X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Marzec- miesiąc dwóch kreseczek
Odpowiedz

Marzec- miesiąc dwóch kreseczek

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 marca 2019, 22:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tele...79 wrote:
    Nie jesteś sama niestety,ja też jeszcze zostałam. Ale tyle wirusów co nam tutaj dziewczyny zapodają to już wieżę że jesteśmy też ,,zarażone ciążą''.
    Lape je lape i zbieram do worka. Na razie mam polowe, jak uzbieram caly to sie zamelduje z dwoma kreskami

    buba123 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 marca 2019, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwona28 wrote:
    Ja jako jedyna chyba nieciezarna. Ktos musi zostac
    Ale dziewczyny szalejecie w tym miesiacu. Co ta wiosna robi z Wami...swietny miesiac. Niecj taki zostanie do konca. Ja tu dzielnie bede pelnic dalsza role staraczki...roz jest mi pisany[/QUOTE

    Ja już w ciąży, tylko test jeszcze o tym nie wie😅 Ale dam mu jeszcze kilka dni żeby oswoił się z tą myślą 😁

    Szczesliwa_mamusia, MonikA_89! lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 marca 2019, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widze ze te wiruski dobrze na Was dzialaja

  • Nikodemka Autorytet
    Postów: 5527 8433

    Wysłany: 11 marca 2019, 22:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie nadrobie Was, oczy mi sie zamykaja.
    Zdazylam sie tylko zasmiac w glos jak ktoras z Was napisala, ze smieszy ja twarz dziecka z testu Amil. Ja mam to samo haha :D Jak mozna w ogole zaprojektowac takie opakowanie w XXI wieku? 😂

    agge, Sasanka55, moni05, szona, Ochmanka lubią tę wiadomość

    hchygov3p2jypx4e.png
    Synek - 17.03.2020 🚗
    Drugie bobo w drodze 🌸
    Mięśniak podsurowicówkowy.
    27.06.19 - histeroskopia z usunięciem polipa. - szczęśliwy cykl ❤️
  • Kingulla Autorytet
    Postów: 2698 2639

    Wysłany: 11 marca 2019, 22:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie mogę doliczyć się ile to pozytywów dzisiaj :D Irvine ja też widzę kreskę całkiem ładna :)


    Mnie już zaczyna pobolewac brzuch i szyjka chyba się roztwiera. Pewnie zaraz @ się pojawi.. Nieproszona :P

    Lece spać :) słodkich snów i pięknych testów od samego rana :)

    Irvine90 lubi tę wiadomość

    Sebek - 2010 <3 <3
    Starania od I 2016

    18.08.2016 - zaśniad całkowity:(

    V 2019 IVF - 😭

    III 2020 😭

    Czekam na cud..

    HSG - oba jajowody drożne (lewy udrożniony po ponownym podaniu kontrastu)
  • Shila Przyjaciółka
    Postów: 79 68

    Wysłany: 11 marca 2019, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, trochę podczytuję Was w ukryciu;-) moja beta z dzisiaj 249,8 🤗🤗 radość umiarkowana, bo z tej strony rok temu miałam pozamaciczną ☹ w środę powtarzam krew i nie pozostaje nic innego, jak czekać...
    Trzymajcie za mnie kciuki, żeby ten koszmar już się nie powtórzył! Całuję Was wszystkie i życzę II kreseczek na każdym teście;-)

    Iseko, moni05, Szczesliwa_mamusia, agge, Sasanka55, szona, Malinaa90, eemmiilliiaa, Nuch, MonikA_89!, buba123, Ania_85_, Salome, Mila1996 lubią tę wiadomość

    Starania od końca 2017 roku
    34 l.
    02.2018 - ciąża pozamaciczna, jajowód zachowany
    03.2019 - ciąża biochemiczna, 5 tydzień 💔
    07.2019 - HSG, oba jajowody drożne
    TSH - 1.5, euthyrox 50g
    pozostałe hormony w normie
    AMH - 2.83
    morfologia plemników - 5%, pozostałe parametry dobre
    1 IUI 15.02.2020 - 13 dpi beta 5.9, 14 dpi beta 5.1 biochemiczna?? 24 dpi beta 63 ???
  • nuśka91 Autorytet
    Postów: 1043 2172

    Wysłany: 11 marca 2019, 22:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęśliwa_mamusia gratulacje! Wspaniale 😍😍😍

    Irvine widzę tą kreskę 😉

    Szona ojojoj co mi tu łamiesz wyzwanie? Aczkolwiek jutro wyczuwam II na teście ☺️

    Sasanko pamiętaj, żeby zawsze tyle samo brać tego dupka i luteiny. Później możesz mieć zalecone żeby etapami z tego wychodzić. Na raz też się nie da odstawić.

    Sasanka55, Szczesliwa_mamusia, Irvine90, szona lubią tę wiadomość

  • ef36 Autorytet
    Postów: 1502 1654

    Wysłany: 11 marca 2019, 22:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Shila wrote:
    Cześć dziewczyny, trochę podczytuję Was w ukryciu;-) moja beta z dzisiaj 249,8 🤗🤗 radość umiarkowana, bo z tej strony rok temu miałam pozamaciczną ☹ w środę powtarzam krew i nie pozostaje nic innego, jak czekać...
    Trzymajcie za mnie kciuki, żeby ten koszmar już się nie powtórzył! Całuję Was wszystkie i życzę II kreseczek na każdym teście;-)
    &&&& i niech będzie dobrze!

    1 x CP
    3 x poronienie (5tc, 6tc, 13tc)
    ANA1 wątpliwe
    Mutacja PAI-1
    12.2020 IVF ostatnie podejście
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 marca 2019, 22:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwona28 wrote:
    Ja jako jedyna chyba nieciezarna. Ktos musi zostac
    Ale dziewczyny szalejecie w tym miesiacu. Co ta wiosna robi z Wami...swietny miesiac. Niecj taki zostanie do konca. Ja tu dzielnie bede pelnic dalsza role staraczki...roz jest mi pisany

    Zostanę sama na kwietniu :( ale to dobrze im nas mniej na staraniu tym lepiej :)

  • moni05 Autorytet
    Postów: 4038 6188

    Wysłany: 11 marca 2019, 22:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angelika1313 wrote:
    Małgonia ja jeszcze nie ciężarna 😘 ale po wiruskach od Sasanki i MamyStasia to już niebawem będę 🤰😆

    Przesyłam moje, dziesięciotygodniowe:
    &#%%#6@+@;*=¢¢¢¥£√÷÷¢°¢{£{}£££££#%@&
    😘😘😘
    Wszystkim :)

    Iseko, Angelika1313, Sasanka55, Malgonia, MonikA_89!, Ania_85_, Tele...79 lubią tę wiadomość

    Grudzień 2018: zmiany nowotworowe szyjki macicy
    2017-2018: 3CB
    Prawie trzy lata starań 2016-2019
    ❌ Hashimoto, PCOS, niedoczynność tarczycy, tachykardia zatokowa

    Alicja - 22.02.2012
    Remigiusz - 05.10.2019
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 marca 2019, 22:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczesliwa mamusia gratulacje!!!

    Szczesliwa_mamusia lubi tę wiadomość

  • nuśka91 Autorytet
    Postów: 1043 2172

    Wysłany: 11 marca 2019, 22:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moni05 wrote:
    Nuśka długo jeszcze będziesz się w tej pracy męczyć? :( szkoda mi Ciebie bardzo...😢 Zwłaszcza, że mamy tylko 2 dni różnicy i wiem jak się możesz czuć. Masz już termin genetycznego usg?

    Hej Moni 😘
    Genetyczne mam 26.03.

    Niestety teraz drugi raz przed chwilą wymiotowałam, chyba nic mi się nie udało dzisiaj zjeść 😩
    Tak sobie myślę, że chyba muszę wziąć dodatkowo duphaston, bo poprzednie chyba wyleciały...

    A z pracą to jest tak, że zwolniłam się w grudniu z umowy o pracę i pracuje teraz na czarno, bo założyłam własną działalność i nie mogłam oficjalnie współpracować z byłym szefem, żeby nie płacić dużego zusu. Dlatego jeśli pójdę na L4 to nie dostanę praktycznie nic... Chodzę do pracy, żeby mieć pieniądze. Budujemy dom, mamy duży kredyt i dojdzie dzidziuś do tego więc niestety nie mogę sobie pozwolić zostać bez zarobku. Chociaż bardzo mnie serce boli, że akurat tak się poukładało, że w takim stanie muszę chodzić do pracy...

    Edit. Jeszcze mi się przypomniało, że na ból głowy testowałam ostatnio amol (wcieranie w skronie). Nie wierzyłam w to, ale pomogło, może Tobie też pomoże ☺️ ale skronie miałam po tym czerwone jakbym się popatrzyła 😛

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 marca 2019, 22:25

  • agge Autorytet
    Postów: 3886 5061

    Wysłany: 11 marca 2019, 22:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Shila wrote:
    Cześć dziewczyny, trochę podczytuję Was w ukryciu;-) moja beta z dzisiaj 249,8 🤗🤗 radość umiarkowana, bo z tej strony rok temu miałam pozamaciczną ☹ w środę powtarzam krew i nie pozostaje nic innego, jak czekać...
    Trzymajcie za mnie kciuki, żeby ten koszmar już się nie powtórzył! Całuję Was wszystkie i życzę II kreseczek na każdym teście;-)
    Trzymam kciuki!

    91bbb8f83b.png

    c62facf3ab.png

    14.07.2015 Emilka, 3270g/56 cm 💕
    30.11.2019 Tomek, 3670g/60 cm 💕
  • agge Autorytet
    Postów: 3886 5061

    Wysłany: 11 marca 2019, 22:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niecierpliwa... wrote:
    Zostanę sama na kwietniu :( ale to dobrze im nas mniej na staraniu tym lepiej :)
    Za to kwiecień Ci wszystko wynagrodzi :)

    91bbb8f83b.png

    c62facf3ab.png

    14.07.2015 Emilka, 3270g/56 cm 💕
    30.11.2019 Tomek, 3670g/60 cm 💕
  • moni05 Autorytet
    Postów: 4038 6188

    Wysłany: 11 marca 2019, 22:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nuśka91 wrote:
    Hej Moni 😘
    Genetyczne mam 26.03.

    Niestety teraz drugi raz przed chwilą wymiotowałam, chyba nic mi się nie udało dzisiaj zjeść 😩
    Tak sobie myślę, że chyba muszę wziąć dodatkowo duphaston, bo poprzednie chyba wyleciały...

    A z pracą to jest tak, że zwolniłam się w grudniu z umowy o pracę i pracuje teraz na czarno, bo założyłam własną działalność i nie mogłam oficjalnie współpracować z byłym szefem, żeby nie płacić dużego zusu. Dlatego jeśli pójdę na L4 to nie dostanę praktycznie nic... Chodzę do pracy, żeby mieć pieniądze. Budujemy dom, mamy duży kredyt i dojdzie dzidziuś do tego więc niestety nie mogę sobie pozwolić zostać bez zarobku. Chociaż bardzo mnie serce boli, że akurat tak się poukładało, że w takim stanie muszę chodzić do pracy...

    Edit. Jeszcze mi się przypomniało, że na ból głowy testowałam ostatnio amol (wcieranie w skronie). Nie wierzyłam w to, ale pomogło, może Tobie też pomoże ☺️ ale skronie miałam po tym czerwone jakbym się popatrzyła 😛

    Kurczę, muszę spróbować, ale nie wiem czy zniosę ten zapach.
    Ciekawe kiedy mi wyznaczy genetyczne usg. Nie mogę się doczekać i boję jednocześnie :D
    Właśnie pamiętam doskonale Twoją sytuację 😕 stąd pytania, jak sobie radzisz. Sezon letni może być ciut ciężko, nawet z tym pomocnikiem, o którym pisałaś kiedyś. Do samego końca masz zlecenia?

    Grudzień 2018: zmiany nowotworowe szyjki macicy
    2017-2018: 3CB
    Prawie trzy lata starań 2016-2019
    ❌ Hashimoto, PCOS, niedoczynność tarczycy, tachykardia zatokowa

    Alicja - 22.02.2012
    Remigiusz - 05.10.2019
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 marca 2019, 22:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niecierpliwa... wrote:
    Zostanę sama na kwietniu :( ale to dobrze im nas mniej na staraniu tym lepiej :)
    Jak urodzisz z poczatkiem stycznia,to przynajmniej dzidzius bedzie rok mial do przodu,a nie do tyłu.
    Pamiętam,ze ja termin porodu mialam na 12grudnia i bardzo nie chcialam przenosic. Wszystko byle nie urodzil sie pod koniec. No i troche z doktorem przyspieszylismy ten porod. Choc w sumie nie wierzyłam, ze urodze,az 2 tyg przed. Tyle,ze sie meczylam okrutnie. Moj syn,mimo,ze malenki,tp brzuch mialam ogromny

  • nuśka91 Autorytet
    Postów: 1043 2172

    Wysłany: 11 marca 2019, 22:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moni05 wrote:
    Kurczę, muszę spróbować, ale nie wiem czy zniosę ten zapach.
    Ciekawe kiedy mi wyznaczy genetyczne usg. Nie mogę się doczekać i boję jednocześnie :D
    Właśnie pamiętam doskonale Twoją sytuację 😕 stąd pytania, jak sobie radzisz. Sezon letni może być ciut ciężko, nawet z tym pomocnikiem, o którym pisałaś kiedyś. Do samego końca masz zlecenia?

    Na codzień w studiu jest różnie. Są dni normalne a są takie, że po prostu muszę wytrzymać jakoś do końca...

    A śluby mam głównie w czerwcu, na dalsze daty już nie przyjmowałam. Ogólnie mam taką nadzieję, że jak przejdą nudności to nawet z większym brzuszkiem będę dobrze sobie radzić. Chyba, że mało wiem o życiu i będzie jeszcze gorzej 😛 wtedy będę musiała coś wymyślić... A do pomocy na slubach zarezerwowałam właśnie pomocnika.

    A pracować niestety będę najdłużej jak się da ze względu na pieniądze. Bez l4, bez urlopu... Masakra.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 marca 2019, 22:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lutego 2020, 20:00

    Sasanka55 lubi tę wiadomość

  • moni05 Autorytet
    Postów: 4038 6188

    Wysłany: 11 marca 2019, 22:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nuśka no kaszana okrutna. Tak sobie o Tobie pomyślałam jak z mamą rozmawiałyśmy dzisiaj, że jak będą takie upały jak w zeszłym roku to masakra... Ja urodziłam się w połowie maja, ale skwar wtedy był taki, że moja mama wyglądała jak balon, a to maj! Moje siostry w lutym i czerwcu, ale wtedy w tym czerwcu było zimno akurat dosyć.
    Ja urodziłam w lutym i też upały to początki mojej ciąży byly, za to pamiętam okropny mróz i kupę śniegu :D najbardziej z calej ciąży to się tego lata boję, ostatni trymestr akurat lipiec, sierpień, wrzesień...

    Grudzień 2018: zmiany nowotworowe szyjki macicy
    2017-2018: 3CB
    Prawie trzy lata starań 2016-2019
    ❌ Hashimoto, PCOS, niedoczynność tarczycy, tachykardia zatokowa

    Alicja - 22.02.2012
    Remigiusz - 05.10.2019
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 marca 2019, 22:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nuska- to tylko Ci zyczyc,zeby nie było takiego giraca,jak w zeszłym roku. W 2 trymestrze,powinnas sie juz czuc zdecydowanie lepiej. Czego Ci zycze z całego serca

    nuśka91 lubi tę wiadomość

‹‹ 117 118 119 120 121 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ