X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie MARCOWE TESTOWANIE – PIERWSZY POWIEW WIOSNY
Odpowiedz

MARCOWE TESTOWANIE – PIERWSZY POWIEW WIOSNY

Oceń ten wątek:
  • Koteczka82 Autorytet
    Postów: 3672 3490

    Wysłany: 4 marca 2018, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justaaa wrote:
    oooj chciała bym bardzooo! był by mały skorpionik tak jak mama :D ale narazie staram się nie robić sobie nadziei :)
    Też bym chciała był by skorpionik tak jak tata. Ja się świetnie dogaduje ze skorpionami.

    A co do przyjaciół to nam zostało bardzo małe grono osób na których można polegać.

    Malgonia nie przejmuj się takie osoby widzą tylko siebie. Trzymaj się kochana. A tort lodowy chętnie z Tobą zjem!!! Mniam mniam mniam.

    U mnie nadal @ brak jak nie przyjdzie to jutro beta...

    Justaaa, Malgonia, Melevis lubią tę wiadomość

    Michałek 04.04.2009 - Nasz skarb.
    Aniołek 08.11.2016//Aniołek 08.02.2017 //2.05.2020 Aniołek

    ONA: 39 lat
    Hiperprolaktynemia - Bromergon
    IO - Siofor 500mg
    ANA 3+ - Encorton 10mg
    3 cykle z Clo ❌
    Zioła ojca Sroki ❌
    Wiesiołek
    1 cykl Aromek 1x1 ❌
    2 cykl Aromek 2x1 ❓


    ON: 38 lat
    Okaz zdrowia
    Nasienie - Normozoospermia✅
    Suple: magnez z B6, kwas foliowy, vit D3 i E, astaksantyna, cynk.


    Droga do sukcesu jest zawsze w budowie...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 marca 2018, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mąż tak się przejął tym że coraz bliżej ivf że wykupił mi specjalna zdrowa dietę dla kobiet starających się. Faceci są tacy fajni jak pokazują że im zależy.

    Koteczka trzymam kciuki żeby to dzidzia była:)

    Justaaa, Malgonia, nowa na dzielni, Lunaris, Koteczka82 lubią tę wiadomość

  • Justaaa Ekspertka
    Postów: 234 281

    Wysłany: 4 marca 2018, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelcia wrote:
    Mąż tak się przejął tym że coraz bliżej ivf że wykupił mi specjalna zdrowa dietę dla kobiet starających się. Faceci są tacy fajni jak pokazują że im zależy.

    Koteczka trzymam kciuki żeby to dzidzia była:)
    Dokładnie, faceci jak chcą to potrafią :D

    2nn3skjovezv3wxq.png
    iv09t5odpg9q4qsv.png
    29.10.21 dwie kreski 🥰
    19.02.21 💔6tc [*]
    2.02.21 kolejne dwie kreski ❤️
    5.03.18 dwie kreski na teście !!! :D
    Hiperinsulinemia, PCOS
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 4 marca 2018, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziekuje, jestescie kochane. Do mojego tortu jeszcze troche, to takie przymiarli byly dopiero (moj mnie lubi katowac, bo on ciagle na diecie i na gadaniu o ciastkach sie konczy), ale jak cos to zapraszam.
    To troche smutne, jak czlowiekowi wirtualny swiat zostaje, ale czasem u obcych ludzi wiecej empati niz u bliskich.
    Jak mi maz kazsl z forum zrezygnowac, ze za bardzo przezywam to czulam jakby mi ktos pol serca wyrwal.
    Ale bedzie dobrze. Wykres mi sie stabilizuje, wiec mimo ciaglego poczucia, ze malpa nadchodzi jest szansa ze hormony sie stabilizuja.


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • Bobisia Autorytet
    Postów: 278 214

    Wysłany: 4 marca 2018, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie podobnie Frelcia. Jedynym przyjacielem jest mój M. Wszystko mu mowie.
    Takich pseudo przyjaciół jest wiele.najczęściej odzywają się jak mają jakiś interes.
    Ja się ostatnio też przejechała na niby mojej przyjaciółce. Powiedziałam jej o swoich staraniach a za jakiś czas wszyscy znajomi wiedzieli o naszym problemie.

    Dziewczyny ja na jakiś czas znikam z wątku . Nie będę wam zaśmiecać go moimi badaniami. Przeniosłam się na wątek z clo.

    Mam nadzieje tylko ze jak będę miała wątpliwość będę mogła się u was poradzić bo jesteście nieocenione.
    :) Milej niedzieli :):)

    [link=https://www.suwaczki.com/]nzjddqk300ej2dix.png[/link]
  • agulineczka Autorytet
    Postów: 6061 6542

    Wysłany: 4 marca 2018, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malgonia nie przejmuj się takim gadaniem. Żadna z nich nie chciałaby być w Twojej sytuacji, wystarczyło zapytać co Ci jest, a i tak miałaś prawo by się nie zwierzyć.

    Justaaa trzymam kciuki za kropka, a nie za cudowne działanie b6 ;)

    Karolina dobre masz wyniki :) Moja ferrytyna kuleje i o takich 30 ja mogę pomarzyć. Wciaż jestem na Tardyferonie.

    Justaaa, Malgonia lubią tę wiadomość

    Synek 2016 💚
    Córka 2018 💖
    Synek 2021 💚
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 marca 2018, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurde, tak się wczoraj rozpisałam, a post mi się nie dodał wrrr
    Frelcia obym ja Ci była dobrą wróżką, ale jakaś tak na tym naszym forum jest, że jak już któraś decyduje się na in vitro, to za chwilę oglądamy zdjęcia usg, i z Tobą też tak będzie.
    Co do koleżanek... U nas nikt nie wie z czym się mierzymy, poza jedną koleżanka z pracy, która zresztą jest katechetką, i bardzo mnie wspiera. Ja pochodzę z małej miejscowości, nie sądzę by rodzina zrozumiała, bardzo ich kocham oczywiście, ale to jednak inny świat i inne podejście, boję się, że mogłoby to mieć kiedykolwiek jakiś wpływ na traktowanie nas i naszego mam nadzieję drugiego dziecka.Może powiem siostrze, wiem że ona by zrozumiała, ale kto wie czy się nie wygada :) :) :) Z moim M. mogę o wszystkim porozmawiać.

  • Karolina90 Autorytet
    Postów: 4684 3467

    Wysłany: 4 marca 2018, 13:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agulineczka a konsultowalas niski poziom ferrytyny z jakims ginekologiem? Mi akurat hematolog kazał brać Chela Ferr forte i mówił że niska ferratyna=organizm nie poradzi sobie z ciąża. Dlatego on w ogóle kazał mi poczekać że 3 miesiące żeby uregulować moja anemie.

    👶 1.03.2023 synek 💓
    VIII - FET 4.2.1
    💉7dpt-54.7; 9 dpt-110; 12dpt-382; 14dpt-927
    27 dpt ❤️

    👶 30.05.2021 synek 💓
    IX 2020 - ICSI - ET 5.1.1
    💉7dpt-83.4; 9 dpt-218; 12 dpt-1104
    22dpt ❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 marca 2018, 13:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No mi wróżka 8 miesięcy temu przepowiedziala że do 2 lat moje dziecko będzie na świecie:) kto ją tam wie....skoro wierzyć w Boga to czemu nie w przepowiednie:) chociaż tarot to podobno Biblia szatana. Ważne dla mnie, żeby się udało.

  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 4 marca 2018, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina90 wrote:
    Cześć Dziewczynki :)

    Nie nadrobię wszystkiego, ale co pamiętam :)

    1. Ten napro gin powiedział, że endometriozę tylko można stwierdzic po laparoskopii. Ogólnie pytał czy mam bolesne @ i czy np. Mam przy okazji biegunkę-za 3 miesiące mam się zgłosić to się umówimy na zabieg.
    2. Sucha skóra - ja mam balsam z Yves Roche i dla mnie jest genialny, a najlepiej to nawilża mi skórę olejek arganowy.
    3. Miesiąc urodzin - nie ma co wybrzydzac :) każdy jest dobry. Ja np. Jestem że stycznia i jestem zadowolona :)
    4. DHEA S tez mam podwyższony ale inne androgeny w normie :)

    Jedna ten avatar mi się podoba :D

    Już wczoraj dostałam wyniki badań, które robiłam. Co myślicie:

    Ferrytyna 30.89 norma 13-150
    Lipaza 22 norma 13-60
    Amylaza 36 norma 28-100
    CRP 0.6 norma 0-5
    TSH 0.732
    FT3 2.73 norma 2-4.4 (30%)
    FT4 1.36 norma 0.93-1.7 (55%)
    Kortyzol 9.03 norma 4.82-19.5
    B12 293 norma 171-770

    Milej niedzieli Kochane :)

    I gin ma rację endomendę mozna tylko wykluczyć lub potwierdzić przy laparo.
    A wyniki masz jak 18-stka ;)

    Karolina90 lubi tę wiadomość

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Veles Koleżanka
    Postów: 141 5

    Wysłany: 4 marca 2018, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zawsze zaraz po owulacji bolaly mnie piersi i mialam powiekszone i twarde takdo 4-5dni przed okresem.a teraz jest tak zemam 4dni przed okresem i dopiero cos mnie zaczynaja lekko pobolewac i sa miekkie co to moze znaczyc?

  • Amal Autorytet
    Postów: 603 1183

    Wysłany: 4 marca 2018, 14:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tort lodowy...pychoootka, nie odmawiaj sobie :) Co do przyjaciół.. Ludzie są fałszywi przędzej czy później gdy mają w tym swój interes, albo my w danej sytuacji nie zachowamy się tak jak tego oczekiwali. Tego sie niestety nauczyłam. Moja przyjaciólka, od podstawówki. Potrzebowała większej $, akurat miałam troche nadwyżki, pożyczyłam, miała spłacać w ratach. Rok walczyłam o odzyskanie pieniędzy łącznie z grożeniem że poproszę jej męża o oddanie mi pieniędzy (mąż zarabia kupę kasy ale jej nie dawał na nic). Rozumiałam jej sytuację ale gdy sama zaczęłam być pod kreską, to cóz, potrzebowałam zwrot. No i było momentami już, bardzo nieprzyjemnie, co się nasłuchałam co ze mnie za przyjaciółka...
    Gdy innej odmówiłam pomocy, z powodu tego, że to o co prosiła wykluczało się z moimi wartościami jakie wyznaję, a wręcz przekraczało granice prawa, co prawda w niewielki sposób, ale nie chciałam nawet tak, przedstawiłam jej zgodny z prawem sposób załatwienia tego co chciała dokonać, ale uparła się i potem foch że co ja jestem, przyjacielom sie pomaga a nie wymyśla swoje sposoby bo mi się coś wydaje i więcej sie nie odzywa..


    a gdy ja czegoś potrzebowałam, to nigdy nikogo, wszyscy w magiczny sposób nagle zajęci, nikt nie ma czasu, i milion wymówek.. Także , umiesz liczyć, licz na siebie.. Stare ale prawdziwe..

    Na badaniach się nie znam niestety więc nie umiem Wam pomóc ani nic doradzić.

    Co do biegunki, zawsze pierwsze dwa dni miałam biegunkę. Raz, dwa razy dziennie, takie gwałtowne skurcze, i pędem do kibelka.

    Justaaa- czekam na wyniki :*

    Miłej, leniwej niedzieli dziewczęta :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 marca 2018, 14:55

    km5smg7yt99xz96j.png
  • Cheresta Autorytet
    Postów: 1982 2234

    Wysłany: 4 marca 2018, 15:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myślałam że tylko mnie pędzi do kibelka w pierwszym dniu @ a tu się okazuje że to dosyć powszechny problem. Cycki mnie bolą i nawet same sutki więc eMek się już nie dotyka. Z resztą starań mam już dosyć co ma być to będzie :)

    18.10 punkcja
    21.10 transfer
    28.10 beta 19,84
    30.10 beta 48,34
    klz9h371fbawj21n.png
  • Kingulla Autorytet
    Postów: 2698 2639

    Wysłany: 4 marca 2018, 15:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też mam zawsze biegunku przy @. Tak 2 i 3 dzień. Mi się wydaje, że to ma coś wspólnego ze skurczami macicy ale to taka moja teroia :P

    Ja właśnie pierwszy dzień @. Jutro będzie pewnie ciężko, tym bardziej, że w pracy nawał :/ ale jakoś emocjonalnie nie przezyłam @. Tyle dobrego :)

    Sebek - 2010 <3 <3
    Starania od I 2016

    18.08.2016 - zaśniad całkowity:(

    V 2019 IVF - 😭

    III 2020 😭

    Czekam na cud..

    HSG - oba jajowody drożne (lewy udrożniony po ponownym podaniu kontrastu)
  • StaraczkaNika Autorytet
    Postów: 6968 12673

    Wysłany: 4 marca 2018, 16:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/3a56ffe620dd.png

    Buahaha

    Cheresta, summer86, Lunaris, Bocianiątko, Phnappy, lamka, moyeu lubią tę wiadomość

    4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 4 marca 2018, 17:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Juz prawie mnie namowilyscie na ten tort, tylko ja na swoje urodziny bede juz w ciazy to bede musiala cukru pilnowac ;)
    Ale naprawde lepiej mi sie zrobilo - choc oczywiscie wspolczune Wam Waszych "przyjaciol".


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 4 marca 2018, 18:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ...wyszłam z łóżka, już mi lepiej. Trzeba się ogarnąć i zacząć od nowa!

    Jak tu dziś cicho -od razu widać że niedziela :D


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 4 marca 2018, 18:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uuu, Linaris nie wychwyciłem ze Ty okresowa, a testowałaś? Czy już na sto pro jutro poleci?

    Ja miałam za to weekend z żarciem, siedziałam sama, oglądałam seriale i żarłam cały weekend :D masakra, muszę się ogarnąć! Spoko leniwy weekend od czasu do czasu ale bez przesady!

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 4 marca 2018, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie testowałam- moje miętkie nieczułe cycki i spadek temp to najlepszy test. Na bank jutro dostanę @ :/ w d... już ją mam teraz. Kupiłam sobie na necie na pocieszenie dodatek do Carcassona i mi lepiej :P

    Ciastek pojechał, dziecko je kolacje i zaraz idzie spać a ja będę kontynuowała tak jak TY :) seriale i żarcie. WINO TEŻ !!!


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • Bocianiątko Autorytet
    Postów: 11030 13100

    Wysłany: 4 marca 2018, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wróciłaaaaaaam! :D było super! Słońce, mróz i śnieg skrzypiący pod nogami! <3 grzane winko i gry a wieczorem kąpiel w ruskiej bani na mrozie a później degustacje nalewek! <3 i pyyyyszne jedzonko :D pełen relaks we dwoje <3 tego było nam potrzeba :)

    Przyznawać się, kto wysikał dwie kreski! ;D kogo mam jeszcze dopisać do listy? :)
    ja jutro 5 dc więc jadę robić badania, głównie androgeny, prolaktyna i TSH a we wtorek nowa endo :) poza tym cykl zupełnie olewacyjny, nie mierzę temperatury, chyba nie robię też owulaków, a heparyna dopiero po potwierdzonej owu, luteiny nie biorę i czekam grzecznie na @ :P no chyba że Wrona 13.03 zarządzi inaczej ;)

    Frelcia, Lunaris, frezyjciada, blue00, lamka, Cabrera, Bajkaaa, Cheresta, Malgonia, KateHawke, Kaczorka, nenusia, Czrna 81, Diamond92, Izape_91, Siwulec, sAnsa_28 lubią tę wiadomość

    event.png

    🍍FET 09.04.2022 ⛄4.1.1 💙
    6 dpt beta 35.4
    10 dpt beta 192
    12 dpt beta 412
    14 dpt beta 994
    18 dpt (5+1) GS 9x5mm; YS 2mm
    7+1 CRL 1 cm FHR 136
    8+3 CRL 1.99 cm FHR 166
    10+1 CRL 3.36 cm FHR 158
    15+4 130g
    17+3 200g
    20+2 337g 💕córeczka
    23+2 583g
    26+4 925g
    28+4 1125g
    31+4 1764g
    34+2 2200g
    35+4 2350g
    36+4 2475g
    37+4 2840g
    38+4 16.12.2022 Zosia 2815g, 51 cm miłości ❤️ 🥰👶🏻👨‍👩‍👧😍

    3️⃣ IMSI 11.2021: zostało ❄❄❄❄❄ na zimowisku 🥰
    2️⃣ ICSI 01.2021: ❄ 3.2.3 FET ❌
    1️⃣ IVF+ICSI 2019-2020: ET 8c ❌ ❄ bl2+M3 FET ❌
    🧪2x IUI 2018 ❌
    ⏰starania od 2016 ❌
    PAI-1 4G homo, ANA 1:1280, rozsiana zaawansowana adenomioza, mięśniaki, silne skurcze macicy, Hashimoto, niedoczynność tarczycy
‹‹ 47 48 49 50 51 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ