X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie MARCOWE TESTOWANIE – PIERWSZY POWIEW WIOSNY
Odpowiedz

MARCOWE TESTOWANIE – PIERWSZY POWIEW WIOSNY

Oceń ten wątek:
  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 30 marca 2018, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, melduję się, że jestem i czytam, ale a) dalej jestem totalnie chora (a muszę zrobić choćby żurek i dwa ciasta na święta, to jedyny mój wkład, ale obiecałam i teraz nie mogę mojej chorej mamy z tym zostawić w ostatniej chwili), b) jestem w pracy, bo u klienta mały pożar i mimo, że kancelaria dziś do 13 to ja na L4 będę mieć jako jedyna spotkanie o 15 :P

    Tak mnie boli głowa od kataru, że nawet nie mogę zapamiętać, co czytam, więc tylko to, co wyłapałam:
    Nowa - współczuję! Ale myślę, że szybka reakcja lekarzy daje spore szanse na szybką i oby pozytywną diagnozę!

    Lunaris - olej ich gadanie. Ludzie zawsze muszą gadać. A koleżanki Ci pewnie zazdroszczą, że umiesz sobie budować fajne życie i fajne relacje. Popatrz na siebie ich oczami: masz udanego synka, pomimo ciężkich przejść z ex trafiłaś na nowego, sensownego faceta (a pewnie gro z nich się męczy z jakimiś odpadami płci męskiej), dostałaś awans i w tym wszystkim trafiło Ci się dziecko (one nie muszą wiedzieć, że było to okupione latami starań). Z boku masz bajkę, a nie życie i one Ci tego zazdroszczą.

    Izka - spódnica super. Też kocham ołówkowe do kolan (ewentualnie tuż nad kolano), ale że ja po 30stce to mi takie idealnie pasują jako lasce w średnim wieku :P W krótszych czuję się dziwnie, choć odkąd schudłam to czasem noszę w weekendy, bo dla odmiany ciężko w sklepach trafić coś na luzie, co jednocześnie jest dłuższe niż do pół uda.

    Yos - udanej podróży!

    Sylwia, Frelcia, Lamcia - kciuki, żeby wszystko układało się dobrze!

    Przepraszam, reszty naprawdę nie pamiętam, ale to nie ze złej woli, tylko przez zatoki. Szumi mi w głowie cały czas :(

    never_lose_hope lubi tę wiadomość

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 marca 2018, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reset dużo zdrówka, sił i wytrwałości :) Uporasz się z klientami i żurem i z czystym sumieniem będziesz mogła legnąć w łóżku aż do samego wtorku :) :)
    Dobrze, że dłuższy weekend :)

    reset lubi tę wiadomość

  • Meśka Autorytet
    Postów: 1542 1918

    Wysłany: 30 marca 2018, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki moje drogie,
    własnie mam jedyna wolną chwilę żeby do Was napisać na spokojnie przed Świętami bo jak już wrócę do domu to będzie sprzątanie, gotowanie, mały wróci z przedszkola i pewnie mało czasu będzie przez ten długi weekend żeby tu zajrzeć bo grafik mamy napięty :)

    Życzę Wam spokojnych, zdrowych Świąt, tym już z ufoludkami w brzuszku żeby zdrowo Wam pociechy rosły a nam staraczkom żeby nam się te brzuchy szybko zapełniły na wiosnę :)
    Do zobaczenia na Kwietniówkach ;)

    Malgonia, Frelcia, blue00, Czrna 81, Bajkaaa, KateHawke, Morusek, ANkaG, Flowwer lubią tę wiadomość

    19.11.2018 laparo - jajowody przedmuchane, bez endomendy
    Starania od lipca 2016 r.
    Synuś ❤️ 11.2014 r.
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 30 marca 2018, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    never lose hope, z Tobą jest problem, bo Ty sama jestem negatywnie nastawiona :/ ale.. czasem właśnie z takich najbardziej niepozornych i nierokujących na nic okoliczności rodzą się najpiękniejsze historie. Więc głowa do góry


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 marca 2018, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moje kochane ja pytałam o napro! BÓG ZAPŁAĆ! <3 jesteście nieocenione! Niech Wam Bozia w Dzieciach wynagrodzi! Ja dziś takna szybko, bo muszę poogarniać mieszkanie i porobić ciasta, a czuje się dziś fatalnie!
    Frelcia ciężarówko! U mnie pierwsze oznaki ciąży i jednej i drugiej to były właśnie jelitowe przeboje i "grypa" :) także wszystko jest na super dobrej drodze!
    Zostawiam Wam wór ciążowych wirusków! Bierzcie wszystkie do woli!!!!!%%%%%℅℅℅℅℅℅℅℅℅℅℅℅%%%%%%%%%℅℅℅℅℅℅℅℅℅℅℅%%%%%℅℅℅℅℅℅%%%%%%%℅℅℅℅℅

    never_lose_hope, Frelcia, Koteczka82, moyeu, Czrna 81, Morusek lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 marca 2018, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malgonia wrote:
    never lose hope, z Tobą jest problem, bo Ty sama jestem negatywnie nastawiona :/ ale.. czasem właśnie z takich najbardziej niepozornych i nierokujących na nic okoliczności rodzą się najpiękniejsze historie. Więc głowa do góry

    Niestety, taki upiorny charakter mi się wykształcił, że zawsze widzę ciemne barwy.. Odkąd pamiętam tak było.. A ile bym dała żeby można to zmienić :)
    Zwłaszcza w tej sytuacji, gdzie pierwszym razem wyszedł klops.. Wolę jednak miłą niespodziankę niż upadek na dupsko z wysoka :) :)
    Ale dobrze, że inni wierzą :) Wyrównuje się :)

    Malgonia lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 marca 2018, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czytam Cień Wiatru Zafona:) wolę się z domu ewakuować bo mąż chce myć okna...będzie potop :D

    lamka, never_lose_hope, Lunaris lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 marca 2018, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ale jaja u mnie.
    Tzn. zrobiłam tego proga i tsh i później poszłam do pracy dać zwolnienie i poogarniac parę spraw. I dzwoni do mnie jedna pracownica i okazało się, że jest w ciąży :-D może z dwa tygodnie różnicy między nami. Trzymam kciuki za nią, na razie będzie chodzić normalnie, bo czuję się dobrze, tylko ułożę jej krótkie zmiany.

    A ja umieram. Głowa mi chyba wybuchnie. Mąż chciał o 14.00 jechać do domu na święta, a ja nie dam rady jechać autem z takim bólem. Ledwo leżę.

    Reset kciuki za Twój żur i zdrówko.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 marca 2018, 10:51

    reset, Malgonia lubią tę wiadomość

  • agulineczka Autorytet
    Postów: 6061 6542

    Wysłany: 30 marca 2018, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelcia u mnie tym razem poczatek ciazy to rewolucje zoladkowo-jelitowe. Takze wiesz ;)

    Moje plamienie odpukac sie wyciszylo. Tak sie zastanawiam, czy to nie bylo spowodowane tym, ze wieczorem zrobilam sobie kapiel. Zazwyczaj chodze pod prysznic, ale jakos mialam ochote na wanne tym razem. Wiadomo nie lalam goracej wody, ale byla cieplutka.
    Teraz tylko prysznic!

    Frelcia, Malgonia lubią tę wiadomość

    Synek 2016 💚
    Córka 2018 💖
    Synek 2021 💚
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 marca 2018, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja napisałam 2 rozdział. Uf, sprawdzam i wysyłam. I wreszcie mogę się cieszyć świętami :)

    Lamka paracetamol nie pomaga?

    Bajkaaa, Malgonia, reset, lamka, Frelcia, Izape_91, Jeżowa, Emiilka lubią tę wiadomość

  • Czrna 81 Autorytet
    Postów: 2898 3333

    Wysłany: 30 marca 2018, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yoselyn82 wrote:
    A mysmy z mezem zarezerwowalismy bilety lotnicze..lece znowu daleko :P gdzie ciepelko bedzie :)

    musze podladowac akumulatory itp :P
    I bardzo dobrze! Ładuj akumulatory. A na kolejną polecicie już w trójkę ;-)

    Ja nigdy w życiu jeszcze nie byłam za granicą :-/ A jak mąż kilka miesięcy temu zrobił mi niespodziankę i zarezerwował wycieczkę na Grand Kanarię, to go opierdzieliłam że w połowie maja to ja zamierzam być na końcówce ciąży... No cóż :-P Po mału dociera do mnie że jednak polecę i zaczynam się tym cieszyć. Po za tym lecimy z moją kuzynką,jej dziećmi oraz kuzyn z żoną. Będzie nam raźniej,bo wiecie,my ludzie z lasu to nawet na lotnisku nigdy nie byliśmy :-P :-D

    Dziewczyny za wszystkie testy,wizyty i inne ważne sprawy MOCNE KCIUKI!

    never_lose_hope, Meśka, Minie Black, Yoselyn82, Morusek, Emiilka lubią tę wiadomość

    Czarna81
    22 cs.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 marca 2018, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co zjem to ..... Ale do przeżycia:) bardziej mnie martwią skurcze..
    Ale dość marudzenia! Piękne święta słoneczne będą:)

  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 30 marca 2018, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czrna nie byłam na gran canari a na fuercie ale tez w maju i to super moment na Kanary :) myślę, ze będziecie zachwyceni.

    Frelcia a nospe bierzesz?

    Frezylcjada, a jak ja się podpięłam pod pytanie to mogę z życzeń i wirusków skorzystać?

    Czrna 81, lamka lubią tę wiadomość


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 marca 2018, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/387a286de7ee.jpg

    U mnie kurczaki wylądowały ;)

    blue00, Czrna 81, Frelcia, Jedna_z_Wielu, Malgonia, never_lose_hope, Karma88, Izape_91, Yoselyn82, Morusek, ANkaG, Flowwer, KateHawke, Lunaris, Jeżowa, Emiilka lubią tę wiadomość

  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 30 marca 2018, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czrna 81 a kiedy dokładnie lecicie? My jesteśmy też na majówkę, może się tam jeszcze spotkamy ;). No chyba że jednak odwołamy wyjazd bo mieliśmy jechać z rodzicami z moim rodzeństwem.

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 marca 2018, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak. Biorę nospe ale zwykła i magneb6

    Malgonia lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 marca 2018, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luna wzięłam tabsa, polozylam się i jest ok. Najgorzej że śniła mi się niższa beta, dobrze, że nie robiłam jej bo bym oszalała :-P

    Fuerteventura wspaniała, na Gran Canarii nie byłam, ale na pewno polecimy kiedyś :-)

    Minie czekam <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 marca 2018, 12:30

    Minie Black lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 marca 2018, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malgonia serduszko a bierz ile Ci potrzeba! Będę Wam tu wirusować co jakiś czas ;) przeniosę się również i na kwiecień, także do września Was tu wszystkie zawirusuje! :)

    Malgonia lubi tę wiadomość

  • Phnappy Autorytet
    Postów: 956 2036

    Wysłany: 30 marca 2018, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej <3 nie mam czasu nadrabiać wszystkich stron :(
    Z pierwszej strony widzę serduszka u Lamki i Lunaris - WIELKIE GRATULACJE <3 Zaraz spróbuję się przegrzebać przez strony w poszukiwaniu bet :D i może jakiś zdjęć testów :D

    Frelcia Ty jak rozumiem od wczoraj już w dwupaku? :))

    Ja na razie jestem na etapie "jeszcze nie uznaję tego, że jestem w ciąży"... mam bardzo mocną blokadę psychiczną :/ nie spodziewałam się, że aż tak... nawet mam wrażenie, że mój jest bardzo mocno pozytywnie nastawiony i nawet ma ochotę już ogłaszać...
    ale cycki bolą, mdłości są - raz większe raz mniejsze no i dzisiaj moje ukochane masło do ciała organic shopa - banana milkshake - przestało pachnieć bananem!!
    Jedna rzecz mnie niepokoi - kłujący ból prawego jajnika :/ oczywiście schizuję :/

    Jeszcze zajrzę jutro na podsumowanie marca i w kwietniu będę śledzić Wasze losy i wyczekiwać testów i bet <3 Mam nadzieję, że niedługo też będę mogła Wam trochę zasyfić wiruskami <3

    Wesołych Świąt!

    lamka, Czrna 81, Flowwer, Lunaris lubią tę wiadomość

    ckai43r8zmly7il4.png

    staramy się już ponad 2 lata :( - udało się!!
    aktualnie 2 cykl z CLO (pierwszy bez owu) - szczęśliwy podwójnie <3
    Maj 2017 - 13tc (8tc) poronienie zatrzymane :(
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 marca 2018, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Phnappy cześć :-) nie martw się bólem jajnika, z tego wiem, to jest to częste. U mnie beta w stopce, Lunaris wczoraj 300. :-D

‹‹ 331 332 333 334 335 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ