Forum W oczekiwaniu na testowanie MARCOWE TESTOWANIE – PIERWSZY POWIEW WIOSNY
Odpowiedz

MARCOWE TESTOWANIE – PIERWSZY POWIEW WIOSNY

Oceń ten wątek:
  • Siwulec Autorytet

Wysłany: 30 marca 2018, 09:27

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry Drogie Panie <3

Nowa zdrówka dla Mamy <3

Minie ale mnie zmyliłaś avatarkiem :D śliczny zajączek <3

Luna ciesze się że wizyta udana i że zdrowo rośniecie <3

Lunaris powiedz słowo to wjadę do tego szpitala i wytrzaskam te baby po pysku !

Bosiuś mam nadzieję że Cię tam jakoś wzmacniają i nie odczuwasz za bardzo braku krwi :*

Czrna 81, Minie Black, Lunaris, Luna1993 lubią tę wiadomość

relgwn15fhhth20g.png
    30.05 - 9dpo HCG 2,24; 04.06 - 14dpo HCG 268,80; 06.06 - 16doo HCG 496,00; 13.06 - 24dpo HCG 8619,00
    20.06 zarodek 3,4mm z czynnością serca
    02.2018 - 12tc [*] ♥️
    Siła jest kobietą <3
  • Yoselyn82 Autorytet

Wysłany: 30 marca 2018, 09:31

Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mysmy z mezem zarezerwowalismy bilety lotnicze..lece znowu daleko :P gdzie ciepelko bedzie :)

musze podladowac akumulatory itp :P

Kotowa, Siwulec, blue00, Frelcia, never_lose_hope, Czrna 81, summer86, lamka, MamaFabianka, moyeu, Koteczka82, KateHawke, Sanka, Karma88, problemik, Morusek, ANkaG, Lunaris, nenusia lubią tę wiadomość

Mój kochany Michałek ❤️❤️❤️

Starania o drugiego maluszka 💕🥰

Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • panan12 Autorytet

Wysłany: 30 marca 2018, 09:32

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lunaris wrote:
    ....ups.... jeszcze większą przyjemność będziesz miała jak wrócisz do domu :)

Lamcia hmm ciekawe- kiedy miałaś OM i owu? u mnie 5.03 i 14/15.03 moze to od tego zależy? i tak prujemy się razem ;)

Czrna nie pytaj.... poszłam na betę u siebie w szpitalu bo chciałam powtórzyć po 48h w tym samym lab. Mówię w okienku że za badanie chcę zapłacić a baba drze się na cały hol (rejestracja na przeciwko wejścia, portierni, poradni spec. i automatu do rejestracji czasu pracy -wszyscy tam chodzą) "jakie badanie Pani robi? HCG?" na to wyskoczyła z za rogu moja koleżanka i oddziałowa rejestracji że " O a po co Ci takie badanie? Ty dzieci planujesz?" Mówię im że cicho to jeszcze nic pewnego itp. nie chcę żeby ktoś się dowiedział... a ta p.....iiiip! oddziałowa do mnie że właśnie że ona powie u mnie na oddziale! ja do niej że ochrona danych a ta do mnie że jej to nie dotyczy, powie mojej oddziałowej... nie wiem po co ciężarną wk...wia! :/
    Zrobiło mi się mega przykro. W laboratorium też połowa wyskoczyła na korytarz przy odbiorze wyników że jak to ja (bez męża) w ciąży znowu jestem? i komentarze na całe piętro... Co mnie podkusiło żeby to sprawdzać na własnym podwórku????????????? :( :/ teraz muszę szybko po świętach powiedzieć oddziałowej zanim się dowie od kogoś życzliwego :/ a rodzina to pewnie z FB się dowie. Zwalili mi pierwszy dzień oficjalnej ciąży :(

Olej to naprawdę najważniejszy jest dzidziuś niech Ci tylko dadzą l4, macierzyńskie a jak masz doświadczenie to nie jak ta praca to inna

Diamond92 lubi tę wiadomość

f2w3k0s3plke7odf.png
  • Karolina90 Autorytet

Wysłany: 30 marca 2018, 09:32

Cytuj  /     /  Zgłoś
    _Hope_ wrote:
    Naszego Wrone <3

Zaraz i mojego :P

Lunaris serdecznie Ci gratuluję! :) a głupimi babami się nie przejmuj!;)

Lamka super! :) :) kciuki! :)

Rzadko się udzielałam, bo najpierw męczyłam się z jelitówką, a teraz z mocnym przeziębieniem, przez co muszę przełożyć wizytę u Paśnika na maj, bo nie zdążę zrobić cytokin - także standardowo pod górę ;/

Tym, u których zawitała biel (czego współczuje, ale ja np. nie zdążyłam zatestować :P) zapraszam na kwiecień <3

A zaciążone proszę o rozsyłanie mnóstwa wirusów! :)

Spokojnych świąt, wyciszenia i pogody ducha! :) :)

Malgonia, Czrna 81, lamka, Lunaris lubią tę wiadomość

starania od I 2016
    M: morfo 1%
    Ja: rozjechane androgeny; mutacje PAI - 1 oraz V (R2) - (acard 75 mg); anemia, hiperinsulinemia (meta 1000);
    immuno - ok
    VII 2018 - histeroskopia - ok
    X 2018 - laparo + HSG - ok
    wrzesień 2020 - ICSI
    18.09.2020- punkcja
    23.09.2020 - transfer ET 5.1.1
    Mamy 4 ❄️
    7dpt - beta 83.4, progesteron <60ng/l
    9 dpt - beta 218
    12dpt - beta 1104
    22dpt - <3
  • Mala90 Przyjaciółka

Wysłany: 30 marca 2018, 09:35

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yoselyn dokad? :D my w lutym bylismy na Zanzibarze i tak strasznie nie chcialo sie wracac...

never_lose_hope lubi tę wiadomość

7 cs,
    Grudzien 2017 - poronienie 6tc
    Euthyrox 50
  • Bocianiątko Autorytet

Wysłany: 30 marca 2018, 09:36

Cytuj  /     /  Zgłoś
    _Hope_ wrote:
    Naszego Wrone <3
    Naszego <3 <3 <3

Karma88 lubi tę wiadomość

laUgp2.png
    listopad 2020 zmiana kliniki, druga procedura?
    CRIO 2 blastek -29.10.2080 :( :(
    po 45 cs - 8 miesięcy sztucznej menopauzy, potem antyki - na wyciszenie adenomiozy przed crio.
    ET 9.2 - 01.08.2019 :(
    IUI - 24.10.2018 :(
    IUI - 19.11.2018 :(
    maj 2019 - histeroskopia - stan zapalny endometrium, adenomioza
    marzec 2019 - dieta bg i bm, zmiana leków i supli - bez efektu
    maj 2018 - laparoskopia - skoagulowane drobne mięśniaki
    czerwiec 2018 - immunosupresja bez efektu
    PAI-1 4G homo, ANA 1:1280, adenomioza, hashimoto, niedoczynność tarczycy, hiperinsulinemia, hiperprolaktynemia, rozjechane cytokiny, wrogi śluz
  • nowa na dzielni Autorytet

Wysłany: 30 marca 2018, 09:43

Cytuj  /     /  Zgłoś
    a z ciekawostek to temp mi dzisiaj poszła o oczko w górę (12 dpo - 36.9 st) ale ja już tak mam że temp spada mi często nawet podczas okresu więc zupelnie nie zrobiło to na mnie wrażenia.

Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 marca 2018, 09:47

Synek już z nami ❤️❤️ Kwiecień 20

Marzec 19 - strata, 10 tc

24.07 - || kreseczki 💕
    25.07 - beta 22 | prog 12,5
    29.07 - beta 296,5! <3 | prog 22 <3
    10.08 - serduszko +

Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • nick nieaktualny

Wysłany: 30 marca 2018, 09:45

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malgoniu dobrze się czuje :) tzn mój brzuch ma rewolucję i mam jadlowstret póki co :/ no i boję się. Strasznie..żeby sie wszystko udało:( dziękuję że pytasz :*

Malgonia lubi tę wiadomość

• nick nieaktualny

Wysłany: 30 marca 2018, 09:49

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yoselyn zabierz mnie proszę do walizki! Co prawde przez stymulację troszkę mi się przytyło, ale za nadbagaż zapłacę sama :D Nieważne gdzie, jeśli jest tam słońce i ciepełko to poproszę :D :D

Tak marzę żeby gdzieś się wyrwać z mężem, zrelaksować i odpocząć.. Dwie procedury IVF w ciągu pół roku wypłukało wszystkie oszczędności co do grosza, ale jak tylko się odbijemy to szukam last minute w ciepłe kraje..
    No chyba, że będziemy musieli szykować pokoik dla Okruszka :) :) Ehh, żeby tylko się udało...

Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 marca 2018, 09:52

Yoselyn82 lubi tę wiadomość

• Malgonia Autorytet

Wysłany: 30 marca 2018, 09:54

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelcja, jelitówki i wszelakie tego typu atrakcje to akurat bardzo dobry znak :) W sumie na in vitro się nie znam, ale zazwyczaj jak któraś zaczyna narzekać na jelita to ja już niucham pozytywny teścik :) Tak więc oby tak było i u Ciebie.
    A ze stres jest to naturalne. Odpoczywaj jak najwięcej, dał maluszkowi się spokojnie zadomowić. :)

Ja to jestem narwaniec i z lekarzami i z leczeniem. Mam dobrego niby lekarza prywatnego, ale ja bym wolała żeby się jakoś więcej działo.. już sama nie wiem.
    Pójdę do tego na nfz, zrobię hormony po @ jeszcze raz żeby zobaczyć, czy może jakoś wracają do normy i myślę mad tymi mutacjami. Jak już jestem w jednym miejscu zmutowana to może sprawdzę czy w innym nie, bo zapłacę raz 300 zł a nie na ślepo będę sprawdzać kwasy, witaminy i krzepliwość.
    Ja już sobie wkręciłam, ze jak zajdę to nawet jak będę miała zdrowego zarodka to mój progesteron mu szansy nie da, albo się okaże, ze kwas nie taki biorę jak powinnam :/
    Może przynajmniej spokój mi to da :)
    Czy ten Wasz lekarz to Marcin Wrona? bo sprawdziłam na szybko, ze terminy ma na czerwiec dopiero :P

age.png

Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • _Hope_ Autorytet

Wysłany: 30 marca 2018, 10:01

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malgonia wrote:
    Frelcja, jelitówki i wszelakie tego typu atrakcje to akurat bardzo dobry znak :) W sumie na in vitro się nie znam, ale zazwyczaj jak któraś zaczyna narzekać na jelita to ja już niucham pozytywny teścik :) Tak więc oby tak było i u Ciebie.
    A ze stres jest to naturalne. Odpoczywaj jak najwięcej, dał maluszkowi się spokojnie zadomowić. :)

Ja to jestem narwaniec i z lekarzami i z leczeniem. Mam dobrego niby lekarza prywatnego, ale ja bym wolała żeby się jakoś więcej działo.. już sama nie wiem.
    Pójdę do tego na nfz, zrobię hormony po @ jeszcze raz żeby zobaczyć, czy może jakoś wracają do normy i myślę mad tymi mutacjami. Jak już jestem w jednym miejscu zmutowana to może sprawdzę czy w innym nie, bo zapłacę raz 300 zł a nie na ślepo będę sprawdzać kwasy, witaminy i krzepliwość.
    Ja już sobie wkręciłam, ze jak zajdę to nawet jak będę miała zdrowego zarodka to mój progesteron mu szansy nie da, albo się okaże, ze kwas nie taki biorę jak powinnam :/
    Może przynajmniej spokój mi to da :)
    Czy ten Wasz lekarz to Marcin Wrona? bo sprawdziłam na szybko, ze terminy ma na czerwiec dopiero :P
    Si :) taki przystojny młody gostek :)
    Paczcie jak forum zbliża :D mamy wspólnego pieszczocha :D

Bocianiątko, Karma88 lubią tę wiadomość

Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • nick nieaktualny

Wysłany: 30 marca 2018, 10:02

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haha Malgonia:) obyś miała nosa :) odpoczywam. Zaraz wstaje i pójdę posiedzieć na dworze pod kocem z książką i kakaem. Mąż mnie dzisiaj obsługuje bo wziął wolne. Co do progesteronu. Ładujesz go jakoś lekami?

• Izape_91 Autorytet

Wysłany: 30 marca 2018, 10:10

Cytuj  /     /  Zgłoś
    nowa na dzielni wrote:
    a z ciekawostek to temp mi dzisiaj poszła o oczko w górę (12 dpo - 36.9 st) ale ja już tak mam że temp spada mi często nawet podczas okresu więc zupelnie nie zrobiło to na mnie wrażenia.

Nowa imnie dzisiaj też ok
    37 a to już 31 DC, często też tak mam że skacze przed końcem cyklu, ale może to ostatni powiew marca :p jak będzie tak do wtorku i nie dostanę @ to se sikne !

Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • Malgonia Autorytet

Wysłany: 30 marca 2018, 10:10

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja się ze swoimi przeczuciami rzadko ujawniam, bo też wróżką nie jestem i na co to komu. Ale czasem tak siedzę, czytam Wasze posty i tak sobie myślę, o ta to wysika kreski. I powiedzmy że w 4/5 przypadków to się sprawdza. Szkoda, że u siebie nie umiem w taki racjonalny sposób osądzić prawdziwości objawów, tylko dorabiam ideologię do wszystkiego.
    No tak czy inaczej co do Ciebie to mam przeczucia, może jeszcze nie poparte niczym konkretnym, ale wierze w to Twoje AA bardzo mocno :)

No i muszę przyznać że ten Wrona to ma holiłud smajl :P
    Na usg dopochwowe bym z mężem do niego nie poszła :P

Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 marca 2018, 10:12

lamka lubi tę wiadomość

age.png

• _Hope_ Autorytet

Wysłany: 30 marca 2018, 10:14

Cytuj  /     /  Zgłoś
    On ma taki smajl ze okulary przeciwsłoneczne by się przydaly ;)

Bocianiątko, Malgonia lubią tę wiadomość

Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • nick nieaktualny

Wysłany: 30 marca 2018, 10:17

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malgonia to bądź naszą forumową wróżką :D Ale ja chcę poznać tylko dobre newsy :D Zostały mi 4 dni w niepewności :)
    No a potem - daj Boże - 9 miesięcy w strachu :D

Frelcia co czytasz ciekawego? Uwielbiam czytanie <3 Co prawda na dworze się nie odważę, bo prawie mi głowę urwało jak byłam rano z moją Bulwą na spacerku, ale w fotelu chętnie się zakopuję z książką :) :)

• reset Autorytet

Wysłany: 30 marca 2018, 10:19

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, melduję się, że jestem i czytam, ale a) dalej jestem totalnie chora (a muszę zrobić choćby żurek i dwa ciasta na święta, to jedyny mój wkład, ale obiecałam i teraz nie mogę mojej chorej mamy z tym zostawić w ostatniej chwili), b) jestem w pracy, bo u klienta mały pożar i mimo, że kancelaria dziś do 13 to ja na L4 będę mieć jako jedyna spotkanie o 15 :P

Tak mnie boli głowa od kataru, że nawet nie mogę zapamiętać, co czytam, więc tylko to, co wyłapałam:
    Nowa - współczuję! Ale myślę, że szybka reakcja lekarzy daje spore szanse na szybką i oby pozytywną diagnozę!

Lunaris - olej ich gadanie. Ludzie zawsze muszą gadać. A koleżanki Ci pewnie zazdroszczą, że umiesz sobie budować fajne życie i fajne relacje. Popatrz na siebie ich oczami: masz udanego synka, pomimo ciężkich przejść z ex trafiłaś na nowego, sensownego faceta (a pewnie gro z nich się męczy z jakimiś odpadami płci męskiej), dostałaś awans i w tym wszystkim trafiło Ci się dziecko (one nie muszą wiedzieć, że było to okupione latami starań). Z boku masz bajkę, a nie życie i one Ci tego zazdroszczą.

Izka - spódnica super. Też kocham ołówkowe do kolan (ewentualnie tuż nad kolano), ale że ja po 30stce to mi takie idealnie pasują jako lasce w średnim wieku :P W krótszych czuję się dziwnie, choć odkąd schudłam to czasem noszę w weekendy, bo dla odmiany ciężko w sklepach trafić coś na luzie, co jednocześnie jest dłuższe niż do pół uda.

Yos - udanej podróży!

Sylwia, Frelcia, Lamcia - kciuki, żeby wszystko układało się dobrze!

Przepraszam, reszty naprawdę nie pamiętam, ale to nie ze złej woli, tylko przez zatoki. Szumi mi w głowie cały czas :(

never_lose_hope lubi tę wiadomość

relgmg7ymfbmxgyl.png

* 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • nick nieaktualny

Wysłany: 30 marca 2018, 10:22

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reset dużo zdrówka, sił i wytrwałości :) Uporasz się z klientami i żurem i z czystym sumieniem będziesz mogła legnąć w łóżku aż do samego wtorku :) :)
    Dobrze, że dłuższy weekend :)

reset lubi tę wiadomość

• Meśka Autorytet

Wysłany: 30 marca 2018, 10:29

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki moje drogie,
    własnie mam jedyna wolną chwilę żeby do Was napisać na spokojnie przed Świętami bo jak już wrócę do domu to będzie sprzątanie, gotowanie, mały wróci z przedszkola i pewnie mało czasu będzie przez ten długi weekend żeby tu zajrzeć bo grafik mamy napięty :)

Życzę Wam spokojnych, zdrowych Świąt, tym już z ufoludkami w brzuszku żeby zdrowo Wam pociechy rosły a nam staraczkom żeby nam się te brzuchy szybko zapełniły na wiosnę :)
    Do zobaczenia na Kwietniówkach ;)

Malgonia, Frelcia, blue00, Czrna 81, Bajkaaa, KateHawke, Morusek, ANkaG, Flowwer lubią tę wiadomość

19.11.2018 laparo - jajowody przedmuchane, bez endomendy
    Starania od lipca 2016 r.
    Synuś ❤️ 11.2014 r.
  • Malgonia Autorytet

Wysłany: 30 marca 2018, 10:30

Cytuj  /     /  Zgłoś
    never lose hope, z Tobą jest problem, bo Ty sama jestem negatywnie nastawiona :/ ale.. czasem właśnie z takich najbardziej niepozornych i nierokujących na nic okoliczności rodzą się najpiękniejsze historie. Więc głowa do góry

age.png

‹‹ 331 332 333 334 335 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego