarz to Marcin Wrona? bo sprawdziłam na szybko, ze terminy ma na czerwiec dopiero :P
    Si :) taki przystojny młody gostek :)
    Paczcie jak forum zbliża :D mamy wspólnego pieszczocha :D

    Bocianiątko, Karma88 lubią tę wiadomość

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 marca 2018, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haha Malgonia:) obyś miała nosa :) odpoczywam. Zaraz wstaje i pójdę posiedzieć na dworze pod kocem z książką i kakaem. Mąż mnie dzisiaj obsługuje bo wziął wolne. Co do progesteronu. Ładujesz go jakoś lekami?

  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 30 marca 2018, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nowa na dzielni wrote:
    a z ciekawostek to temp mi dzisiaj poszła o oczko w górę (12 dpo - 36.9 st) ale ja już tak mam że temp spada mi często nawet podczas okresu więc zupelnie nie zrobiło to na mnie wrażenia.


    Nowa imnie dzisiaj też ok
    37 a to już 31 DC, często też tak mam że skacze przed końcem cyklu, ale może to ostatni powiew marca :p jak będzie tak do wtorku i nie dostanę @ to se sikne !

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 30 marca 2018, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja się ze swoimi przeczuciami rzadko ujawniam, bo też wróżką nie jestem i na co to komu. Ale czasem tak siedzę, czytam Wasze posty i tak sobie myślę, o ta to wysika kreski. I powiedzmy że w 4/5 przypadków to się sprawdza. Szkoda, że u siebie nie umiem w taki racjonalny sposób osądzić prawdziwości objawów, tylko dorabiam ideologię do wszystkiego.
    No tak czy inaczej co do Ciebie to mam przeczucia, może jeszcze nie poparte niczym konkretnym, ale wierze w to Twoje AA bardzo mocno :)

    No i muszę przyznać że ten Wrona to ma holiłud smajl :P
    Na usg dopochwowe bym z mężem do niego nie poszła :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 marca 2018, 10:12

    lamka lubi tę wiadomość


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 30 marca 2018, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    On ma taki smajl ze okulary przeciwsłoneczne by się przydaly ;)

    Bocianiątko, Malgonia lubią tę wiadomość

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 marca 2018, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malgonia to bądź naszą forumową wróżką :D Ale ja chcę poznać tylko dobre newsy :D Zostały mi 4 dni w niepewności :)
    No a potem - daj Boże - 9 miesięcy w strachu :D

    Frelcia co czytasz ciekawego? Uwielbiam czytanie <3 Co prawda na dworze się nie odważę, bo prawie mi głowę urwało jak byłam rano z moją Bulwą na spacerku, ale w fotelu chętnie się zakopuję z książką :) :)

‹‹ 330 331 332 333 334 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ