X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie MARCOWE TESTOWANIE – PIERWSZY POWIEW WIOSNY
Odpowiedz

MARCOWE TESTOWANIE – PIERWSZY POWIEW WIOSNY

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 marca 2018, 08:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malgonia olej całkiem, prawdziwi przyjaciele tak się nie zachowują, choćby nie wiem co się wydarzyło. Nie zaprzątaj sobie tym głowy Słoneczko :* z niczego nie musisz się tłumaczyć, to co ona napisała ja bym odebrała jako wpędzanie mnie do poczucia winy. A przecież niczemu winna nie jesteś.
    Wrócę na moment do terminu porodu, miałam termin na sylwestra, a rodziłam w Wigilię przez wywoływanie zaczęte dzień wcześniej, bo moje wyniki (cholestaza) zagrażały życiu dziecka i mojego. Wcześniej mówiłam aby tylko nie w święta, że muszę przenosić do stycznia a potem było mi to obojętne, aby tylko udało się urodzić sn i żeby z dzieckiem było wszystko ok. Trochę smutno, że urodziny ma w taki dzień, że skupienie jest na kim innym, ale ważne, że żyje :) ja mam urodziny natomiast w dzień zaduszny i cała rodzina od dziecka składa mo życzenia na cmentarzu we Wszystkich Świętych, to jest dopiero przypałowe :D zawsze byłam w klasie najmniejsza, najmłodsza, ale nigdy nie odstawałam "naukowo" od reszty, wręcz przeciwnie ;) także życzę Wam zebyscie rodziły zdrowe dzieci bez względu na to w jakim terminie :*
    Błogosławionej niedzieli dziewczyny! Niech Pan Wam błogosławi! :)

    Malgonia, Koteczka82, Anna Stesia, Czrna 81, Diamond92 lubią tę wiadomość

  • Karolina90 Autorytet
    Postów: 4684 3467

    Wysłany: 4 marca 2018, 08:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczynki :)

    Nie nadrobię wszystkiego, ale co pamiętam :)

    1. Ten napro gin powiedział, że endometriozę tylko można stwierdzic po laparoskopii. Ogólnie pytał czy mam bolesne @ i czy np. Mam przy okazji biegunkę-za 3 miesiące mam się zgłosić to się umówimy na zabieg.
    2. Sucha skóra - ja mam balsam z Yves Roche i dla mnie jest genialny, a najlepiej to nawilża mi skórę olejek arganowy.
    3. Miesiąc urodzin - nie ma co wybrzydzac :) każdy jest dobry. Ja np. Jestem że stycznia i jestem zadowolona :)
    4. DHEA S tez mam podwyższony ale inne androgeny w normie :)

    Jedna ten avatar mi się podoba :D

    Już wczoraj dostałam wyniki badań, które robiłam. Co myślicie:

    Ferrytyna 30.89 norma 13-150
    Lipaza 22 norma 13-60
    Amylaza 36 norma 28-100
    CRP 0.6 norma 0-5
    TSH 0.732
    FT3 2.73 norma 2-4.4 (30%)
    FT4 1.36 norma 0.93-1.7 (55%)
    Kortyzol 9.03 norma 4.82-19.5
    B12 293 norma 171-770

    Milej niedzieli Kochane :)

    Malgonia, summer86, Czrna 81 lubią tę wiadomość

    👶 1.03.2023 synek 💓
    VIII - FET 4.2.1
    💉7dpt-54.7; 9 dpt-110; 12dpt-382; 14dpt-927
    27 dpt ❤️

    👶 30.05.2021 synek 💓
    IX 2020 - ICSI - ET 5.1.1
    💉7dpt-83.4; 9 dpt-218; 12 dpt-1104
    22dpt ❤️
  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 4 marca 2018, 08:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malgonia, nie przejmuj się. Co to, kurde, sąd wojskowy? Na przesłuchanie masz się stawić? Baby są dziwne. Ja już jakiś czas temu odsunęłam dobie osoby które nigdy szczerze nie wesprą a jeszcze wiecznie maja o coś pretensje i mi dużo lepiej :). Te marudne traktuje jako dalekie koleżanki i widuje się z nimi kiedy mi się zachce bez żadnych wyrzutów sumienia, a blisko zostawiłam tylko nalenkie kilka osób na krzyż, z którymi widywanie się to przyjemność i można się im wygadać :)

    Malgonia, KateHawke, Anna Stesia lubią tę wiadomość

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • admiralka Autorytet
    Postów: 1992 3383

    Wysłany: 4 marca 2018, 08:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malgonia absolutnie niczego nie musisz jej wyjaśniać, ani tłumaczyć :* No, bo niby z jakiej racji?

    Malgonia lubi tę wiadomość

    atdc9vvjhr7v1l6t.png

    h84f9vvj1bgblfir.png

    03.08.2017 - Nasze cuda 8tc [*]
    16.12.2017 - Marysia 15tc [*]
  • Justaaa Ekspertka
    Postów: 234 281

    Wysłany: 4 marca 2018, 08:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja wam powiem że nie byłam przekonana że b6 wydłuży 2 fazę cyklu... Ale u mnie chyba tak będzie :)
    Standardowo 10 dpo temp. juz spadała a 11dnia była @.
    Dzisiaj 11dzien A temp. wysoko ;)

    2nn3skjovezv3wxq.png
    iv09t5odpg9q4qsv.png
    29.10.21 dwie kreski 🥰
    19.02.21 💔6tc [*]
    2.02.21 kolejne dwie kreski ❤️
    5.03.18 dwie kreski na teście !!! :D
    Hiperinsulinemia, PCOS
  • Bajkaaa Autorytet
    Postów: 4691 6053

    Wysłany: 4 marca 2018, 08:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry dziewczyny :)

    W tą słoneczna niedzielę przesyłam wam wiruski ciążowe ale dopiero może uda się we wtorek dowiedzieć jakiej płci :)
    &*&*&*&*&*&*&*&*&*&*&*&*&*&*&*&*&*&*&*&*

    Także jak już będzie wiadomo co i jak to wam będę np te dziewczęce wiruski słać :)

    Miłego dnia dziewczęta <3

    admiralka, monika_85, Kotowa, Malgonia, KateHawke, Lunaris, Justaaa, Koteczka82, lamka, Roxanne, Cabrera, Bocianiątko, ANkaG, Czrna 81, blue00, Diamond92 lubią tę wiadomość

    bhywdf9hizoki5ai.png
    Córeczka <3 Zosieńka <3
  • Ptysia Autorytet
    Postów: 1057 469

    Wysłany: 4 marca 2018, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malgosia, ale przyjaciółka, co to masz się jakoś tłumaczyć bo jesteś im podporządkowana? Olej, przecież wytłumaczyłas o co chodzi i zamiast współczuć to dalej swoją gadkę uprawia... nie przejmuj się.
    justaa ile dziennie bierzesz ta b6?

    Malgonia lubi tę wiadomość

  • monika_85 Autorytet
    Postów: 842 273

    Wysłany: 4 marca 2018, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malgonia niestety w takiej sytuacjach człowiek przekonuje się ile dla kogo znaczy i na kogo można liczyć.
    Głowa do góry i niczym się nie przejmuj :*

    Malgonia lubi tę wiadomość

    Szczęśliwa mama Szymonka 2008 r.
    AMH 1,62
    Endometrioza 3 stopień
    8.12 2016 - 1 IUI :( • 2.02 2 IUI :(
    Maj 2020 Angelius ,startujemy z procedurą ivf
  • monika_85 Autorytet
    Postów: 842 273

    Wysłany: 4 marca 2018, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justaaa wrote:
    A ja wam powiem że nie byłam przekonana że b6 wydłuży 2 fazę cyklu... Ale u mnie chyba tak będzie :)
    Standardowo 10 dpo temp. juz spadała a 11dnia była @.
    Dzisiaj 11dzien A temp. wysoko ;)

    A może to kropek ?

    Szczęśliwa mama Szymonka 2008 r.
    AMH 1,62
    Endometrioza 3 stopień
    8.12 2016 - 1 IUI :( • 2.02 2 IUI :(
    Maj 2020 Angelius ,startujemy z procedurą ivf
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 4 marca 2018, 09:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziekuje. Ja juz mam takie hustawki nastrojow i wszystkiego, ze czasem serio mam problem z obiektywna ocena sytuacji. Czesem czlowiek moze za bardzo bierze pewne rzeczy sobie do serca, ale jak.mnie teraz pyta skad one mialy wiedziec o ciazy.. nosz ku.. moze jak powiedzialam, ze zle sie czuje warto sie bylo spytac dlaczego, albo czy mi lepiej. Zyczenia na Swieta wyslala mi jedns z 3 a teraz sie pytaja o co mam pretensje.
    Ogolnie to jest jakis pogrom wsrod "przyjaciol". Jak wczoraj przechodzilismy kolo grycana i mnie maz spytal czy bym chciala tort lodowy na urodziny to sie poryczalam, ze na co mi tort skoro i tak nie mam go z kim dzielic.
    No to sie wyzalilam.


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • Anaaa90 Autorytet
    Postów: 1476 1121

    Wysłany: 4 marca 2018, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny ja w 10 lub 11 dpi zgłaszam biel. Koniec złudzeń odstawiam dupka i czekam na okres. Powoli mam dość :/


    2nn33e3kuc9837dy.png
    Aniołek - 7 mcż [*]
    MTHFR 1298A-C - homo, PAI - 1 4G - Homo
    Pozytywna beta 30.11 - 198
    18.12 - mamy <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 marca 2018, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z tymi kremami to niestety samemu trzeba dobierać a najlepiej z dermatologiem. Ja mam taką historię z Ives Rocher że wylądowałam na pogotowiu bo takiej reakcji uczuleniowej dostałam. Skóra najpierw mi się zrobiła czerwona a potem jakby czarna przepalona pomarszczona i bardzo siedząca. Także nigdy więcej.

    Malgonia dziewczyny już wszystko powiedziały w temacie. Dlatego ja mam tylko jednego przyjaciela-mojego Męża. Jest jedyną osobą na której się nie zawiodłam. Ludzie są tacy że jak nie widzą swojego interesu to mają Cię gdzies. Często chodzi tylko o np wdzięczność ale to dalej jest "interes"

    Rucola, Luna1993, Malgonia, Simons_cat lubią tę wiadomość

  • Ptysia Autorytet
    Postów: 1057 469

    Wysłany: 4 marca 2018, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nosz Malgosia, trzeba było tort kupić, my byśmy chętnie z Tobą świętowały!:) No nie Dziewczyny?

    KateHawke, Rucola, Malgonia, Czrna 81 lubią tę wiadomość

  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 4 marca 2018, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Małgosiu - masz do tego prawo. Możesz płakać, mieć zły humor itd. Sytuacja w której jesteś to nie dwójka z klasówki w szkole, żeby przejść nad nią do porządku dziennego ot tak sobie.
    A torta niech mąż kupi - zjecie na spółkę :)

    Malgonia, Czrna 81 lubią tę wiadomość

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • KateHawke Autorytet
    Postów: 5327 7216

    Wysłany: 4 marca 2018, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ptysia wrote:
    Nosz Malgosia, trzeba było tort kupić, my byśmy chętnie z Tobą świętowały!:) No nie Dziewczyny?
    Tak jest :D a ja lody to zaaawsze! A torcik? Mniaaami ;D Zawsze masz nas Kochana. My rozumiemy twoje nastroje i wspieramy kiedy trzeba <3

    Malgonia lubi tę wiadomość

    08.05.2020 - II na teście 💕
    f2wl2n0auw5gzezn.png
    9f7jtv73nku3ge5t.png
    27 Styczeń 2018 - 18cs - ET
  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 4 marca 2018, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry wszystkim!

    ....nie wstaję dzisiaj... foch! zakopię się pod kołdrą i zostanę władcą pilota. O!

    Gosia -ja myślę podobnie jak Kaczorka, może one nie rozumieją przez co Ty przechodzisz i co czujesz. To czy się z nimi tym podzielisz to już tylko Twoja sprawa. Myślę że w dzisiejszych czasach ludziom często brakuje taktu. Każdy tylko o sobie i czubek własnego nosa. Nikt nie pomyśli że może działanie/zachowanie innych ma jakieś głębsze dno...

    Rucola, Simons_cat lubią tę wiadomość


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • StaraczkaNika Autorytet
    Postów: 6968 12673

    Wysłany: 4 marca 2018, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Małgonia, toż taki tort lodowy to na 2 osoby ;)
    A kumpelę olej - nie musisz się z niczego tłumaczyć, a normalny człowiek powinien zrozumieć, jak mówisz, że na coś nie masz ochoty lub nie czujesz się na siłach i tyle.

    Karolina piękne wyniki!

    Karolina90, Rucola, Malgonia lubią tę wiadomość

    4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 4 marca 2018, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trochę dla pocieszenia dla Dziewczyn z bolesnymi @ a obawiających się endometriozy. Na pewno przy dłuższych staraniach warto to sprawdzić, ale wcale nie musi to być oznaka endomendy.

    Ja na czerwiec 2017 miałam planowaną laparoskopię diagnostyczną, ale skończyło się operacyjną z powodu cp. Po zabiegu rozmawiałam z lekarzem, który ją robił i ognisk endometriozy nie stwierdził. Byłam prawie pewna, że u mnie może być to problemem, bo @ od zawsze miałam bolesne, ze skrzepami i tak jak dziś pisałyście, z częstym wypróżnianiem w pierwszych 2 dniach.

    Nawet jeśli po laparo wyjdzie endometrioza to lepiej o niej wiedzieć i odpowiednio zaleczyć, bo na forum mamy mnóstwo przypadków szczęśliwych mam, które wcześniej zmierzyły się z taką diagnozą.

    Rucola, Karolina90 lubią tę wiadomość

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • Justaaa Ekspertka
    Postów: 234 281

    Wysłany: 4 marca 2018, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ptysia wrote:
    Malgosia, ale przyjaciółka, co to masz się jakoś tłumaczyć bo jesteś im podporządkowana? Olej, przecież wytłumaczyłas o co chodzi i zamiast współczuć to dalej swoją gadkę uprawia... nie przejmuj się.
    justaa ile dziennie bierzesz ta b6?
    Biorę 2 razy dziennie po 50mg

    2nn3skjovezv3wxq.png
    iv09t5odpg9q4qsv.png
    29.10.21 dwie kreski 🥰
    19.02.21 💔6tc [*]
    2.02.21 kolejne dwie kreski ❤️
    5.03.18 dwie kreski na teście !!! :D
    Hiperinsulinemia, PCOS
  • Justaaa Ekspertka
    Postów: 234 281

    Wysłany: 4 marca 2018, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monika_85 wrote:
    A może to kropek ?
    oooj chciała bym bardzooo! był by mały skorpionik tak jak mama :D ale narazie staram się nie robić sobie nadziei :)

    monika_85, Malgonia lubią tę wiadomość

    2nn3skjovezv3wxq.png
    iv09t5odpg9q4qsv.png
    29.10.21 dwie kreski 🥰
    19.02.21 💔6tc [*]
    2.02.21 kolejne dwie kreski ❤️
    5.03.18 dwie kreski na teście !!! :D
    Hiperinsulinemia, PCOS
‹‹ 46 47 48 49 50 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ