X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie MARCOWE TESTOWANIE – PIERWSZY POWIEW WIOSNY
Odpowiedz

MARCOWE TESTOWANIE – PIERWSZY POWIEW WIOSNY

Oceń ten wątek:
  • Phnappy Autorytet
    Postów: 956 2036

    Wysłany: 30 marca 2018, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O no to wygląda, że jesteście na bardzo podobnym etapie ;))
    Kciuki za ładne przyrosty :*

    ckai43r8zmly7il4.png

    staramy się już ponad 2 lata :( - udało się!!
    aktualnie 2 cykl z CLO (pierwszy bez owu) - szczęśliwy podwójnie <3
    Maj 2017 - 13tc (8tc) poronienie zatrzymane :(
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 marca 2018, 12:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Phnappy tak w dwupaku :D nie martw się:) wszystko jest w porządku. Bóle na tym etapie są normalne bo wszystko tam się powiększa:)

  • olik321 Autorytet
    Postów: 3102 4064

    Wysłany: 30 marca 2018, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelcia u mnie zagnieżdzanie malucha tez objawiało się 2 dniową jelitówką.. w życiu mnie tak nie przeczyściło, to podobno bardzo normalne ;)

    <3 synek 18.08.18

    f2w3xzkrtbku6fy9.png
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 30 marca 2018, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cala Warszawe wypuscili w poludnie z pracy. Wracam w takim scisku, ze oszalec idzie :/ bardzo zle znosze tlumy

    Phnappy super, ze u Was wszystko ok. A bolem jajcorow nic sie nie martw.
    Jak zobaczysz serduszko na usg to pewnie dotrze do Ciebie :)


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • Lucia88 Autorytet
    Postów: 792 794

    Wysłany: 30 marca 2018, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, tak a propo świąt..
    Znacie jakiś fajny przepis na lekki sernik? Chodzi mi o to, aby nie był z 8-10 jaj, bo takie są za ciężkie. Najlepiej na kruchym spodzie i aby się ładnie upiekł.

    PRZERWA W STARANIACH

    29.05- neurolog
    31.05- psychiatra
  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 30 marca 2018, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lucia88 wrote:
    Dziewczyny, tak a propo świąt..
    Znacie jakiś fajny przepis na lekki sernik? Chodzi mi o to, aby nie był z 8-10 jaj, bo takie są za ciężkie. Najlepiej na kruchym spodzie i aby się ładnie upiekł.

    https://www.mojewypieki.com/przepis/sernik-pierniczkowy-last-minute

    Zmieniam tylko aromat na cytrynowy lub waniliowy i spód robię ze zwykłych herbatników (albo takich okrągłych, kakaowych - zydowskie się nazywają) albo zwykłe herbatniki.

    Aha, nie mam maszynki do mielenia więc daję sernik z pudełka i jest ok. Moja rodzina pokochała ten sernik i teraz tylko ten robię. I jest super szybki!

    Dodatkowo: nigdy nie pękł, nigdy nie opadł. A spód - wszyscy myślą, że pieczony tradycyjnie :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 marca 2018, 13:23

    Tosia2323, KateKum lubią tę wiadomość

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 30 marca 2018, 13:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ciągnie mnie na sikanie, a to nie jest nic dobrego. Przestań Iza, ogarnij się !

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • 91Ewela09 Autorytet
    Postów: 1647 2200

    Wysłany: 30 marca 2018, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza sikaj ❤

    Nasze najważniejsze i największe szczęście ❤❤❤
    klz9io4pgd9tnf0d.png
    nzjdgzu3oxwel88w.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 marca 2018, 13:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza sikaj ;-)
    Ale bym zjadła sernik.

    Minie jak tam wizyta?

    Edit: mam wyniki :-)
    TSH 1,76
    prog 30,9 (przy lutce)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 marca 2018, 13:50

    summer86, blue00, Bajkaaa, StaraczkaNika, Emiilka, Czrna 81, Siwulec, Flowwer, Koteczka82, KateHawke, Jeżowa, nenusia lubią tę wiadomość

  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 30 marca 2018, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czarna Poki nie mamy dziecka to korzystamy i lecimy zagranice. A jak bedzie dziecko to na pewno na poczatku bedzie polskie morze, gory itp :) a dopiero pozniej beda dalsze podroze :)

    Bylismy na Gran Canarii, wyspa piekna, wypożyczyliśmy samochod i zwiedzilismy cala wyspe. Piekna :) wtedy bylismy w Pazdzierniku..

    teraz lecimy na Teneryfe w maju :)

    Lamka mam nadzieje ze juz lepiej sie czujesz i ze glowa przestala bolec?

    reset zdrowka zycze! mam nadzieje ze szybko tobie przejdzie i bedziesz sie lepiej czuc na swieta.. A mozna pracowac na l4? :)

    Luna super ze juz napisalas rozdzial i teraz bedziesz sobie odpoczywac :) a o czym piszesz? a jak praktyki? :)

    never_lose_hope pewnie ze ciebie zabiore, nie sprawy :P trzeba uciekac od zimnej polski i troszke wygrzac sie w ciepelku :)

    Malgonia ja kiedys inaczej na barwy patrzylam, teraz jakos mi nie tak jest. Zreszta sama nie wiem. Zalezy od humoru jakie barwy widze.. :)

    Frelcia to moze wez sobie nospe max? nie masz relanium? nie dostalas

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 marca 2018, 14:20

    never_lose_hope, Czrna 81 lubią tę wiadomość

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • StaraczkaNika Autorytet
    Postów: 6968 12673

    Wysłany: 30 marca 2018, 14:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moyeu ja tych moich Karpat nie wiążę z progiem - w 1 fazie też zwykle mam straszne. Ale proga zawsze dobrze kontrolować.

    Lamka piękne wyniki!

    Yoselyn ale fajnie tak wyjeżdżać tu i tam! Obiecaj nam foty!


    Ponieważ czeka mnie sporo rzeczy do zrobienia i dziś i jutro, chciałabym Wam złożyć świąteczne życzenia

    Dla starajacych się:
    jajeczek - dojrzałych i zapłodnionych,
    energii na prokreacyjne sexy - tyle co u wielkanocnego zajaczka,
    mężów potulnych jak baranki,
    śluzów jak białko jajka,
    wilgoci w majtach jak przy lanym poniedziałku,
    wielkich nocy.

    Ciężarnym życzę:
    żeby ich kurczaczki wykluły się o czasie i zdrowiutkie

    Mamuśkom:
    żeby były już niedługo jak mamy kwoki - z całą gromadką pociech.


    Nadrobię Was jutro w drodze do teściowej!

    Emiilka, Frelcia, Karma88, moyeu, Czrna 81, Morusek, Malgonia, lamka, Flowwer, summer86, Koteczka82, Meśka, KateHawke, MaryAnn, Phnappy, Lunaris, blue00, Jeżowa, Bocianiątko, Diamond92 lubią tę wiadomość

    4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 marca 2018, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Więc ja już po wizycie! I z kupioną jagnięcina (dzięki za podpowiedź z Selgrosem!)

    Na usg pęknięty 1 pęcherzyk, drugi 28mm - lada moment! Na tą chwilę mam brać metyle tak jak biorę i acard 75. Jeżeli w tym cyklu się uda to heparyna 0.4.
    Jeżeli się nie uda (oby się udało jednak zrobić nawet 2 króliki wielkanocne) to przed owu sprawdzamy endo, bo podejrzewa endo mende i 2 cykle lecimy na ovitrelle. po 1/5. Jeśli i to nie pomoże to robimy histeroskopie.

    Teraz proszę o kciuki za męża żeby się spisał :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 marca 2018, 14:35

    lamka, Frelcia, moyeu, Siwulec, Czrna 81, KateKum, summer86, Koteczka82, KateHawke, blue00, Emiilka, frezyjciada, Diamond92 lubią tę wiadomość

  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 30 marca 2018, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A tam jeszcze napisze o wczorajszym ostatnim szkoleniu. Wczoraj mielismy scenki odegrac, ja z mezem rodzicem jestesmy i mamy 4 letnie dziecko. I tutaj byly 3 grupy, dziecko ktore bylo na tak non stop zebysmy go wzieli do domu, potem dziecko ktore na nie non stop jest i dziecko ktore jest na tak i na nie. Po prostu mielismy odegrac scenke pierwsze spotkanie z dzieckiem. Smiechy tutaj byly i to duzo. Potem opowiadali o Fas i o procedurze jak juz zdecydujemy sie na dziecko. Jakie dokumenty, co my piszemy, co oni. Ze bedziemy miec kuratora w domu na odwiedzinach jak juz zlozymy wniosek do sądu o piecze i przysposobienie. itp. mielismy ciasto i upominki dla prowadzacych.

    Fajne ze te warsztaty byly, wiele nam pokazaly, duzo emocji, wiele nam wziosly do myslenia :)

    W przyszly piatek maja omawiac nasza grupe i mamy dzwonic o 14 :)

    Jak juz zdecydujemy sie na dziecko, to urządamy pokoik dla dziecka, bo wchodzi kurator i on musi widziec juz tak jakby dziecko mialo sie pojawic u nas za pare dni w domu. Do tego jezdzimy do dziecka do osrodka, praca itp.. wszystko na raz.. ale damy rade..Babka mowila z rodzice zalatwiali sobie wolne lub l4 zeby to jakos pogodzic

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 marca 2018, 14:38

    lamka, Frelcia, Karma88, Siwulec, Czrna 81, KateHawke, Lunaris, frezyjciada, Diamond92 lubią tę wiadomość

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 marca 2018, 14:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie, nie dostałam relanium. Ale spoko. Nospa zwykła i magnez póki co działa.

  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 30 marca 2018, 14:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    StaraczkaNika pewnie ze wysle tutaj pare fotek :)

    StaraczkaNika lubi tę wiadomość

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • Czrna 81 Autorytet
    Postów: 2898 3333

    Wysłany: 30 marca 2018, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nowa na dzielni wrote:
    Czrna 81 a kiedy dokładnie lecicie? My jesteśmy też na majówkę, może się tam jeszcze spotkamy ;). No chyba że jednak odwołamy wyjazd bo mieliśmy jechać z rodzicami z moim rodzeństwem.
    My 15stego maja.

    Czarna81
    22 cs.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 marca 2018, 14:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja się już na marcu żegnam. Dziękuję Bociusiu za cudowny miesiąc pełen słońca i dobrych wiadomości. Mam nadzieję że kwiecień będzie łaskawy dla dziewczyn po ivf dla odmiany. A wszystkim zdrowych wesołych rodzinnych świąt. Bez trosk i zmartwień.

  • agulineczka Autorytet
    Postów: 6061 6542

    Wysłany: 30 marca 2018, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelcia z nospa bym uwazala. Spotkalam sie juz z dwiema opiniami, ze w ciazy lepiej nospy nie brac. Chyba, ze juz naprawde bol spory. Ostatnio coraz wiecej doniesien o negatywnym wplywie nospy na napiecie miesniowe u dzieci.
    Pytalam na ostatniej wizycie mojego gina to odradzil w pierwszym trym. Lepiej wziac wieksza dawke magnezu na bole skurczowe.

    problemik lubi tę wiadomość

    Synek 2016 💚
    Córka 2018 💖
    Synek 2021 💚
  • agulineczka Autorytet
    Postów: 6061 6542

    Wysłany: 30 marca 2018, 14:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Phnappy wrote:
    Hej <3 nie mam czasu nadrabiać wszystkich stron :(
    Z pierwszej strony widzę serduszka u Lamki i Lunaris - WIELKIE GRATULACJE <3 Zaraz spróbuję się przegrzebać przez strony w poszukiwaniu bet :D i może jakiś zdjęć testów :D

    Frelcia Ty jak rozumiem od wczoraj już w dwupaku? :))

    Ja na razie jestem na etapie "jeszcze nie uznaję tego, że jestem w ciąży"... mam bardzo mocną blokadę psychiczną :/ nie spodziewałam się, że aż tak... nawet mam wrażenie, że mój jest bardzo mocno pozytywnie nastawiony i nawet ma ochotę już ogłaszać...
    ale cycki bolą, mdłości są - raz większe raz mniejsze no i dzisiaj moje ukochane masło do ciała organic shopa - banana milkshake - przestało pachnieć bananem!!
    Jedna rzecz mnie niepokoi - kłujący ból prawego jajnika :/ oczywiście schizuję :/

    Jeszcze zajrzę jutro na podsumowanie marca i w kwietniu będę śledzić Wasze losy i wyczekiwać testów i bet <3 Mam nadzieję, że niedługo też będę mogła Wam trochę zasyfić wiruskami <3

    Wesołych Świąt!

    Phnappy ja tez od 3 dni mialam klujacy bol prawego jajnika. Poki co na usg wszystko ok. Rozumiem Twoj strach, ja tez nie potrafie sie juz go pozbyc.

    Synek 2016 💚
    Córka 2018 💖
    Synek 2021 💚
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 marca 2018, 15:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yos dzięki, niestety nadal bardzo boli (znowu), aż musimy wyjazd do teściowej przełożyć. Odliczamy do wyników Twoich :-)

    Minie- brzmi jak plan! Oby zajac przyniósł prezent :-D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 marca 2018, 15:06

‹‹ 332 333 334 335 336 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ