X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie MARCOWE TESTOWANIE – PIERWSZY POWIEW WIOSNY
Odpowiedz

MARCOWE TESTOWANIE – PIERWSZY POWIEW WIOSNY

Oceń ten wątek:
  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 30 marca 2018, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mini a resztę się do szafy upchnie ;)

    Minie Black lubi tę wiadomość


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • Kingulla Autorytet
    Postów: 2698 2639

    Wysłany: 30 marca 2018, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa szanuję decyzję, ale będę odliczać dni do wtorku. Ja już dziś po drinku, zagryzłam czekoladą i żelkami. Mam nadzieję, że to ostatnie moje rozczarowanie. Smutno mi bo myślałam, że nie będę musiała myśleć w grudniu nad prezentem dla mojego lubego, a tu nici. Nigdy nie pomyślałabym, że będę kiedyś miała takie problemy z zajściem.w.ciążę. chciałabym tylko wierzyć, że kiedyś się uda, ale ostatnio coraz mniej wiary we mnie :( sory za te smęty, ale dziś dzień zwątpienia. :( lepiej pójdę już spać. Dobranoc.

    Sebek - 2010 <3 <3
    Starania od I 2016

    18.08.2016 - zaśniad całkowity:(

    V 2019 IVF - 😭

    III 2020 😭

    Czekam na cud..

    HSG - oba jajowody drożne (lewy udrożniony po ponownym podaniu kontrastu)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 marca 2018, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Odniosę się do nospy i napięcia u dziecka. W ciąży z synem nie brałam nospy wcale, nic a nic, a syn miał wnm i onm i rehablitowałam go do 9msc życia kilka razy dziennie, więc to nie jest tak, że bierzesz nospe i dziecko ma problemy z napięciem mięśniowym.
    Malgonia Bóg wie co robi, mimo, że czasem wydaje nam się to bez sensu ;) Jezus cierpiący na krzyżu za nas wszystkich wziął dziś na swoje barki i Twoje cierpienie :*
    Yos faktycznie te szkolenia to nie taki pic na wodę jak ludzie myślą, dużo takich psychologicznych rzeczy zrobiliście! Rach ciach teraz minie czas i będzie telefon, że Skarbulek już na Was czeka! <3
    Hania masz milion pytań do, a większość odpowiedzi znajdziesz na pierwszej stronie tego wątku w tajemnicach staraczek, także wydrukuj sobie i czytaj do poduszki, podkreślaj to co Cie interesuje. Będzie szybciej i łatwiej poogarniasz to co musisz.
    Lunaris pracą się nie przejmuj, teraz najważniejszy jest spokój ;) szykuj niespodziankę i wyrzuć z głowy wszystkie negatywne myśli!
    Minie grunt to dobry wygląd! Myślisz, że ktoś spojrzy czy masz kurz na szafkach jak będziesz podawać obiad? No raczej właśnie na pierwszym planie będą Twoje dłonie ;) także luuuuuz maleńka! :D
    Nova Ty siknij na bobka, serio serio! Bo chyba jakiś kurczak siedzi Ci w brzuszku! ;)
    Boćku jak samopoczucie? Trochę krwi Ci zostawili mam nadzieję!

    Minie Black, Yoselyn82 lubią tę wiadomość

  • Rucola Autorytet
    Postów: 9480 12469

    Wysłany: 30 marca 2018, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa mi tez owulaki wychodzily pozytywne, ale najdluźej do 8dpo, potem juź kreska słabła. Zaraz przed @ zawsze był negatyw, oczywiscie kreska widoczna, ale negatyw. Natomiast w "tamten" dzień, owulak był tak samo mocny jak ciążowy. To było 14dpo :)
    Jestem dobrej myśli :*

    #wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 30 marca 2018, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja siknelam i stwierdzam że całkiem niepotrzebnie. Tylko sobie święta zepsulam:/ eh!

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 30 marca 2018, 22:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iiiizka :*, nie smuć się.

    Dzięki dziewczyny ale ja serio kompletnie nie wierze ze mogłoby się udać, to nie kokieteria :). Nie ma szans - śluz zaczyna mi się ciągnąć i lekko zabarwiac się na żółto, wszystko jak przed okresem. No ale jakby akurat się udało gdzieś tam zatestowac to oczywiście dam znać.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 marca 2018, 22:14

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 30 marca 2018, 22:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izape, ale to taka ostateczna biel? Nie ma szansy, ze jeszcze za dwa dni cos sie objawi?

    My mamy wyjątkowe chody tam u gory. Znow spadlismy na cztery lapy, skonczylo sie na wypompowaniu paliwa, grozila wymiana calego silnika...


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 30 marca 2018, 22:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa a ja i tak trzymam kciuki :*
    Uciekam Kochane, niebawem wraca Ciastek :)

    lamka, blue00, nowa na dzielni, Malgonia, Emiilka lubią tę wiadomość


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 marca 2018, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izaaaaaa tak Cię tulę mocno <3

  • Hania34 Przyjaciółka
    Postów: 269 24

    Wysłany: 30 marca 2018, 23:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frezyjciada czytałam to kompedium nie raz ale nie na wszystkie pytania są tam odpowiedzi, a wklejone linki w większości mi nie działają np o Asa. :(

  • Lucia88 Autorytet
    Postów: 792 794

    Wysłany: 30 marca 2018, 23:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izape, ja też tulę mocno, nie poddawaj się!

    PRZERWA W STARANIACH

    29.05- neurolog
    31.05- psychiatra
  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 31 marca 2018, 08:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry Dziewczyny!
    Ja wczoraj o 21 byłam u tego polecanego ginekologa - wrażenie mega dziwne, podejrzewam, że gdyby nie tyle pochwał (i wcześniejszych ostrzeżeń) to bym chyba zrezygnowała z niego, ale póki co będę chodzić...

    Obejrzał bardzo dokładnie moje wyniki, przyczepił się do braku AMH (ale kazał zrobić 2-4 dc i czekam na @) oraz do mojej prolaktyny po obciążeniu. Mam poważną zagwozdkę, bo wiem, że część lekarzy ignoruje tą prolaktynę po obciążeniu, gdy podstawowa jest ok (a u mnie teraz wyszła mega nisko jak na mnie, bo 14 przy normie do 23!). Jak zapytałam go o moje endometrium itp. to z lakonicznego odburknięcia wywnioskowałam, że prolaktyna ma blokować inne hormony. Znaczy ja ogólnie wiem, że ona faktycznie tak działa, ale zawsze sądziłam, że głównie tyczy się to przypadków z podwyższoną prolaktyną podstawową.
    O dziwo, mój gin, do którego wcześniej chodziłam też się przyczepił tej prolaktyny i z tego powodu wstrzymał stymulację cyklu. A na moje oko ginów tych dzieli dość sporo.

    Z innych rzeczy to mój nowy gin kazał zrobić sporo badań M. I to nie z nasienia (te uznał, że jeszcze ujdą mimo aglutynacji i 1%), ale z krwi. Ma zrobić tsh, fsh, lh, prolaktynę, estradiol, testosteron, kwas moczowy, glukozę, insulinę i lipidogram. Ja to się w ogóle cieszę, bo chciałam od dawna, żeby M. to zrobił kontrolnie, on dla odmiany wczoraj się zezłościł, że te badania to bzdura, bo o ile rozumie badania nasienia, to po co mu te z krwi. Mieliśmy nieco milczący wieczór. Wiadomo, że zrobić zrobi, ale nie wiem, co go wczoraj ugryzło.

    Dziewczyny, korzystając z okazji życzę Wam wszystkim Świąt radosnych i pełnych nadzei. Te, które są w ciąży radosne już są, te, którym się nie udaje niech znajdą inne- nawet drobne powody - do radości. Za to nadziei życzę wszystkim tak samo - niech każda z Was wierzy, że się wszystko będzie dobrez układać (zaciążone niech wierzą, że do końca będzie szczęśliwe), staraczki - wiadomo, na co mamy nadzieję :)
    Odpocznijcie, ładujcie akumulatory, wcinajcie pyszności i łakocie!

    Dla mnie osobiście to będą trudne święta - każdy będzie wypatrywał dziecka (a ponieaż fatalnie się wciąż czuję, to chyba z alkoholu zrezygnuję i jak tu uwierzyć, że nie piję przez katar, a nie przez ciążę), do tego każdy będzie pytał o egzamin, co do którego mam coraz mnie złudzeń. Ech, trudno- trzeba wziąć to na klatę i najwyżej pocieszyć się pysznym serniczkiem ;)

    Ok, a teraz wychodzę wreszcie z łóżka i idę działać, bo roboty w kuchni od groma.

    Emiilka lubi tę wiadomość

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • Meśka Autorytet
    Postów: 1542 1918

    Wysłany: 31 marca 2018, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak tu spokojnie na forum :)
    Ja dostalam w nocy @ i wlasnie stworzylam plan na nastepny cykl :)
    Leze w lozku z synkiem i ogladamy Zakochanego Kundla :) milego dnia :*

    Cabrera, never_lose_hope, Emiilka lubią tę wiadomość

    19.11.2018 laparo - jajowody przedmuchane, bez endomendy
    Starania od lipca 2016 r.
    Synuś ❤️ 11.2014 r.
  • Meśka Autorytet
    Postów: 1542 1918

    Wysłany: 31 marca 2018, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reset bylas u doktora Milewicza? Slyszalam ze jest specyficzny ale ma niezle wyniki. Moze to akurat on Wam pomoze :*

    19.11.2018 laparo - jajowody przedmuchane, bez endomendy
    Starania od lipca 2016 r.
    Synuś ❤️ 11.2014 r.
  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 31 marca 2018, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reseciku trzymam kciuki za wyniki, ja dalej wierzę w szczęśliwy finał. Szkoda że musicie tyle czekać na odpowiedź :( Mimo wszystko Wesołych Świąt przy pysznym serniku!

    Szybka relacja z informowania Ciastka: Synek dostał jajko z niespodzianką a Ciastek takie zawinięte:
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/ab02d881f10e.jpg

    Najpierw się pogniewał, że on bez czekolady a jak otworzył to w ogóle nie zrozumiał. Zaczął mi tłumaczyć, że on wie, że ja chcę do tej Kliniki i że on też chce dziecko... przerwałam mu i mówię, że dostanie je na Mikołaja i chyba po mojej minie dopiero zaczaił :P Zrobił wielkie oczy, nic się nie odzywał a potem pytał czy naprawdę. Pokazałam mu test i wynik z bety i dopiero zaczął mnie ściskać aż musiałam go uciszać bo konspiracja przed synkiem. Od razu mnie pyta czy mówimy wszystkim w Święta ale powiedziałam, że za wcześnie. Wolę poczekać.

    Zmykam teraz do chłopaków na śniadanko. Jeszcze raz życzę Wam spokojnych i zdrowych Świąt Kochane <3

    Cabrera, nowa na dzielni, blue00, Minie Black, Kingulla, Yoselyn82, problemik, KateHawke, Jeżowa, Barbarka1984, Morusek, nenusia, Flowwer, Meśka, never_lose_hope, Emiilka, moyeu, Czrna 81, Bocianiątko, ANkaG lubią tę wiadomość


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 marca 2018, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meśka wrote:
    Jak tu spokojnie na forum :)
    Ja dostalam w nocy @ i wlasnie stworzylam plan na nastepny cykl :)
    Leze w lozku z synkiem i ogladamy Zakochanego Kundla :) milego dnia :*

    Polubiłam za Chill out z synem i zakochanego kundla, a nie za @...

    Meśka lubi tę wiadomość

  • Kingulla Autorytet
    Postów: 2698 2639

    Wysłany: 31 marca 2018, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reset ja miałam zawsze podwyższoną prolaktynę podstawową (między 32 - 50). Teraz obniżyłam Bromergonem, ale jakby nic się nie zadziało. Nie wiem jakie hormony blokuje, bo u mnie od początku wszystko w normie oprócz tej prolaktyny i proga. Teraz jak prolaktyna w normie to progesteron i tak do duszy, więc u mnie np. nic nie dało obniżenie.

    Meśka czyli zaczynamy cykl tak samo. Ja wczoraj plamienia, a dziś już coś tam zaczyna lecieć :) 1dc uważam za otwarty :)

    Życzę Wam pogodnych Świąt, mimo tej niekorzystnej aury za oknem. Niech w sercach gości nadzieja, na twarzy radość, a szczęście w działaniach :) Wesołych Świąt !

    Emiilka lubi tę wiadomość

    Sebek - 2010 <3 <3
    Starania od I 2016

    18.08.2016 - zaśniad całkowity:(

    V 2019 IVF - 😭

    III 2020 😭

    Czekam na cud..

    HSG - oba jajowody drożne (lewy udrożniony po ponownym podaniu kontrastu)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 marca 2018, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lunaris,aż się wzruszyłam :) .To będą wspaniałe święta <3

    Lunaris lubi tę wiadomość

  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 31 marca 2018, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reset - każdy nowy plan jest dobrym planem, któryś w końcu zadziała. A nie pamietam czy Ty cokolwiek mówiłaś u sifvie w rodzinie? Ja odpowiedziałam kilka razy ze póki co coś nam nie idzie i to naprawdę ucięło temat. Tzn może nie całkiem ucięło ale nikt nie śmie od nas tego dziecka wymagać :)

    Lunaris - cudownie, ale macie super święta :).

    Mój dzisiejszy owulak wyszedł już trochę gorszy. Pakuje się, EM podskoczył po coś do mista, pytałam czy kupi test ale w sumie bez konsultacji powiedział to samo, ze weekend i tak będzie dosyć ciężki i jakby jakbyś cudem coś wyszło to bym tam w ogóle wariowała. A mój okres ma jeszcze czas :). Dzisiaj albo jutro powinien się zacząć rozkręcać.

    Meśka tule. Ja miałam okropną noc :/. Strasznie złe spałam.

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • Ptysia Autorytet
    Postów: 1057 469

    Wysłany: 31 marca 2018, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane przyszłam pożyczyć Wam również zdrowych i wesołych Świąt, żeby nam przyniosły ukojenie duszy i żeby natchnęły nas pozytywnie na dalszy czas, to przecież takie radosne Święta:) dziewczynom z fasolami życzę spokoju i żeby czas do porodu upłynął bez problemów a fasolki rozwijały sie pięknie:)
    Tak piszecie o tej prolaktynie a ja sie zastanawiam bo nigdy nie miałam badanej po obciążeniu, podobno się od tego odchodzi już, ale u mnie to chyba bez sensu, bo ja na stałe biorę pół tabletki bronergonu codziennie, wiec jak mam nim wyregulowana podstawowa prolaktyna to chyba gdyby ta po obciążeniu była wyższa to tez by na nią działał i obniżał, dobrze myśle?

    Flowwer, KateHawke, Emiilka lubią tę wiadomość

‹‹ 334 335 336 337 338 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ