X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Marzec- miesiąc dwóch kreseczek
Odpowiedz

Marzec- miesiąc dwóch kreseczek

Oceń ten wątek:
  • szona Autorytet
    Postów: 7589 16794

    Wysłany: 12 marca 2019, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Plamię na brązowo. Trochę szybko, bo zazwyczaj dzień przed okresem. Jeśli ma się pojawić jutro, to cykl będzie skrócony o 3 dni. Nie wierzę, że to implantacja. Faaaken!

    age.png

    7 cs - cb
    25 cs - ⏸
    6t1d - jest ❤️!
    12t3d - prenatalne 👧🏼

    3.10.2021 r. Detonacja! ❤️

    Zes*am się, a nie dam się 💪
    https://ovufriend.pl/pamietnik/ze-ram-sie-a-nie-dam-sie,3846.html
  • Pauliśka Autorytet
    Postów: 1557 2139

    Wysłany: 12 marca 2019, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szona ja jeszcze wierzę! Weź nasikaj!

    Sasanka55, agge lubią tę wiadomość

    8p3os65gp79cy9ly.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 marca 2019, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lutego 2020, 20:01

    szona, Sasanka55, agge lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 marca 2019, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    szona wrote:
    Plamię na brązowo. Trochę szybko, bo zazwyczaj dzień przed okresem. Jeśli ma się pojawić jutro, to cykl będzie skrócony o 3 dni. Nie wierzę, że to implantacja. Faaaken!

    Oczywiście, że może być to implantacja :) Trzymam kciuki!

    szona, Sasanka55 lubią tę wiadomość

  • DzulkaJ Autorytet
    Postów: 824 1117

    Wysłany: 12 marca 2019, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny w każdym cyklu miałyście nadzieję, że się uda i myślałyscie o ciąży? Czy odpuściłyscie i się udało? Zastanawiam się czy faktycznie ta psychika ma wpływ na to wszystko

    ❌PCOS stwierdzone 05.19(Brak owulacji naturalnych)
    ❌30.01.20-HyCoSy- oba jajowody drożne
    ❌On: morfologia 3% przy innych parametrach w normie

    Starania od 11.2018 r. z przerwami
  • szona Autorytet
    Postów: 7589 16794

    Wysłany: 12 marca 2019, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fakt faktem, że boli brzuch. Zobaczymy :) Muszę Wam się przyznać do swojego małego kłamstewka. Wczoraj w nocy siknelam na Bobo 25 bo tak bolały plecy.


    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/c50f003392e6.jpg

    Ale to takie nic, że nawet dziś nie wstawiałam. I uznałam, że naprawdę dopiero test we czwartek coś powie. No chyba, że zaleje mnie krew ;) Rozkminy jak z podstawówki :)

    Magduullina, agge, Malinowa91, Szczesliwa_mamusia, nuśka91, moyeu lubią tę wiadomość

    age.png

    7 cs - cb
    25 cs - ⏸
    6t1d - jest ❤️!
    12t3d - prenatalne 👧🏼

    3.10.2021 r. Detonacja! ❤️

    Zes*am się, a nie dam się 💪
    https://ovufriend.pl/pamietnik/ze-ram-sie-a-nie-dam-sie,3846.html
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 marca 2019, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    DzulkaJ wrote:
    Dziewczyny w każdym cyklu miałyście nadzieję, że się uda i myślałyscie o ciąży? Czy odpuściłyscie i się udało? Zastanawiam się czy faktycznie ta psychika ma wpływ na to wszystko

    Wydaje mi się, że ciężko jest odpuścić bo i tak podświadomie będzie się doszukiwało objawów :) Ale wydaje mi się, że psychika mega dużo robi.

    Mam znajomych którym nie dawano już żadnych szans, chyba przeszli przez wszystko. Pogodzili się z tym i po jakimś czasie zaszła w ciąże a potem w kolejną :)

  • Pauliśka Autorytet
    Postów: 1557 2139

    Wysłany: 12 marca 2019, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miałam jeszcze jakiś test apteo i głupia nasikalam...jest ledwo widoczny cień... Wiem,że już tak miałam w poprzedniej ciąży,ale widzieć takie coś po mocnej kresce naprawdę łamie... :/

    8p3os65gp79cy9ly.png
  • Pauliśka Autorytet
    Postów: 1557 2139

    Wysłany: 12 marca 2019, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szona jakie nic?? On wygląda jak mój dzisiejszy cień!!

    Sasanka55, MonikA_89! lubią tę wiadomość

    8p3os65gp79cy9ly.png
  • szona Autorytet
    Postów: 7589 16794

    Wysłany: 12 marca 2019, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    DzulkaJ wrote:
    Dziewczyny w każdym cyklu miałyście nadzieję, że się uda i myślałyscie o ciąży? Czy odpuściłyscie i się udało? Zastanawiam się czy faktycznie ta psychika ma wpływ na to wszystko

    Ja 3 cykle miałam szał macicy. Termometr, obserwacje, rygor jak w wojsku. W tym cyklu seksu dużo i dużo wina. Odłożenie termometru bardzo pomogło psychicznie. Zrobiłam test LH, a ze od początku wykazywał jakieś popieprzone anomalie, to robiłam dalej - jako ciekawe doświadczenie :D Na pewno odłożenie mierzenia temperatury w moim wypadku bardzo pomogło. Także polepszyło jakoś relacje na linii ja-mąż ;)

    age.png

    7 cs - cb
    25 cs - ⏸
    6t1d - jest ❤️!
    12t3d - prenatalne 👧🏼

    3.10.2021 r. Detonacja! ❤️

    Zes*am się, a nie dam się 💪
    https://ovufriend.pl/pamietnik/ze-ram-sie-a-nie-dam-sie,3846.html
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 marca 2019, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    szona wrote:
    Fakt faktem, że boli brzuch. Zobaczymy :) Muszę Wam się przyznać do swojego małego kłamstewka. Wczoraj w nocy siknelam na Bobo 25 bo tak bolały plecy.


    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/c50f003392e6.jpg

    Ale to takie nic, że nawet dziś nie wstawiałam. I uznałam, że naprawdę dopiero test we czwartek coś powie. No chyba, że zaleje mnie krew ;) Rozkminy jak z podstawówki :)

    Zrobiłam wczoraj dokładnie to samo! Ale u mnie biel totalna i podłamałam się. Ale wiem, że mogło być za wcześnie i ciągle mam nadzieje, że kropek jest ze mną!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 marca 2019, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szona to klamczuszek, Szona to klamczuszek :) Widze cien :) :) :) Kochana, ja bym zbadala bete i proga.. Przepraszam, ze porownuje teraz wszystko do siebie, ale gdybym czekala na to, czy mnie totalnie @ zaleje, to wiesz, jakby sie to skonczylo

    szona, MonikA_89!, Angelika1313, Magduullina, agge lubią tę wiadomość

  • szona Autorytet
    Postów: 7589 16794

    Wysłany: 12 marca 2019, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sasanka55 wrote:
    Szona to klamczuszek, Szona to klamczuszek :) Widze cien :) :) :) Kochana, ja bym zbadala bete i proga.. Przepraszam, ze porownuje teraz wszystko do siebie, ale gdybym czekala na to, czy mnie totalnie @ zaleje, to wiesz, jakby sie to skonczylo

    Tak, ale ja nie mam nawet skąd wziąć duphastonu lub luteiny :/ w razie czego. Zobaczę jaka sytuacja będzie jutro.

    age.png

    7 cs - cb
    25 cs - ⏸
    6t1d - jest ❤️!
    12t3d - prenatalne 👧🏼

    3.10.2021 r. Detonacja! ❤️

    Zes*am się, a nie dam się 💪
    https://ovufriend.pl/pamietnik/ze-ram-sie-a-nie-dam-sie,3846.html
  • Pauliśka Autorytet
    Postów: 1557 2139

    Wysłany: 12 marca 2019, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szona załatwimy,podzielimy się progiem, bez problemu! Leć do labu!

    Sasanka55, agge lubią tę wiadomość

    8p3os65gp79cy9ly.png
  • MonikA_89! Autorytet
    Postów: 7921 11235

    Wysłany: 12 marca 2019, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    DzulkaJ wrote:
    Dziewczyny w każdym cyklu miałyście nadzieję, że się uda i myślałyscie o ciąży? Czy odpuściłyscie i się udało? Zastanawiam się czy faktycznie ta psychika ma wpływ na to wszystko
    Ja nie potrafię odpuścić. Nawet jak wychodzę z założenia, że podejdę na luzie, to od owulacji postanowienia szlag trafia i rzucam się ba nowo na mężusia :P Prawdziwy rollercoaster zaczyna się od 5-6 dpo :D Wszystkie objawy zaczynają wyglądać podejrzanie ciążowo. W tym cyklu testuję metodę "na patologię" - ostatnio wjechał Miodek pitny, a dzisiaj mam chrapkę na czerwone wino 😜😜

    moni05, Ochmanka, Agamk, Szczesliwa_mamusia, nuśka91 lubią tę wiadomość

    qdkk2n0amiu7a1g7.png
    _____________________
    Kwiecień '21 jestem mamą!!! ♥️
    Wrzesień '20 transfer dwóch maluchów 10dpt 422,85 😍 13dpt 1570 ♥️ 19dpt dwa pęcherzyki w macicy😍 25dpt mamy serduszka!
    Marzec '20 - AZ blastusia 😭
    Luty '20 - IVF z KD nowa dawczyni = nowa nadzieja
    😭
    Styczeń '20 - IVF z KD! Nie rozmroziły się komórki...
    Grudzień '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Październik '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Maj '19 - criotransfer ❄️, cb 😭
    Kwiecień '19 - IMSI, transfer bliźniaków nieudany 😭
    Wrzesień '18 - nadzieja w naprotechnologii
    Maj '18 - IVF -Poronienie zatrzymane Synek 13tc [*] 😭
    Sierpień '17- rozpoczęcie leczenia w Invimed
    Przeciwciała p/otoczce komórki jajowej, aTPO i aTG, 120mln plemników, 50% ruch postępowy, morfologia 1%, SCD 21%, MTHFR hetero, PAI homo, AMH : mar18- 1.5, gru18- 0.99, sie19-1.8, lis19- 2.2 , kir AA, NK 18%, CD4/CD8 1,62
  • Kingulla Autorytet
    Postów: 2698 2639

    Wysłany: 12 marca 2019, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Małgoniu nie zalamuj mnie bo ja liczę że Nord może mi nie wychwycić bety, a jednak jest pozytywna.. Jadę zaraz po bobka i sikne w pracy, a co :P tego jeszcze nie robiłam :P

    Szona jest cień :D ile dpo?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 marca 2019, 10:45

    Sebek - 2010 <3 <3
    Starania od I 2016

    18.08.2016 - zaśniad całkowity:(

    V 2019 IVF - 😭

    III 2020 😭

    Czekam na cud..

    HSG - oba jajowody drożne (lewy udrożniony po ponownym podaniu kontrastu)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 marca 2019, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    szona wrote:
    Tak, ale ja nie mam nawet skąd wziąć duphastonu lub luteiny :/ w razie czego. Zobaczę jaka sytuacja będzie jutro.

    Jesteśmy chyba w tym samym dniu cyklu. Kiedy miałaś owulację? Bo mi według testów wyszło, że 2 marca.

    Później 8 marca miałam kilka razy w ciągu dnia takie ukłucia jajnika, a od niedzieli 10 marca ból pleców, który mam do dzisiaj. Wczoraj cały wieczór ból brzucha, jaki zazwyczaj mam jak już dostanę @

    Dzisiaj mój śluz zmienił się z gęstego białego, na kremowy/wodnisty

    Jedyna dziwna rzecz jest taka, ze ja 7 dni przed każdą @ mam mega bolące piersi.
    A tu niby do @ 5 dni a piersi tylko lekko pobolewają.

    U mnie jeszcze może być opcja, że znowu natura zrobi mi psikus i z 28 cyklu zrobi się 32 cykl :/

  • szona Autorytet
    Postów: 7589 16794

    Wysłany: 12 marca 2019, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kingulla wrote:
    Małgoniu nie zalamuj mnie bo ja liczę że Nord może mi nie wychwycić bety, a jednak jest pozytywna.. Jadę zaraz po bobka i sikne w pracy, a co :P tego jeszcze nie robiłam :P

    Szona jest cień :D ile dpo?

    Chyba 11-12 dpo 🤷‍♀️

    age.png

    7 cs - cb
    25 cs - ⏸
    6t1d - jest ❤️!
    12t3d - prenatalne 👧🏼

    3.10.2021 r. Detonacja! ❤️

    Zes*am się, a nie dam się 💪
    https://ovufriend.pl/pamietnik/ze-ram-sie-a-nie-dam-sie,3846.html
  • Pauliśka Autorytet
    Postów: 1557 2139

    Wysłany: 12 marca 2019, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dla mnie bobki są najczulsze,bo z tych samych sików bobek wyszedł mocny a pre ledwo cień pokazał...

    8p3os65gp79cy9ly.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 marca 2019, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ojjjj jak tu pieknie !!!
    No piosenka staraczek w deche !
    A ja oczywiscie nie z pierwszego siku na norda siknelam i wzielo mnie na placz ... Chyba to nie moj czas tylko glupia sie nakrecam ze cos widac a to pewnie te evapy miejsca na kreske sie mi odbijaja .... Wkurzam sie teraz ze nie wiem ile od owu ... Lykam od was wirusiki ale i tak cos mi daje glosy by odpuscic i czekac nie moj czas

‹‹ 121 122 123 124 125 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ