X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Marzec- miesiąc dwóch kreseczek
Odpowiedz

Marzec- miesiąc dwóch kreseczek

Oceń ten wątek:
  • Salome Autorytet
    Postów: 4447 6659

    Wysłany: 12 marca 2019, 07:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sasanko, jak przeczytałam Twój post, to sobie pomyślałam "czy ja też będę takim świrkiem w ciąży?". Tak więc NO COMMENT 😜

    Malgonia ja też myślę, że ten moj cykl bezowulacyjny, no ale jednak temperatura temu przeczy. Choć i tak to jakieś dziwne, bo zawsze mi tempka pięknie rosła do 7dpo, a teraz to jakieś głupie wahania. Liczę na to, że z głupich nietypowych cykli rodzą się dzieci 😁

    Sasanka55 lubi tę wiadomość

    2020-2022: 3 procedury -> 2 transfery -> 0 ciąż

    16.12.2022 - Reprofit • AZ • cykl naturalny z ovitrelle • transfer zarodka po PGT (encorton, equoral, accofil, neoparin, acard, cyclogest, atosiban) - klapa

    6.03.2023 - Reprofit • AZ • cykl naturalny z ovitrelle • przebadany zarodek (intralipid, immunoglobuliny - Bioven, clexane, aspirin cardio, utrogestan, estrofem, atosiban)
    🍀7dpt - beta 67,67, prog 28,80
    🍀9dpt - beta 196,70, prog 32,30
    🍀14dpt - beta 1931, prog 43,40
    🍀24dpt - beta 33812, prog 32,20, CRL 4,3mm i ♥️
    🍀30dpt - CRL 8,6mm
    🍀8+2 - CRL 1,72cm
    🍀9+1 - CRL 2,71cm
    🍀16.05 prenatalne - wszystko ideolo
    🍀3.07 19+5 połówkowe 👍
    age.png
  • 5ylwian Autorytet
    Postów: 1534 1471

    Wysłany: 12 marca 2019, 07:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sasanko masz ciemniejsza kreche :) a zobacz to wada testu bo kontrolna tez jest przerywana w tym samym miejscu.
    Ja za to stracilam radosc z testow. Zrobilam 2 od rana Facelle i Bobo i widac tyle co nic :( nawet ja mam problem tam dojrzec cos. Facelle 10 Bobo 25.na Bobo to bym mogla nawet powiedziec,ze tylko test sie odbarwil. Zaczynam miec mysli,ze po jutrzejszych wynikach bede wyc wieczorem

    Edit: sama dostalam tez zje**be od meza. Bobo widac jako kreche normalna.czyli obie mamy falstart od rana hehe

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 marca 2019, 07:37

    a97e8a0113.png
    *14.09.2021- II kreski
    *18.05. - 38+5, 3675 g
  • Olliiii Autorytet
    Postów: 1335 983

    Wysłany: 12 marca 2019, 07:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sasanka55 wrote:
    Dziewczyny, wybaczcie, ale wstawie Wam tu swoje testy... Wiem, ze w ciazy glupio porownywac, no ale... Meza obudzilam z placzem, ze kreska jest przerywana i koniec, ale on twierdzi, ze jestem slepa i ze za takie glupoty rozwod ze mna wezmie ;)

    Mocne kciuki za wszystkie testujace, seksujace, betujace i ciezarne :) :* Milego dnia

    Chyba skocze na bete i proga, zeby nie swirowac

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/a93c95d25276.jpg

    EDIT: naprawde na tych zdjeciach lepiej widac roznice :o
    Sasanko, chyba Ci muszę przypomnieć, że jak ja się martwiłam, że moja kreska jest dużo jaśniejsza niż poprzednia to nie kazalas porównywać testów :D proszę się dostosować do swojej rady :P

    Sasanka55 lubi tę wiadomość

    12.01.2018r. - 2 Aniołki [*] 8tc 👼🏻👼🏻
    06.09.2018r. - Aniołek [*] 5tc 👼🏻
    18.10.2019 r. - Synek 👶🏼❤
    30.10.2021r. - Aniołek [*] 5tc 👼🏻

    07.12.2021r. - ⏸️ hej maluchu 😍❤

    🔸️Mthfr C677T hetero
    🔸️Mthfr A12986 hetero
    🔸️Pai-1 4G homo

    3jgx43r8z5x07y20.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 marca 2019, 07:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oczywiście nie omieszkalam ponownie zrobic testu :-) no dziś to już ładnie widac. Nastwpny zrobię juz sobie na pamiątke
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/48c62b0c92e4.jpg

    Sasanka55, szona, Niecierpliwa..., Iseko, Ochmanka, Malgonia, MonikA_89!, eemmiilliiaa, buba123, Malinaa90, Magduullina, agge, cukrzyk1991, Olga_89, Ania_85_, nuśka91, Beti82, moyeu lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 marca 2019, 07:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sasnka,nie analizuj. Wystarcy,ze wieksza krople mocu dasz do testu albo o 1 za duzo i juz troszke tet wyjdzie inaczej.

    Malgonia-Ty sie nie szykuj tu mi na kwiecień, bo Ty w maju widzisz sie ze nna u doktora W. na prenatalnych

    Sasanka55 lubi tę wiadomość

  • Irvine90 Autorytet
    Postów: 555 1854

    Wysłany: 12 marca 2019, 07:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    5ylwian, nie martw się na zapas :* poczekaj spokojnie do jutra, bo testy mogą różne cuda pokazywać teraz. Ja np wczoraj miałam kreskę, a dziś nie mam :P

    Sasanka i Szczęśliwa mamusia - piękne krechy <3

    U mnie na dwóch testach biało z rana. Więc czekam na kwiecień :(

    5ylwian lubi tę wiadomość

    01.2019 - poronienie zatrzymane (10tc) Aniołek

    age.png

    Antoś 25.12.2019 <3 3740 g, 56 cm

    age.png

    Alicja 07.04.2023 <3 3600 g, 57 cm
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 marca 2019, 07:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maria, zycze Ci, bys jednak nie brala ze mnie przykladu :) W 1szej ciazy, kiedy bylam pewna, ze NIC nie moze sie stac, uslyszalam: "najlepsze, co moze pani zrobic, to czekac na poronienie". Niestety takich slow sie nie zapomina, dlatego teraz tak mi odwala, ale juz w dupie, odpuszczam. W niczym to nie pomoze, a tylko wkurzam i Was i siebie ;) Nietypowy cykl na bank oznacza ciaze :) Kciuuuki :)

    5ylwian, nie porownujemy juz testow! Dziewczyny maja racje! Beta jeszcze u nas niska, to wszystko swiruje. Proga masz pieknego, nic zlego nie moze sie stac.

    Oliiiii, masz racje :) Opierdzielalam Cie za porownania :) :* Jak Ty sie teraz czujesz?

    SzczesliwaMamusia, kreska pieeekna :) :) :)

    Irvine, no cos Ty! Ty mozesz sobie czekac, ale na pierwsze USG w kwietniu :) Nie ma @, nie ma tracenia nadziei! Mnie 05.03 jakis test (chyba Facelle 10) nic rano nie pokazal, dopiero Nord wieczorem.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 marca 2019, 07:42

    Salome, Irvine90, 5ylwian, Szczesliwa_mamusia lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 marca 2019, 07:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ładne kreski :)

    Sasanka55 lubi tę wiadomość

  • Iseko Autorytet
    Postów: 2386 4477

    Wysłany: 12 marca 2019, 07:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry :)

    Sasanko, już Ci dziewczyny napisał co trzeba więc nie będę się powtarzać, jestem pewna że wszystko jest dobrze :)

    Szczęśliwa Mamusia ale masz piękna kreche:D

    Malgonia mój cykl raczej z owulacja ale też już zaczynam myśleć że nic z tego, chyba nawet nie będę testować.. No ale na kwietniowym wątku też ktoś musi zostać przecież :)

    Miłego dnia :)

    Szczesliwa_mamusia lubi tę wiadomość

    32 lata | starania od stycznia 2017

    IUI - 3.02.2021 ❌ 3.03.2021 ❌

    💉Szczepienia limfocytami
    12.01.2022 Allo-mlr 54,5%

    06.2022 - start IVF
    21.07 - punkcja - 10🥚dojrzałych, 8 zapłodnionych (ICSI), 3 blastocysty
    26.07 - ET 1🐣 4AA (EmbryoGlue, metypred 16mg, acard 75, estrofem, luteina, duphaston)🤰
    8tc 💔 3.09.2022 🖤

    27.10 - FET 1❄️ 4BB (EmbryoGlue, metypred 16mg, acard 75, estrofem, utrogestan, duphaston, heparyna, wit. PP, zivafert) ❌️😓

    22.11 - Transfer ostatniej ❄️ 4BB (EmbryoGlue, metypred 16mg, acard 75, estrofem, utrogestan, duphaston, heparyna, wit. PP) 🤰
    6dpt - beta 15 mlU
    8dpt - beta 32 mlU
    10dpt - beta 91,19 mlU
    13dpt - beta 358,61 mlU
    17dpt - beta 2064 mlU
    20dpt - beta 7348 mlU, wieczorem krwawienie - krwiak podkosmówkowy. Poronienie.
    6tc💔
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 marca 2019, 07:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iseko wrote:
    Dzień dobry :)

    Sasanko, już Ci dziewczyny napisał co trzeba więc nie będę się powtarzać, jestem pewna że wszystko jest dobrze :)

    Szczęśliwa Mamusia ale masz piękna kreche:D

    Malgonia mój cykl raczej z owulacja ale też już zaczynam myśleć że nic z tego, chyba nawet nie będę testować.. No ale na kwietniowym wątku też ktoś musi zostać przecież :)

    Miłego dnia :)

    Dziekuje :) Ja tez sie nie bede powtarzac i, niczym najgorsza diablica, zabiore Ciebie i inne kochane Staraczki do grona Ciezarowek szybciej niz sie Wam wydaje!

    Iseko, szona lubią tę wiadomość

  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 12 marca 2019, 08:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/0b9d003f0aa6.png

    Jak mowie, ze wykrsz jest do dupy to nie znaczy, ze jest tylko byle jaki, tylko serio slabo to wyglada :/

    Maria ja od poczatku nauczylam sie zaokraglac wyniki do 0.05 dlatego hak dla mbie Twoj wykees jest idealnie rowny :)

    Szczesliwa msmunia Twoja kreska jest piekna. A do doktorka na pewbo w maju pojde ale raczej w innym celu.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 marca 2019, 08:20

    Szczesliwa_mamusia lubi tę wiadomość


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • Pauliśka Autorytet
    Postów: 1557 2139

    Wysłany: 12 marca 2019, 08:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki kochane nie ma co porównywać ciemnienia testów, ja z synem 25 stycznia pamiętam miałam piękna kreskę,a na tym samym 2 dni później bladzioch! Ile ja się stresu najadłam to moje... Oczywiście pierwsza moja myśl po przebudzeniu to biochemiczna albo pozamaciczna... Zeświruję chyba...

    8p3os65gp79cy9ly.png
  • Pauliśka Autorytet
    Postów: 1557 2139

    Wysłany: 12 marca 2019, 08:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    5ylwian pokaż fotę Bobo :)

    szona, 5ylwian lubią tę wiadomość

    8p3os65gp79cy9ly.png
  • moni05 Autorytet
    Postów: 4038 6188

    Wysłany: 12 marca 2019, 08:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj dziewczyny... Zostawić Was same na kilka h...
    Sasanka, za dużo lub za mało siuśków tam wpuściłaś. Też mam taki jeden. 🙃

    Do wszystkich dziewczyn, które martwią się i porównują swoje bety do bet z poprzednich ciąż zamieszczam ciekawostkę, na którą wcześniej nie zwróciłam uwagi. Na wyniku mojej bety są takie interpretacje:

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/193db9da95ba.jpg

    Także brakuje żeby tam dopisać "weź nie świruj, odpocznij i zaczekaj na lekarza" 😝

    Malgonia, mam nadzieję, że te stresy związane z remontem nie wpłynęły jednak na Twoją owu i że to "odchylenie od normy" okaże się TYM odchyleniem. 😊

    Salome, Sasanka55, szona, agge, Beti82 lubią tę wiadomość

    Grudzień 2018: zmiany nowotworowe szyjki macicy
    2017-2018: 3CB
    Prawie trzy lata starań 2016-2019
    ❌ Hashimoto, PCOS, niedoczynność tarczycy, tachykardia zatokowa

    Alicja - 22.02.2012
    Remigiusz - 05.10.2019
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 marca 2019, 08:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malgonia- to może tez sie powinnas polozyc na karowa? Co? Ten szpital sprzyja zachodzeniu w ciaze :-D

    Malgonia lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 marca 2019, 08:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malgoniu, nie znam sie na wykresach, analizach, a juz na pewno nie bede sie madrzyc, bo to Ty jestes nasza Pania Doktor, ale przytule Cie baaaardzo mocno (choc niestety tylko wirtualnie) i dodam, ze ja wierze, ze marzec albo przyniesie Ci piekne II albo idealne zaplodnienie! :*

    Moni <3 dziekujemy :)

    Malgonia, moni05 lubią tę wiadomość

  • szona Autorytet
    Postów: 7589 16794

    Wysłany: 12 marca 2019, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie od rana bolało bardzo w dole brzucha i standardowo plecy. Sprawdzam gacie co chwila, bo wyczuwam niestety okres :/ Prawda jest jednak taka, że choć już parę cykli temu miałam plamienia przed okresem, to zawsze były bezbolesne i maksymalnie na dzień przed. Cóż, można gdybać, wiadomo jak jest - może to być ciąża, może być zwykły okres. Chciałabym zrobić test i nie mieć wątpliwości, a na razie ciągle jakieś cienie i cienie po czasie. Jutro mam ogrom pracy od rana, więc - o ile nie będzie krwawienia - we czwartek zrobię i test i pewnie od razu też betę. Nerwowy czas :/

    age.png

    7 cs - cb
    25 cs - ⏸
    6t1d - jest ❤️!
    12t3d - prenatalne 👧🏼

    3.10.2021 r. Detonacja! ❤️

    Zes*am się, a nie dam się 💪
    https://ovufriend.pl/pamietnik/ze-ram-sie-a-nie-dam-sie,3846.html
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 12 marca 2019, 08:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamunia bylsm na Karowej w lipcu, w sierpniu wysikslam bladziocha, pieknego i rozowego ale beta go nie potwierdzila :/
    Ostatnio badalam hormony, mam pakiet w pzu wiec w sumie jak dostane skierowanie to te same badania moge zrobic bez kladzenia sie na oddzial.
    Musze skontrolowac majblizsza oeu, choc przy urlopie moze byc ciezki i albo jakas stymulacja albo wczrsniej droznosc.


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 marca 2019, 09:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malgonia wrote:
    Mamunia bylsm na Karowej w lipcu, w sierpniu wysikslam bladziocha, pieknego i rozowego ale beta go nie potwierdzila :/
    Ostatnio badalam hormony, mam pakiet w pzu wiec w sumie jak dostane skierowanie to te same badania moge zrobic bez kladzenia sie na oddzial.
    Musze skontrolowac majblizsza oeu, choc przy urlopie moze byc ciezki i albo jakas stymulacja albo wczrsniej droznosc.
    Wroci doktor,na pewno cos wymysli. Tak,czy siak. W tym roku na pewno będziesz w ciąży :-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 marca 2019, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    szona wrote:
    Mnie od rana bolało bardzo w dole brzucha i standardowo plecy. Sprawdzam gacie co chwila, bo wyczuwam niestety okres :/ Prawda jest jednak taka, że choć już parę cykli temu miałam plamienia przed okresem, to zawsze były bezbolesne i maksymalnie na dzień przed. Cóż, można gdybać, wiadomo jak jest - może to być ciąża, może być zwykły okres. Chciałabym zrobić test i nie mieć wątpliwości, a na razie ciągle jakieś cienie i cienie po czasie. Jutro mam ogrom pracy od rana, więc - o ile nie będzie krwawienia - we czwartek zrobię i test i pewnie od razu też betę. Nerwowy czas :/
    Szona- mnie od piatku brzuch boli kak na @. Bylam przekonana,ze przyjdzie wczesniej tym razem. Więc to,ze Cie boli,nie przesadza,ze go dostaniesz. Ty masz ze mna isc w łeb w leb. Nie wymiguj sie

    szona lubi tę wiadomość

‹‹ 119 120 121 122 123 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ